Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E MWTCC 2017 Ősz - Büntetések Shanghai

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!

    Shanghai - 2017.12.20. - A szerver
    Replay: LINK

    Race1:
    L10 T10, Hódi Balázs: (figyelmetlen pályára visszatérés) 2 figyelmeztetés

    Race2:
    L2 T1, Ásványi Ferenc: (lökés) 3 figyelmeztetés
    L2 T4a, Nagy László: (lökés) 3 figyelmeztetés
    L2 T14, Ásványi Ferenc: (lökés) 2 figyelmeztetés

    Shanghai - 2017.12.20. - B szerver
    Replay: LINK

    Race1:
    Nem érkezett óvás

    Race2:
    L12 T16, Molnár Laci (lökés) 2 figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    További figyelmeztetések:

    Nagy Gábor (BUÁ letöltésének elmulasztása) 1 figyelmeztetés
    Molnár Laci (BUÁ letöltésének elmulasztása) 1 figyelmeztetés
    Szabó Zoli (rossz szerverre lépett fel)
    Szóbeli figyelmeztetés

    Vágások:

    A versenybíróság a beérkezett óvásokon felül a két futam top3 versenyzőjét (szerzett pontok összege) és további három véletlenül kiválasztott versenyző köreit vágás szempontjából átvizsgálta.

    Név Szerver Büntetések
    Molnár Dániel (Top1) A 0
    Pinczés Ádám (Top2) A 0
    Kenéz Sándor (Top3) A 2
    Schubert Dávid (S) A 1
    ifj. Leéb István (S) A 0
    Lázár Gábor (S) B 0

    A sávok az alábbiak szerint alakultak:
    Büntetések 27 kör
    0,00-0,75 0 Figyelmeztetés 0-20 vágás
    0,76-1,00 1 Figyelmeztetés 21-26 vágás
    1,01-1,25 2 Figyelmeztetés 27-33 vágás
    1,26-1,50 3 Figyelmeztetés 34-39 vágás
    1,51- 5 Figyelmeztetés 40- vágás

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Összevont büntetések:

    2 db Boxutca áthajtás: Molnár Laci
    Boxutca áthajtás:
    Jäger Tamás, Mogyorósi Dániel, Nagy Gábor, Nagy László, Ásványi Ferenc
    2 Figyelmeztetés: Gólya Gergő, Ősz Balázs, Cziffra Gábor, Kiss Ádám, Balogh Máté, Csőke Dezső, Burszky Norbert, Pinczés Ádám, Zelfel Tamás, Jäger Tamás, Mogyorósi Dániel, Korcsmáros György, Pap Gábor, Nagy Attila, Kenéz Sándor,Magyar Krisztián, Gerőcs Tamás, Hódi Balázs, Ásványi Ferenc, Nagy Gábor
    1 Figyelmeztetés: Molnár Dániel, ifj Leéb István, Molnár Laci

    Jäger Tamás, Mogyorósi Dániel, Nagy Gábor, Nagy László, Ásványi Ferenc esetében összegyűlt a 3 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny 3. és 7. köre között kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)


    Molnár Laci esetében 6 db figyelmeztetés gyűlt össze, amit a VB a szabályok értelmében 2 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő versenyek (R1-R2) 3. és 7. köre között kell letöltenie és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)
    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.

  3. #3
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Szeretném kérni a Vb-t, hogy vegye figyelembe az esetemnél, hogy magamat óvtam. Köszönöm
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném kérni a Vb-t, hogy vegye figyelembe az esetemnél, hogy magamat óvtam. Köszönöm
    Figyelembe venni csak akkor tudjuk, ha az óvó elsőként óvja az esetet. Mivel előtted már megóvták az esetet így nem tudjuk figyelembe venni.

  5. #5
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelembe venni csak akkor tudjuk, ha az óvó elsőként óvja az esetet. Mivel előtted már megóvták az esetet így nem tudjuk figyelembe venni.
    Értem.
    Köszönöm a kollégátoknak, hogy még szenteste is gondolt rám.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kollégátoknak, hogy még szenteste is gondolt rám.
    Az óvási időszak utolsó napjának estééig várt az óvással, szerintem bőven hagyott időt és lehetőséget az önbevallásra.

  7. #7
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az óvási időszak utolsó napjának estééig várt az óvással, szerintem bőven hagyott időt és lehetőséget az önbevallásra.

    Jaja, ez jogos. De akkor is örülök, hogy gondolt rám. Mikor nem is ellene vétkeztem. Jó hogy külön figyelmet szentel nekem Meg mertem óvni egy VB tagot, és utána csak az én hibáimat fogja vadászni. Nem zavar, nyugodtan tegye. De ha jobban meglesed Szabi, akkor azt is látod, hogy én már vallottam be másik esetemet is, amikor a vétlen pilóta még óvni sem akart. Nem zavar ez a BUÁ, mert legalább érdekes lesz a futamom.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Meg mertem óvni egy VB tagot, és utána csak az én hibáimat fogja vadászni. Nem zavar, nyugodtan tegye. De ha jobban meglesed Szabi, akkor azt is látod, hogy én már vallottam be másik esetemet is, amikor a vétlen pilóta még óvni sem akart. Nem zavar ez a BUÁ, mert legalább érdekes lesz a futamom.
    Nem kell ahhoz VB tagnak lenni, bárki bármilyen esetet megóvhat bármilyen indíttatásból, ez mindenkinek a magányügye, hogy ki hogy él ezzel a lehetőséggel, szerintem nem kell belőle ügyet csinálni. Büntit meg csak úgy is az kap, aki szabálytalankodik.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 01. 03. 15:40.

  9. #9
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell ahhoz VB tagnak lenni, bárki bármilyen esetet megóvhat bármilyen indíttatásból, ez mindenkinek a magányügye, hogy ki hogy él ezzel a lehetőséggel, szerintem nem kell belőle ügyet csinálni. Büntit meg csak úgy is az kap, aki szabálytalankodik.
    Mondom, full hidegen hagy a történet. Nyugodtan tegye, ha ezt akarja. A BUÁ csak feldobja a futamomat, mint Shanghai R1-ben
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  10. #10
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Mondom, full hidegen hagy a történet. Nyugodtan tegye, ha ezt akarja. A BUÁ csak feldobja a futamomat, mint Shanghai R1-ben
    Idézek a versenyszabályzatból.

    6. Büntetések

    A versenybíróság a futamon történt incidenseket nem nézi át automatikusan, alapvetően csak a versenyzők által megóvott, az óvás topikban szabályosan bejelentett eseteket vizsgálja meg, és hoz döntést az adott szituációban. Kirívó szabálytalanság esetén azonban óvás nélkül is vizsgálhat!

    Gyakorlatilag meg se kell óvnom Téged vagy bárki mást aki szabálytalankodik, az csak formalitás volt, hogy tudd.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •