Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)

Téma: Masters GT3 Bajnokság (AC)

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Életkor
    37
    Üzenetek
    1.546
    Kedves Versenyzők!

A szavazás értelmében a technikai okok miatt 2018.03.04-én megszakadt és törölt suzukai GT3 futamot 2018.06.24-én újra megrendezzük.

Életkor
    37
    Üzenetek
    1.546
    Kedves Versenyzők!

A 2018.05.13-án Fuji pályán félbeszakadt GT3 versenyt töröljük a versenynaptárból, nem lesz értékelve és újra futva sem, így a tavaszi bajnokság 8 futamból áll.

Életkor
    37
    Üzenetek
    1.546
    Kedves Versenyzők!

A bajnokság a vége felé, a nyár pedig felénk közelít. A résztvevők számán látszik, hogy a jó idő sokakat kiszólít a szabadba, kevesebben ülnek le a számítógép elé izzadni, akár gyakorolni, akár versenyezni.
    A technikai okok miatt félbeszakadt Fuji GT3 verseny (valamint a GT4-es Fuji futam is) azt támasztotta alá, hogy a pálya kiválóan alkalmas izgalmas futamok rendezésére. Úgy gondoljuk, ha egy versenyző fejben rákészül, hogy végigmegy egy futamon amire sokat gyakorolt, akkor elég frusztráló tud lenni, ha ebben egy technikai probléma megakadályozza. A mi esetünkben egy globális technikai probléma lépett fel, ami mindenkit érintett.
    Számításba véve a fenti indokokat, az időhiányt, a pálya alkalmasságát, és a pszichikai tényezőket úgy döntöttünk, hogy inkább egy olyan futamot törlünk, amire még senki nem készült, nem fektetett bele energiát, ezért módosítottuk a versenynaptárt.
    A GT3 bajnokság végének menetrendje az alábbiak szerint alakul:

7. futam: 06.03. - 20:00 - Fuji International Speedway: a 7. futam topikja
    8. futam: 06.17. - 20:00 - Road Atlanta: a 8. futam topikja
    9. futam: 06.24. - 20:00 - Suzuka: a 9. futam topikja

Bízunk abban, hogy elfogadhatónak tartjátok ezt a változást, és továbbra is velünk tartotok a tavaszi szezon végéig, Interlagosra pedig visszatérhetünk ősszel, egy új bajnokság keretein belül.

Tisztelettel:
    Szervezőség

Kuczi Balázs Szervertag 2018 emberallat logója
    Város
    Győr
    Életkor
    29
    Üzenetek
    200
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

A bajnokság a vége felé, a nyár pedig felénk közelít. A résztvevők számán látszik, hogy a jó idő sokakat kiszólít a szabadba, kevesebben ülnek le a számítógép elé izzadni, akár gyakorolni, akár versenyezni.
    A technikai okok miatt félbeszakadt Fuji GT3 verseny (valamint a GT4-es Fuji futam is) azt támasztotta alá, hogy a pálya kiválóan alkalmas izgalmas futamok rendezésére. Úgy gondoljuk, ha egy versenyző fejben rákészül, hogy végigmegy egy futamon amire sokat gyakorolt, akkor elég frusztráló tud lenni, ha ebben egy technikai probléma megakadályozza. A mi esetünkben egy globális technikai probléma lépett fel, ami mindenkit érintett.
    Számításba véve a fenti indokokat, az időhiányt, a pálya alkalmasságát, és a pszichikai tényezőket úgy döntöttünk, hogy inkább egy olyan futamot törlünk, amire még senki nem készült, nem fektetett bele energiát, ezért módosítottuk a versenynaptárt.

Bízunk abban, hogy elfogadhatónak tartjátok ezt a változást, és továbbra is velünk tartotok a tavaszi szezon végéig, Interlagosra pedig visszatérhetünk ősszel, egy új bajnokság keretein belül.

Tisztelettel:
    Szervezőség
    Sziasztok

Mivel a Fuji futamra már egyszer volt 3 hét felkészülési idő, és most is 3 (illetve már csak 2 és fél) hét lenne rá (ennyi idő alatt már eléggé meg lehet unni a pályát), ezért lenne egy olyan javaslatom, hogy fontoljátok meg, hátha valamelyik későbbi futammal kicserélve arányosabban ki lehetne hozni a felkészülési időt. Pl Suzukára jelenleg csak 1 hét van a mostani leosztás szerint, és az a futam már 3 hónapja volt, én személy szerint szívesebben készülnék arra többet.

Életkor
    37
    Üzenetek
    1.546
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

Mivel a Fuji futamra már egyszer volt 3 hét felkészülési idő, és most is 3 (illetve már csak 2 és fél) hét lenne rá (ennyi idő alatt már eléggé meg lehet unni a pályát), ezért lenne egy olyan javaslatom, hogy fontoljátok meg, hátha valamelyik későbbi futammal kicserélve arányosabban ki lehetne hozni a felkészülési időt. Pl Suzukára jelenleg csak 1 hét van a mostani leosztás szerint, és az a futam már 3 hónapja volt, én személy szerint szívesebben készülnék arra többet.
    Jogos a felvetés, erre mi is gondoltunk, de a futamok lebonyolításának logisztikájában így kényelmesebben jön ki mindenkinek.
    Az unalom elűzésének lehetőségein is gondolkozunk egy esetleges fun jellegű futammal, de még csak odáig jutottunk, hogy ezt a részt rendeztük. Igyekszünk mielőbb kitalálni valamit, ami megoldást nyújthat a problémára.

Asztalos András Szervertag 2018
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

Tisztelettel:
    Szervezőség
    "Jó döntés, köszönöm!"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •