Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)

Téma: Sim Racing System - értékelés és versenyek

Laszlo Farkas Regisztrált
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4
    Sziasztok!

Talán a fórumban ez lesz az első hozzászólásom.
    Már nagyjából két hete aktívan használom az SRS-t és nagyon tetszik, de van egy olyan problémám, hogy mióta feltettem ezt az appot, azóta eltűntek az assetto corsából a speciális futamok, pedig csinálgatnám azokat is néha. A menüje megnyílik, de szürke az összes kategória.
    Másoknál is van ez a jelenség vagy csak engem tisztel meg a technika?
    Ha kiveszem a pipát az SRS app mellől és újraindul a főmenü akkor is ez a helyzet.
    Lehet, hogy nem is az SRS okozza?
    Esetleg az 1.16.3 óta van ez így?

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.366
    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Talán a fórumban ez lesz az első hozzászólásom.
    Már nagyjából két hete aktívan használom az SRS-t és nagyon tetszik, de van egy olyan problémám, hogy mióta feltettem ezt az appot, azóta eltűntek az assetto corsából a speciális futamok, pedig csinálgatnám azokat is néha. A menüje megnyílik, de szürke az összes kategória.
    Másoknál is van ez a jelenség vagy csak engem tisztel meg a technika?
    Ha kiveszem a pipát az SRS app mellől és újraindul a főmenü akkor is ez a helyzet.
    Lehet, hogy nem is az SRS okozza?
    Esetleg az 1.16.3 óta van ez így?
    Szerintem eslő nekifutásra, a dokumentumok mappában az "Assetto corsa" mappát nezvezd át mondjuk "Assetto corsa másolat"-ra.
    Indítsd el úgy az AC-t. Ha ez után is gond van vele, steam integrity check.

Laszlo Farkas Regisztrált
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem eslő nekifutásra, a dokumentumok mappában az "Assetto corsa" mappát nezvezd át mondjuk "Assetto corsa másolat"-ra.
    Indítsd el úgy az AC-t. Ha ez után is gond van vele, steam integrity check.

Köszi a segítséget! Integrity check után 32 fájlt állított helyre és indítás után elő is kerültek a spec. eventek.... ellenben a magyarítás összeborult.
    Aztán feltettem a magyarítást ismét és újra eltűnt a spec event, tehát valamit a magyarítás ír felül amit talán nem kéne.
    Szóval ismét integrity check, 28 fájlt talált és működik angol nyelven hibátlanul.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.366
    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget! Integrity check után 32 fájlt állított helyre és indítás után elő is kerültek a spec. eventek.... ellenben a magyarítás összeborult.
    Aztán feltettem a magyarítást ismét és újra eltűnt a spec event, tehát valamit a magyarítás ír felül amit talán nem kéne.
    Szóval ismét integrity check, 28 fájlt talált és működik angol nyelven hibátlanul.
    Előfordulhat. Csorsz Laci készíti a magyarosítást, ő biztos képben van, itt a fórumban megtalálod, vele érdes beszélgetned a témában.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •