Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél a következő bajnokságban? (max 2 választható)

  • WTCC 2016/2017

    10 29,41%
  • DTM 20XX

    16 47,06%
  • BMW M235i Racing

    8 23,53%
  • Porsche 911 GT3 Cup

    14 41,18%
Szavazók
34 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 47 (47 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Majd 45 helyet állítok be a szerveren, nehogy kimaradj ( a holnapi indulásom nekem is kérdéses, teljes átépítés alatt van a cockpit )
    Épp azért mondom, hogy nálam pl. nem a motiváció/érdeklődés hiányzik éppen

  2. #27
    Szerver fut!
    10 perc Qual - 10 perc Race.

  3. #28
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben igazad van. Nekem tulajdonképpen mindegy, mindkettő nagyon jó és élvezhető. Nekem egy a lényeg, hogy legyen egy normális mezőny.

    szerintem a Bmw egy rossz kocsi, Porsche vagy DTM. Bármelyik jöhet.

  4. #29
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szerver fut!
    10 perc Qual - 10 perc Race.
    fagy a játék, most telepítem újra. Ha sikerül stabillá tenni akkor jövök

  5. #30
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam ezek közül a sorrend : 1. DTM , 2.WTCC , 3. Porsche 4.BMW.

    Nekem az a véleményem, hogy a DTM a legjobban eltalált pack az egész játékba, ráadásul maga a versenyzés is nagyon élvezetes vele. Maga az autók menet tulajdonságai és persze a DRS nagyon élvezhetővé teszi az egészet. Viszont egy valami tény.. setup igényes és gyakorlást igényel az autók stabil kezelése.

    +1 Perfect Simnél a szezon végén többen is jelezték, hogy nem bánnák ha maradna a DTM.
    Én sem bántam volna.
    Szerintem a DTM az egyik legjobb a R3E ben a hangok is jók ,az OSW t is tök jól be tudtam állítani hozzá.
    +1 DTM re még lehet jönnék is

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Hamarosan kint lesz a szavazás! Szavazzatok és nyomunk egy überbrutál DTM bajnokságot!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan kint lesz a szavazás! Szavazzatok és nyomunk egy überbrutál DTM bajnokságot!
    Így van, szerdán a futamok után kikerül a szavazás,a többi rajtatok múlik. Ha valakinek csak régebbi DTM autója van, azokat is be tudjuk tenni.

  8. #33
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A ma esti teszt futam "adag" már fut, jó szórakozást Szavazás pár óra múlva indul!

  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szavazást kitettük!

  10. #35
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Már egy szavazatot leadtam, viszont most meggyőzött egy másik osztály is, tudok még rá leadni szavazatot?

  11. #36
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Már egy szavazatot leadtam, viszont most meggyőzött egy másik osztály is, tudok még rá leadni szavazatot?
    Írd ide hozzászólásban és majd a végén hozzáadjuk

  12. #37
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Írd ide hozzászólásban és majd a végén hozzáadjuk
    Szuper, köszi, akkor a másik szavazatomat a Porsche 911 GT3 Cup-ra szeretném leadni.

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ügyes próbálkozás a többszöri regisztráció pár percen belül ugyanarról az IP címről, remélem nem sokat dolgoztál vele, mert ezeket a szavazatokat NEM vesszük figyelembe

  14. #39
    Tudom, hogy a szervezők ideje véges, szóval tényleg csak kérdezem, hogy az AC-féle rendszer RaceRoomnál nem működhetne, hogy azonos naptárral váltja egymást hetente két sorozat? Csak mert ahogy nézem nagyjából hasonló arányban vannak azok, akik inkább "kisebb" túraautóval mennének, mint akik kevésbé.

  15. #40
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy a szervezők ideje véges, szóval tényleg csak kérdezem, hogy az AC-féle rendszer RaceRoomnál nem működhetne, hogy azonos naptárral váltja egymást hetente két sorozat? Csak mert ahogy nézem nagyjából hasonló arányban vannak azok, akik inkább "kisebb" túraautóval mennének, mint akik kevésbé.
    Régebben próbálkoztunk a köztes szerdákon különféle autókkal futamokat szervezni, sőt volt díjazott kupa is, de nem igazán hozta lázba a többséget. Persze lehet mi választottunk rosszul hozzá autókat

  16. #41
    Nem feltétlen kellene bajnokság sem szerintem a "B-héten", megspórolva az azzal járó munkát. Lehet elég volna egy-egy funrace is a bajnokságban következő pályán (tőlem bárhol máshol is) valamilyen odaillő autóval. A változatosság gyönyörködtet

    Mindig vita van, hogy melyik autókkal legyen bajnokság? Most is látszik, hogy a WTCC, a DTM és Porsche szinte holtversenyben vannak. Bármelyik nyer, sokan lesznek csalódottak. Talán érdemes volna átgondolni, nem lehetne-e oly módon mindenkinek kedvezni (ha már a minél nagyobb létszám a cél), hogy egy mixelt bajnokságot futunk? Akár teszt jelleggel. Láthatóan mindhárom szériának van támogatottsága és szerintem nem csak én mennék egyikkel is, másikkal is.

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlen kellene bajnokság sem szerintem a "B-héten", megspórolva az azzal járó munkát. Lehet elég volna egy-egy funrace is a bajnokságban következő pályán (tőlem bárhol máshol is) valamilyen odaillő autóval. A változatosság gyönyörködtet

    Mindig vita van, hogy melyik autókkal legyen bajnokság? Most is látszik, hogy a WTCC, a DTM és Porsche szinte holtversenyben vannak. Bármelyik nyer, sokan lesznek csalódottak. Talán érdemes volna átgondolni, nem lehetne-e oly módon mindenkinek kedvezni (ha már a minél nagyobb létszám a cél), hogy egy mixelt bajnokságot futunk? Akár teszt jelleggel. Láthatóan mindhárom szériának van támogatottsága és szerintem nem csak én mennék egyikkel is, másikkal is.
    A pontos végeredmény ez lett a kamu szavazatokat levonva (tegnap kb 15 percen belül egyforma ip címről érkezett 5 regisztráció, melyből 4 szavazott a Porschera és a WTCC-re)
    WTCC 10
    DTM 16
    BMW 8
    Porsche 13

    Ez alapján DTM bajnokság lesz. A mixelt bajnoksággal szemben én szkeptikus vagyok, de írjátok le a véleményeteket Ti hogy látjátok.

  18. #43
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlen kellene bajnokság sem szerintem a "B-héten", megspórolva az azzal járó munkát. Lehet elég volna egy-egy funrace is a bajnokságban következő pályán (tőlem bárhol máshol is) valamilyen odaillő autóval. A változatosság gyönyörködtet
    Csak azért vetettem fel, mert ahogyan Tamás is írta, a fun jellegű futamokra nem volt nagy kereslet korábban és gondoltam valamilyen folyamatos teljesítményértékelés esetleg növelhetné a részvételi kedvet a "B-héten" is.

  19. #44
    Sziasztok!
    Ha még lehet szavazni akkor én a porschera szavaznék. A DTM ben a rengeteg beállítási lehetőségben elveszek sajnos...
    A 2 hétben max 3 alkalommal tudok leülni gyakorolni ebben a verseny is benne van már.

    Szerintem sokan vannak igy ezzel, ha sok versenyzőt akartok szerintem mérlegeljétek ezt is.

    Gábor

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  20. #45
    Idézet Eredetileg Pap Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ha még lehet szavazni akkor én a porschera szavaznék. A DTM ben a rengeteg beállítási lehetőségben elveszek sajnos...
    A 2 hétben max 3 alkalommal tudok leülni gyakorolni ebben a verseny is benne van már.

    Szerintem sokan vannak igy ezzel, ha sok versenyzőt akartok szerintem mérlegeljétek ezt is.

    Gábor

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
    A szavazás lezárult. Már évek óta tervezzük a DTM bajnokit ( valami mindig közbejött ), most a többség erre szavazott, így az lesz
    Rengeteg jó setup kering az éterben a DTM-hez, de biztosan lesznek olyanok is akik megosztják majd a sajátjukat itt a fórumban.
    Azok akik mást szerettek volna ( köztük én is ) halkan mondom, hogy váltott héten egy 4-5 fordulóból álló FUN Cup sorozatot is tervezünk.

  21. #46
    Nekem sem szívügyem a DTM, de persze megyek abban is. A BMW volt a 911 mellett a másik voksom, mert rohadt jókat lehetett volna vele csatázni. Igaz AC-val, de most izzadtam végig egy endurance órácskát Barcelona-ban és test-test ellen végigküzdöttük egy-két spanyol Don-al. Éppen az a jó benne, hogy beülsz és mész, közelebb hozza a mezőnyt egymáshoz. Persze nem olyan csicsamicsa és technikai csoda, mint egy DTM vas, de nem is dobják el annyian, mint fogják azokat.
    Én remélem, hogy meglesz végig (!) a kellő létszám, hogy jó versenyeket lehessen futni és ne az legyen, hogy valaki megszavazta, aztán idővel rájön, hogy a játékszer meghaladja a képességeit.

  22. #47

    Dtm setupolás

    Hali!

    Örömmel látom, hogy megszavaztátok a DTM autókat, de azt is látom, hogy sokan nehezen setupolnak. Nehéz, elhiszem, de én a psl facebook csoportban anno kiraktam az összes setupomat, és ez nagy segítség volt sok embernek. Ha kell, akkor akkor most is megteszem, mert nem sajnálom senkitől. Ha meg kérdés van setuppal kapcsolatban, azt megpróbálom megválaszolni bárkinek szivesen, keressetek facebookon privátban nyugodtan.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •