Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Az első kör fent lesz, míg el nem ütik a kommentátort

  2. #27
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85

    R2

    Hol is kezdjem? A Booking során sikerült a porschéval bookingolnom. Újracsatlakozással próbáltam autót cserélni, de sajnos már nem sikerült. A pálya amúgy se a szívem csücske volt, hát még egy számomra ismeretlen autóval menni igazán érdekesnek és reményvesztettnek tűnt. Kvalifikáció alatt kitapasztaltam, hogy szegény autón a festéket elég sűrűn fogom cserélni a szalagkorláttal. Kvalifikáción egy elég jó kört tudtam összerakni ahhoz képest amit vártam. Majd jött a verseny...
    A mezőny hátsó részéről (10hely) rajtolva nem fűztem sok mindent a versenyhez. Magam részéről úgy érzem elég jól tudok rajtolni és talán az eddigi legjobb rajtomat sikerült produkálnom. A porsche álomszépen betapadt. 10helyről a 6ig sikerült repülnöm és idáig tartott a verseny, jöttek a hibák és szépen lassan visszabukdácsoltam a mezőny végére. BUÁ-t szépen letöltöttem, de ezen kívül még számtalanszor ki kellett álljak, hogy megjavítsák a sérült porsche-t. A verseny haladtával csak magammal kellett versenyeznem, hogy a frissen javított és új abroncsokkal nekiveselkedjek a PB időm megdöntéséhez. A prekvalos 1:37:00-ból számomra hatalmas meglepetésre 1:36:00-ra tudtam faragni egy általam először vezetett autóval. Végül ha jól emlékszem 7. ként sikerült befutni az elöttem kilépők miatt.
    Gratulálok mindenkinek aki részt vett a bajnokságban és persze a Bajnoknak!

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Volt közvetítés? Vagy idő amíg a YT átveszi az anyagot es visszanezheto lesz?
    Sajnos technika ördöge közbe szólt... áramszünet volt a srácnál és ott vége lett mindennek. Sajnos!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #30

  6. #31
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Terhes Csabi bocsánat azért a pöccért szerencsére nem lett komolyabb baj belőle. Eléggé fogalmatlan futamom volt ez a sokadik kipörgésem után fel is adtam.

  7. #32
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Picit besárgult de semmi komoly, no para, utána a visszaváltásokkal sárgítottam a motort is előrébb nem jutottam vna így sem úgy sem.

    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Terhes Csabi bocsánat azért a pöccért szerencsére nem lett komolyabb baj belőle. Eléggé fogalmatlan futamom volt ez a sokadik kipörgésem után fel is adtam.

  8. #33
    Huhhh, hát ez megvan!!!!

    Az egész felkészülésemre rányomta a bélyegét a Nord-os hibám, és főként az, hogy nem beszéltem meg Togával, hogy óvja meg Ő az esetet, pedig az lett volna a helyes. Megfordult a fejemben, hogy kimegyek önként egy áthajtásosra, de végül úgy döntöttem, hogy inkább megpróbálom megnyerni a futamot és bizonyítani, hogy megérdemlem a címet. De nem gondoltam, hogy sikerülni fog.
    Pláne így, hogy Toga végig üldözött és szinte végig fél mp-en belül mentünk. Minimálisakat hibáztam csak és a célegyenesre valahogy jobban tudtam kigyorsítani, így igazi előzési kísérlet nem is volt.

    Togával szemben? Ugyanolyan autóval? Hihetetlen volt ez az egész szezon. Persze a többieket sem szabad kihagyni! Kösz Mindenkinek a remek versenyeket, az ezredekre menő csatákat az időmérőkön.

    Sosem gondoltam, hogy egyszer majd versenyezni tudok Togával, akit elismerek és tisztelek, de úgy tűnik ez a szim/kategória fekszik nekem. Kösz Kunos
    Rengeteg dologból tevődik össze, hogy sikerült felvenni a tempót, majd talán írok róla hosszabban valamikor.

    Köszi a versenyeket, a szervezést és gratulálok Mindenkinek!!

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Szep volt, gratulalok!

  10. #35
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Jó kis szezon volt ez. Soha rosszabbat. Gratulálok Mihi. Ügyesen toltad. És gratu mindenkinek aki végig kitartott. Respect skacok.

  11. #36
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Én a második hejről indultam a versenyen.Épphogy lemaradtam a polról néhány ezreddel.Viszont a rajtnál az élre álltam,aztán el is tudtam húzni,de az etap végére amikor már fogytak a lágyak ,akkor visszajött rám az összeragadt páros és én pedig hibáztam így szépen el is mentek mindketten.Innen már csak bekellett hoznom az autót a dobogóra és ezzel az összetett dobogóra is.A két élmenővel,még nem sikerült a szezonba felvenem a versenyt,csak az időmérőkön.Bőven van hova fejlődni,de ahhoz képest,hogy 2.5 éve kezdtem a szimezést nem lehetek elégedetlen. Gratulálok a csapatnak az ezüstéremhez!
    Grat Mihinek a Bajnoki győzelemhez!Nagyot ment egész szezonban és ezen a futamon is bizonyította Togával a seggébe,hogy nem érdemtelenül érte el az eredményt.
    Legvégül nagy dícséret a szervezőknek!Messze a legjobb volt az eddigiek közül.Grat srácok!

  12. #37
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Rengeteg dologból tevődik össze, hogy sikerült felvenni a tempót, majd talán írok róla hosszabban valamikor....
    Erre a beszámolóra kifejezetten kíváncsi lennék :-) Folyton keresem hol meg hogyan lehetne fejlődni, számtalan videót nézek ilyesmikről, de azért piszok nehéz, és elég idegesítő, hogy van amikor hónapokig semmi fejlődést nem veszek észre magamon, hiába gyakorlok szüntelenül.

    A szezonommal elégedett vagyok, ez volt a második. A személyes célom egy top 10-es helyezés volt, amit kétszer is sikerült megcsinálnom, szóval maximálisan teljesítettem az elvárásaimat. (ráadásul 4 nullás futamom is lett, gyakorlatilag mindegyik önhibámon kívül). A gyors köreim egyre többször összeállnak, amiben még nagyon sokat kell javulnom, az mindenképpen a konzisztencia, de azt hiszem ez csak minél több tapasztalattal fog jönni.

    Köszönöm a szervezők munkáját, és még egyszer (illetve akiknek nem írtam személyes üzenetet, azoktól most először) elnézést kérek, akiknek esetleg elrontottam valamelyik versenyét egy-egy figyelmetlenséggel vagy túl optimista manőverrel. Erre a dologra kiemelten fogok figyelni a továbbiakban, remélem senki nem haragszik rám ezek miatt.

  13. #38
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Nyálazd meg a tilinkómat![/QUOTE]

    A Togáéknál a hátsó kertben ...

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    replay

    Estoril "B" szerverről szeretnék kérni egy replayt feltölteni ide! Köszike
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •