Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 93 (93 összesen)
  1. #76
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Q: sikerült azt hozni amit a prequalon, nem nagy szám 14.

    R1:A rajt jól indult 2. kör végére sikerült feljönnöm pár pozíciót, majd jött a T1-ben a csatt, Vizner Gáborral voltam csatában, fordultunk volna a T1-re amikor belém szállt Kanyuk Ferenc. Bal első felfüggesztés kuka, félreállt a kormány,próbáltam vissza evickélni a boxba de nem volt egyszerű a pályán tartani az autót egy teljes körön keresztül. A boxba bohóckodtam egyet mert nem volt beállítva a törés javítás.Aztán jött a következő kör amikor meg a bua-t töltöttem.Pont a mezőnybe érkeztem vissza körhátránnyal, így még őket is el kellett engedni, szóval így lett belőle utolsó előtti hely.Felejtős az egész az egyetlen jó momentum amikor Vizner Gáborral a 2. körben a sikánban (buszmegállóban) ketten is elfértünk egymás mellett kocc nélkül, igaz megelőzött de így is tetszett.

    R2: Rajt oké, pár pozíciót feljöttem de elég nehéz volt előzni kontakt nélkül. Volt egy két visszaeső élmenő nevet nem mondok akik úgy előztek, hogy megtámaszkodtak a másikon a kanyarban, engem odébb lökve, pozíciókat veszítve. Még gondolkodom az óváson.
    Aztán a 4 körben Pokornyi Balázzsal nem értettük meg egymást, visszanéztem abban a törésben több előzés is volt, két autó is elfért, bíztam benne, hogy meg fogjuk tudni oldani, nem sikerült.Ha a bal oldali rázót használtad volna nem lett volna gond.
    Utoljára módosította: Balogh András; 2018. 02. 12. 14:46.

  2. #77
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Volt egy két visszaeső élmenő nevet nem mondok akik úgy előztek, hogy megtámaszkodtak a másikon a kanyarban, engem odébb lökve, pozíciókat veszítve. Még gondolkodom az óváson.
    Ne gondolkodj tovabb, ovj. Nem csak az elmenokkel volt ez a helyzet, ugy ereztem neha magam, hogy en vagyok a golyo a flipperben.

  3. #78
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Páholyból néztem amikor ráfordultál a boxutca falára, hihetetlen látvány volt. Én láttam, hogy tök magadtól nem is értettem mi történhetett.
    A második futamra vagy az elsőre gondolsz? A másodikon is mögöttem voltál, de 3 tizedre, Lányi Tomi meg 4 tizedre. Az tiszta eset volt, valahogy elbénáztam a fékezést. Az elsőn viszont pont mögöttem voltál az onboard felvétel szerint, Lehota Zsolt meg jobbra húzódva lehetett szintén 0 különbséggel. Akkor kaptam egy lökést, az egyértelmű volt. Akkor a boxutca külső falánál végeztem megfordulva, míg a második futamon belülre kerültem
    Ha lesz replay esetleg, majd láthatjuk pontosan, hogy mi történt. Ez így nem jó, hogy nem csinál az AC automatikus mentést és manuálisan sem lehet elkövetni.

  4. #79
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. verseny megvan, de az első nem volt a replay-ek közt, csak a practice és próbaverseny. Nekem is pont az első kellene óváshoz.
    Ez egy régi(?) AC bug.
    Ezek szerint a kutyát sem érdekli kategóriába tartozik.

  5. #80
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Aztán a 4 körben Pokornyi Balázzsal nem értettük meg egymást, visszanéztem abban a törésben több előzés is volt, két autó is elfért, bíztam benne, hogy meg fogjuk tudni oldani, nem sikerült.Ha a bal oldali rázót használtad volna nem lett volna gond.
    Ha az emlékeim nem csalnak úgy láttam a replay-be, hogy használtam a rázót, lehet hogy nem teljes terjedelmében, de 2 kerékkel biztos. És úgy emlékszem, el is vettem, a te autód mozgásából viszont úgy tűnt, mintha úgy akarnád venni a törést, mintha nem lennék ott és ekkor koccantál nekem. De akkor ezt megnézem újra, ha hazaértem. Hidd el, tényleg nem akartalak kilökni, próbáltam senkinek se agresszívan beszúrni. Mégegyszer, ne haragudj érte!

  6. #81
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az emlékeim nem csalnak úgy láttam a replay-be, hogy használtam a rázót, lehet hogy nem teljes terjedelmében, de 2 kerékkel biztos. És úgy emlékszem, el is vettem, a te autód mozgásából viszont úgy tűnt, mintha úgy akarnád venni a törést, mintha nem lennék ott és ekkor koccantál nekem. De akkor ezt megnézem újra, ha hazaértem. Hidd el, tényleg nem akartalak kilökni, próbáltam senkinek se agresszívan beszúrni. Mégegyszer, ne haragudj érte!
    Nincs gond, nem is óvom, versenybalesetnek mondanám (Az én olvasatomban versenybaleset az amikor mindkét fél hibáztatható vagy épp egyik fél sem, hanem a körülmények miatt történik valami) Mivel egymás mellett voltunk, én el is vehettem volna, meg szélesebbre is mehettem volna (csak akkor a törés után lecsúszok a fűre), és te is elvehetted volna vagy rámehettél volna nyugodtan jobban is a lapos rázóra.Ez esetben bizalom kérdése, hogy a két fél meg tudja e csinálni a manővert, kap e ad e elég helyet, most ez nem jött össze majd legközelebb.

  7. #82
    A pontversenynél hibás végeredmény van fent. A 2. futamot Asztalos András nyerte.

  8. #83
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs gond, nem is óvom, versenybalesetnek mondanám (Az én olvasatomban versenybaleset az amikor mindkét fél hibáztatható vagy épp egyik fél sem, hanem a körülmények miatt történik valami) Mivel egymás mellett voltunk, én el is vehettem volna, meg szélesebbre is mehettem volna (csak akkor a törés után lecsúszok a fűre), és te is elvehetted volna vagy rámehettél volna nyugodtan jobban is a lapos rázóra.Ez esetben bizalom kérdése, hogy a két fél meg tudja e csinálni a manővert, kap e ad e elég helyet, most ez nem jött össze majd legközelebb.
    Ezzel egyet tudok érteni. Abban azért nem vagyok biztos, hogy ha kicsit szélesebbre veszed, lecsúszol a fűre, ha én a szűkebb íven el tudtam fordulni, akkor szerintem szélesebben is el lehet (és asszem kijáraton is volt annyi hely még mellettem). Tisztiában vagyok azzal is, hogy nincs még meg a kellő rutinom és nem terelgetem olyan magabiztosan az autót, hogy minden esetben el tudjam kerülni az ilyeneket és jól felmérjem ezeket a helyzeteket. De törekszem rá, hogy ne így legyen legközelebb.

  9. #84
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Abban azért nem vagyok biztos, hogy ha kicsit szélesebbre veszed, lecsúszol a fűre, ha én a szűkebb íven el tudtam fordulni, akkor szerintem szélesebben is el lehet
    Mihálszki Csabával is volt ott egy mozzanat, ott szélesebbre vettem de legurultam a fűre

  10. #85
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    A pontversenynél hibás végeredmény van fent. A 2. futamot Asztalos András nyerte.
    Holnap megnézem mi lehet a gond.

  11. #86
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Mihálszki Csabával is volt ott egy mozzanat, ott szélesebbre vettem de legurultam a fűre
    Azt nem is mondtam, hogy egyértelműen következik belőle, de fenntartom, hogy akkor megcsinálható. Fizikából legalább is ez következik. (Feltéve, ha a beállítások miatt nem feltételezünk nagyon különböző tulajdonságú autókat.)

  12. #87
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. verseny megvan, de az első nem volt a replay-ek közt, csak a practice és próbaverseny. Nekem is pont az első kellene óváshoz.
    Erik, megosztanád a B 2. futam replay-ét? (az első futamé közben már felkerült)
    Tx előre is!

  13. #88
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Erik, megosztanád a B 2. futam replay-ét? (az első futamé közben már felkerült)
    Tx előre is!
    Parancsolj:
    https://www.dropbox.com/s/u36xsj2tkr...oadcourse?dl=0

  14. #89
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    #bumpdraft

    Most néztem meg a nagycsoportos közvetítést - köszi Csori channel - és...ha már az első hely a cél és két csapattárs megy érte, akkor bizony meg kellett volna tolni egymást hátulról és megfogtátok volna Asztalost
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #90
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    A pontversenynél hibás végeredmény van fent. A 2. futamot Asztalos András nyerte.
    Javítottam.

  16. #91
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg a nagycsoportos közvetítést - köszi Csori channel - és...ha már az első hely a cél és két csapattárs megy érte, akkor bizony meg kellett volna tolni egymást hátulról és megfogtátok volna Asztalost
    AC-t ismerve, szerintem ez lett volna a vége
    https://www.youtube.com/watch?v=lMyln365Ss0

  17. #92

  18. #93

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •