Szavazás eredménye: Mely pályákat látnád szávesen az őszi GT bajnokság versenynaptárjában? (max. 5)

  • Autodrom most

    1 2,86%
  • Bikernieki High Speed Ring

    9 25,71%
  • Brands Hatch

    20 57,14%
  • Circuit of the Americas

    9 25,71%
  • Donington

    23 65,71%
  • Hockenheim

    16 45,71%
  • Nurburgring GT

    19 54,29%
  • Paul Ricard Blancpain

    16 45,71%
  • Red Bull Ring

    24 68,57%
  • Sentul International Circuit

    2 5,71%
  • Sebring

    21 60,00%
  • Snetterton

    4 11,43%
  • Sonoma

    7 20,00%
Szavazók
35 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)
  1. #1

    Pályaszavazás - AC GT Bajnokság

    Kedves Versenyzők!

    Szeptember 16-án kezdődik az őszi GT bajnokság a GT4 kategóriával. Az előző szezonhoz hasonlóan a két Assetto Corsa bajnokság váltott héten azonos pályákon kerül megrendezésre.
    Igyekeztünk ismét olyan pályákat összeválogatni, amelyeken jókat lehet csatázni, és a minőségük mind megjelenésben, mind vezetési élményben megfelelő. A pályákat előzetesen leteszteltük, de nyilván minden négyzetcentit nem tudtunk leellenőrizni, ezért ha bármilyen észrevételetek van, jelezzétek itt a fórumon!
    A korábbi gyakorlathoz hasonlóan a 4 pályát a szervezők választottak ki, ezen felül a maradék 5-t Ti választhatjátok ki az alábbi listából.

    A 4 fix pálya:


    Azok a pályák, amiből választhattok:


    Kérjük, hogy a fenti szavazáson elsősorban azok voksoljanak, akik tervezik hogy indulnak valamelyik bajnokságunkon (amelyekről további részletek hamarosan érkeznek). Egy ember maximum 5 pályára szavazhat, a legtöbb szavazatot kapott helyszínek bekerülnek a versenynaptárba.
    A szavazást szeptember 1 éjfélkor zárjuk, addig is jó tesztelést és ráhangolódást kívánunk!
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 08. 20. 14:11.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Szeretnem, ha Imola-t is felvennetek a listara, mert nekem keves a gyari tartalom.

    Illetve arra kernelek, hogy tisztazzuk, a Nürburgring az a GT, Endurance, F1 vagy Nordschleife verziot takarja-e?

    Valamint szeretnem, ha megmondanatok, milyen autoval lehet majd nevezni a bajnoksagokba, mert szeptember elso ket heteben elutazom es nem lesz idom kiprobalni oket, elotte kell dontenem.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnem, ha Imola-t is felvennetek a listara, mert nekem keves a gyari tartalom.

    Illetve arra kernelek, hogy tisztazzuk, a Nürburgring az a GT, Endurance, F1 vagy Nordschleife verziot takarja-e?

    Valamint szeretnem, ha megmondanatok, milyen autoval lehet majd nevezni a bajnoksagokba, mert szeptember elso ket heteben elutazom es nem lesz idom kiprobalni oket, elotte kell dontenem.
    Nurburgring GT verzió.
    Sonomának is több vonalvezetése van, az még kérdéses melyik lesz, de ezt majd eldöntjük, ha egyáltalán beszavazzátok.
    A felsorolt pályák között több is gyári minőségnek megfelelő, kérlek válasszatok ezek közül.
    A további részletekről, mint például az autók listája, hamarosan tájékoztatni fogunk.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Koszonom!

  5. #5
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    - Chang International Circuit
    - Istanbul Park
    Mindét pálya teljesen rendben van, az átlagnál bőven jobb MOD/konvertált pályák.


    - Autodrom most
    A pálya szép, viszont a felület grafikája és a fizikája elég laza összefüggésben van.
    Értsd: ahol látszólag sima, "vadi új" az aszfalt, ott elég nagy random huplikat lehet benne érezni. Ahol pedig látszólag toldozott-foldozott, ott egy röccenés sincs.
    Ez elég zavaró, és nagyon távol áll a szimuláció fogalmától.

    - Bikernieki (high speed ring)
    A pálya környezete különösen tetszik, nagyon igényes a kidolgozása, és hiteles a megjelenése. Repülőszőnyeg effektnek nyoma sincs, a pálya felülete "hihetően döcögős"
    Az, hogy ez csak egyik verzió a sok közül, tovább növeli a pályarendszer értékét. Összességében ez egy kitűnő MOD.


    - Sentul International Circuit
    A környezet kidolgozása közepes, a pálya mind grafikailag, mind fizikát tekintve rendben van.
    Egyedüli zavaró tényező a sok oszlop árnyék, amik villódzva jelennek meg...
    Összességében egy átlagos, használható, de nem kiemelkedő MOD

    - Snetterton
    A pálya és a környezete is grafikailag gyenge minőségű, a pályaszegély az autóval együtt "közlekedik". A kereszt irányú csíkok a semmiből bukkannak elő, a távoli szegély "csíkjai" durván összefolynak, ugrálnak.
    A fizika terén itt is megfigyelhető a grafikával nem összehangolt random döccenők, amik kis sebességnél ugyan úgy jelen vannak.
    Összességében nagyon gyenge, nálam nem üti meg a mércét: AC-hoz nem méltó MOD

    - Sonoma
    A pálya közepes kidolgozottságú, a környezete elnagyolt. Itt is megfigyelhető a grafikával nem összehangolt random döccenők, amik kis sebességnél ugyan úgy jelen vannak.
    Az oszlopok és árnyékaik itt is erősen villódznak, de szerencsére kevés árnyék esik a pályára, a villódzó világítótestek pedig magasan vannak, verseny közben nem zavaróak.
    Összességében átlagos, várhatóan valami régi játékból konvertált(?) MOD


    szerintem.

  6. #6
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem.
    Donington szándékosan maradt ki? Mert ha ez az a verzió, amire én gondolok, akkor az viszont az egyik legjobban kidolgozott pálya mod.

  7. #7
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Donington szándékosan maradt ki? Mert ha ez az a verzió, amire én gondolok, akkor az viszont az egyik legjobban kidolgozott pálya mod.
    Ezeket már ismerem/mentünk rajta/stb:

    Zolder
    Circuit of the America
    Donington
    Hockenheim
    Paul Ricard Blancpain

    Szóval csak a számomra új pályákról írtam most véleményt.
    Ezekről a korábbi véleményeket/tapasztalatokat meg tudod keresni itt a forumon - ha érdekel.
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 08. 20. 20:50.

  8. #8
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket már ismerem/mentünk rajta/stb:

    Zolder
    Circuit of the America
    Donington
    Hockenheim
    Paul Ricard Blancpain

    Szóval csak a számomra új pályákról írtam most véleményt.
    Ezekről a korábbi véleményeket/tapasztalatokat meg tudod keresni itt a forumon - ha érdekel.
    Köszi a gyors beszámolókat, az jó ha minél többen leírjátok a véleményeteket, tapasztalataitokat.

    Zoldert azért nézd meg, mert itt még nem mentünk rajta, és elég friss, ez a verzió júniusban kapta az utolsó frissítést, bár lehet ismered (forrás).

  9. #9
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    - Chang International Circuit
    - Istanbul Park
    Mindét pálya teljesen rendben van, az átlagnál bőven jobb MOD/konvertált pályák.


    - Autodrom most
    A pálya szép, viszont a felület grafikája és a fizikája elég laza összefüggésben van.
    Értsd: ahol látszólag sima, "vadi új" az aszfalt, ott elég nagy random huplikat lehet benne érezni. Ahol pedig látszólag toldozott-foldozott, ott egy röccenés sincs.
    Ez elég zavaró, és nagyon távol áll a szimuláció fogalmától.

    - Bikernieki (high speed ring)
    A pálya környezete különösen tetszik, nagyon igényes a kidolgozása, és hiteles a megjelenése. Repülőszőnyeg effektnek nyoma sincs, a pálya felülete "hihetően döcögős"
    Az, hogy ez csak egyik verzió a sok közül, tovább növeli a pályarendszer értékét. Összességében ez egy kitűnő MOD.


    - Sentul International Circuit
    A környezet kidolgozása közepes, a pálya mind grafikailag, mind fizikát tekintve rendben van.
    Egyedüli zavaró tényező a sok oszlop árnyék, amik villódzva jelennek meg...
    Összességében egy átlagos, használható, de nem kiemelkedő MOD

    - Snetterton
    A pálya és a környezete is grafikailag gyenge minőségű, a pályaszegély az autóval együtt "közlekedik". A kereszt irányú csíkok a semmiből bukkannak elő, a távoli szegély "csíkjai" durván összefolynak, ugrálnak.
    A fizika terén itt is megfigyelhető a grafikával nem összehangolt random döccenők, amik kis sebességnél ugyan úgy jelen vannak.
    Összességében nagyon gyenge, nálam nem üti meg a mércét: AC-hoz nem méltó MOD

    - Sonoma
    A pálya közepes kidolgozottságú, a környezete elnagyolt. Itt is megfigyelhető a grafikával nem összehangolt random döccenők, amik kis sebességnél ugyan úgy jelen vannak.
    Az oszlopok és árnyékaik itt is erősen villódznak, de szerencsére kevés árnyék esik a pályára, a villódzó világítótestek pedig magasan vannak, verseny közben nem zavaróak.
    Összességében átlagos, várhatóan valami régi játékból konvertált(?) MOD


    szerintem.
    Én is végigpróbáltam a még nem annyira ismert mod-okat, hátha valami frissítés volt, mióta mentem rajtuk utoljára. Nagyjából egyetértek Zrubival velük kapcsolatban.

    Sentul - Nálam kicsit jobb osztályzatot kap. Szimpatikus az úgymond egyszerűsége, számomra mindig a Norisring-et idézi. Rövid, így nem szóródik szét a mezőny annyira rajta, nem nehéz megtanulni és elég széles is.

    Sebring - Nálam nagyon kedvenc, már csak a renoméja miatt is. Kidolgozásra is rendben van szerintem, a vonalvezetése nehezen kritizálható.

    Sonoma - Nem rossz kidolgozás, de iszonyat huplis, a pálya hátsó részén el el lehet tévedni az ilyen-olyan verziók közt. Tetszik, de inkább egy ralikrossz jellegű futamot tudnék rajta elképzelni, nem GT3-at. Ettől persze az amerikaiak szemrebbenés nélkül versenyeznek ott talán még Indycar kocsikkal is.

    Bikernieki - Meg se néztem, mert nagyon jó. Próbáltam, próbáltuk.

    Most - Nem rossz, de számomra is kicsit félkésznek tűnik a többihez képest.

    Snetterton - Van egy Layout 2011-es verziója is, ami szintén a gépemen volt, kipróbáltam azt is. Annak szerintem szebb a grafikája, a pálya lényegében ugyanaz a vonalvezetés. Esetleg érdemes volna azt is megnézni. (Más kérdés, hogy a többi magas színvonala miatt nem fog labdába rúgni, szerintem.)

    Istanbul - Nálam is etalon mod, ráadásul a pálya remek. Nem véletlenül kedvelték az F1-es pilóták.

    Donington - Lepróbált mod, azzal nemigen lehet baj, maximum lehet nyerni 20 másodpercet a sikánnál jobbra fordulással, ha a célegyenesre átvágunk (amennyiben nem tettek oda egy blokádot)

    Paul Ricard - Dettó lepróbált pálya SRS-nél is. A többi szimpátia kérdése. Az jó, hogy nem törik könnyen össze a kocsi ott, ha elmérünk valamit.

    Zolder, Hockenheim és Chang - még megnézem.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 08. 20. 23:53.

  10. #10
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is végigpróbáltam a még nem annyira ismert mod-okat, hátha valami frissítés volt, mióta mentem rajtuk utoljára. Nagyjából egyetértek Zrubival velük kapcsolatban.

    Sentul - Nálam kicsit jobb osztályzatot kap. Szimpatikus az úgymond egyszerűsége, számomra mindig a Norisring-et idézi. Rövid, így nem szóródik szét a mezőny annyira rajta, nem nehéz megtanulni és elég széles is.

    Sebring - Nálam nagyon kedvenc, már csak a renoméja miatt is. Kidolgozásra is rendben van szerintem, a vonalvezetése nehezen kritizálható.

    Sonoma - Nem rossz kidolgozás, de iszonyat huplis, a pálya hátsó részén el el lehet tévedni az ilyen-olyan verziók közt. Tetszik, de inkább egy ralikrossz jellegű futamot tudnék rajta elképzelni, nem GT3-at. Ettől persze az amerikaiak szemrebbenés nélkül versenyeznek ott talán még Indycar kocsikkal is.

    Bikernieki - Meg se néztem, mert nagyon jó. Próbáltam, próbáltuk.

    Most - Nem rossz, de számomra is kicsit félkésznek tűnik a többihez képest.

    Snetterton - Van egy Layout 2011-es verziója is, ami szintén a gépemen volt, kipróbáltam azt is. Annak szerintem szebb a grafikája, a pálya lényegében ugyanaz a vonalvezetés. Esetleg érdemes volna azt is megnézni. (Más kérdés, hogy a többi magas színvonala miatt nem fog labdába rúgni, szerintem.)

    Istanbul - Nálam is etalon mod, ráadásul a pálya remek. Nem véletlenül kedvelték az F1-es pilóták.

    Donington - Lepróbált mod, azzal nemigen lehet baj, maximum lehet nyerni 20 másodpercet a sikánnál jobbra fordulással, ha a célegyenesre átvágunk (amennyiben nem tettek oda egy blokádot)

    Paul Ricard - Dettó lepróbált pálya SRS-nél is. A többi szimpátia kérdése. Az jó, hogy nem törik könnyen össze a kocsi ott, ha elmérünk valamit.

    Zolder, Hockenheim és Chang - még megnézem.

    Köszi Neked is Erik a beszámolót!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  11. #11
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Húdenagyonkonzervatívakvagyunk
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #12
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Húdenagyonkonzervatívakvagyunk
    Nincs kedvem új pályákat tanulni

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sebring az egyik legjobb palya a vilagon, nagyon jo kis mod, de korabban a boxkiallas soran nem szamolta a kort, emiatt sosem kerult a naptarba. Ha ezt megoldottak, akkor mindenkeppen ott a helye, kultikus helyszin.

    Donington ugyszint, kiprobalt, szuper palya, technikas. Csak ugye a National verzion is lehet korozni a hosszabb valtozat vagasaval, eselykiegyenlites celjabol

    Hockenheim, Paul Ricard es a Red Bull ring is klasszikus GP palya, volt rajta verseny de mar eleg regen, az osztrak egyebkent az egyik legjobb gyari aszfaltcsik.

    Nurburgring pedig akar minden szezonban benne lehetne, nagyon jo valasztas. Amit szeretnek kerni, az erdekesseg kedveert: mentunk mar a GP-n, a Nordschleifen, de a kettot kombinalo Endurance valtozaton meg sosem volt futam. Ha megszavazzuk, akkor hasznaljuk azt!

  14. #14
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nurburgring pedig akar minden szezonban benne lehetne, nagyon jo valasztas. Amit szeretnek kerni, az erdekesseg kedveert: mentunk mar a GP-n, a Nordschleifen, de a kettot kombinalo Endurance valtozaton meg sosem volt futam. Ha megszavazzuk, akkor hasznaljuk azt!
    Ezt nagyon adom! Csatlakozom. Lenne előzési pont a GT pályán bőven, és lenne benne Nord is.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  15. #15
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs kedvem új pályákat tanulni
    Legfőbb bajom az ezzel, hogy nyakunkon az ACC (200) és ott úgyis stock agyon autózott pályákat kapunk.
    Szerintem ez lesz az utolsó esély 1-1.5évig hogy izgalmas, új, modpályákat próbáljunk. Utána jön a Blancpain naptár és coki (az új motor szerintem kevésbé modder barát)

    Úgyhogy egy izgalmas/vad naptárat elbírtam volna képzelni így hattyúdalnak, de már sokszor kiderült hogy én vagyok csak a helikopter

    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #16
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Én is benne lennék az új pályákba, de sajnos nincs időm kipróbálgatni őket, ezt rátok hagyom.
    Viszont szívesen mennék még a Mount Panorama-n (Bathurst), az az egyik kedvencem.

  17. #17
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Én is benne lennék az új pályákba, de sajnos nincs időm kipróbálgatni őket, ezt rátok hagyom.
    Viszont szívesen mennék még a Mount Panorama-n (Bathurst), az az egyik kedvencem.
    Majd Erik megszakérti, de én ugy tudom, hogy nincs belőle értelmes AC verzió.

    Jelenleg 3 felhasználó böngészi ezt a témát. (3 tag és 0 vendég)

    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #18
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Legfőbb bajom az ezzel, hogy nyakunkon az ACC (200) és ott úgyis stock agyon autózott pályákat kapunk.
    Szerintem ez lesz az utolsó esély 1-1.5évig hogy izgalmas, új, modpályákat próbáljunk. Utána jön a Blancpain naptár és coki (az új motor szerintem kevésbé modder barát)

    Úgyhogy egy izgalmas/vad naptárat elbírtam volna képzelni így hattyúdalnak, de már sokszor kiderült hogy én vagyok csak a helikopter

    Tökéletesen egyetértek ezzel. Az ősz feltételezhetően az ACC tesztelésével fog telni részben, abba meg borítékolhatóan a gyári tartalom kerül át. Nyilván lesznek funrace-ek minden pályán, mire kiderül, alkalmas-e a még Earyl Access egy jövő év elején induló bajnokságra? Meg nem árt megvárni azt sem, hogy egy mezőnyre elegendő ember megvegye a cuccot.
    A szavazásra bocsátott add-on pályák közül simán van 5 olyan, ami jó. Ha német pályát akarunk, akkor meg inkább a gyári Nürburgring, mint az add-on Hockenheim.

  19. #19
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Majd Erik megszakérti, de én ugy tudom, hogy nincs belőle értelmes AC verzió.
    Uhh, nem is tudom, azt próbáltam-e AC-ban? Komolyabban biztosan nem. Raceroom-ban versenyeztem rajta, de mindamellett, hogy a pálya zseniális, a hegyi kanyargós szakaszok életveszélyesek, szerintem. Nem feltétlen a pálya hibája miatt

  20. #20
    Kipróbáltam a három pályát, amire múltkor nem jutott időm.

    Zolder - Használható minőségű mod, jól néz ki és klasszikus. Egy baj van vele, hogy már WTCC versenyeken bebizonyosodott, hogy előzni szinte alig lehet rajta. Ebben vetekszik Zandvoort-al és a Hungaroring-el. Végül is, kell ilyen verseny is, volt ott pár nagy küzdés emiatt.

    Hockenheim - Már használtuk régebben, nincs vele baj. Egy gond van vele, hogy német konkurenciaként ott van neki a Nürburgring, ami gyári és ráadásul "nordosítható". Meglepne, ha bekerülne.

    Chang - Istanbul szintű mod, ráadásul jó a vonalvezetése és széles, lehet rajta előzni. DTM versenyeken is bebizonyosodott ez már Raceroom-al. Örülök, hogy ez nem is kérdéses, hanem fix pálya.


    Én végül 5 mod pályára szavaztam: Bikernieki, Donington, Paul Ricard, Sentul és Sebring. Sebring-et nem ártana előtte egy funrace-el csekkolni, ha nem volt meg, mert arra én is emlékszem, hogy voltak pár frissítéssel ezelőtt időmérős gondjai. Vélhetően javították, de ha nem, akkor derüljön ki mielőbb.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 08. 23. 13:41.

  21. #21
    Bathurst van AC-hoz jó minőség, sőt volt is rajta GT3 bajnoki. Azért nem került be, mert a mezőny fele elhalálozott a szűk fenti szakaszon. Én is szeretem a pályát, de éles futamra életveszélyes.
    Zolderen meg race07ben volt futam, szerintem lehet előzni, inkább a sikan vághatósága miatt volt anno mellőzve, de ez már egy masik játék, es a vágáskezelés is módosulni fog.
    Sebring nem az a verzió ami korábban volt, de le fogom ellenőrizni.

    Privát véleményem nekem is az, hogy mivel a közeljövőben ACC-ben amúgy is csak gyári pályák lesznek, most kellene kicsit elkalandozni új eddig nem használt tartalmak felé, majd meglátjuk mi lesz a vége.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Zolder - Használható minőségű mod, jól néz ki és klasszikus. Egy baj van vele, hogy már WTCC versenyeken bebizonyosodott, hogy előzni szinte alig lehet rajta. Ebben vetekszik Zandvoort-al és a Hungaroring-el. Végül is, kell ilyen verseny is, volt ott pár nagy küzdés emiatt.
    Én emlékeim szerint (más kategóriákkal) Zolder-ben remek előzési pont a:

    • célegyenes vége
    • a célegyenes utáni kanyarkombináció
    • az 1. sikán előtti féktáv
    • a bukkanó után a 2. sikán előtti féktáv
    • a hátsó visszafordító előtti féktáv
    • a 3. sikán előtti féktáv
    • asszem nincs is több kanyar...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 08. 23. 15:58.

  23. #23
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én emlékeim szerint (más kategóriákkal) Zolder-ben remek előzési pont a:

    • célegyenes vége
    • a célegyenes utáni kanyarkombináció
    • az 1. sikán előtti féktáv
    • a bukkanó után a 2. sikán előtti féktáv
    • a hátsó visszafordító előtti féktáv
    • a 3. sikán előtti féktáv
    • asszem nincs is több kanyar...
    Nekem frissebb emlékeim vannak, mondjuk egy vagy másfél évesek. Mentünk ott nem egy futamot, korrektül nem volt egyszerű előzni. Persze mindent ki lehet erőszakolni és utána lehet írni, hogy "bocs".

  24. #24
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bathurst van AC-hoz jó minőség, sőt volt is rajta GT3 bajnoki. Azért nem került be, mert a mezőny fele elhalálozott a szűk fenti szakaszon. Én is szeretem a pályát, de éles futamra életveszélyes.
    Azért annyira nem vészes, a mod maga pedig a jó minőségűek közül való.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Privát véleményem nekem is az, hogy mivel a közeljövőben ACC-ben amúgy is csak gyári pályák lesznek, most kellene kicsit elkalandozni új eddig nem használt tartalmak felé, majd meglátjuk mi lesz a vége.
    Szerintem túl optimisták vagytok az ACC-t illetőleg.
    Én személy szerint nagyon nagyon meglepődnék, ha a hivatalos verzió kiadása UTÁN egy fél évvel már lehetne vele értelmes online versenyt csinálni.
    EA-ban meg biztosan totál felejtős bármilyen éles verseny. max fun/teszt/hype futamok.

    AC pedig ott lesz ACC kiadása után is, nem kell azt még temetni

  25. #25
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bathurst van AC-hoz jó minőség, sőt volt is rajta GT3 bajnoki. Azért nem került be, mert a mezőny fele elhalálozott a szűk fenti szakaszon. Én is szeretem a pályát, de éles futamra életveszélyes.
    Bocs, hogy beleszólok! Mostanában nem versenyeztem, de fontolgatom a visszatérést, szóval lehet, hogy érint a téma.

    Bathurst egy szuper pálya. Dimbes-dombos, egyedi kanyarkombinációk, hosszú egyenes, ahol lehet pihenni... mi kell még? Valóban ott vannak a falak, de itt legalább biztosan a fehér vonalak között kell maradni Megítélésem szerint ezerszer jobb, mint egy Paul Ricard, ahol azt se lehet látni, hogy merre kell menni a sok pályavariáció miatt.

    Zoldert pár éve próbáltam, de baj volt a boxkiállásokkal… valaki ellenőrizte esetleg ebből a szempontból? Egyébként az is szuper pálya, bár előzni tényleg nem egyszerű. A WTCC-sek meg szinte semmilyen pályán sem tudtak, legfeljebb Kínában, ahol volt 1,5 kilométer egyenes

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •