Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC - Imola 01.17

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCC 2017 Őszi bajnoksága! Kilencedik és egyben utolsó helyszínünk az olaszországi Autodromo Enzo e Dino Ferrari. Az Imola városa mellett fekvő pályát 1952-ben építették, hossza 4,909 km. A 17 kanyarból álló pálya azon ritka Forma–1-es pályák egyike, amelyeken az óramutató járásával ellenkező a menetirány. A pálya számos átalakításon esett át a történelem során, hogy megfeleljen a modern biztonsági előírásoknak. A híres kanyarok, mint például a "Tamburello", a "Tosa" hajtű, az "Acque Minerali" és a "Rivazza" izgalmas élményt nyújtanak ezen a klasszikus versenypályán. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    8. Futam: 01.17. - Szerda Imola - rank
    Autók: WTCC 2016-17 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2016 WTCC 2017)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (10 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:10 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:15 (25 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:42 (5 min) napszak: délután
    Race2: 21:47 (22 min) napszak: délután

    Shakedown időpont: 01.15. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B, #C
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCC Bajnokság 2017 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 01. 17. 21:20.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ha jól tévedek az utolsó fordulóra 4 versenyzőnek maradt matematikai esélye a bajnoki cím megszerzésére: a címvédő Nagy László mellett Pinczés Ádámnak, Molnár Daninak és Kenéz Sándornak.

  3. #3
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tévedek az utolsó fordulóra 4 versenyzőnek maradt matematikai esélye a bajnoki cím megszerzésére: a címvédő Nagy László mellett Pinczés Ádámnak, Molnár Daninak és Kenéz Sándornak.
    Gerőcs Tamást kifeljtetted.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Gerőcs Tamást kifeljtetted.
    Szerintem Ádámot már nem előzheti meg. Egy futamon maximum 240 pont szerezhető a köztük lévő különbség 254 pont.

  5. #5
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Ádámot már nem előzheti meg. Egy futamon maximum 240 pont szerezhető a köztük lévő különbség 254 pont.
    De igen, mert Ádám utolsó futama még eldobós, ami 195 pont. Tamásnak pedig 0 pont.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    De igen, mert Ádám utolsó futama még eldobós, ami 195 pont. Tamásnak pedig 0 pont.
    Ha Ádám 195-nél kevesebb pontot szerez, akkor azt a futamot dobja el és a pontjainak az összege nem változik, marad 1525 (mert ügye szerez mondjuk még 160 pontot, de azt le is vonjuk mint második legrosszabb eredmény). Ha 195-nél többet szerez, akkor a 195-öt dobja és az elért eredményéből levonva még növeli a pontjainak a számát (Ha szerez pl 200 pontot akkor 200-195, azaz +5 pont) Tomi hiába nyeri meg a futamot maximum 1511 pontja lehet, ennél többet nem szerezhet (nála ügye a levonás a második 0-ás futam).
    Jelen állás szerint, ha nem kabátoltam el, akkor Ádám áll a legjobban, neked 49 ponttal többet kell szerezned, hogy megelőzd (mindkettőtöknél 195 pont a második legrosszabb eredmény), Daninak pedig 43, hogy első legyen.

  7. #7
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Igazad van. Én néztem el.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  8. #8
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha Ádám 195-nél kevesebb pontot szerez, akkor azt a futamot dobja el és a pontjainak az összege nem változik, marad 1525 (mert ügye szerez mondjuk még 160 pontot, de azt le is vonjuk mint második legrosszabb eredmény). Ha 195-nél többet szerez, akkor a 195-öt dobja és az elért eredményéből levonva még növeli a pontjainak a számát (Ha szerez pl 200 pontot akkor 200-195, azaz +5 pont) Tomi hiába nyeri meg a futamot maximum 1511 pontja lehet, ennél többet nem szerezhet (nála ügye a levonás a második 0-ás futam).
    Jelen állás szerint, ha nem kabátoltam el, akkor Ádám áll a legjobban, neked 49 ponttal többet kell szerezned, hogy megelőzd (mindkettőtöknél 195 pont a második legrosszabb eredmény), Daninak pedig 43, hogy első legyen.
    "2" esélyes a bajnoki csata szerintem. Ádám lényegében már bajnok. 99%-ban. Nekem van csak esélyem a címre, ha megnyerem mind a két futamot, Ő meg 195, vagy annál kevesebb pontot szerez. Ha kevesebbet,azt dobja én meg a 2 győzelemmel hozok rajta 45 pontot. Egy első és második hellyel már Ádám a bajnok 3 pont előnnyel.

    Inkább a 2. helyért megy a csata 3 ember közt. Szerintem Sanyinak ott már túl nagy a hátránya. Ha nullázok és Sanyi nyer 2-őt, akkor engem nem előz meg.

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Figyelem!

    Bekerült a szabályzatba a szezon végi büntetések kezelése, elszámolása:

    • A bajnokság végén a le nem töltött Boxutca áthajtásos büntetéseket a VB büntetőpontokra váltja, melyet a versenyző szezon során szerzett összesített pontjaiból levon. 1 db Boxutca áthajtásos büntetés = 36 büntetőpont.

    Magyarázat:
    Az utolsó futamon szerzett figyelmeztetésekkel együtt összegyűlt és a korábban le nem töltött Boxutca áthajtásos büntetéseket váltjuk büntetőpontokra.

  10. #10
    Szerver fut!
    GTR-MASTERS.HU-SHAKEDOWN*
    jelszó: masters

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP a ma esti záró futamnak. A futamon óvatosan, ne feledjétek, hogy a már összegyűjtött és az utolsó futamon szerzett BUÁ-kat az utolsó futam után pontlevonásra váltjuk (-36 pont/BUÁ)

  12. #12
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Nincs szerver.

  13. #13
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs szerver.
    Mert már megint a frissítés frissítésének a frissítése jött!
    Újra van szerver!

  14. #14
    Szerverbeosztás:

    01-17. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.
    Szerverjelszó ITT található!

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Imola

    A bajnokság nem hivatalos végeredménye: LINK

    Óvások: LINK

    Jelen állás szerint a 2017-es MWTCC Őszi bajnokságát Pinczés Ádám, csapatban pedig a Team Skandinavian VSR nyerte! Gratulálunk nekik és minden résztvevőnek
    Utoljára módosította: dtom84; 2018. 01. 18. 00:32.

  16. #16
    Jó lezárása volt ez a szezonnak, egy 7. és egy 8. hely. Utóbbinak is 7.-nek kellett volna lennie, de az utolsó körben a Rivazza-ban csak sikerült elfékeznem és Kenés Sanyi kapott ajándékba egy pozíciót Amit nagyon sajnálok, az az első versenyen Leéb Pisti megpöccintése volt a sikánban. Nagyon pici koccanás volt, de a legrosszabb következményekkel, ezért elnézést ezúton is.
    A versenyen bejött az extrém nagy hátsó szárny használata, sehol máshol nem tettem fel 8-asat a szezon során. Az egyenesben veszítettem, de így legalább stabil maradt az autó féktávokon. Ennek hiánya másoknál eléggé szembeötlő volt, sok pozíciót nyertem vele, hogy én nem pördültem ki, csak kicsit lassabban, de hiba nélkül mentem. Aki sokkal gyorsabb volt, azt elengedtem, így tulajdonképpen mindig belőttem magam abba a pozícióba, ahol relatíve nyugodtan autózhattam és nem lassított a védekezés, így a mögöttem jövő nem tudott felérni rám.

    Kicsit sajnálom is, hogy talán ez volt az utolsó WTCC futam, de ha lesz még, akkor biztosan Coronel bácsi Chevy-jével megyek ismét

  17. #17
    Először is gratulálok Ádámnak a bajnoki címhez,Daninak meg Lacinak a dobogóhoz.


    R1.Negyedik helyről indultam és meg is tudtam tartani de az első kör végén szépen elszálltam a lejtőn a Rivazza előtt.Páran úgy láttam jöttek utánam a mezőny közepéből.Gondolom a hideg gumik miatt szívtuk meg.
    Nem így terveztem de egyből ki is mentem letölteni az áthalytásos büntetésem.Szerintem ennek a pályának van a világ leghosszabb boxutcája,főleg hatvannal tötyögve Több mint fél perc volt mire végig mentem,így a kicsúszásommal kb fél kör hátrányba kerültem.
    A legközelebbi autó előttem több mint húsz másodpercre volt,szóval sok esély nem volt hogy feljöjjek legalább a tizedik helyre
    Aztán ahogy teltek a körök kezdtem közelíteni és lassan jöttem egyre feljebb.Volt aki nagyon elegánsan elengedett amit köszönök is
    Pár körrel a vége előtt már láttam magam előtt Leéb Istvánt aki a tizedik volt.
    Az utolsó kanyarra teljesen utól is értem,de még pont kellett volna egy kör hogy megtudjam előzni.Így maradtam 11-dik.


    Második versenyre mégis én kerültem az első helyre mert Csőke Dezsőt időközben ledobta a szerver ha jól tudom.
    Aránylag jót rajtoltam bár Zelfi nagyon tapadt rám.Pár kör alatt sikerült végre ellépnem,amikor megint ugyanott hibáztam ahol az első versenyen,csak épp nem akkorát.Egyből odalett az előnyöm ráadásul Nagy Laci esett rám.Na mondom ennyi volt
    Nagyon egyforma köröket mentünk végig és szerencsére nem hibáztam,így nem tudott lőtávolba kerülni.Az utolsó körben azért majdnem eldobtam megint ugyanott,kellett gépészkednem rendesen
    Jól esett megnyerni az utolsó versenyt,bár számomra nagy tétje nem volt.


    Elvileg negyedik lettem az összetettben,ami nem rossz,kb erre is számítottam.Kicsit későn jöttem rá hogy lehet stabilabbá tenni a Hondát alacsony szárnnyal.
    Nagy csoda kellett volna hogy betudjak férni Laciék közé.Ádámon meg már az elelég látszott hogy befoghatatlan lesz.
    Jó kis szezon volt ez,elég jó pályákon mentünk.Jó mezőny jött össze de azért kár hogy sokan eltűntek.
    Gratula még egyszer mindenkinek.

  18. #18
    Elsődlegesen gratulálok a bajnokság dobogós helyezettjeinek és a többieknek is akik végigcsinálták a szezont.

    Ez volt az első versenyem így a magammal szemben támasztott kitűzött célt teljesítettem végig értem mindkettő versenyen. Quali alatt egy apró hiba volt a feleségem a gyors körön véletlenül ki kapcsolta a Tv-t, és utána már csak egy igen lassú kört sikerült teljesítenem.
    R1-ben sok hibával mentem ez meg is látszott a köridőimen megpróbáltam kis hátsó szárnyal menni nem jött be. Az első körben miután a Rivazza előtt sokan elszálltak udvariasan megpróbáltam elengedni a jóval gyorsabbakat.
    Az R2-ben állítottam a szárnyon és itt már nem is volt annyi problémám a csúszkálással.
    Örülök, hogy részt tudtam venni a záró futamon.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •