Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (76 összesen)
  1. #26
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Javítson ki vki ha tévednék, de jól értem a helyzetet, hogy egyes csapatok leadták és befizették a nevezést, de még egyáltalán nem biztos, hogy Ő fognak indulni (és ezért nem publikus), hanem esetleg továbbértékesítik más csapatoknak, ha nekik mégsem jön össze a keretük? Vagy hogy van ez?

    Tehát elfogytak a jegyek a koncertre, csak még nem tudni, hogy ki megy el, mert zajlik még a háttérben az afterbiznisz?
    Valahogy így, igen. Megvették, most már nincs, szóval most eladó

  2. #27

  3. #28
    Muller és Björk az előbbi saját csapatánál Hyundai-jal:
    https://www.touringcartimes.com/2018...ais-2018-wtcr/

    Guerrieri a Münnichnél, Monteiro a Boutsennél Hondával:
    https://www.touringcartimes.com/2018...-wtcr-drivers/

  4. #29

  5. #30

    Panis és Dupont festése

    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #31
    Coronel papa is hivatalos a Boutsen-Ginionnál:


  7. #32

    Michelisz Norbiék is leleplezték az idei WTCR versenyautójukat.

    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: raybacsi; 2018. 03. 10. 17:24.

  8. #33

    SLR VW-ek Bennani és Huffy idei festései

    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #34
    Norbiék strandkorlátkék fényezése szerintem annyira nem adja, de abban biztos vagyok, hogy ennek ellenére is jól fognak vele menni!
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  10. #35
    Ez a logó csak szerintem ér fel egy bűnténnyel? Ahogy sikerült minden karaktert más stílussal/színnel/távolsággal elhelyezni rajta meghagyva a régi logóból a 'W'-t, az egyszerűen... gyönyörű


  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Norbiék strandkorlátkék fényezése szerintem annyira nem adja, de abban biztos vagyok, hogy ennek ellenére is jól fognak vele menni!
    Szerintem mind a rucik, mind a verda olyan, mintha vmi megfakult 80-as évek beli VHS kaziról másztak volna le

    Vagy mintha a kocsi és az overál is két variáció lenne a legendás Gulf színek legbénább utánzatai témára
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 03. 10. 22:11.

  12. #37
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem mind a rucik, mind a verda olyan, mintha vmi megfakult 80-as évek beli VHS kaziról másztak volna le

    Vagy mintha a kocsi és az overál is két variáció lenne a legendás Gulf színek legbénább utánzatai témára
    Ezen jot rohogtem DD
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen jot rohogtem DD
    Na mindegy, remélem a pénzt desing helyett másra költötték...

  14. #39
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na mindegy, remélem a pénzt desing helyett másra költötték...
    Mondjuk egy ilyen mariokartos banandobalora, ha esetleg francia baratunk hatulrol tamadna D
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  15. #40
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Norbiék strandkorlátkék fényezése szerintem annyira nem adja, de abban biztos vagyok, hogy ennek ellenére is jól fognak vele menni!
    Jogos. Gyerekkorom nyarai rémlenek fel, amikor még működött az újpetrei TSZ által üzemeltetett falusi strand és ott voltak ilyen színű korlátok

  16. #41
    Legalább a szar logóötletet, kicsit normálisan valósították volna meg. Megnéztem, hogy néz ki, ha a méreteket, távolságokat, íveket rendbe teszem:
    Csatolt képek Csatolt képek

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Legalább a szar logóötletet, kicsit normálisan valósították volna meg. Megnéztem, hogy néz ki, ha a méreteket, távolságokat, íveket rendbe teszem:
    Ott a pont!

  18. #43
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Legalább a szar logóötletet, kicsit normálisan valósították volna meg. Megnéztem, hogy néz ki, ha a méreteket, távolságokat, íveket rendbe teszem:
    Máris jobb

    Videó a Hyundai tesztről:

  19. #44
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Naigen, a logó. Félórás barkácsmunka? Nemvolt pénz egy indiainak 10$-t adni?
    Oké hogy új széria, de ezekre a régiekre ránézek és páff, ugranak be.
    Az új diszkós BTCC, meg F1 logót hagyjuk...




  20. #45
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hunyadinál ez a bilikék a gyári szín, ilyesmivel mennek a rallyban is.
    https://goo.gl/images/XGMpQG


    Tapatalkkal küldve az én YOGA Tablet 2-1050L eszközömről
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #46

    Bemutatkozott az Audi Sport Leopard Lukoil Team

    Csatolt képek Csatolt képek

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hivatalos BoP:
    http://hosszabbitas.hu/wtcc/vegre-ki...ia-bop-szamait




    Hozzáteszem, majdnem 10 éve rendezek online versenyeket, és az hiszem teljesítmény kiegyenlítés minden rákfenéjét töviről-hegyire megjártam már a különböző bajnokságok megszervezése kapcsán, beleértve a rengeteg tesztelést, kalkulációt, matekozást, validálást és az ezeket követő súlyos döntéseket.... és mindezek fényében végkép nem fogom fel, hogy egy ilyen professzionális szervezet mint a FIA, hogy engedheti ezt így meg magának? Mármint azt, hogy fog pár autót, két versenyzőt és egyelten egy alkalommal kizavarja őket pár laza körre alap setuppal, majd ezek után mindenféle validálás nélkül egyik autóról lecsíp pár kilót, másik teljesítményéhez hozzáad pár százalékot... aztán lesz ami lesz alapon, toljátok gyerekek!


    Mindenez fényében k.-ra hasracsapás az egész, amivel tudjátok nekem nincs különösebb gondom, de legalább nevezzük nevén a gyereket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 04. 06. 17:16.

  23. #48
    Nekem valahogy ez a szombati kizárólag Facebookon közvetítős baromság is olyan komolytalanná teszi az egészet. Legalább streamelnék a YouTube csatornán, ahol előre látod a kezdési időpontot és beállíthatsz hozzá emlékeztetőket. Szerencsére nálunk legalább az M4 Sport valamilyen formában a mai napon is leadja a futamot estefelé.

  24. #49
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem valahogy ez a szombati kizárólag Facebookon közvetítős baromság is olyan komolytalanná teszi az egészet. Legalább streamelnék a YouTube csatornán, ahol előre látod a kezdési időpontot és beállíthatsz hozzá emlékeztetőket. Szerencsére nálunk legalább az M4 Sport valamilyen formában a mai napon is leadja a futamot estefelé.

    Ebben is Bennani keze van Itt van helyette egy kis Blancpain fél óra múlva : https://www.youtube.com/watch?v=AgpuZm2_0nU

  25. #50
    Most utánanéztem és Lanti nem teljesen állított valósat, mert a EuroSport Player viszont a teljes programot közvetíti. Nálunk 5€/hó ami nem vészes, de nem hiszem, hogy kihasználnám. Viszont van 7 nap ingyen próba úgyhogy ezt a hétvégét megoldottam, nem fogok én mindenféle szponzorok oldalára rohangálni.

    Szerk.: Eszem megáll Norbi és a szokásos "szerencse"
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 04. 07. 18:35.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •