Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 82 (82 összesen)
  1. #76
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért sincs sok értelme ennek az önfeláldozásnak, mert pont ugyanannyi eséllyel teszel jót az egész mezőnnyel, minthogy potyára kiszúrsz magaddal, meg az egész B szerverrel, akik így fölöslegesen hiányolhatnak
    Nem önfeláldozás volt, lelövöm a poént, még jót is tettem a B szerverrel, és a legjobbat azzal tettük volna "magunkkal" (a lusta, lassú "maradék") ha csak épp max. szerver létszám +1-en neveznek. Kifejtem...
    34-en indultunk most összesen.
    Ha mindenki nevez akkor a szabályok szerint 21-13 az elosztás...
    Ha csak a 31. ig neveztünk volna a többiek a "B"-ről nem, akkor 18-13 lett volna és +3-an mentek volna a B-n nevezés nélkül, így 18-16 lett volna az eloszlás ami igazságosabb.
    Így hogy csak én indultam nem nevezve szegény Lányi Tomival szúrtam ki, de ahogy néztem nem sokáig szenvedett

    A versenyről:
    Nagyon hirtelen ötlet volt hogy elindultam, főleg mivel láttam hogy határon van a nevezők listája, nem is mentem sokat, azt is "teli" tankkal (féltávra elég benzinnel) de nagyon ment a merci az "egyenesben" így kivi voltam mire megyek vele (jó szélárnyékban 300-at nyaldosta).
    A rajtnál volt valaki aki azt gondolta tán hogy AI ellen megy mert ha nem húzom félre simán letol, de belefért. Aztán volt egy hajmeresztő szitu mikor a T1-ben állt egy bugyiszínű talán lambo keresztbe, épp el tudtam kerülni. Annyira nem jött ki a merci tempója, inkább csak a ferka ellen, lambo amúgy is veszett volt, meg nem mindig tudtam a sikánban közel maradni. Aztán kezdtem elveszteni az érdeklődésemet, koncentrációt, néha a sikánnál el is felejtettem fékezni, de próbáltam eléggé lelassítani hogy ne nyerjek vele, sztem sikerült.
    Volt egy koccom T1-ben vkivel, ott kicsit besokalltam, de sztem nem befolyásolt a végeredményen semmit...aztán mikor később megforogtam már elég is volt...
    Talán majd spaba benézek még valamivel
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #77
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem önfeláldozás volt, lelövöm a poént, még jót is tettem a B szerverrel, és a legjobbat azzal tettük volna "magunkkal" (a lusta, lassú "maradék") ha csak épp max. szerver létszám +1-en neveznek. Kifejtem...
    34-en indultunk most összesen.
    Ha mindenki nevez akkor a szabályok szerint 21-13 az elosztás...
    Ha csak a 31. ig neveztünk volna a többiek a "B"-ről nem, akkor 18-13 lett volna és +3-an mentek volna a B-n nevezés nélkül, így 18-16 lett volna az eloszlás ami igazságosabb.
    Így hogy csak én indultam nem nevezve szegény Lányi Tomival szúrtam ki, de ahogy néztem nem sokáig szenvedett
    Nem szúrtál ki velem, jobb is hogy nem kerültem A-ra. Egyszerűen szét voltam esve, nem tudtam normálisan körbe menni. Nem találtam azt a stabilitást és tempót, amit gyakorlás alatt éreztem magamban. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor nyomtam eddigi masterses futamaim alatt esc-et, de most kellett

    Azért máskor inkább ne trükközz a nevezéssel lécci

  3. #78

  4. #79

  5. #80
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Elég ótvarszürke volt ez a Nissan festés. Még jó hogy belülről nem láttam hogy ilyen csúf vagyok.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #81
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Elég ótvarszürke volt ez a Nissan festés. Még jó hogy belülről nem láttam hogy ilyen csúf vagyok.
    Hát szo-szo választhattatok volna valami szebbet az tény!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #82
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Hát szo-szo választhattatok volna valami szebbet az tény!
    Gép ezt dobta, ha rajtam múlna ebben domborítanék
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •