Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)

Téma: AC TestRace: GT4 - Estoril - 01.14

  1. #1
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069

    AC TestRace: GT4 - Estoril - 01.14

    Kedves Versenyzők!

    A utolsó GT4-es tesztfutamra Estorilban kerül sor. Az elmúlt események visszhangja pozitív volt, ezért a tavaszi szezonban éles bajnokságot indítunk a kategóriával. Ez a futam nyílt és ingyenes, aki még nem szervertag és ki akarja próbálni mire számíthat élesben, vagy csak egy jót akar csapatni kulturált és színvonalas mezőnyben, annak itt a remek alkalom, hogy ezt megtegye.
    Várunk mindenkit a pályára!



    Helyszín:Estoril - rank (Estoril letöltés)
    Autók:



    Időpont: 2018.01.14. (vasárnap)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*25 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 24

    A futamon történő induláshoz az alábbiak szükségesek:

    • Az Assetto Corsa és a szerveren használt autókat tartalmazó DLC-k (link az autók felsorolásnál) eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban a futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon!


    Amennyiben a szerver maximális létszámánál kevesebb nevező lesz, bárki szabadon csatlakozhat a versenyhez, amennyiben biztonságosan tud közlekedni a pályán, de csak az elérhető szabad autók közül választhat. a szabad autók típusa és száma a evezések lezárása után itt a fórumban lesz kihirdetve.

    Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Jelszó: masters

    Eddigi köridők: AC GT4 - Time Table
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 01. 04. 23:34.

  2. #2
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Prekval szerver hamarosan...

  3. #3
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Megy a prekval!

  4. #4
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Vasárnap futam. Egyelőre kevesen futottatok a prekvalon. Eddig egészen szép létszámban összegyűltünk a teszteken, a hét elején kihirdettük, hogy lesz belőle bajnokság, erre most lankad az érdeklődés?
    Élmény vezetni a kocsikat és jókat lehet velük csatázni, próbáljátok ki.

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap futam. Egyelőre kevesen futottatok a prekvalon. Eddig egészen szép létszámban összegyűltünk a teszteken, a hét elején kihirdettük, hogy lesz belőle bajnokság, erre most lankad az érdeklődés?
    Élmény vezetni a kocsikat és jókat lehet velük csatázni, próbáljátok ki.
    Ez csak a szokásos uborka szezon. A bejgli meg a pezsgő után hosszú regenerálódási idő kell. Az idén még én se tudtam rávenni magam hogy érdemben kormány elé üljek.
    Majd szépen lassan vissza tér az élet, egyenlőre csak a fanatikusok vannak az online szervereken.

  6. #6
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez csak a szokásos uborka szezon. A bejgli meg a pezsgő után hosszú regenerálódási idő kell. Az idén még én se tudtam rávenni magam hogy érdemben kormány elé üljek.
    Majd szépen lassan vissza tér az élet, egyenlőre csak a fanatikusok vannak az online szervereken.
    Így legyen
    Én már el is felejtettem a beiglit

  7. #7
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap futam. Egyelőre kevesen futottatok a prekvalon. Eddig egészen szép létszámban összegyűltünk a teszteken, a hét elején kihirdettük, hogy lesz belőle bajnokság, erre most lankad az érdeklődés?
    Élmény vezetni a kocsikat és jókat lehet velük csatázni, próbáljátok ki.
    Én indulnék de két hét után ma fogok hazaérni, de nem biztos hogy lesz rá energiám

  8. #8
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Én indulnék de két hét után ma fogok hazaérni, de nem biztos hogy lesz rá energiám
    Gyere nyugodtan, erre nem kell nagyon készülni csak egy laza csapatás.

  9. #9
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Jövök én is.

  10. #10
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Verseny szerver megy, szabad helyek vannak, gyertek bátran.
    Futamtáv 2*14 kör.

  11. #11
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Köszi srácok, ezt elteszem a polcra

  12. #12
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069

  13. #13
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Ismét király volt!

  14. #14
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Életkor
    55
    Üzenetek
    109
    Köszi ! Egy élmény volt !

  15. #15
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Poriktól el kellene venni az abs-t, egyenesben tul gyorsak, féktávon meg stabilabbak
    Persze nem vesszük el, de nehéz ellenfél így, még ha kanyarban itt ott jobb a maser.

  16. #16
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    225
    Ez jó meccs volt srácok!Szűcs Tomival nagyot meccseltünk.Bocs mégegyszer a pöccért!

  17. #17
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Gratulálok fiúk! Sajnos nekem ki kellett lépnem mert szólított a meló! Na majd legközelebb!
    Iszonyat jók ezek a gépek, lehet küzdeni velük, de azért van tapadás is! Jó kis bajnokság lesz ez!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #18
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok fiúk! Sajnos nekem ki kellett lépnem mert szólított a meló! Na majd legközelebb!
    Iszonyat jók ezek a gépek, lehet küzdeni velük, de azért van tapadás is! Jó kis bajnokság lesz ez!
    Oroszul tanulsz?
    Meg van valakinek az első futam replay-e?

  19. #19
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Poriktól el kellene venni az abs-t, egyenesben tul gyorsak, féktávon meg stabilabbak
    Persze nem vesszük el, de nehéz ellenfél így, még ha kanyarban itt ott jobb a maser.
    Szerintem a maseratinak adjunk valamit, mondjuk lágyabb gumit vagy ABS-t. Le kéne tesztelni mert itt nagyon ki jött a porka előnye.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #20
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Tényleg nagyon szuper volt.Tetszik, hogy a mezőny tud versenyezni, max minimál kontaktok vannak, nem kell aggódni a kanyarban marad hely.
    Én a Maserati mentem az első teszten de azóta a Poriva.
    Próbáltam kb. ugyanazt lehet kihozni mindkettőből.
    Szimpatikusabb a Poriva ezért azt választottam, még nem tetszik a Mase-nál hogy kigyorsításra olyan minta nagyon pörögnének a kerekek. Nekem pont úgy tüntetik, hogy a Mase gyorsabb az egyenesben de az.is igaz, hogy valami nem stimmelt a ball elsömmel és ha nem rontottak az utolsó kanyarban nem bírtam közeledni.

  21. #21
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Csalóka a dolog. Elöször watkins glenben figyeltem fel rá, hogy főleg a nagy egyenesben gyorsabb a pori, de a többiben is mintha jobban gyorsitana. Jerez, oschersleben eleg kanyargos volt, ott nem volt vészes, de itt most megint éreztem. Ellenben ha megnézzük a tesztfutamok végeredményét, az teljesen vegyes, nyert pori is és maserati is. Úgy emlékszem jerezben volt amikor a porinak sem volt abs, de nem tudok sok következtetést levonni belőle.
    Porisoknak mi a véleménye a sebességről és ABS-ről?

  22. #22
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nagyon szuper volt.Tetszik, hogy a mezőny tud versenyezni, max minimál kontaktok vannak, nem kell aggódni a kanyarban marad hely.
    ...
    Akkor várunk a bajnokságban, hamarosan indul

  23. #23
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Csalóka a dolog. Elöször watkins glenben figyeltem fel rá, hogy főleg a nagy egyenesben gyorsabb a pori, de a többiben is mintha jobban gyorsitana. Jerez, oschersleben eleg kanyargos volt, ott nem volt vészes, de itt most megint éreztem. Ellenben ha megnézzük a tesztfutamok végeredményét, az teljesen vegyes, nyert pori is és maserati is. Úgy emlékszem jerezben volt amikor a porinak sem volt abs, de nem tudok sok következtetést levonni belőle.
    Porisoknak mi a véleménye a sebességről és ABS-ről?
    Mase nagyobb motor, több lóerő cserébe nagyobb súly több fogyasztás.Hosszabb váltóáttét.
    Pori kisebb súly kevesebb lóerő kevesebb fogyasztás rövidebb fokozatok.
    Interlagosban kipróbáltam a végsebességet, mind a kettővel hajszálra ugyanannyi volt a sebesség a 100 M táblánál a kanyar elött

  24. #24
    Sebestyén Csabapapa Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 11. 29.
    Életkor
    60
    Üzenetek
    10
    Bár neveztem, de közbejött valami, elnézést érte.

  25. #25
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Csalóka a dolog. Elöször watkins glenben figyeltem fel rá, hogy főleg a nagy egyenesben gyorsabb a pori, de a többiben is mintha jobban gyorsitana. Jerez, oschersleben eleg kanyargos volt, ott nem volt vészes, de itt most megint éreztem. Ellenben ha megnézzük a tesztfutamok végeredményét, az teljesen vegyes, nyert pori is és maserati is. Úgy emlékszem jerezben volt amikor a porinak sem volt abs, de nem tudok sok következtetést levonni belőle.
    Porisoknak mi a véleménye a sebességről és ABS-ről?
    Szerintem is kicsit gyorsabb a Porsche egyenesben, de lehet hogy csak a váltó miatt bizonyos sebességnél jobban gyorsul, de a nyújtott kanyarokban jobbnak tűnik a Maser.
    Az eddigi tesztek alapján szinte tökéletes az egyensúly, pálya függő előnyök lehetnek, mint a valóságban is.
    Porschéból kivehetjük az ABS-t, kb. tíz perc hozzászokni, de ha emiatt kevesebben leszünk, akkor felesleges.
    Esetleg a BOP-al lehet játszani, itt a Porsche 1300kg(ez a gyári alap), a GT4 honlap szerint 1400kg(lehet ez már a GT4 BOP-os), talán 1350-en kéne kipróbálni.
    Ha valakinek van rá kapacitása, lehet WTCC szerű BOP-ot is csinálni. Pld. adott márka 3 leggyorsabb versenyzőének átlaga, 1 tizedenként +10kg a következő futamra...

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •