Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)

Téma: Sim Racing System - értékelés és versenyek

  1. #26
    Farkas László Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    15
    Sziasztok!

    Talán a fórumban ez lesz az első hozzászólásom.
    Már nagyjából két hete aktívan használom az SRS-t és nagyon tetszik, de van egy olyan problémám, hogy mióta feltettem ezt az appot, azóta eltűntek az assetto corsából a speciális futamok, pedig csinálgatnám azokat is néha. A menüje megnyílik, de szürke az összes kategória.
    Másoknál is van ez a jelenség vagy csak engem tisztel meg a technika?
    Ha kiveszem a pipát az SRS app mellől és újraindul a főmenü akkor is ez a helyzet.
    Lehet, hogy nem is az SRS okozza?
    Esetleg az 1.16.3 óta van ez így?

  2. #27
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Talán a fórumban ez lesz az első hozzászólásom.
    Már nagyjából két hete aktívan használom az SRS-t és nagyon tetszik, de van egy olyan problémám, hogy mióta feltettem ezt az appot, azóta eltűntek az assetto corsából a speciális futamok, pedig csinálgatnám azokat is néha. A menüje megnyílik, de szürke az összes kategória.
    Másoknál is van ez a jelenség vagy csak engem tisztel meg a technika?
    Ha kiveszem a pipát az SRS app mellől és újraindul a főmenü akkor is ez a helyzet.
    Lehet, hogy nem is az SRS okozza?
    Esetleg az 1.16.3 óta van ez így?
    Szerintem eslő nekifutásra, a dokumentumok mappában az "Assetto corsa" mappát nezvezd át mondjuk "Assetto corsa másolat"-ra.
    Indítsd el úgy az AC-t. Ha ez után is gond van vele, steam integrity check.

  3. #28
    Farkas László Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    15
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem eslő nekifutásra, a dokumentumok mappában az "Assetto corsa" mappát nezvezd át mondjuk "Assetto corsa másolat"-ra.
    Indítsd el úgy az AC-t. Ha ez után is gond van vele, steam integrity check.

    Köszi a segítséget! Integrity check után 32 fájlt állított helyre és indítás után elő is kerültek a spec. eventek.... ellenben a magyarítás összeborult.
    Aztán feltettem a magyarítást ismét és újra eltűnt a spec event, tehát valamit a magyarítás ír felül amit talán nem kéne.
    Szóval ismét integrity check, 28 fájlt talált és működik angol nyelven hibátlanul.

  4. #29
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget! Integrity check után 32 fájlt állított helyre és indítás után elő is kerültek a spec. eventek.... ellenben a magyarítás összeborult.
    Aztán feltettem a magyarítást ismét és újra eltűnt a spec event, tehát valamit a magyarítás ír felül amit talán nem kéne.
    Szóval ismét integrity check, 28 fájlt talált és működik angol nyelven hibátlanul.
    Előfordulhat. Csorsz Laci készíti a magyarosítást, ő biztos képben van, itt a fórumban megtalálod, vele érdes beszélgetned a témában.

  5. #30
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    na azt hiszem én is elkezdem ezt érdemben használni (1 versenyt mentem eddig )
    hétfő esténként 9 órától Shelby Cobra
    illetve lotus 25 minden nap többször is

    ha ezt tudom akkor kicsit tornáztam volna a rankon , mert így nem hiszem h top splitbe kerülök a Shelbyben

    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #31
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    ezt a lotus 25-ös szivart is megszerettem, kicsit olyan IRacinges Skip barber beütése van, könnyebb is szerintem mint a lotus 49 , de azért kell koncentrálni h ne esés-keléssel szerepeljek a közvetítésben


  7. #32
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Az AMS és rF2 események máris kihaltak? Én csak AC versenyeket látok az ütemezésben.

  8. #33
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az AMS és rF2 események máris kihaltak? Én csak AC versenyeket látok az ütemezésben.
    Utóbbit nem is láttam soha, előbbire néha beléptem, de nem volt senki rajtam kívül.

  9. #34
    Csapó Barna Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 18.
    Város
    Komló
    Életkor
    55
    Üzenetek
    9

    :(

    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget! Integrity check után 32 fájlt állított helyre és indítás után elő is kerültek a spec. eventek.... ellenben a magyarítás összeborult.
    Aztán feltettem a magyarítást ismét és újra eltűnt a spec event, tehát valamit a magyarítás ír felül amit talán nem kéne.
    Szóval ismét integrity check, 28 fájlt talált és működik angol nyelven hibátlanul.
    Szintén zenész.

  10. #35
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg NetBarna írta Hozzászólás megtekintése
    Szintén zenész.
    Itt megtalálod a megoldást: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...t%C3%A1s/page6

  11. #36
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Vasárnaptól a RaceRoomot is támogatni fogja
    https://twitter.com/raceroom/status/966739437559406592

  12. #37
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    ez a pálya ezzel a kocsival isteni

  13. #38
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Életkor
    29
    Üzenetek
    210
    Sziasztok!

    Én is beregisztráltam az SRS-re, igaz eddig inkább csak RR-be akarnám használni. (Tudom ez AC-s fórum) Annyi kérdésem volna az normális-e, hogy kb 20x kell a regisztrációs gombra nyomni, hogy feldobja az autókat ne csak fehér paneleket lássak? Ezen kívül WTCC-nél még az is előfordul, hogy mindegyik autóból pontosan egy skinnel kevesebbet mutat. RRE content detection be van pipálva. Amire nem tudom jó megoldás-e, de mivel tudom miből mi van meg ha kikapcsolom a content detectiont akkor elvileg mindent mutatni fog és csak arra kell figyelni hogy jó skinnel nevezzek

    Köszönöm

  14. #39
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én is beregisztráltam az SRS-re, igaz eddig inkább csak RR-be akarnám használni. (Tudom ez AC-s fórum) Annyi kérdésem volna az normális-e, hogy kb 20x kell a regisztrációs gombra nyomni, hogy feldobja az autókat ne csak fehér paneleket lássak? Ezen kívül WTCC-nél még az is előfordul, hogy mindegyik autóból pontosan egy skinnel kevesebbet mutat. RRE content detection be van pipálva. Amire nem tudom jó megoldás-e, de mivel tudom miből mi van meg ha kikapcsolom a content detectiont akkor elvileg mindent mutatni fog és csak arra kell figyelni hogy jó skinnel nevezzek

    Köszönöm
    Én kivettem a pipát a content detection-től, de néha így is beadja a fehér ablakokat. Olyankor én buktam is azt a versenyt, de többnyire működni szokott. Meg kétszer volt más jellegű hiba, ami miatt a szerverig már nem jutottam el. Általában az RR app-ot verseny előtt 7-8 perccel indítom, bejelentkezem és így nem szokott ez a szívás előfordulni. Nekem ez a tapasztalatom.

  15. #40
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    KTM fixed setupos versenyen miután visszaesés a 20.helyre lehetett gyakorolni az előzést... 2. helyig sikerült athamozni magam
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 03. 28. 09:31.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •