Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (80 összesen)
  1. #51
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Akit bármilyen sérelem ért az óvjon! Az óvások ide jöhetnek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #52
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem, egyébként ennél profibb közvetítést AC-vel nem nagyon lehet csinálni, Grat!
    Köszönjük szépen. A futam előtt 2 órával döntöttük el Robival, hogy meg kellene próbálni. Spontán jött ötlet volt. A profi szintől azért messze van, de köszi

  3. #53
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Meg is ragadnám az alkalmat, hogy megkérdezzem hogy tetszett nekik az első "bevetés"? Reméljük a kedvetek nem hagy alább és ilyen szép létszámmal jöttök Daytonára is!
    Ahogy korábban is említettem, maradandó élmény volt, biztos hogy részt veszek a következő versenyeken is! Mondhatni igazából most kezdtem, pénteken jött meg a kormányom, de nagyon bejött az egész. Remélem ebből adódott az a 2s lemaradásom az elejéhez képest és nem én vagyok ennyire tehetségtelen a dologhoz.
    Mégegyszer gratula és köszönet a szervezőknek, a közvetítés pedig szerintem is nagyon profi volt!

    A kocsi setupolás rejtelmeibe hogyan tudnák jobban belemélyedni? Tudtok mutatni valamilyen jó leírást, ami alapján megtanulható, mi mikor jó, mit hogyan éredemes?

  4. #54
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük szépen. A futam előtt 2 órával döntöttük el Robival, hogy meg kellene próbálni. Spontán jött ötlet volt. A profi szintől azért messze van, de köszi
    Belenéztem, szerintem az eddigi legjobb közvetítés.
    Már láttam nem egy "pofi" közvetítést, ami nem ütötte meg ezt a szintet. Nektek már nem kell erre felkészülni.

  5. #55
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Belenéztem, szerintem az eddigi legjobb közvetítés.
    Már láttam nem egy "pofi" közvetítést, ami nem ütötte meg ezt a szintet. Nektek már nem kell erre felkészülni.
    Köszönjük Laci

  6. #56
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy korábban is említettem, maradandó élmény volt, biztos hogy részt veszek a következő versenyeken is! Mondhatni igazából most kezdtem, pénteken jött meg a kormányom, de nagyon bejött az egész. Remélem ebből adódott az a 2s lemaradásom az elejéhez képest és nem én vagyok ennyire tehetségtelen a dologhoz.
    Mégegyszer gratula és köszönet a szervezőknek, a közvetítés pedig szerintem is nagyon profi volt!

    A kocsi setupolás rejtelmeibe hogyan tudnák jobban belemélyedni? Tudtok mutatni valamilyen jó leírást, ami alapján megtanulható, mi mikor jó, mit hogyan éredemes?
    Itt megtalálod Wéber Gabi örök érvényű írását. Van ami más szimulátorokban máshol, vagy kicsit másképp van, de a lényeg az ugyan ez mindenhol.
    http://hgplm.gtr-masters.hu/?main=gpl&sub=setup_guide

  7. #57
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük szépen. A futam előtt 2 órával döntöttük el Robival, hogy meg kellene próbálni. Spontán jött ötlet volt. A profi szintől azért messze van, de köszi
    +1 teljesen jó volt, kis képernyőn ment délelőtt a felvétel és egyszer sem éreztem azt mint más közvetítéseknél, hogy a mute gombot nyomogatnám.

    Szerintem jó volt az eredeti méret a live timing appra, kicsit sajnáltam amikor kisebbre vettétek ingame.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #58
    Épp a felénél tartok a közvetítésnek, szerintem is jó. Nagyon jó, hogy ismeritek a mezőny nagy részét. Más közvetítéseknél elég sok bizonytalanságot lehet e téren tapasztalni, hogy érezhetően nemigen tudnak semmit a versenyzőkről a közvetítők.

    Más: Remélem, lesz majd egy A-szerveres replay, mert szívesen megnézném belülről is, hol marad 3 másodperc nálam egy körön? Konziszetnciában csak Széchy Szabi volt jobb az első versenyén nálam, tehát a bizonytalanság nem volt jellemző rám, csak a konstans lassúság.

  9. #59
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Feltettem én is egy onboardot a második versenyről, mert talán ez volt az izgalmasabb, ezen látszik a "lag" is az én szemszögemből.
    Kivagyok az ilyen helyzetektől, mikor valakit sikerül kétszer lenyomni, és mégis úgy dobja a gép hogy ott van elöted,
    aztán nem tudsz vele mit kezdeni, miközben szépen szakadtok le az élbolyról.

    Csak vicc volt, rohadtul élveztem

  10. #60
    Hello! Elmondanám, hogy nagyon élveztem az első igazi versenyhétvégém itt nálatok a GTR-Mastersben. Kezdésnek nem volt rossz, noha az eredményekben van mit még javítanom. Olyan sokat sajnos nem tudtam készülni, mint amennyit elvár az Assetto Corsa, de remélhetőleg ezen is javítunk még.

    Q: Valahogy nem éreztem mint teszteken az autót, a kocsi egyensúlyával volt baj úgy éreztem, valamint a DFGT-m is rakoncátlankodott. Hol érezte, hol nem az FFB-t.. érdekes. Először gurultam ki üres autóval, bár nem sikerült javítani a telis autóhoz képest. Valahogy nem jött ki a lépés, vagy csak simán béna voltam. P11 azért meglett.

    R1: Voltak kisebb-nagyobb hibáim amit betudhatok az AC-ban való tapasztalatlanságomnak, ugyanakkor a kormányom egyre rosszabbul viselkedett. Futam közben ahogy teltek a körök egyre módosult az FFB beállítások. Nem tudom, hogy ez miért van. A nyíl egyenes úton folyamatosan rángatott, valamint rezgett az egész a kezemben. Nem értettem, mert teszteken ilyent és ehhez hasonlót nem csinált, nem észleltem. Próbáltam előre jönni, de így kb lehetetlen volt. Gondoltam, hogy legalább a 10. helyet jó lenne elcsípni, ami meg is lett.

    R2: Kivettem a teljesen az FFB, ami talán még szörnyűbb volt, de legalább nem rángatta a kezem szanaszét. Az első kanyarban valaki kiforgatott, azt nem tudom megmondani, hogy kicsoda, mert még a replayt nem néztem vissza. Pontosabban úgy éreztem, hogy kiforgattak, de nem vagyok ebben sem biztos. Innen kb utolsó hely, ahonnan egyre inkább próbáltam pozíciókat nyerni, bár ez a kormánybeállítás sem jött be, mondjuk az időben legalább csak 3-4 tizeddel mentem rosszabbat a prekvalos időmhöz képest, nem 1.5 mp-vel, mint az első futamon. P11 végül nagy nehezen meglett.

    DFGT-sekhez fordulnék, vagy olyanokhoz akik a problémámat a fent leírtak alapján megértik. Mit állítsak, hogy ne rángasson futam közben és ne rezzegjen folyamatosan egyenesbe az autó, kanyarba pedig olyan mint elmenne teljesen az FFB..? Ha valaki valamilyen segítséggel tud szolgálni azt megköszönném..

    Természetesen nagyon jól eső érzés itt versenyezni, ugyanakkor még ismerkedek a közösséggel, és örülök, hogy családias a hangulat..

    Come on, Daytona ->>>>

  11. #61
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    DFGT-sekhez fordulnék, vagy olyanokhoz akik a problémámat a fent leírtak alapján megértik. Mit állítsak, hogy ne rángasson futam közben és ne rezzegjen folyamatosan egyenesbe az autó, kanyarba pedig olyan mint elmenne teljesen az FFB..? Ha valaki valamilyen segítséggel tud szolgálni azt megköszönném..
    A játékban a kormány beállításainál az 'Advanced' fülön be van pipálva az FFB invertálása? Szerk.: Bocs, keverem RaceRoom-al, épp hogy NE invertáld.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 01. 29. 18:51.

  12. #62
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A B szerve összes versenyzőjétől elnézést kérek!
    Én hibáztam, egy paramétert rosszul adtam meg a szerver indításakor, emiatt dobott le sok versenyzőt.
    Hát eléggé nem volt mókás, amikor az ideg szétb*ta az embert, hogy miért dobott le, aztán "gyorsan" vissza, közben reménykedsz, hogy a verseny setuppal tesz be, és nem gázol át rajtam senki....

    "Szerencsére" már legtöbben elrajtoltak mire én beestem a rajtrácsra. Így legalább nem törtek szarrá a rajtrácson, de cserébe úgy 10sec-es handicappel indulhattam a többiek után...

    De volt ott más baj is, mert biztosan nem volt jó a fordított sorrend.

  13. #63
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A játékban a kormány beállításainál az 'Advanced' fülön be van pipálva az FFB invertálása? DFGT-nél szükséges, különben pont ellentétesen viselkedik. (Egyébként meg ezen a téren ne remélj túl sokat, én sok órányi szenvedés után is legfeljebb elfogadhatóra tudtam belőni az FFB-t a DFGT-mhez.)
    Köszi a segítséget megnézem..

  14. #64
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget megnézem..
    Még annyi, hogy alapból azt hiszem az FFB gain 100%-ra van állítva, a slip effect pedig 0-ra, ami DFGT-nél nem igazán működik. Előbbit érdemes csökkenteni, utóbbit növelni (egyéni ízlés kérdése, nálam 70% körül van az előbbi, 30% körül az utóbbi)

  15. #65
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #66
    Annyi problémám lenne, hogy a pontversenynél "Molnár Attis2"-vel vagyok feltüntetve, amire ha rákattintotok ezt a profilt hozza be: http://www.gtr-masters.hu/driverdeta...3%A1r%20Attis2
    Én Molnár Attis néven játszok és ezt a http://forum.gtr-masters.hu/member.p...n%C3%A1r-Attis profilt használom.

    Valamint szerintem ezáltal nincs hozzáadva a pontom a Molnar Racing Team csapatához..

  17. #67
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    Annyi problémám lenne, hogy a pontversenynél "Molnár Attis2"-vel vagyok feltüntetve, amire ha rákattintotok ezt a profilt hozza be: http://www.gtr-masters.hu/driverdeta...3%A1r%20Attis2
    Én Molnár Attis néven játszok és ezt a http://forum.gtr-masters.hu/member.p...n%C3%A1r-Attis profilt használom.

    Valamint szerintem ezáltal nincs hozzáadva a pontom a Molnar Racing Team csapatához..
    Ezt ma megpróbálom kigubizni, hol akad össze, majd kereslek.

    FFB-vel kapcsolatban, bár nem ismerem a DFGT-t, és lehet rossz irányban gondolkozok, de mivel a maseratiban nincs ABS, ha sokszor elfékezed, akkor bizony rángatni fog a kormány, ahogy a kockás gumi a valóságban is rázna. Kanyarban a FFB eltünése pedig lehet az alulkormányzottságtól. Ezeknél a kocsiknál a hard gumi nem tapad valami nagyon, ezért ha kanyarban túlerőlteted, sokat fordítasz a kormányon, akkor elkezd kifelé csúszni a kocsi, ezt a FFB úgy jelzi, hogy elkönnyül, aztán mikor újra betapad a gumi, visszakeményedik. Próbáld ki, hogy mész egy másik kocsival, amin van soft gumi és jól tapad, pl a valamelyik GT3-as kocsival, ott nem annyira jön elő ez az effekt.

    UI:
    Úgy emlékszem R2 utolsó köreiben veled harcoltam a végén az utolsó kanyarban előztél meg , az szép volt , kemények voltunk mindketten, de jó volt. Ezért is jó ez a kategória, mert simán lehet kilincselni!

  18. #68

    Csapathiba

    Hali, nekem is a csapathoz rendeléssel van nyűgöm, a "Three of a kind"-hoz kéne tartoznom, ahogy Oláh Gergely és Asztalos András, de a pontjaim nem adódtak a csapatéhoz. Gondolom a 'sok" Tóth Levente kavart be, én a Tóth Levente11 vagyok. Köszi!

  19. #69
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Hali, nekem is a csapathoz rendeléssel van nyűgöm, a "Three of a kind"-hoz kéne tartoznom, ahogy Oláh Gergely és Asztalos András, de a pontjaim nem adódtak a csapatéhoz. Gondolom a 'sok" Tóth Levente kavart be, én a Tóth Levente11 vagyok. Köszi!
    Javítottam, véletlenül másik Tóth Leventéhez állítottam be a csapatot, bocsi.

  20. #70
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt ma megpróbálom kigubizni, hol akad össze, majd kereslek.

    FFB-vel kapcsolatban, bár nem ismerem a DFGT-t, és lehet rossz irányban gondolkozok, de mivel a maseratiban nincs ABS, ha sokszor elfékezed, akkor bizony rángatni fog a kormány, ahogy a kockás gumi a valóságban is rázna. Kanyarban a FFB eltünése pedig lehet az alulkormányzottságtól. Ezeknél a kocsiknál a hard gumi nem tapad valami nagyon, ezért ha kanyarban túlerőlteted, sokat fordítasz a kormányon, akkor elkezd kifelé csúszni a kocsi, ezt a FFB úgy jelzi, hogy elkönnyül, aztán mikor újra betapad a gumi, visszakeményedik. Próbáld ki, hogy mész egy másik kocsival, amin van soft gumi és jól tapad, pl a valamelyik GT3-as kocsival, ott nem annyira jön elő ez az effekt.

    UI:
    Úgy emlékszem R2 utolsó köreiben veled harcoltam a végén az utolsó kanyarban előztél meg , az szép volt , kemények voltunk mindketten, de jó volt. Ezért is jó ez a kategória, mert simán lehet kilincselni!
    Az a baj, hogy minden autónál ezt csinálja, lehet ez a DFGT már nincs felnőve az AC-hoz. Próbáltam ezt a LUT-os megoldást is, de nem hozott semmit a kormány beállításában.
    Amúgy nagyon jó volt, kemény volt.

  21. #71
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy minden autónál ezt csinálja, lehet ez a DFGT már nincs felnőve az AC-hoz. Próbáltam ezt a LUT-os megoldást is, de nem hozott semmit a kormány beállításában.
    Amúgy nagyon jó volt, kemény volt.
    Azt mondjuk azért nem kellene neki. Én sem vagyok elájulva attól, amit a DFGT-ből ki lehet hozni AC-val, de azért hozzá lehet szokni. Ha gondolod, estefelé megosztom a beállításaimat (bár ez tényleg ízlés dolga is, aztán majd 5 embertől megkapom, hogy az úgy nem jó )

  22. #72
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjuk azért nem kellene neki. Én sem vagyok elájulva attól, amit a DFGT-ből ki lehet hozni AC-val, de azért hozzá lehet szokni. Ha gondolod, estefelé megosztom a beállításaimat (bár ez tényleg ízlés dolga is, aztán majd 5 embertől megkapom, hogy az úgy nem jó )
    megköszönném, hátha tudnék valamit kezdeni vele... mert ezt így nem nagyon élvezem

  23. #73
    Kicsit megkésve, de én is elmesélném a tapasztalataimat. Szerintem nagyon fickósak ezek a gépek! Én személy szerint sokkal jobban élvezem a vezetését egy olyan autónak, ahol kevesebbet számít a leszorítóerő és amit egyszerűen be lehet hajítani a kanyarba. A Maserati a Mekihez képest... Nem is érdemes róla beszélni Semmi köze hozzá, az viszont kifejezetten tetszik, hogy a Mekivel ellentétben ez az autó nem könyörög a folyamatosan "sínen" haladásért. Ha csúszik, akkor össze lehet szedni, anélkül, hogy akár fél tizedet is veszítene az ember az idejéből, mondjuk ehhez nyilván hozzájárul a kemény keverék is.

    A futamokról röviden: Piski Tomival szépen megtaláltuk egymást mind a két futamon. Az elsőben 3-5 tizedre autóztunk egymás mögött végig. Nagyon izgalmas volt, de egyetlen szituáción kívül nem sikerült stabil támadási pontot találnom rajta. Az utolsó 2-3 kanyarkombinációban gyorsabb volt nálam és így mindig lemaradtam a 2 legjobb előzési pontról. A fordított rajtrácsos történet pedig nagyon tetszik. Igencsak meg kell küzdeni az előre jutásért, viszont hihetetlen érzés, amikor pár kör alatt az ember 3-4 helyet tud előre ugrani. Kifejezetten meg vagyok rajta lepődve, hogy nem lett belőle tömegbaleset. Nagyon jól elmentünk még így is, ezért hatalmas tisztelet mindenkinek. Szerintem egyre komolyabb mezőny versenyez itt a ligában.

    Kár, hogy egyenlőre elég szegényes az autók listája a GT4-es kategóriában, pedig lenne pár szörnyeteg, amit nagyon szívesen látnék a közeljövőben: 570S GT4, M4 GT4, 370z GT4 vagy akár GT86 GT4. Nem tudom erre mennyi esély van, de komoly lenne Elférne még valami a GT3-as mezőny mellé. Várom a következő futamot!

  24. #74
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    B szerórol is lesznek képek? Én szívesen csinálnék csak a kenyérpirítómon nem lennének olyan szépek a képek

  25. #75
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    DFGT-sekhez fordulnék, vagy olyanokhoz akik a problémámat a fent leírtak alapján megértik. Mit állítsak, hogy ne rángasson futam közben és ne rezzegjen folyamatosan egyenesbe az autó, kanyarba pedig olyan mint elmenne teljesen az FFB..? Ha valaki valamilyen segítséggel tud szolgálni azt megköszönném..
    Ahogy már többen is írták, a DFGT-től csodát nem kell várni. Én is ilyennel tolom, de ilyen problémáim nincsenek.

    Az tuti, hogy a DFGT néha nagyon durávn tud "zakatolni", nálam letiltott ABS esetén - az elfékezések miatti kerék kokcásodása miatt jön elő, de leginkább csak gyárilag ABS-el tervezett autók esetén. De ettől eltekintve nincs vele problémám.
    Íme a beállításaim:

    Csatolt képek Csatolt képek

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •