Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (72 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Annyi kérdés, hogy ilyenkor az előttünk mögöttünk lévő is be tud állni?

    Rálógunk az ő boxukra tudtommal ilyenkor, és ez okozhat gondot szerintem.
    Be tudsz állni mivel a boxban átfedés lehetséges az autók között,reméljük minden rendben lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Én is streamelek. Itt nézhető majd!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Aki még nem tette meg az a skinpakkot frissítse le!
    Itt megtaláltok mindent hozzá:
    link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-21.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Mihálszki Cs. -> Lányi T.
    22-34. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Madarász K. -> István K.


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #30
    Próbaszerverek mennek, 19:35 körül próbarajt.

    Nem fogjuk megvárni, míg lemegy az 1 kör, pár perc után lelövöm, hogy indulhasson időben az éles.

  6. #31
    A szerver restart előtt a deltám 6:45-öt mutatott, normális nevezett időm nincs, biztosan B szerveren induljak?
    Nem tartanám korrektnek..

  7. #32
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver restart előtt a deltám 6:45-öt mutatott, normális nevezett időm nincs, biztosan B szerveren induljak?
    Nem tartanám korrektnek..
    Ez most komoly??? Akkor ne indulj!!! Nekem mutatott 42 is..... megsincs semmi jelentösége!!

  8. #33
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most komoly??? Akkor ne indulj!!! Nekem mutatott 42 is..... megsincs semmi jelentösége!!
    Csak az a kölönbség hogy nekem két napja sikerült a gépet életre kelteni!
    Ha rendszeresen az A szerveren indulok akkor nekem elvi kérdés hogy nem szivatom a B szerveresek azzal hogy ott indulok...
    Kommentedből az jön le hogy te simán Janiznál ott... NICE!

  9. #34
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver restart előtt a deltám 6:45-öt mutatott, normális nevezett időm nincs, biztosan B szerveren induljak?
    Nem tartanám korrektnek..
    A szervert a prekval zárása után allítottam le, a zarás után futott idők nem számítanak.

  10. #35
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak az a kölönbség hogy nekem két napja sikerült a gépet életre kelteni!
    Ha rendszeresen az A szerveren indulok akkor nekem elvi kérdés hogy nem szivatom a B szerveresek azzal hogy ott indulok...
    Kommentedből az jön le hogy te simán Janiznál ott... NICE!
    Ááááá hagyjuk....

  11. #36
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver restart előtt a deltám 6:45-öt mutatott, normális nevezett időm nincs, biztosan B szerveren induljak?
    Nem tartanám korrektnek..
    Nem is értem hogy juthatott ilyen eszedbe!Volt három heted hogy megfusd az időt! Sajnos B szerveren kell hogy indulj!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem hogy juthatott ilyen eszedbe!Volt három heted hogy megfusd az időt! Sajnos B szerveren kell hogy indulj!
    Igy van, megcsak nem is sajnos!

  13. #38
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Bocs srácok, ilyen még nem volt, nem indul el az AC, 19:30 óta próbálok életet lehelni bele, de nem megy. Igazából elindul, lejátssza az intro-t, de a főmenüt már nem tudja betölteni...

  14. #39
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs srácok, ilyen még nem volt, nem indul el az AC, 19:30 óta próbálok életet lehelni bele, de nem megy. Igazából elindul, lejátssza az intro-t, de a főmenüt már nem tudja betölteni...
    Nekem meg elindult, de a futam kb 3. percében kilépett. Eddig ilyet nem csinált. Csütörtök volt az első eset
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  15. #40
    Áááá, ezt nem hiszem el!!!
    Valamiért a játék néha a DFGT-m nyilait a billentyűzet nyilainak veszi online (kb. 10-ből 1x), természetesen a legjobbkor azaz most is. Így nem tudtam az elejétől kezdve se hátra se oldalra nézni.
    Hibáztam a hosszú egyenes előtt és amikor Toga megelőzött be akartam menni mögé szélárnyékba és nekimentem a hátuljának...és csak egy nagy BASSZAMEG jött ki a számon.
    Toga, nem tudok többet hozzátenni...egy áldott nagy barom vagyok, BOCSÁNAT! Ne haragudj!
    Kérem a Versenybíróságot, hogy tegyen valamit, hogy ne ez az óriási hiba döntsön a bajnoki címről.

    Szerk:
    Azt láttam mikor kiléptem, hogy Toga a boxban áll, azt hittem ő is kilépett, de szerencsére továbbment Még a dobogó is benne lehet Neki!
    Utoljára módosította: mihi12; 2018. 01. 07. 22:24.

  16. #41
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Nem tudom minek köszönhetően, de a verseny folyamán, olyan meleg lett a szobában szép lassan, hogy elkezdett minden thermal throttlingolni. Én meg fossá izzadtam magam.
    A 3. FPS laggnál kiléptem inkább.

    Jah illetve az utolsó futamra nem tudok már jönni sajnos. Elkezdjük a KitCar felkészítését, és Győrben leszek egész hétfő reggelig azon a hétvégén.
    Szóval GG előre is mindenkinek!
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  17. #42
    Köszi Toga, hogy végigmentél! Kicsit megnyugodtam...
    Nagy gratula Gergőnek, Ádámnak és a Gáboroknak!

  18. #43
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Basszus Zelfi, azt írhattad volna a setupod () mellé a múltkor, hogy ez a Nissan 2 pofára zabálja a gumikat. 2 szett softot 0-ra zabált a sidekick szerint

    Nagyon kemény VR-ban Nord, egy egész nap wellness után nem hittem volna, hogy végigmegyek, de Csabinak és Robinak hála végigjöttem és behoztam 3. helyre.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #44

  20. #45
    Miletics Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8
    Szabó Zoltán nem tudom, hogy mit szerettél volna a balosban felfelé a 2. körben és azt sem értettem, hogy miért villogtál folyamat, amikor pozícióért ment a csata. Elősször voltam ilyen előkelő helyen, nyílván ki akartam harcolni magam, mint újonc. 4. versenyhétvégén, de végül betoltam az Audi R8 LMS-t a 7. helyre. Köszönöm szépen annak a 2 versenytársnak akik megkönnyítették a szűk helyen az előzést.

  21. #46
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg KisSchumi96 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabó Zoltán nem tudom, hogy mit szerettél volna a balosban felfelé a 2. körben és azt sem értettem, hogy miért villogtál folyamat, amikor pozícióért ment a csata. Elősször voltam ilyen előkelő helyen, nyílván ki akartam harcolni magam, mint újonc. 4. versenyhétvégén, de végül betoltam az Audi R8 LMS-t a 7. helyre. Köszönöm szépen annak a 2 versenytársnak akik megkönnyítették a szűk helyen az előzést.
    Összecsuktam a gépet és körönként 4-5 seccel voltam lassabb, gyorsan számoltam fejben, inkább elengedtelek hogy ne veszítsek még időt és Csorosz Laci előtt beérjek. Nem volt értelme harcolni veled, többet veszítettem volna és valszeg amúgy is megelőzöl.
    Szabó Zoltán előzésekor a fűre kerültem, összeértünk, de még vissza kell néznem hogy hagytam-e elég helyet. Viszont utána ha jól emlékszem Fehér Norbertet is megforgatta, bár ott sem itélkezem hogy ki volt a hibás.

  22. #47
    Még most se nagyon tudok magamhoz térni. Életem első GT3-as győzelme éles bajnokságban és életem első győzelme a Nordschleifén. Toga és Mihi ott hagyott volna, ha nem akadnak össze, mert az első 2-3 körben abszolút nem találtam a ritmust. Többször is majdnem eldobtam, aztán miután felfogtam, hogy az első helyen autózok, onnantól kezdve iszonyatosan tudtam koncentrálni. Egészen a 11. körig egyedül autóztam, de így is a legnagyobb kihívás volt, amit valaha szimulátor versenyen átéltem. Ez a pálya nem hagyja nyugodni az embert egyetlen pillanatra sem. Majd a 11. körben sikerült minimálisan rátennem 200 fölött egy rázóra az autót és azonnal a füvön kötöttem ki, majd a palánkról pattantam is vissza, forogtam minden irányba, de valahogy sikerült a menetiránnyal szembe tovább gördülni. A ripityára tört autóval következett 2 környi idegösszeomlás. Pinczés Ádám egyre közeledett, de az utolsó körben a fejembe vettem, hogy vagy minden vagy semmi és ezzel az autóval is határon fogok menni. Nem sikerült annyira rám esnie, hogy behúzassa magát a Döttinger Höhében, de így is alig több, mint 1 másodperccel ért be mögöttem. Hatalmas gratula neked is! Nagyon jöttél! Gabi te is iszonyatosat mentél!

    Tisztelet mindenkinek, aki célba ért. Minél többet megyek ezen a pályán, annál inkább érzem azt, hogy ez a világ legjobb pályája. Amióta pedig volt szerencsém saját autóval is végig menni rajta, ez csak erősödött bennem. Köszönöm mindenkinek a versenyt!

  23. #48
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Basszus Zelfi, azt írhattad volna a setupod () mellé a múltkor, hogy ez a Nissan 2 pofára zabálja a gumikat. 2 szett softot 0-ra zabált a sidekick szerint

    Nagyon kemény VR-ban Nord, egy egész nap wellness után nem hittem volna, hogy végigmegyek, de Csabinak és Robinak hála végigjöttem és behoztam 3. helyre.
    Nem tudom melyik setupommal mentél, de nekem nullára soha nem ette meg a gumit. Ha kell kimondottan Estorilra setup akkor szólj és küldök nagyon szívesen. Hátha jobb lesz. De lehet, hogy vezetés függő is.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 01. 08. 10:25.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #49
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Feketenap - Zöldpokol

    Először is gratulálok azoknak akik végig nyomták és nem adták fel. Szomorúan látom, hogy ha nem megy akkor kilépnek az emberek. Ezzel a "B" szerveresekre gondolva, jöhettek volna "A"- ra. Nekem is nagyon szarul ment de végig nyomtam az utolsó helyen és így is 15. lettem asszem.
    Kvali: biztonsági kört mentem, majd a második nekifutásra sikerült egy helyet javítani. 12-13 hely.
    Futam: első körben sikerült is eldobni - futómű elment - ferde kormánnyal egy élvezet volt végig menni a boxig. Na mondom bevetem a második taktikát, médium gumi és végig nyomom. Aztán jöttek a sorozatos hibák, eldobások. Az autó egyáltalán nem tapadt a médium gumikon. De végignyomtam és nem adtam fel.
    Sok sikert mindenkinek az utolsó futamhoz!!!

    Más: Alakul a Tavaszi bajnokság! Ezerrel dolgozunk a kulisszák mögött Lányi Tomival és Széchy Szabival. A héten jönnek a hírek is most már.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #50
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Először is gratulálok azoknak akik végig nyomták és nem adták fel. Szomorúan látom, hogy ha nem megy akkor kilépnek az emberek. Ezzel a "B" szerveresekre gondolva, jöhettek volna "A"- ra. Nekem is nagyon szarul ment de végig nyomtam az utolsó helyen és így is 15. lettem asszem.
    Kvali: biztonsági kört mentem, majd a második nekifutásra sikerült egy helyet javítani. 12-13 hely.
    Futam: első körben sikerült is eldobni - futómű elment - ferde kormánnyal egy élvezet volt végig menni a boxig. Na mondom bevetem a második taktikát, médium gumi és végig nyomom. Aztán jöttek a sorozatos hibák, eldobások. Az autó egyáltalán nem tapadt a médium gumikon. De végignyomtam és nem adtam fel.
    Sok sikert mindenkinek az utolsó futamhoz!!!

    Más: Alakul a Tavaszi bajnokság! Ezerrel dolgozunk a kulisszák mögött Lányi Tomival és Széchy Szabival. A héten jönnek a hírek is most már.
    B-ről is többen leléptek a vége előtt. Pedig milyen jó összetört autóval körözni, 13-ból talán 7-t én is így mentem

    Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •