Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 92 (92 összesen)

Téma: AC TestRace: F1'67 - Imola - 01.25

  1. #76
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Bocs Ramon a masodik futam elso koreert, nem akartalak elozni a dombteton, csak besokaltam. Aztan amikor a verseny vege fele megeloztel, megint majdnem eltalaltalak, leteptem volna az arcom szegyenemben

    Le a kalappal a mezony elott, talan meg nem is lattam ilyen tiszta startot mint amilyen az elso futamon volt.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  2. #77
    Arnóczy Milán Versenyző a.milan logója
    Csatlakozott
    2015. 02. 02.
    Üzenetek
    130
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A második menetben, még nem tudom kinek mentem neki a célegyenesben de sorry! Eléggé benéztem...
    A gyári settel engem ez inkább a vitorlázásra emlékeztetett, de a hangulata az megvol.
    Szerintem én lehettem, mert valaki nagyon rámhúzta, próbáltam lehúzódni, azt hittem látsz, csak szorongatni akarsz

    Nekem összességében tetszett, mint akármelyik másik futam, viszont a fordított rajtrácsot, mint a Porschéban is, hanyagolnám. Nem gondoltam volna, hogy ennyi izgalmas, korrekt csata lesz

  3. #78
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Simresults eremények: http://simresults.net/180125-82S

  4. #79
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Az első futam szuper volt, mondjuk kétszer 5-öst dugtam 3-as helyett, mindezt egy körben. Nem tudom mikor volt ilyen hibám utoljára, de nagyon régen. Ez a verda ezt is kihozta belőlem.
    Na, a második futamon elcsűrtem a rajtot, aztán estem, keltem, főleg kigyorsokon, mintha egy másik autóba kerültem volna, teljesen elvesztettem az önbizalmamat.
    Összeségében jól éreztem magam, voltak küzdelmek, nem csak magam, de mások ellen is, jó móka volt.


  5. #80
    Dérer Ramon Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 31.
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Ramon a masodik futam elso koreert, nem akartalak elozni a dombteton, csak besokaltam. Aztan amikor a verseny vege fele megeloztel, megint majdnem eltalaltalak, leteptem volna az arcom szegyenemben

    Le a kalappal a mezony elott, talan meg nem is lattam ilyen tiszta startot mint amilyen az elso futamon volt.
    No problem, ez benne van bár megnéztem volna ahogy a mezőny áthámozza magát rajtunk

  6. #81
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Na, a második futamon elcsűrtem a rajtot, aztán estem, keltem, főleg kigyorsokon, mintha egy másik autóba kerültem volna, teljesen elvesztettem az önbizalmamat.
    hát ez egy az egyben rám is igaz volt, elsőben egyszer sem dobtam el, másodikban meg már nem is számoltam...

  7. #82
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Másodikban kilöktem egy kék autót, nem számoltam a kilógó elejét, elnézést nagyon béna voltam.

    A streameléshez is béna vagyok az üres képet vettem megint Nem nagyon értek Assettohoz, nem értem miért egy olyan képet mutat ami nincs is a képernyőn, beállítottam, hogy vegye a képernyőképet erre egy egész mást mutat. Még tanulnom kell mi hogy működik itt.

    A verseny meglepően jól sikerült, nem számítottam rá. Grat mindenkinek
    iRacing

  8. #83
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Másodikban kilöktem egy kék autót, nem számoltam a kilógó elejét, elnézést nagyon béna voltam.
    azt hiszem az én voltam, semmi gond, nem azon múlt.

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Következő futam:

    F1'67 - Goodwood - Feb.1


  10. #85
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Nagyon jó kis futamok voltak és ahogy belenézegettem a replayekbe elég jó kis meccsek voltak mindenfele és látszott h mindenki nagyon figyelt a másikra ..
    Kicsit szkeptikus voltam h ezekkel a vasakkal milyenek lesznek a rajtok és az első kör , de meglepően szépen eljött a mezőny mindkétszer még a fordított rajtrácsosnál is...

    A q -t sikerült megnyernem , de én már akkor éreztem rendesen a karomban h ez még hosszú este lesz...A rajtnál kicsit lecsúsztam a szántásba és Zima Peti került elém , akivel gyakorlatilag végig 1 mp körüli távolságra közlekedtünk...párszor helyet cseréltünk , mert mindketten hibázgattunk kisebbeket ( egész este azzal küzdöttem h nem nagyon sikerült 3-ból 2-be leváltani ) , de a többieket leráztuk elég hamar...egyszer mondjuk sikerült egy normálisat is előznöm a T1 -ben...az utolsó 2 körben már nem lihegett a nyakamba így sikerült megnyerni az első futamot...

    A második futam elején jókat előztem és a 10-ik ről előrekeveredtem a harmadikra , majd teljesen elvesztettem a ritmust és hibát hibára halmoztam... és visszacsúsztam jócskán... végül 3. lettem és jókat csatáztam ezért a helyért...
    Kristófot elég rossz ütembe értem utol és ott megint kizökkentem , mert akkor éreztem h így már nem érem utol a 2 Petit


    Kristóf mondta Ts-en h a lotusokat túl erősnek érezte a célegyenesben:
    Így visszanézve azért alig tudtalak megelőzni és vissza tudtál támadni a rövidebb féktávnak köszönhetően...
    és a lotusok mögött is elég rendesen beszippantott a szélárnyék ha olyan közel tudtam megkezdeni a kigyorsítást az utolsó kanyarból


    a gumizódás szerintem lehetne kicsit még enyhébb ...második futam végére bár még mindig nem értük el a 96 %-t , de nagyon sokat gyorsult a pálya...olyan delta időket láttam h belepirultam...
    prekihez képest szerintem több mint 1 secet gyorsult a pálya a második futam végére...

    UI: a tükörben semmit se lehet látni ... ha pont mögöttem volt valaki, akkor egyik tükörben sem láttam
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 01. 26. 01:54.

  11. #86
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó kis futamok voltak és ahogy belenézegettem a replayekbe elég jó kis meccsek voltak mindenfele és látszott h mindenki nagyon figyelt a másikra ..
    Kicsit szkeptikus voltam h ezekkel a vasakkal milyenek lesznek a rajtok és az első kör , de meglepően szépen eljött a mezőny mindkétszer még a fordított rajtrácsosnál is...
    Úgyúgy, mindenkit dicséret illet! Optimistán áltam hozzá, de még jobban is sikerült mint reméltem.
    Én se löktem senkit, engem sem löktek, és magam körül is alig láttam incidenst, balesetet, pedig középmezőnybe mentem. 2.futamon rémlik hogy az elején a 1.-2. kitolta egymást. Ennyi.
    Senkisem ragaszkodott, harakirizett a poziciójáért. Ez így elsőre, igen szép. Ezt a hozzáállást szeretném a továbbiakban is látni
    Nem leterelni, meg lökdösni kell a másikat, elég ott lihegni mögötte, tapadni rá, hibázni fog, itt még a legelsők is hibáznak.

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A q -t sikerült megnyernem , de én már akkor éreztem rendesen a karomban h ez még hosszú este lesz...
    Mi lesz itt 1 órás futam után?

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf mondta Ts-en h a lotusokat túl erősnek érezte a célegyenesben:
    Így visszanézve azért alig tudtalak megelőzni és vissza tudtál támadni a rövidebb féktávnak köszönhetően...
    és a lotusok mögött is elég rendesen beszippantott a szélárnyék ha olyan közel tudtam megkezdeni a kigyorsítást az utolsó kanyarból
    Ezigaz, egyik alkalommal mentem egy lotus mögött ferrarival a célegyenesbe, és kajak éreztem a szélárnyékot. Beporszívott.
    Sztem még tesztelni kell, egy aranyközéputat kéne találni a két kocsi között. Annyival legyen gyorsabb a lotus amennyivel nehezebb vezetni. Mindkét kocsiban legyen potenciál. Egy picikét összébbhoznám a kettőt.
    Az üzemanyag fogyasztásnál is előnyben van a lotus. Egy 60perces futamnál, plusz súly.

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a gumizódás szerintem lehetne kicsit még enyhébb ...második futam végére bár még mindig nem értük el a 96 %-t , de nagyon sokat gyorsult a pálya...olyan delta időket láttam h belepirultam...
    prekihez képest szerintem több mint 1 secet gyorsult a pálya a második futam végére...
    UI: a tükörben semmit se lehet látni ... ha pont mögöttem volt valaki, akkor egyik tükörben sem láttam
    Practice-tól a 2. futam végéig 95%-ról, kb 95,9%-ig kúszhatott fel a pályatapadás.
    Itt a 95-öt, mint ami prekin is volt, egy picit soknak éreztem. Goodwood-on sztem ez kevesebbnek érződik.
    Ha ilyen kevés javulás ilyen nagy különbséget okoz, nehéz adagolni, mivel létszámfüggő is, de következőre picit lejjebb veszem a javulás mértékét.

    Tükörnek a FOV-ját lehet állítani nem? Vagy az csak a virtuálist tükröt állítgatja?

  12. #87
    Sugar Berci Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 11. 05.
    Üzenetek
    43
    Az uj valtot csak par napja tettem fel, a jelek szerint nem rangattam elegge, mert a harmadik kor fele teljesen kilazult, ami csak onnan tunt fel, hogy osszevissza felrevaltottam. Aztan a hosszabb egyenesekben elkezdtem meghuzni, de a harom rogzitott menet kozben, legalabb 2-3 korig tartott. (olyan mintha valaki szabotalta volna az autom es teljesen kitekerte a rogzito csavarokat )
    Az elso menet vegen otodikben hagytam a valtot, es amig irtam a bocsanat kerest, addig mar kipakolt a rajtracsra a kovetkezo menetre es egybol kaptam a pit buntit verseny elott. Nem volt lelkierom megegyszer a pusztasagba autokazni azon izgulva, hogy lekoroznek

  13. #88
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    kis zenés összefoglaló az én szemszögemből:



    a tükör Fov-ján én már emeltem Content Managerben, de úgy látszik még messze van attól h lássunk is valamit hátra
    majd még emelek rajta hátha, csak akkor meg a távolságot lesz nehéz megsaccolni
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 01. 26. 18:54.

  14. #89
    Arnóczy Milán Versenyző a.milan logója
    Csatlakozott
    2015. 02. 02.
    Üzenetek
    130
    Az a zene...

    Elvileg a tükörnek a szögét is lehet állítani notepaddel, valami ilyen rémlik régről. Egyébként nagyon nem értem, miért nincs benne alapból egy hasonló állítási lehetőség mint iRacingben...

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    kis zenés összefoglaló az én szemszögemből:

    a tükör Fov-ján én már emeltem Content Managerben, de úgy látszik még messze van attól h lássunk is valamit hátra
    majd még emelek rajta hátha, csak akkor meg a távolságot lesz nehéz megsaccolni

  15. #90
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Practice-tól a 2. futam végéig 95%-ról, kb 95,9%-ig kúszhatott fel a pályatapadás.
    Itt a 95-öt, mint ami prekin is volt, egy picit soknak éreztem. Goodwood-on sztem ez kevesebbnek érződik.
    Ha ilyen kevés javulás ilyen nagy különbséget okoz, nehéz adagolni, mivel létszámfüggő is, de következőre picit lejjebb veszem a javulás mértékét.
    Convertált pályák esetében máshogy működik a tapadás, ezt már több ízben megtapasztalhattuk. Nehéz lesz egyesével bekalibrálni őket.
    (Szerintem a nagy többség csak 100%-on használja)

  16. #91
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Convertált pályák esetében máshogy működik a tapadás, ezt már több ízben megtapasztalhattuk. Nehéz lesz egyesével bekalibrálni őket.
    (Szerintem a nagy többség csak 100%-on használja)
    konvertált pályáknál is meg tudod nézni h mekkora az aszfalt és a többi felület tapadása ha 100 %ot állítanak
    pl a Imolában az aszfalt valahol 98%os valahol 100%os
    Goodwoodban az aszfalt 96 %-os

    konvertált pályáknál valóban ritka h a készítő 100 % -t állítson...

  17. #92
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Esetleg valakinek nincs véletlenül egy teljes onboard köre az elejéből oktatási célokra? Én megköszönném!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •