Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 75 (75 összesen)

Téma: AC TestRace: F1'67 - Goodwood - Feb.1

  1. #51
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Szuper! Ja, nem. Szegény nejemet ma kicsinálta a fogorvos, úgyhogy Én hozom haza a gyereket az edzésről, aminek 20:30-kor van vége. Eszem megáll, de ez van.


  2. #52
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Az Ferraris set, de ha hazáértem meglesem... ( nem kizárt h elb.sztam valamit és nem jót töltöttem fel vagy el se mentettem miután változtattam )
    A Ferraris amúgy leszabalyoz de 270 körül
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 02. 01. 19:29.

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Jönnek en is, azt hiszem helyem lesz.

    Ferrarit kérnek majd , köszi
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #54
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Jönnek en is, azt hiszem helyem lesz.

    Ferrarit kérnek majd , köszi
    Jere csak.

    Szervert 19:45 elött lelövöm, beállítom éles szerverre. Nemkell booking, jelentkezés semmi sem, csak a kocsit kell kiválasztonotok.

    Gyorsszámolás után, 47 kör lesz a futam.

  5. #55
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Megpróbálom közvetíteni, ma már kétszer megállt a kép, nem tudom meddig fogja bírni

    https://gaming.youtube.com/channel/U...9Icdhwd6Q/live
    iRacing

  6. #56
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nincs meg a ferrari pakk basszus
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #57
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs meg a ferrari pakk basszus
    Hát jóreggelt kívánok!

  8. #58
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    A celegyenes elotti sikanban nem lehet elozni, ott varni kell a celegyenesig...
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  9. #59
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Életkor
    44
    Üzenetek
    193
    Hol is kezdjem, 3. helyről indultam, jó hangulat volt a srácokkal a TS-en, szépen elrajtoltunk, elmentek mellettem vagy négyen, de gondoltam hadd menjenek, 1-2 kör és visszaveszem a helyet.
    Aztán pár körrel később összeértünk Nagy Lacival a hátsó egyenesben, de nem volt gond, visszaevickéltünk a pályára, felvettük a ritmust és kezdtünk feljönni a többiekre. Ekkor látom, hogy Laci is és én is állítólag körhátrányban vagyunk (lehet, hogy a kicsúszás miatt nem számolta a kört a szerver?).
    Megint pár körrel később falhoz csaptam a gépet a nagy felzárkózásban, elment a futómű is, ki a boxba, javítás... Visszatértem, ekkor már csak pár gyors kört szerettem volna menni.
    Később épp a kör végi sikánnál értem utol Fejes Gabót, teljeseb balra húzódott, így azt hittem elenged, gyorsítottam, de sajnos összeakadt a két kocsi, nagyon sajnálom Gabó, bocsánat érte. Utána gondolom elszakadt a cérna nála, mert beleszállt az álló autómba teligázzal, így végül én is kiléptem a szerverről.

  10. #60
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Nemhivatalos eredmény: http://simresults.net/180201-S8L

  11. #61
    Kovács Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    41
    bocsánat attól a két embertől akinek esetleg elrontottam a futamát, az egyik még az első körökben volt miközben próbáltam megfogni az autót, a másik pedig később mellettem voltál én meg elvesztettem a seggét és kilöktelek. elnézést. első futamom, kell még egy kis tapasztalat

  12. #62
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Valaki talán még az első körben elém pörgött, így lenulláztam a futóművet. Igazán várhatott volna kicsit előbb utóbb úgy is falhoz csaptam volna magamtól is...
    Evvel együtt is jó móka volt, vicces ezt az autót vezetni.

  13. #63
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    ja a kicsúszás miatt nem számolta a második kört így én 48 kört mentem én Ts-ről tudtam meg közben h körhátrányban vagyunk a gép szerint...gyorsan visszavettem a kört és úgy tűnt h talán tudok adni Kristóféknak egy kört... ez jól is ment míg kb féltávnál Yokogeri a falnak paszírozott miután megelőztem és ezután ahogy nézem a köridőket kb 1,5 secet lassultam körönként Mondjuk így is majdnem utolértrem őket... ja és majdnem kifogyott a benzinem a végére , de jó megérzés volt h 1 kör pluszt tankoljak
    az első 2 kör borzalmasan sikerült , de utána gyakorlatilag hiba nélkül sikerült lehozni a futamot , talán egyszer kellett komolyabban megfogni a verdát

    kiváncsi lennék h ha ez éles futam akkor ki lett volna az első?
    amit a gép mond vagy amit replay alapján lehet látni ?

  14. #64
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    bocsánat attól a két embertől akinek esetleg elrontottam a futamát, az egyik még az első körökben volt miközben próbáltam megfogni az autót, a másik pedig később mellettem voltál én meg elvesztettem a seggét és kilöktelek. elnézést. első futamom, kell még egy kis tapasztalat
    Én lehettem az egyik, megesik ha egymás mellett van két kocsi...
    Viszont a szerveren(játékban) légyszi állítsd be a teljes nevedet. A masters-en azzal is megtiszteljük a versenytársainkat hogy a valódi nevünkel versenyzünk. Bővebben: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6506

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ja a kicsúszás miatt nem számolta a második kört így én 48 kört mentem én Ts-ről tudtam meg közben h körhátrányban vagyunk a gép szerint...gyorsan visszavettem a kört és úgy tűnt h talán tudok adni Kristóféknak egy kört... ez jól is ment míg kb féltávnál Yokogeri a falnak paszírozott miután megelőztem és ezután ahogy nézem a köridőket kb 1,5 secet lassultam körönként Mondjuk így is majdnem utolértrem őket... ja és majdnem kifogyott a benzinem a végére , de jó megérzés volt h 1 kör pluszt tankoljak
    az első 2 kör borzalmasan sikerült , de utána gyakorlatilag hiba nélkül sikerült lehozni a futamot , talán egyszer kellett komolyabban megfogni a verdát

    kiváncsi lennék h ha ez éles futam akkor ki lett volna az első?
    amit a gép mond vagy amit replay alapján lehet látni ?
    Ühüm, log alapján (replayt nemnéztem) úgy tűnik hogy S.Péterrel együtt kicsúsztatok a második körben, ami így dupla olyan hosszú lett mint a nagyátlag. Belegondolva, sztem az lehetett hogy a 2.-3. szekció közötti érzékelési pontot kihagyhattátok a pályán, ott sodródhattatok ki. Emiatt plusz egy kört kellett megtennetek, hogy érvényessé váljon az a körötök.

    A kérdés nagyon fogós. Vitatárgya lehet hogy most melyiket kell nézni. Bizonyos szempontból levágtátok a pályát. De meg is érdemelnéd a plusz kört. De a futam közben, a többiek így félre lennénk informálva. Nemtudom volt-e már ilyen eset korábban. Vki okosabbat kéne megkérdezni.

  15. #65
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Én lehettem az egyik, megesik ha egymás mellett van két kocsi...
    Viszont a szerveren(játékban) légyszi állítsd be a teljes nevedet. A masters-en azzal is megtiszteljük a versenytársainkat hogy a valódi nevünkel versenyzünk. Bővebben: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6506


    Ühüm, log alapján (replayt nemnéztem) úgy tűnik hogy S.Péterrel együtt kicsúsztatok a második körben, ami így dupla olyan hosszú lett mint a nagyátlag. Belegondolva, sztem az lehetett hogy a 2.-3. szekció közötti érzékelési pontot kihagyhattátok a pályán, ott sodródhattatok ki. Emiatt plusz egy kört kellett megtennetek, hogy érvényessé váljon az a körötök.

    A kérdés nagyon fogós. Vitatárgya lehet hogy most melyiket kell nézni. Bizonyos szempontból levágtátok a pályát. De meg is érdemelnéd a plusz kört. De a futam közben, a többiek így félre lennénk informálva. Nemtudom volt-e már ilyen eset korábban. Vki okosabbat kéne megkérdezni.
    bizonyos szempontból levágtuk a pályát valóban , de azért furcsálnátok szerintem
    ha a VB vagy a program minden egyes pályaelhagyást körhátránnyal büntentne vagy BUÁ val (az lenne a méltányolás hisz az sokkal enyhébb)

    250 felletti tempőnál összeértünk csoda h visszataláltunk a pályára ráadásul jócskán lemaradtunk , szóval még az is erős lenne ha utólag büntetnének ilyenért vágás címszóval , de gondolom akkor se +1 kört kapnánk büntetésként (a GT3 futamok eltartanának egy napig )


    szerintem ezt BUG-nak hívják és itt az időmérő rendszer hibázott

  16. #66
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Utána gondolom elszakadt a cérna nála, mert beleszállt az álló autómba teligázzal, így végül én is kiléptem a szerverről.
    Sajnos tenyleg elszakadt a cerna, nagyon amator volt reszemrol. El kene gondolkodnom a folytatason, ha ilyen gyengek az idegeim.

    Nehany javaslatom lenne a versenyekre:

    Prequalon legyen 2-3 kor futam is, hogy gyakorolhassuk a startot es a mezonyben autozast.
    Ovatosabban tegyuk be egymas melle az autot, mert konnyen repul a versenyzotars ha lekerul a versenyvonalrol.
    Szerint a 45 perc eleg lenne a futamra.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  17. #67
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Életkor
    44
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos tenyleg elszakadt a cerna, nagyon amator volt reszemrol. El kene gondolkodnom a folytatason, ha ilyen gyengek az idegeim.
    Nehogy emiatt akár csak elgondolkozz azon, hogy abbahagyod, abszolút az én hibám volt, megértem, hogy ideges lettél, nagyon nehéz ezekkel a gépekkel, biztosan sokat gyakoroltál én meg rátoltalak a falra. Éles bajnokságon biztosan nem történt volna meg sem az ütközés sem az, ami utána történt. Bennem nincs semmi harag, remélem benned sincs és Spa-ban találkozunk.

  18. #68
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Bennem nincs semmi harag, remélem benned sincs és Spa-ban találkozunk.
    Orulok, hogy igy latod, termeszetesen bennem sincs semmi harag Kesobb majd latod, hogy eleg sokat szeretek pampogni a fair, tiszta versenyzesrol ezert elegge bosszant, hogy elborult az agyam. Nehez palya, tul voltunk a verseny haromnegyeden, nagyon vegig akartam mar menni, az utkozes utan viszont vege lett a futomuvemnek, elso szandekbol termeszetesen nem akartam beledvagodni, csak nagyon jobbra huzott a kocsim, es akkor duhomben nyomtam egy kover gazt. Marhasag volt, tobbet nem lesz ilyen
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  19. #69
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    A futamról is röviden:
    3 oszlopos rajtrácsról gyönyörűen eljött minenki. Gratu, pedig még a próbarajtot is elspóroltam.
    Utána viszont az első körökben, hideg gumiknak, vagy a tettvágynak, vagy nemtudom minek köszönhetően elég sok lecsúszász, kicsúszás történt, jó sok por felverésével.
    A futam javarésze számomra Csatay művészúr utoléréséről szólt, annak tudatában hogy első helyért megy a harc. Alig alig vánszorogva tudtam csak megközelíteni. Ha meg odaértem lőtávolba, berakni nemmertem, inkább csak hibáztam, ami után újra visszakellett rá másznom. Hibázni meg csak nem akart a ferrarival. Talán utolsó elötti körig bírta cérnával, amikoris lecsúszott az egyik kanyarban, énmeg elmentem mellette.
    Tetszik hogy türelmesnek, világosnak kell lennie egy előzésnek. Ki kell dolgozni, és mindkét félnek akarnia kell a dolgot. Ki kell billenteni, ki kell éheztetni, le kell presszionálni az agyhullámainkal a másikat.
    Futam közben még a szemem is kiszáradt, annyira élethű a szimuláció.

    Viszont sajna a létszám nem volt acélos, aki távolmaradt leírhatja mi tartotta vissza...

    Következő, egyben utolsó tesztfutam 1 hét múlva >>

  20. #70
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Inkább nem kommentálom, hiszen "csak" funfutam és minek komolyan venni...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #71
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    [QUOTE=Kettel......[/QUOTE]

    Szerintem egy szuper jó futam, volt.
    A rajtnál sikerült előznöm, asszem 2 poziciót, így 3.-ként fordultam az első kanyarban. Végig azt mantráztam magamban, hogy nyugi, hosszú a verseny, nem kell "megnyerni" az első körben. Hát ez be is jött, mert kb az első kör felénél már vezettem a versenyt, kicsuszkáltak előlem, nem kellett előznöm egyet sem. Annak tudatában, hogy viszont mindenki mögöttem van, megpróbáltam hiba nélkül, de gyorsan menni. Be is jött egy darabig. Arra figyeltem, hogy az elöző körömhoz hasonló időt dujak menni. Megpróbáltam nem foglalkozni a többiekkel. A táv felélnél vagy egy kicsit hamarabb jött Nagy Laci azt hiszem, aki akkor a 6. helyen állt (körhátrányban), sokkal gyorsabb volt nálam, így siman elengedtem nem szerettem volna csatázni, nehogy hibázzak. Aztán kb 10 kör volt hátra mikor Kristóf utolért, néha nagyon közel volt hozzám, neha egy kicsit lecsúszott az ívről, de mindig ott volt. Itt is elhatároztam, hogy nagyon nem fogok küzdeni vele, de sajnos 2 körrel a vége előtt hibáztam egyet és elment. Talán az egész futanom, nem hagytam el a pályát 4 kerékkel és nem hibáztam nagyon, talán csak akkor amikor elment Kristóf mellettem.
    Jó kics verseny volt, kár hogy ilyen kevesen voltunk. Szerintem jó az egy óra, sőt lehetne hosszabb is akár másfél óta, de amit Gabó is említett, csatlakozom én is hozzá, a prequalin legyen legalább 2 kör verseny beéllítva, mert tegnap a rajtnál szembesültünk a rajtráccsal is, és versenyen rajtoltunk elöszőr....
    Támogatom a bajnokságot ezzel az autóval....

  22. #72
    Arnóczy Milán Versenyző a.milan logója
    Csatlakozott
    2015. 02. 02.
    Üzenetek
    130
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis verseny volt, kár hogy ilyen kevesen voltunk. Szerintem jó az egy óra, sőt lehetne hosszabb is akár másfél óra
    Támogatom a bajnokságot ezzel az autóval....
    Én sajnos hatalmas nagy kretén létemre megszokásból azt hittem, hogy jövő hét csütörtök...

    Az egy órát én is támogatom, hosszabbat csak akkor, ha előbb tudunk kezdeni, nem szeretek egyből ágyba feküdni futam után

  23. #73
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Annak ellenére, hogy voltak gondjaim, jó volt a verseny, kár, hogy ennyire kevesen jöttünk össze, bár a pálya rövidsége miatt, így is elég sűrűn kellett meccsezni. Remélem nem okoztam senkinek nagyobb gondot, 2 kör hátrányban voltam, de a fun miatt úgy voltam vele inkább most gyakorlom az előzést mint versenyen derüljön ki, hogy ennek a gépsárkánynak a tíz autó széles pálya is kevés a biztonságos oldaltartáshoz. Az oldalsó tükör minősíthetetlenül szar, semmit nem lehet látni benne
    Nem tudom mi lehetett az oka, de gyakorlásnál is kétszer megállt a kép, és amúgy is elég darabosan ment, Imolában nem emlékszem ilyenre, és ennyire akadozós se volt. Lehet a géppel van valami, azóta már kétszer volt vga driver és Oculus frissítés is, lehet az kavar be, próbáltam streamelés nélkül is akkor is akadt, mindegy. Pillanatra kivert a víz amikor megállt a kép, kell egy kis idő mire újra helyre áll az erő.

    Utoljára módosította: ZPeti; 2018. 02. 03. 18:03.
    iRacing

  24. #74
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Az akadozast 99%-ban valamelyik app okozza. Kapcsold ki az osszeset, majd egyesevel vissza(a fomenuben) es rajossz, hogy melyik a hibas.

  25. #75
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •