Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 80 (80 összesen)
  1. #76
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    DFGT-sekhez fordulnék, vagy olyanokhoz akik a problémámat a fent leírtak alapján megértik. Mit állítsak, hogy ne rángasson futam közben és ne rezzegjen folyamatosan egyenesbe az autó, kanyarba pedig olyan mint elmenne teljesen az FFB..? Ha valaki valamilyen segítséggel tud szolgálni azt megköszönném..
    Ahogy már többen is írták, a DFGT-től csodát nem kell várni. Én is ilyennel tolom, de ilyen problémáim nincsenek.

    Az tuti, hogy a DFGT néha nagyon durávn tud "zakatolni", nálam letiltott ABS esetén - az elfékezések miatti kerék kokcásodása miatt jön elő, de leginkább csak gyárilag ABS-el tervezett autók esetén. De ettől eltekintve nincs vele problémám.
    Íme a beállításaim:


    Sajnos valamiért lekicsinyíti a képeket a forum motor
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 01. 30. 21:43.

  2. #77
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy már többen is írták, a DFGT-től csodát nem kell várni. Én is ilyennel tolom, de ilyen problémáim nincsenek.

    Az tuti, hogy a DFGT néha nagyon durávn tud "zakatolni", nálam letiltott ABS esetén - az elfékezések miatti kerék kokcásodása miatt jön elő, de leginkább csak gyárilag ABS-el tervezett autók esetén. De ettől eltekintve nincs vele problémám.
    Íme a beállításaim:

    Köszönöm, kipróbálom!

  3. #78
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    B szerórol is lesznek képek? Én szívesen csinálnék csak a kenyérpirítómon nem lennének olyan szépek a képek
    Lennének ha valaki feltenne egy replayt "B" szerverről.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #79
    Replay-t már nem tudtam (meg látom, Lóczi Jani feltöltött egyet), de a B-szerver első versenyéről egy saját szemszögű videót konvertáltam (volt egy kis nyűgöm a videószerkesztővel, ezért csak most). Akikkel csatában voltam, azoknak talán érdekes lehet, pl. Sebestyén Csabapapa, Bartha Laci, Asztalos Andris, Mikó Peti, Zrubi. A rajt után a T1-ben kaptam egy sallert Pokornyi Balázstól, szerintem az autója hátulja kicsit megindulhatott és emiatt túlfordult. Szerintem versenybalesetnek elment, sokat nem veszítettem vele én sem, ő sem.

    A második szerver inkább Széchy Szabi és Varga Bazsi belső kamerájából lenne érdekes

  5. #80

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •