Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: 2018.02.02 Barcelona - Glickenhaus SCG003

  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    2018.02.02 Barcelona - Glickenhaus SCG003



    Assetto Corsa Nyílt futam.


    Az utolsó előtti fordulóhoz érünk, Február 2.-án pénteken, a Glickenhaus SCG003 kerül sorra Barcelona-ban.
    A prekval szerver fut. Mindenkit szívesen látunk, aki betartja a fairplay szabályait.

    Nevzés:
    A futamra nem szükséges nevezést leadni, pickup szerver indul. A szabad helyek erejéig lehet csatlakozni.
    Szerver név: GTR-Masters.hu #E0
    Szerver jelszó: masters.

    Prekvalifikáció:
    2018.02.02 péntek 20:00-ig tart.
    Szerver név: GTR-Masters.hu SCG 003
    Prekval oldal Link.

    Verseny:
    Kezdés: 2018.02.02 péntek 21:00.
    Szerver név: GTR-Masters.hu #E0
    Rajt: Állórajt
    Időmérő: 20 perc
    Futamtáv: 45 perc
    Beállítások: PRO
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 01. 19. 21:48.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Az F1 67-vette át a csütörtöki napot. http://forum.gtr-masters.hu/showthre...67-Imola-01-25
    A új időpont péntek.

  3. #3
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Tetszik ez az autó, de ahogy észrevettem jelentősen lassabb, mint a többi GT3-as gép. Lehet, hogy csak nekem nem fekszik, de én így vettem észre. Már több ilyen tesztfutam is lezajlott. Megkérdezhetem, hogy mi a tervetek vele?

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Tetszik ez az autó, de ahogy észrevettem jelentősen lassabb, mint a többi GT3-as gép. Lehet, hogy csak nekem nem fekszik, de én így vettem észre. Már több ilyen tesztfutam is lezajlott. Megkérdezhetem, hogy mi a tervetek vele?
    Igen remek kis járgány. Ahogy te is leírtad, ez tulajdonképpen egy GT3 csak lassabb. Nem hiszem hogy főszerepet fog kapni a jövőben. A GT3 bajnokságban választható autó volt, de a fentiek miatt nem volt nagy rajongó tábora. Lett volna több autó is ami megfelel a célnak, én ezt a kettőt választottam, ezért vannak ezek.

  5. #5
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen remek kis járgány. Ahogy te is leírtad, ez tulajdonképpen egy GT3 csak lassabb. Nem hiszem hogy főszerepet fog kapni a jövőben. A GT3 bajnokságban választható autó volt, de a fentiek miatt nem volt nagy rajongó tábora. Lett volna több autó is ami megfelel a célnak, én ezt a kettőt választottam, ezért vannak ezek.
    Értem. Sajnálom, hogy van pár autó, aminek a valódi ereje nem realisztikus a többihez képest. Ha jól emlékszem akkor anno a Nürburgring 24 óráson is nagyon ment a kvalifikáción. Köszi a gyors választ!

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Értem. Sajnálom, hogy van pár autó, aminek a valódi ereje nem realisztikus a többihez képest. Ha jól emlékszem akkor anno a Nürburgring 24 óráson is nagyon ment a kvalifikáción. Köszi a gyors választ!
    Nem vagyok biztos benne, de úgy emlékszem van GT3 verziója is az autónak. Ez nem az, ez a 24h-s Nürburgring-re készült verzió.

  7. #7
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok biztos benne, de úgy emlékszem van GT3 verziója is az autónak. Ez nem az, ez a 24h-s Nürburgring-re készült verzió.
    Na akkor itt nem stimmel a dolog! Ezt nem tudtam Azt hittem, ez a GT3 változat.

  8. #8
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen remek kis járgány. Ahogy te is leírtad, ez tulajdonképpen egy GT3 csak lassabb. Nem hiszem hogy főszerepet fog kapni a jövőben. A GT3 bajnokságban választható autó volt, de a fentiek miatt nem volt nagy rajongó tábora. Lett volna több autó is ami megfelel a célnak, én ezt a kettőt választottam, ezért vannak ezek.
    Én korábban mentem vele egy teljes szezont, a GT3-as mezőnyben. És nem én lettem az utolsó
    Nyilván kilóg az elémezőnyből, de ezzel nincs egyedül, ott van még a régi McLaren, és a régi Merci azokkal sem megy senki. Nem véletlenül. Pedig azok elvileg GT3-as autók.


    De mivel itt egyedül van, nem tök mindegy hogy mennyire gyors/lassú a GT3-hoz képest??

  9. #9
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok biztos benne, de úgy emlékszem van GT3 verziója is az autónak. Ez nem az, ez a 24h-s Nürburgring-re készült verzió.
    Tudtommal ezt az autót hosszú távú versenyekre tervezték, nem 'hotlapozni'
    http://scg003project.com/

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én korábban mentem vele egy teljes szezont, a GT3-as mezőnyben. És nem én lettem az utolsó
    Nyilván kilóg az elémezőnyből, de ezzel nincs egyedül, ott van még a régi McLaren, és a régi Merci azokkal sem megy senki. Nem véletlenül. Pedig azok elvileg GT3-as autók.


    De mivel itt egyedül van, nem tök mindegy hogy mennyire gyors/lassú a GT3-hoz képest??
    Gyors, jól setelhető, jóindulatú, könnyen vezethető, azért akad benne kihívás is. (határon már azért kell dolgozni a jó időért)

    De tekintve hogy kb ugyan azt tudja mint a GT3-asok, csak úgy 1 sec-el lassabban. Nem hiszem hogy tömegeket mozgatna meg egy SCG bajnokság, meg értelme se nagyon lenne.

    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal ezt az autót hosszú távú versenyekre tervezték, nem 'hotlapozni'
    http://scg003project.com/
    Ők kitalálták, mi meg arra használjuk amire akarjuk.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •