Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (80 összesen)
  1. #26
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85

    Flag R2

    Egészen jó kvali, 10hely.

    1.Verseny
    10helyről egészen szépen a 4helyig tudtam magam felküzdeni. Mikor nem is tudom hányadik körben megjelent, hogy vége felé jár az üzemanyagom. 19körre tankoltam és a 16ik körben kifogyott és nem nem néztem el a 9est 6osnak, mert direkt többet tankoltam, hogy tuti végigérjek. Itt azt hittem elpattan az ér a fejemen. Épp be tudtam evickélni a boxba. De itt már veszve volt minden. 16. hely. Hatalmas sóhaj és káromkodás után új erőt veszek magamon, hogy jön a második futam. Erre mi történik, na mi, mi? Lebasz a szerver. Itt felkeltem a géptől és kimentem levegőzni míg újra felcsatlakozok.

    2.Verseny
    Mire sikerül visszalépnem, no lám, már megy a verseny. Ennyire nem is tudom mi lenne a legmegfelelőbb szó, hogy mit éreztem. A miheztartás végett, kimentem és majd letépve a kormányt a helyéről mentem pár kört míg le nem intettek.

    Amilyen jó lehetett volna annyira lett rossz

    UI: Akikkel vívtam az első versenyen azoknak gratula, fer küzdelem volt amíg tartott.

  2. #27
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Quali: Ennyit tudtam.
    R1: Jót rajtoltam. Feljöttem a 10. helyig, aztán a Martinis Maserati elment, utána meg az emelkederő felmenet nem volt helyem csak a kavicsba. Végül talán P15.
    R2: Megint jó rajt, kikerültem a balhékat aztán az R1-es fehér,zöld Porsche telibe kapott. Nem tudom mit vétettem ellened korábban, de bocsánat érte!.. Utána Szűcs Tamással harcoltam egy.. egy kurva jót. Nagyon élveztem, köszönöm. Végig figyeltünk egymásra, ha beesett mellém, hagytam helyet, kijáraton ő se nyomott le a homokba. Köszi! A baleset nem tudom mi volt, én úgy éreztem, hogy nem megyek balra, de valahogy összeértünk, sajnáltam. Talán P7.

  3. #28
    A B lobby-ban egy párunkat kidobott...nem tudom, hogy mi történt...nekem mondjuk sikerült visszaérnem (bár pont akkor volt a rajt)

  4. #29
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99

    B szerver 2. futam

    B szerveren kis kavarodás volt... 1futam az fasza volt minden rendben, futam végén kidobott a szerver úgy kellet vissza lépni a 2. futamra, de ott már nem volt fordított sorrend ott is a 10.helyről indultam. nem tudjátok mi lehetett a gond vagy másnak is ez volt?

  5. #30
    nem tudom ki volt a zöld/fehér Maseratival az első futamon (talán 11. helyről indult) de máskor lehetne kicsit körültekintőbb...
    am grat a győzteseknek

  6. #31
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Aki vissza szeretné nézni a közvetítést, az itt megteheti. Jöhet a lájk ha tetszett.

  7. #32
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    B szerver

    Nagyon lassú voltam, és engem is ledobott a szerver a 2-ik futamra, de visszaértem. Remélem nem tartottam fel senkit és fair voltam mindenkivel. Igérem, a következő futamra jobban felkészülök!

  8. #33
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    A B szerveren volt élő?

  9. #34
    Igen. B szero 2. Rajtja kaosz volt! 11. Helyrol indultam de jo par auto hianyzott elolem. Es ahogy elindulok, bedob elem egy kocsit! Elvettem a gazt es ki tudtam kerulni, majd jol felkentek a falra! Porgok kettot es nyelgazon valaki keresztulment az en kocsimon. Game over

    Vartam kicsit hatha lesz restart mert gondoltam valami bug van. De nem lett resi sajnos

  10. #35
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    A B szerveren volt élő?
    Ott nem volt.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #36
    A B szerveren a másdik futam indulása előtt valóban volt egy kis kavarodás, engem is ledobott sajnos. Köszi mindenkinek a verseny, nagyon jó volt!

    Elnézést attól akit kicsit meglöktem, ez volt az első versenyem. Azért probáltam odafigyelni és korrektül versenyezni, de van még mit gyakorolni! Kár hogy kiforgattak az elején engem is, de legalább volt honna feljöni.

    Mikor lesz előzetes/végleges eredmény?

  12. #37
    Petneházi Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 02. 15.
    Város
    Békés
    Üzenetek
    8

    Thumbs up

    B verseny
    1R Átlagos rajt 5-ről 4.re Aztán csak haladtam a többiekkel. Előttem valaki hibázott így 3. Aztán ennyiben maradtunk.
    2R Leestem a szerverről- vissza de setet nem tudtam betölteni. 2. körben meg is bosszulta magát hibáztam, vissza 10 majd pár előzés után vissza 5. Aztán megint ennyiben maradtunk.
    Összegezve JÓVÓT!
    Gördülő kövön nem nő moha!

  13. #38
    Idézet Eredetileg Bedy írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    2R Leestem a szerverről- vissza de setet nem tudtam betölteni. 2. körben meg is bosszulta magát hibáztam, vissza 10 majd pár előzés után vissza ...
    Én is elfelejtettem a setupot betölteni. Első féktávon vettem észre, hogy ez nem ilyen szokott lenni.

  14. #39
    A B szerve összes versenyzőjétől elnézést kérek!
    Én hibáztam, egy paramétert rosszul adtam meg a szerver indításakor, emiatt dobott le sok versenyzőt.

  15. #40
    Nem hivatalos eredmények:
    A szerver
    B szerver

  16. #41
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Quali: Ennyit tudtam.
    R1: Jót rajtoltam. Feljöttem a 10. helyig, aztán a Martinis Maserati elment, utána meg az emelkederő felmenet nem volt helyem csak a kavicsba. Végül talán P15.
    R2: Megint jó rajt, kikerültem a balhékat aztán az R1-es fehér,zöld Porsche telibe kapott. Nem tudom mit vétettem ellened korábban, de bocsánat érte!.. Utána Szűcs Tamással harcoltam egy.. egy kurva jót. Nagyon élveztem, köszönöm. Végig figyeltünk egymásra, ha beesett mellém, hagytam helyet, kijáraton ő se nyomott le a homokba. Köszi! A baleset nem tudom mi volt, én úgy éreztem, hogy nem megyek balra, de valahogy összeértünk, sajnáltam. Talán P7.
    Szerintem versenybaleset volt, próbáltam szűkebb íven alád fordulni, álltam a gázon, de talán egy kicsit kevésbé tapadt be mint szerettem volna, inkább én mentem neked,
    csak azt sajnálom, hogy nem tudtam megfogni, a csata meg a pontok miatt is.

  17. #42
    B-szerver: Valóban ledobálta a fele népet a második versenyre, engem is. Kicsit meglepődtem, aztán minden mindegy alapon megpróbáltam visszalépni és gyakorlatilag a rajtra beestem.

    1. verseny - Finoman szólva sem acélos időt futottam prekvalon, aztán a kvalin sem voltam jobb. A verseny meg ugye más tészta, pár kör után a 6. helyen körözgettem, kikerülve egy rakás kicsúszást és összeakadást. A féltáv körül Bartha Laci utolért, 3-4 körön keresztül tartottam, de láttam, hogy ez nem jó taktika, mert lassítom magam vele, így nem kekeckedtem tovább. Utána volt még egy pár kis hibám, de végül Csabapapával a nyakamban beértem a 8. helyen, ha jól emlékszem.

    2. verseny - Foghíjas rajtrács volt, aztán egy jó rajttal a T1-ben már Széchy Szabi nyakán lógtam és meglepett, de tudtam tartani a tempóját. Sőt, talána második kör végén sikerült is egy kis hibájáz kihasználva megelőzni, aztán ő hajkurászot engem, amíg újabb hiba miatt le nem maradt. Ekkor kezdtem el azon gondolkodni, hogy ezt innen illene behúzni. Nem volt egyszerű, mert Szabi megint felzárkózott, de aztán megpördült és ismét lemaradt. Hogy ne legyen sima ügy, Varga Bazsi nyomult rám nagyon a végére, szintén Cayman-al, az necces volt. Végül kibekkeltem az utolsó két kört és nyertem . Nem fogadtam volna rá, mert mások sokkal gyorsabbak voltak, de itt nem egyszerű előzni, én meg igyekeztem nem lehetőséget adni rá.

    A fordított rajtrácsnál szerintem más gond is lehetett, nem csak a ledobás, mert mintha nem a 3. helyről rajtoltatott volna, hanem hátrébbról. Ezt majd megnézem replay-ből, de mintha több kocsi lett volna előttem, nem csak 1 vagy kettő.
    Update: Az eredmények szerint 14 helyet jöttem előre a második futamon. Emiatt pláne nem nagyon lehet jó a rajtsorrend, mert elvileg 3.-nak keleltt volna indulnom.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 01. 29. 00:24.

  18. #43
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Szerintem, egyébként ennél profibb közvetítést AC-vel nem nagyon lehet csinálni, Grat!

  19. #44
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    A szerver

    Kvali: sikerült pb-t futnom de ez is csak a 9. helyhez volt elég. Sebaj majd megyek a lepattanókra - gondoltam én...
    1 futam: szépen elrajtoltunk és az első kanyarok is rendben mentek, de sajnos buktam pár pozíciót, Molnár Danival volt pár kanyar amikor szépen mentünk egymás mellet ide - oda előzgetve. Majd egyszer sikerült előrébb jönni két helyet és onnan csak hiba nélkül kellett behozni ami sikerült is. P9
    2 futam: 2. helyről rajt de nem tartott sokáig sajnos, mert a második körben a dugóhúzó tetején "aquaplaning" hatás jött és eldobtam a vasat. A forgalom miatt nem is tudtam visszajönni csak az utolsó helyre sajnos. Pár hibám volt még de így is P15 lett a vége.
    Gratulálok a győzteseknek és azoknak is akik először indultak nálunk!
    Meg is ragadnám az alkalmat, hogy megkérdezzem hogy tetszett nekik az első "bevetés"? Reméljük a kedvetek nem hagy alább és ilyen szép létszámmal jöttök Daytonára is!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #45
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kvali: sikerült pb-t futnom de ez is csak a 9. helyhez volt elég. Sebaj majd megyek a lepattanókra - gondoltam én...
    1 futam: szépen elrajtoltunk és az első kanyarok is rendben mentek, de sajnos buktam pár pozíciót, Molnár Danival volt pár kanyar amikor szépen mentünk egymás mellet ide - oda előzgetve. Majd egyszer sikerült előrébb jönni két helyet és onnan csak hiba nélkül kellett behozni ami sikerült is. P9
    2 futam: 2. helyről rajt de nem tartott sokáig sajnos, mert a második körben a dugóhúzó tetején "aquaplaning" hatás jött és eldobtam a vasat. A forgalom miatt nem is tudtam visszajönni csak az utolsó helyre sajnos. Pár hibám volt még de így is P15 lett a vége.
    Gratulálok a győzteseknek és azoknak is akik először indultak nálunk!
    Meg is ragadnám az alkalmat, hogy megkérdezzem hogy tetszett nekik az első "bevetés"? Reméljük a kedvetek nem hagy alább és ilyen szép létszámmal jöttök Daytonára is!
    Hát mi most jöttünk egy páran 😀 (bár az A lobby-ba csak Labutyin Máté jutott be). Az, hogy jövünk-e, nem kérdés. Ezért váltottunk platformot. Bartha László, Gáspár Geri, Sebestyén Csaba, Labutyin Máté, Varga Balázs + én a Project Cars-t toltuk(Ps4), de kihaltak a szerverek, és a versenyek 15-20 főről lecsökkentek 5-6 főre (Assetto-t se tolta senki)...így már nem volt értelme tovább folytatni. Úgyhogy akinek volt lehetősége a csapatban, az PC-re váltott. Én már régebben terveztem a váltást, csak anyagi okok miatt húzódott, viszont így pont együtt tudtunk kezdeni. Tehát a jövőben is számíthattok a jelenlétünkre...és mostmár hajtunk az A szerverre 😁

  21. #46
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Tegnapi nem az én napom volt.
    Elég kapkodva ültem a gép elé, mert nővéreméket csak 19.45-kor sikerült "kidobni"
    Ezért sem tudtam menni TS-re sem.

    Ettől függetlenül a Q sikerült belenyalni a 1,29 időbe, ez volt a cél 9. hely.
    R1 rajt jó volt de az első kanyarba beakadt az AC, minden megállt kb 1,5 másodpercre, mire visszatért addigra a mezőny végén voltam 20. hely.
    Aztán nyomtam de nehéz volt a felzárkózás, mert eléggé egyben volt a mezőny és kb. 1mp is jobb estben 1 kör alatt lehetett visszahozni.
    A 11. körre sikerült a 12. helyre feljönni és közben megfutni a a PB-t 01:29.6400, de ezután kicsit beragadtam Kanyuk Feri mögé 2 körre.
    A cél a 10. hely volt de Molnár Attist már nem sikerült utolérnem abban a pár körben. Sajnáltam a dolgot.

    Na majd a 2. futamon javítok
    R2 rajt jó, majd a 2 kanyarban egy kicsit el kellett vennem a gázt, mert Szűcs Tomira kellett figyelnem, valószínű széles lett neki az a kanyar.
    Ezért a 3-as kanyarba nem bírtam jól kigyorsítani és Molnár Dani balról, Cziffra Gábor jobbról szorongatott a 4-es kanyarig.
    Daninak kellett hagynom helyet balról a 4-es kanyarba de közben Cziffra Gábor is teljesen megérkezett a másik oldalról és ráfordulva hárman a kanyarra összeértünk Gáborral és kicsúsztam a homokba, vissza csak az utolsó helyre tudtam jönni.Úgy érzem Gábor bevágott elém nem hagyott helyet, talán nem látta, hogy bal oldalamról Dani is ott van és nem tudok ideális íven kanyarodni.
    Úgyhogy mint az első versenyen felzárkózás, annyira igyekeztem, hogy az 5. körben el is dobtam, aztán törött kocsival még sikerült megint futni egy PB-t de csak a 13. helyig tudtam feljönni.

    Jobb eredményekre számítottam, majd legközelebb
    Utoljára módosította: Balogh András; 2018. 01. 29. 11:17.

  22. #47
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg SebokHUN írta Hozzászólás megtekintése
    Hát mi most jöttünk egy páran 😀 (bár az A lobby-ba csak Labutyin Máté jutott be). Az, hogy jövünk-e, nem kérdés. Ezért váltottunk platformot. Bartha László, Gáspár Geri, Sebestyén Csaba, Labutyin Máté, Varga Balázs + én a Project Cars-t toltuk(Ps4), de kihaltak a szerverek, és a versenyek 15-20 főről lecsökkentek 5-6 főre (Assetto-t se tolta senki)...így már nem volt értelme tovább folytatni. Úgyhogy akinek volt lehetősége a csapatban, az PC-re váltott. Én már régebben terveztem a váltást, csak anyagi okok miatt húzódott, viszont így pont együtt tudtunk kezdeni. Tehát a jövőben is számíthattok a jelenlétünkre...és mostmár hajtunk az A szerverre 😁
    Ennek igazán örülünk! Érezzétek jól magatokat itt! Remélem nem okozunk csalódást!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  23. #48
    Hosszú kihagyás után, újra a "volán" mögött... Összességében jó volt minden. Időmérőn 6.-ik lettem.
    Az első futam:
    Nem történt semmi különös, csak annyi, hogy az első körben egy kicsit megtörtek, de nem nagyon lehetett érezni a hatását...végül tudtam 2 helyet javítani.
    A második futam:
    A szerverver kidobott, megpróbáltam újracsatlakozni, és pont a rajt pillanatában tett be. Nem tudom, hanyadik helyről indultam, mert csak azt láttam, hogy húznak el mellettem. Az első kanyart 10 vagy 12.-ik helyről kezdtem meg...jó ívet vettem, és azt a 2-3 embert aki lecsúszott az ívről megelőztem, de a következő jobbosban belémjött valaki elég szépen. Szerencsére a pályán tudtam maradni, viszont a gép kapott egy szépet (+ még valamelyik körben az egyik rázókő is adott egyet, mert rosszul mentem rá) Felvergődtem valahogy az elejére, majd jött Varga Bazsi, és inkább elengedtem, minthogy kilökjük egymást, vagy feltartsam. Az egyik Masetati-t is elengedtem, de kb. 1 kör múlva kicsúszott...kb. a 13 körben ismét utolért a Maserati, de mivel tudtam tartani a tempót, az előttem lévőkkel (volt, hogy hoztam is rajtuk), már nem voltam olyan kedves, hogy elengedjem 😁.Összeszedtem magam, és aránylag jó köröket mentem. A verseny végéig megtudtam tartani a 3.-ik helyet.

  24. #49
    Először is nagyon örülök, hogy ilyen népes mezőny indult ebben az új kategóriában. Jó hogy vannak új versenyzők is!
    Már a qualyn látszott, hogy szoros lesz az egész mezőny.
    A rajtok viszonylag jól sikerültek, egy-egy pörgést láttam csak magam előtt vagy a visszapillantóban, de alapvetően szépen eljött a mezőny, látszott hogy figyeltünk egymásra.
    A futamok nekem személy szerint nagyon élvezetesek voltak. Nem voltak nagy különbségek, több csoport is alakult, akik rengeteget küzdöttek egymással. A pálya karaktere miatt is nehéz volt előzni, de azért volt küzdelem rendesen. A mezőny szorosságát az is mutatja, hogy egy kis megforgás nem csak néhány hely bukást jelentett, hanem a mezőny végét azonnal. Az is tetszik, hogy itt azért lehet egy kicsit kilincselni, egy-két apró kocc simán belefér, nincs egyből ringlispír, valamint egy-egy kocc meg sem kottyan az autónak, tempóvesztés nélkül megy ugyanúgy tovább, nem úgy mint a GT3-ban.
    Már várom a következő futamot!

  25. #50
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    R2: Megint jó rajt, kikerültem a balhékat aztán az R1-es fehér,zöld Porsche telibe kapott. Nem tudom mit vétettem ellened korábban, de bocsánat érte!..
    Ez sajnos én voltam Elmértem a féktávot, és hiába nyomtam padlóig, csak csúsztam és csúsztam... Sorry, nem direkt volt. Ellenem semmi rosszat nem tettél

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •