Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (48 összesen)
  1. #1
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593

    Trophy Masters GT3 Bajnokság (AC) - 2018 tavasz

    Indul a Masters GT3 tavaszi Bajnokság!



    Egy rendkívül izgalmas és csatákban bővelkedő Őszi GT3 bajnokság után, örömmel jelentjük be, hogy tavasszal is útjára indul eme remek GT3-as bajnoki szezon. Az őszi add-on pályák sikerére alapozva, a Masters pilóták bevonásával állítottuk össze a tavaszi versenynaptárat. Egészen pontosan 7 minőségi add-on- és 2 gyári pályán kell bizonyítaniuk a versenyzőknek. A tavaszi túra során ellátogatunk Japánba, Brazíliába, vendégeskedünk az Öreg kontinens számos helyszínén és új területeket is felfedezünk. Kihívásoktól gazdag szezon elé nézünk.

    A bajnokság 9 fordulójából a 7 legjobb egyéni eredmény számít bele a végértékelésbe. A futamok kéthetente vasárnap esténként 20:00-kor fognak kezdődni. 90 perces futamok, taktika a gumikkal és a boxkiállásokkal, test-test elleni harc a pályán és stratégiai küzdelem a fejekben.

    Van lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni.
    Aki valami rettentő súlyos és sunyi magyarázat paravánja mögé bújva mégis elmarad a versenyektől, a fórumon talál élő streamet, amin messziről követheti a zajlást.

    A futamok előtti héten ugyanazokon a pályákon futjuk GT4-es bajnokságunkat, ahol rövidebb futamtáv, de intenzívebb csaták várnak. Kiváló lehetőség a pályák alaposabb megismerésére, versenyrutin megszerzésére és a GT3-as futamra történő bemelegítésre.


    Versenynaptár:
    1. futam: 02.04. - 20:00 - Laguna Seca: az 1. futam topikja
    2. futam: 02.18. - 20:00 - Daytona Road Course: a 2. futam topikja
    3. futam: 03.04. - 20:00 - Suzuka: a 3. futam topikja (törölt futam)
    4. futam: 03.18. - 20:00 - Spa-Francorchamps: a 4. futam topikja
    5. futam: 04.08. - 20:00 - Algarve International Circuit: az 5. futam topikja
    6. futam: 04.22. - 20:00 - Sveg: a 6. futam topikja
    7. futam: 05.13. - 20:00 - Fuji International Speedway: a 7. futam topikja
    8. futam: 06.03. - 20:00 - Road Atlanta: a 8. futam topikja
    9. futam: 06.17. - 20:00 - Interlagos: a 9. futam topikja
    10. futam: 06.24. - 20:00 - Suzuka: a 10. futam topikja

    7. futam: 06.03. - 20:00 - Fuji International Speedway: a 7. futam topikja
    8. futam: 06.17. - 20:00 - Road Atlanta: a 8. futam topikja
    9. futam: 06.24. - 20:00 - Suzuka: a 9. futam topikja

    A bajnokságnak nyereménye is van, a rendszeres résztvevői között kisorsolásra kerül
    3 db csoportos belépőjegy a Hyp-R ZONE szimulátor & VR terembe, bővebb infók itt!




    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack #1, #2, #3 , a Red Pack, a Porsche Pack Vol3, valamint a Ready to Race Pack eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2017/2018
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!



    Jelentkezés, csapatnevezés: AC GT3 Bajnokság - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)
    Pontverseny: a bajnokság aktuális állása
    TrackPack: AC GT3 Bajnokság - Pályacsomag
    Skinpack: AC GT3 Bajnokság - Skinpack 4.0

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 06. 01. 12:44.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  2. #2
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    05.20? 21-e Pünküsd hétfő, hosszú hétvége...

    És 05.06-án GT4-es futam is van...

  3. #3
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    05.20? 21-e Pünküsd hétfő, hosszú hétvége...

    És 05.06-án GT4-es futam is van...
    Köszi Tomi az észrevételed. Javítottam a kiírást.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #4
    Prekvalifikációs szerverek mennek, lehet körözgetni.

  5. #5
    Kedves Versenyzők!

    Promóciós célokra szívesen vennénk youtube videókat a bajnokságban szereplő pályákon futott gyors körökről, melyeket megosztva reklámoznánk a ligát, a bajnokságokat és felkelthetjük új emberek érdeklődését. Elsősorban a prekvalifikációs lista elejéből lenne jó, de örülünk minden látványos, minőségi tartalomnak.

    Segítségeteket előre is köszönjük!

  6. #6
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    Promóciós célokra szívesen vennénk youtube videókat a bajnokságban szereplő pályákon futott gyors körökről, melyeket megosztva reklámoznánk a ligát, a bajnokságokat és felkelthetjük új emberek érdeklődését. Elsősorban a prekvalifikációs lista elejéből lenne jó, de örülünk minden látványos, minőségi tartalomnak.

    Segítségeteket előre is köszönjük!

    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2018. 01. 30. 10:08.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Nagyon köszi!

  8. #8
    Olyan szívesen indulnék ezen is, de olyan sok DLC kell hozzá

  9. #9
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan szívesen indulnék ezen is, de olyan sok DLC kell hozzá
    GT3 kategóriában sok autót tartalmaz az assetto, ezt nyomják viszonylag, de ezek több részletben érkeztek, ami miatt sok dlc kell valóban. Érdemes steamen kívánságlistára tenni a csomagokat, akkor kapsz értesítést, ha akcióznak, vagy vannak más oldalak, ahol olcsóbban lehet steamen aktiválható kulcsokat venni.

  10. #10
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    86
    Sziasztok!

    Olyankor mi van, ha a prekvaliban azt írja:NEM VAGY REGISZTRÁLVA A RANK-ON. Minden lépést megcsináltam a rank app telepítés szerint.

    Köszi.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Masters GT3 Bajnokság nyeremények!


    Az Masters GT3 Bajnoskág rendszeres résztvevői között kisorsolásra kerül 3 db csoportos belépőjegy
    a Hyp-R ZONE szimulátor & VR terembe!








    A szerencsés nyertesek 1 órán keresztül nyüstölhetik barátaikkal (max 6 fő)
    a 3 kijelzővel és Fanatec Clubsport eszközökkel felvértezett RSeat cockpit-eket!


    Még nem késő csatlakozni, hiszen a 9 db futamból elég 7 versenyen elindulni a sorsoláson való részvételhez!


    Ezen felül aki a Hyp-R Zone-ban szeretne felkészülni, vagy részt venni a GTR-Masters versenyein,
    az 50% kedvezményt kap a szimulátorhasználat árából... jah, és még sör is van!
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 02. 01. 23:10.

  12. #12
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    86
    Hali.

    Egy (hülye) kérdés. Ha egyéniben indulok, akkor kell jelezni, hogy milyen autóval akarok menni? Illetve valaki tud válaszolni a #10 kérdésemre?

    Köszi.

  13. #13
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.

    Egy (hülye) kérdés. Ha egyéniben indulok, akkor kell jelezni, hogy milyen autóval akarok menni? Illetve valaki tud válaszolni a #10 kérdésemre?

    Köszi.
    Nincs hülye kérdés.
    Nevezni mindig a konkrét futamra kell a prekvalifikációban a lap alján.
    A csapatnevezés csak arra van, hogy ha többen összeálltoj, gyűjthettek csapatként is pontokat és részt vesztek a csapat bajnokságban is.

    A rankos kérdésre valaki más fog válaszolni mert ahhoz nem értek.

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyankor mi van, ha a prekvaliban azt írja:NEM VAGY REGISZTRÁLVA A RANK-ON. Minden lépést megcsináltam a rank app telepítés szerint.

    Köszi.
    Szia.

    Futnod kell egy érvényes kört a Rank App-al. Ezt onnan látod hogy a profilodnál megjelenik a köridő.:
    http://rank.gtr-masters.hu/pblist/gabf1

    Valamint evvel együtt eltűnik az üzenet.

  15. #15
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Valamelyik GT3 szerón be tudnátok állítani, hogy 3 Audi lehessen fent egyszerre? Szeretnénk együtt tesztelni majd, de mind a két szerveren max 2 engedélyezett.

  16. #16
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Valamelyik GT3 szerón be tudnátok állítani, hogy 3 Audi lehessen fent egyszerre? Szeretnénk együtt tesztelni majd, de mind a két szerveren max 2 engedélyezett.
    Prequal1-re beraktam 4 audit.

  17. #17
    Két javaslatom lenne, ha 2-3 körös lenne a gyakorló szerver verseny távja az rohadt menő lenne.
    Ennek az 1 körnek nincs értelme szerintem, mire belejössz már vége..

    A hotlapet nem tudjátok VSR mintára megcsinálni?
    http://79.172.243.17:9900/lapstat
    Kurva jó lenne látni, hol kapjuk a sok időt a profiktól...

  18. #18
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Két javaslatom lenne, ha 2-3 körös lenne a gyakorló szerver verseny távja az rohadt menő lenne.
    Ennek az 1 körnek nincs értelme szerintem, mire belejössz már vége..

    A hotlapet nem tudjátok VSR mintára megcsinálni?
    http://79.172.243.17:9900/lapstat
    Kurva jó lenne látni, hol kapjuk a sok időt a profiktól...
    Ha a Rank appon megoldódik a Suzukai issue, ott is fogod látni már a szektoridőket!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #19
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Két javaslatom lenne, ha 2-3 körös lenne a gyakorló szerver verseny távja az rohadt menő lenne.
    Ennek az 1 körnek nincs értelme szerintem, mire belejössz már vége..

    A hotlapet nem tudjátok VSR mintára megcsinálni?
    http://79.172.243.17:9900/lapstat
    Kurva jó lenne látni, hol kapjuk a sok időt a profiktól...
    Az egyik prekval szerveren 1 körös a verseny, a másikon 3 körös, már régóta. Van aki szeretne pár körös futamot menni hotlapozás közben, nekik jó a preq2 szerver. Van akit idegesít még az az 1 kör is ami a preq1-en van.

  20. #20
    Köszi a válaszokat! @latoo, @GTF_Bika!

  21. #21
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719


    Suzuka kör, sajna nem tökéletes, a spoon-ba maradt...

  22. #22
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése


    Suzuka kör, sajna nem tökéletes, a spoon-ba maradt...
    Ezt szépen összeraktad! Gratula!
    Köszönjük a videót!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  23. #23
    Kedves versenyzők!

    Szeretnék megkérni minden résztvevőt, hogy a profiljában a "játékban használt név" mezőt ne módosítsa, és az Assetto Corsa-ban is az ennek megfelelő profillal lépjen be a szervereinkre. A GTR-MASTERS weboldal a prekvalifikáció és futameredmények feldolgozásához ezeket az értékeket használja, amennyiben ezeket módosítjátok, akkor az oldal nem tudja a megfelelő profilhoz kötni az eredményeket.
    Egy kisbetű nagybetű eltérés is problémát okozhat. (A legutóbbi GT4-es futamon névbeállítási problémák miatt 5 ember eredményeit kellett kézzel rendbe tenni.)

    Részletes információk a névbeállításról a Masters névbeállítás szabályok topikban.

    Köszönettel,
    Szervezőség

  24. #24
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a Rank appon megoldódik a Suzukai issue, ott is fogod látni már a szektoridőket!
    Ahogyan látom valami már változott:
    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...ni_huracan_gt3

    Csak nem értem az én időm miért nem méri az időmet a Rank App:



    Itt tisztán látszik az időm:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/AC2017_A01
    Csatolt képek Csatolt képek

  25. #25
    Kedves Versenyzők!

    A 2018.03.05-én futott AC GT3 Suzuka futamot technikai okok miatt nem tudtuk befejezni, a versenyzők több mint 80%-a elvesztette a kapcsolatot a szerverrel a futam kb. 70%-nál. Az érvényben lévő szabályok alapján a versenyigazgatóság úgy döntött, hogy a futam törlésre kerül.
    Ennek értelmében a futamon résztvevők nem szereznek bajnoki pontokat, a futamon történt szabálytalanságokat a VB nem vizsgálja, óvására nincs lehetőség. A futamon letöltött korábban kiszabott boxutca áthajtásos büntetéseket nem vesszük figyelembe, azok továbbra is érvényben maradnak.

    A folytatásról a "Szavazás - GT3 Suzuka pótlásáról" topikban dönthettek.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •