Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 48 (48 összesen)
  1. #26
    Kedves Versenyzők!

    A szavazás értelmében a technikai okok miatt 2018.03.04-én megszakadt és törölt suzukai GT3 futamot 2018.06.24-én újra megrendezzük.

  2. #27
    Kedves Versenyzők!

    A 2018.05.13-án Fuji pályán félbeszakadt GT3 versenyt töröljük a versenynaptárból, nem lesz értékelve és újra futva sem, így a tavaszi bajnokság 8 futamból áll.

  3. #28
    Kedves Versenyzők!

    A bajnokság a vége felé, a nyár pedig felénk közelít. A résztvevők számán látszik, hogy a jó idő sokakat kiszólít a szabadba, kevesebben ülnek le a számítógép elé izzadni, akár gyakorolni, akár versenyezni.
    A technikai okok miatt félbeszakadt Fuji GT3 verseny (valamint a GT4-es Fuji futam is) azt támasztotta alá, hogy a pálya kiválóan alkalmas izgalmas futamok rendezésére. Úgy gondoljuk, ha egy versenyző fejben rákészül, hogy végigmegy egy futamon amire sokat gyakorolt, akkor elég frusztráló tud lenni, ha ebben egy technikai probléma megakadályozza. A mi esetünkben egy globális technikai probléma lépett fel, ami mindenkit érintett.
    Számításba véve a fenti indokokat, az időhiányt, a pálya alkalmasságát, és a pszichikai tényezőket úgy döntöttünk, hogy inkább egy olyan futamot törlünk, amire még senki nem készült, nem fektetett bele energiát, ezért módosítottuk a versenynaptárt.
    A GT3 bajnokság végének menetrendje az alábbiak szerint alakul:

    7. futam: 06.03. - 20:00 - Fuji International Speedway: a 7. futam topikja
    8. futam: 06.17. - 20:00 - Road Atlanta: a 8. futam topikja
    9. futam: 06.24. - 20:00 - Suzuka: a 9. futam topikja

    Bízunk abban, hogy elfogadhatónak tartjátok ezt a változást, és továbbra is velünk tartotok a tavaszi szezon végéig, Interlagosra pedig visszatérhetünk ősszel, egy új bajnokság keretein belül.

    Tisztelettel:
    Szervezőség

  4. #29
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A bajnokság a vége felé, a nyár pedig felénk közelít. A résztvevők számán látszik, hogy a jó idő sokakat kiszólít a szabadba, kevesebben ülnek le a számítógép elé izzadni, akár gyakorolni, akár versenyezni.
    A technikai okok miatt félbeszakadt Fuji GT3 verseny (valamint a GT4-es Fuji futam is) azt támasztotta alá, hogy a pálya kiválóan alkalmas izgalmas futamok rendezésére. Úgy gondoljuk, ha egy versenyző fejben rákészül, hogy végigmegy egy futamon amire sokat gyakorolt, akkor elég frusztráló tud lenni, ha ebben egy technikai probléma megakadályozza. A mi esetünkben egy globális technikai probléma lépett fel, ami mindenkit érintett.
    Számításba véve a fenti indokokat, az időhiányt, a pálya alkalmasságát, és a pszichikai tényezőket úgy döntöttünk, hogy inkább egy olyan futamot törlünk, amire még senki nem készült, nem fektetett bele energiát, ezért módosítottuk a versenynaptárt.
    A GT3 bajnokság végének menetrendje az alábbiak szerint alakul:

    7. futam: 06.03. - 20:00 - Fuji International Speedway: a 7. futam topikja
    8. futam: 06.17. - 20:00 - Road Atlanta: a 8. futam topikja
    9. futam: 06.24. - 20:00 - Suzuka: a 9. futam topikja

    Bízunk abban, hogy elfogadhatónak tartjátok ezt a változást, és továbbra is velünk tartotok a tavaszi szezon végéig, Interlagosra pedig visszatérhetünk ősszel, egy új bajnokság keretein belül.

    Tisztelettel:
    Szervezőség
    Sziasztok

    Mivel a Fuji futamra már egyszer volt 3 hét felkészülési idő, és most is 3 (illetve már csak 2 és fél) hét lenne rá (ennyi idő alatt már eléggé meg lehet unni a pályát), ezért lenne egy olyan javaslatom, hogy fontoljátok meg, hátha valamelyik későbbi futammal kicserélve arányosabban ki lehetne hozni a felkészülési időt. Pl Suzukára jelenleg csak 1 hét van a mostani leosztás szerint, és az a futam már 3 hónapja volt, én személy szerint szívesebben készülnék arra többet.

  5. #30
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Mivel a Fuji futamra már egyszer volt 3 hét felkészülési idő, és most is 3 (illetve már csak 2 és fél) hét lenne rá (ennyi idő alatt már eléggé meg lehet unni a pályát), ezért lenne egy olyan javaslatom, hogy fontoljátok meg, hátha valamelyik későbbi futammal kicserélve arányosabban ki lehetne hozni a felkészülési időt. Pl Suzukára jelenleg csak 1 hét van a mostani leosztás szerint, és az a futam már 3 hónapja volt, én személy szerint szívesebben készülnék arra többet.
    Jogos a felvetés, erre mi is gondoltunk, de a futamok lebonyolításának logisztikájában így kényelmesebben jön ki mindenkinek.
    Az unalom elűzésének lehetőségein is gondolkozunk egy esetleges fun jellegű futammal, de még csak odáig jutottunk, hogy ezt a részt rendeztük. Igyekszünk mielőbb kitalálni valamit, ami megoldást nyújthat a problémára.

  6. #31
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A bajnokság a vége felé, a nyár pedig felénk közelít. A résztvevők számán látszik, hogy a jó idő sokakat kiszólít a szabadba, kevesebben ülnek le a számítógép elé izzadni, akár gyakorolni, akár versenyezni.
    A technikai okok miatt félbeszakadt Fuji GT3 verseny (valamint a GT4-es Fuji futam is) azt támasztotta alá, hogy a pálya kiválóan alkalmas izgalmas futamok rendezésére. Úgy gondoljuk, ha egy versenyző fejben rákészül, hogy végigmegy egy futamon amire sokat gyakorolt, akkor elég frusztráló tud lenni, ha ebben egy technikai probléma megakadályozza. A mi esetünkben egy globális technikai probléma lépett fel, ami mindenkit érintett.
    Számításba véve a fenti indokokat, az időhiányt, a pálya alkalmasságát, és a pszichikai tényezőket úgy döntöttünk, hogy inkább egy olyan futamot törlünk, amire még senki nem készült, nem fektetett bele energiát, ezért módosítottuk a versenynaptárt.
    A GT3 bajnokság végének menetrendje az alábbiak szerint alakul:

    7. futam: 06.03. - 20:00 - Fuji International Speedway: a 7. futam topikja
    8. futam: 06.17. - 20:00 - Road Atlanta: a 8. futam topikja
    9. futam: 06.24. - 20:00 - Suzuka: a 9. futam topikja

    Bízunk abban, hogy elfogadhatónak tartjátok ezt a változást, és továbbra is velünk tartotok a tavaszi szezon végéig, Interlagosra pedig visszatérhetünk ősszel, egy új bajnokság keretein belül.

    Tisztelettel:
    Szervezőség
    "Jó döntés, köszönöm!"

  7. #32
    Kedves Versenyzők!

    Véget ért a Masters GT3 2018 tavaszi bajnokság, köszönjük szépen a részvételt mindenkinek és reméljük mindannyian jól érzetétek magatokat mind a pályán, mind a fórumon!
    Nem is maradt más hátra, mint hogy kihirdessük a végeredményt és kiosszuk a nyereményeket!


    A győztes:
    Piski Tamás


    A második helyezett:
    Asztalos András


    A harmadik helyezett dobogós:
    Horváth Márk



    A csapatbajnokság győztese:
    BMW Drink Team
    Kuczi Balázs, Mihálszki Csaba, Zelfel Tamás


    Második helyezett csapat:
    BreakPoint Racing
    Horváth Márk, Lányi Tamás, Széchy Szabolcs


    Harmadik helyezett csapat:
    Dexter Racing
    Fehér Norbert, Tömöl Tomi


    A 2018 tavaszi GT3 kupa teljes végeredmény itt olvasható:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/a...a01/gt3-tavasz


    A Hyp-R Zone szimulátor & VR terem által felajánlott nyereményeket az alábbi pilóták nyerték:
    (a nyertesek hamarosan privát üzenetben fognak értesülni a részletekről)
    Horváth Márk, Madarász Krisztián, Lóczi János


    Gratulálunk a nyerteseknek és mindenkinek aki eredményesen részt vett a bajnokságban!
    Egy kis nyári pihenő után szeptemberben kicsit megújulva, érdekes változásokkal jövünk a következő GT bajnokságunkkal, melyre reméljük ismét nagy létszámmal fogtok nevezni!
    Addig is kapcsolódjatok ki a hamarosan induló nyári kupánkon!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 07. 05. 08:58.

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Talalkozot/dijatadot tervezitek? Mert tavaly elmaradt, mivel Szabinak nem volt ideje. En megoldom, ha nincs ra kapacitas, csak szoljatok idoben.

  9. #34
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Talalkozot/dijatadot tervezitek? Mert tavaly elmaradt, mivel Szabinak nem volt ideje. En megoldom, ha nincs ra kapacitas, csak szoljatok idoben.
    Folyamatban van igen!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #35
    Egyébként biztos nem az n+1-edik szezonban merül fel először, de van valami különösebb oka annak, hogy nincs a GT3 bajnokságban BoP? Úgy terveztem, hogy az utolsó néhány futamon indulni fogok, ami aztán egyéb programok miatt meghiúsult, de előtte ismét próbálgattam az autókat és pl. az AMG GT3-al ha megszakadok, sem tudok továbbra sem olyan gyorsan menni, mint mondjuk a Mekivel (az meg eleve furcsa, hogy miközben a Z4 GT3-as mércével már szinte dinoszaurusznak számít, még mindig az egyik legversenyképesebb verda a mezőnyben).

  11. #36
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként biztos nem az n+1-edik szezonban merül fel először, de van valami különösebb oka annak, hogy nincs a GT3 bajnokságban BoP? Úgy terveztem, hogy az utolsó néhány futamon indulni fogok, ami aztán egyéb programok miatt meghiúsult, de előtte ismét próbálgattam az autókat és pl. az AMG GT3-al ha megszakadok, sem tudok továbbra sem olyan gyorsan menni, mint mondjuk a Mekivel (az meg eleve furcsa, hogy miközben a Z4 GT3-as mércével már szinte dinoszaurusznak számít, még mindig az egyik legversenyképesebb verda a mezőnyben).
    Ez sokszor előjött már, de aztán mindig kiderült, hogy BÁRMELYIK autóval lehet 1 sec-en belüli körtidőt menni
    Korábban még az SCG 003 is választható volt - azzal is megcsinálta valaki

    A legfrisebb példa Asztalos Andris a Lambó-val. Előtte szinte senki nem tudta betörni, Ő pedig minden pályán top3-as köridőket produkált vele.
    (Nyilván, az utolsó tizedekért való küzdelemben nem egyformák, sőt vezethetőségben sem, de a valóságban még ennyire sem)

  12. #37
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez sokszor előjött már, de aztán mindig kiderült, hogy BÁRMELYIK autóval lehet 1 sec-en belüli körtidőt menni
    Korábban még az SCG 003 is választható volt - azzal is megcsinálta valaki

    A legfrisebb példa Asztalos Andris a Lambó-val. Előtte szinte senki nem tudta betörni, Ő pedig minden pályán top3-as köridőket produkált vele.
    (Nyilván, az utolsó tizedekért való küzdelemben nem egyformák, sőt vezethetőségben sem, de a valóságban még ennyire sem)
    He-he! Top 3!?
    A lamboval az osszes qvalit behuztam a tavaszi szezonban! 7/7

  13. #38
    Mondjuk szerintem az az 1 sec még mindig túl bő intervallum ahhoz, hogy pusztán egyéni szimpátia alapján bármelyik autót válasszuk és igazából a mezőny összetétele is ezt mutatta. Ha ugyanaz az ember 4-5 tizeden belül tudna autózni mindegyikkel, na arra már azt mondanám, hogy valami.

  14. #39
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk szerintem az az 1 sec még mindig túl bő intervallum ahhoz, hogy pusztán egyéni szimpátia alapján bármelyik autót válasszuk és igazából a mezőny összetétele is ezt mutatta. Ha ugyanaz az ember 4-5 tizeden belül tudna autózni mindegyikkel, na arra már azt mondanám, hogy valami.
    A szezon elejen altalaban kiprobalom a kocsikat, ahogy masok is, es 3-4 tizeden belul lehet menni veluk. De maskeppen gyorsak, ezert a valasztas inkabb egyeni preferencia kerdese. Egyreszt nagyban fugg a palyatol, masreszt pedig a versenytavon valo teljesitmenyuk is elter.

    1 pole-t tudtam szerezni a szezonban, viszont 6 gyozelmet. Andris hetszer indult elso helyrol es csak kettot nyert meg. Ebbol azert latszik, hogy nem a prekval es az idomero fontos.

    Szerintem semmi szukseg BOP-ram az csak arra lesz jo, hogy olyan is nyerhessen, akinek anelkul nem tudna. Nem az auton mult ez eddig sem.

    Egyenlo feltetelek vannak mindenki szamara, ez az eletben nem sok teruleten mondhato el.

  15. #40
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    He-he! Top 3!?
    A lamboval az osszes qvalit behuztam a tavaszi szezonban! 7/7
    bocsánat, nem kissebbíteni akartam a teljesítményedet, csak nem volt kedvem utánanézni, és emlékezetből a top3 ban voltam biztos - és végülis ezzel nem hazudtam, hiszen az 1. is benne van a top3-ban

    De így még jobban alátámasztja a mondanivalómat

  16. #41
    A Lambo egy koron nagyon gyors tud lenni de sajnos versenyen mar gondom volt a gumikezelessel! De ez is palya fuggo mert pl. Svegben versenyen is nagyon gyors voltam, mig Suzukaban a medium gumikon eselyem sem volt Tomi BMW-je ellen!

    A szervezoktol kerdezem, hogy lehet mar valamit tudni az oszi szezonrol? Csak mert irtatok, hogy lesznek ujitasok! Kivancsian varom, hogy ez alatt mire gondoltatok!

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése

    A szervezoktol kerdezem, hogy lehet mar valamit tudni az oszi szezonrol? Csak mert irtatok, hogy lesznek ujitasok! Kivancsian varom, hogy ez alatt mire gondoltatok!
    Amit elmondhatok egyenlőre az annyi, hogy szeptember második hetében indul az őszi szezon. Sok újítás várható ez tény de erről majd később. Még teszteljük a BOP mértékét a Lambóra meg a BMW-re!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Amit elmondhatok egyenlőre az annyi, hogy szeptember második hetében indul az őszi szezon. Sok újítás várható ez tény de erről majd később. Még teszteljük a BOP mértékét a Lambóra meg a BMW-re!
    Akkor McLarennel megyek!
    A palyakrol lesz szavazas?

  19. #44
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Engem is erdekelne, hogy mit terveztek, korvonalakban legalabb. Illetve mondtatok, hogy talalkozot is terveztek, de arrol sincs semmi info. Lesz? Melyik honapban? Hol?

  20. #45
    Az őszi szezonnal kapcsolatban az előkészületek már a vége felé járnak, hamarosan mindent ki fogunk hírdetni. Spoilerezés nélkül amit mondhatok:
    • az őszi szezon szeptember 16-án fog kezdődni a GT4 bajnoksággal
    • az előző szezonhoz hasonlóan a két bajnokság váltott héten, de azonos pályákon fog futni
    • bővítjük az autó kínálatot
    • a preki és a vágás kezelés rank app alapú lesz
    • pályák tekintetében igyekszünk folytatni a korábbi módszertant (gyári és addon pályák), és a korábbihoz hasonló szavazást tervezünk
    • és van még néhány dolog ezeken felül, de azok még nem véglegesek


    Találkozó is tervben van, de várhatóan csak október vége felé, a Hyp-R-ben.

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Koszonom a valaszt!

  22. #47
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Találkozó is tervben van, de várhatóan csak október vége felé, a Hyp-R-ben.
    Tortent valami ezugyben?

  23. #48
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tortent valami ezugyben?
    Sajnos munka miatt nem volt időm vele foglalkozni, de novemberre megpróbálom összehozni valahogy. Nekem ott is csak a 18-a jöhet szóba sajnos. De megpróbálom összehozni.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •