Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)

Téma: Panky interjú

  1. #1
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799

    Panky interjú

    Sziasztok!
    Lehetőségünk van egy online interjút készíteni itt a fórumon Panker Gergővel a Kunos-tól.
    Ezt a témát azért hoztam létre hogy összegyűjtsük a felmerülő kérdéseket az Assetto Corsaval ill. Gergővel kapcsolatban.
    Mivel Gergőt is köti a titoktartási szerződése, ezért konkrét információk az Assetto Corsa jövőjéről esetleg a "next project"-ről nem itt a fórumon fognak
    kiszivárogni, viszont akit esetleg érdekel a Kunos felépítése, az hogy milyen a munka egy ilyen cégnél, hogy mi is Gergő munkaköre, vagy hogy a cég logóján
    tényleg egy magyar macska látható-e, azoknak a kérdéseit ide várjuk!

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Én annyira szégyenlős vagyok, hogy nem merek kérdezni...

  3. #3
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én annyira szégyenlős vagyok, hogy nem merek kérdezni...
    Pedig kellene, lehet meglepődnél hogy van olyan dolog amit el lehet mondani, csak senki sem meri megkérdezni...

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig kellene, lehet meglepődnél hogy van olyan dolog amit el lehet mondani, csak senki sem meri megkérdezni...
    Nekem konkrét kérdésem nincs, de tetszik az ötlet.
    Ha feldobsz egy vázlatot az eddigi kérdésekről akkor lehet könnyebben jönnek új ötletek.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    • Az eladás után hogyan változott meg az élet, a döntések és az ügymenet a csapatban?
    • Vannak-e további új pályák a "cső"-ben, várható egy pályák számának érdemi növekedése?
    • Van-e tervben komplett versenyszéria megvalósítása?
    • Van-e tervben még bármilyen komolyabb fejlesztés ezzel az engine-nel?
    • Meddig érkeznek még DLC-k az AC-hoz?
    • Meddig tervezitek fenntartani a lobby-t?
    • Amennyiben lesz új verzió, akkor a feature list előzetes egyeztetésre lesz-e valamilyen mód, ki lesz-e kérve a ligák véleménye?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 18. 14:35.

  6. #6
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Nekem valami olyan kérdéskör fogalmazódik meg az agyamban, hogy tervezi-e az AC-hogy egy-egy szériára jobban koncentráljon? Jelenleg a GT3 az, amiben egy komoly és változatos mezőny összeállítható, illetve talán még a régi DTM. Van nagyon sok iylen-olyan jármű a háziasszny autóktól a szupersportkocsikig, csak nem feltétlen vannak egymással partiban az esetek többségében.

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    • Van-e tervben komplett versenyszéria megvalósítása?
    Ehhez egy konkrét széria: TCR autók?

  8. #8
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Többször volt a különböző fórumokon éles szóváltás, melyekben az AC tagja(i) is részt vettek. Az én kérdésem az lenne, hogy a fórumozók stílusa és mondandója okozott-e cégen belül érezhető feszültséget, érezhető volt-e a csapat tagjai között ezeknek a képtelen ötleteknek/felvetéseknek a romboló hatásai? Milyen mértékben tudja befolyásolni a belső fejlesztést a kívülről érkező "véleménydömping"?

    Köszi.

  9. #9
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Van nálatok "gyárlátogatás"? Bele lehet kukkantani egy készülő pálya vagy autó munkálataiba? Esetleg már szinte az összes fejlesztő homeofficeban dolgozik?

  10. #10
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Ha már fel lett dobva: a macska magyar ??? 😀

  11. #11
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    A ban örök életre szól csak mert az igazság kicsit érzékenyen érintette az épp jelenlevőt, vagy van elévülése? Bár gyanítom nincs, hiszen egy éve kb bannolva vagyok, mondjuk azt se tudom miért..csak sejtem

    ugyanebbe a témába, tervezitek valami féle kapcsolati manager felvételét, vagy minden megy tovább a banhammer stílusban, illetve van olyan aki válaszol bármiféle üzenetre, csak mert a normális üzimre se jött még robotválasz se...aztán már nem is vártam.

    szerk.: hopp, most látom változás van a banomban..eddig a home-ot és a konzolos fórumot elértem csak a PC fórumból voltma tiltva..most már semmit se látok
    Utoljára módosította: Sziszka; 2017. 12. 18. 20:35.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A ban örök életre szól csak mert az igazság kicsit érzékenyen érintette az épp jelenlevőt, vagy van elévülése? Bár gyanítom nincs, hiszen egy éve kb bannolva vagyok, mondjuk azt se tudom miért..csak sejtem
    Feltételezem a közlésmódod ott is messziről került mindenféle szarkazmust, cinizmust és gúnyos szurkálódást...

  13. #13
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Feltételezem a közlésmódod ott is messziről került mindenféle szarkazmust, cinizmust és gúnyos szurkálódást...
    hát, angolul kevésbé vagyok "árnyalt"...

    jah és amúgy szerintem szánalmas, ha valahol kikérik az emberek véleményét, majd sértődés van abból ha olyat mondanak ami nem tetszik...ehhez nem fórum kell hanem fizetett nyalóemberek...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2017. 12. 18. 21:34.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hát, angolul kevésbé vagyok "árnyalt"...
    Hát akkor szerintem próbálj meg mostantól ide is angolul írni

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Még egy kérdés: Nordschleifé-nek mikorra várható a kiskörös verziója?
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 12. 20. 19:35.

  16. #16
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    157
    Várhatók-e VR fejlesztések? (pl. shadow glitch javítása, default nézőpontok korrigálása, egér nélküli in-game menükezelés)
    Esetleg van-e még remény CPU optimalizálásra?
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  17. #17
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Az Ai sofőrök ma igencsak megkeserítették az életemet. Ebből fakadóan adódtak bennem kérdések velük kapcsolatban. Tudatos, hogy a mezőny végén néha meglehetősen ökörhugyozás szerűen bóklásznak a pláyán és ahogy egyre előrébb kerülünk, úgy finomodik a stílusuk? Az AI-k stílusa függ netán pályától vagy autótól, bármelyik befolyásolja-e azt, hogy azok miként versenyeznek? Mennyire cél egyáltalán az AC-nál, hogy offline versenyeken is lehessen jókat csatázni vagy még inkább felkészülni versenyekre élő személyek ellen?
    Ha rangsorolnom kellene az általam használt szimulátorok AI versenyzőit, az rF2 végezne az élen, nem sokkla mögötte az Automobilista, aztán valahol holtversenyben az AC és a Raceroom. Persze nem tudom, a versenyzők mekkora hányada használja offline versenyekre az AC-t úgy, hogy kiválaszt egy pályát, autókat keres hozzá, aztán leteker egy x körös futamot. Lehet, elég kevés embert érint.

  18. #18
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Sziasztok!

    Csak azért írok, hogy ahogy Tomi is mondta, az AC jövőjével kapcsolatban majd a hivatalos csatornákból várjatok infót, mindenről én sem tudok, a többiről meg nem beszélhetek. Szabi nagyjából ki is merírette a kérdéseivel ezt a kategóriát.
    Ezen kívül game design terén sem vagyok kompetens, így pl. az AI olyan terület, amivel én is csak júzerként találkozom.
    Tudom, hogy a szenzációfaktor így elég alacsony, de akit érdekel a munkaköröm, hogy milyen a KS-nél dolgozni, illetve akit a tartalmakkal vagy általában a játékfejlesztői terület viszontagságaival kapcsolatban érdekel valami, az nyugodtan bombázzon további kérdésekkel!

  19. #19
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    ...akit érdekel a munkaköröm, hogy milyen a KS-nél dolgozni, illetve akit a tartalmakkal vagy általában a játékfejlesztői terület viszontagságaival kapcsolatban érdekel valami, az nyugodtan bombázzon további kérdésekkel!
    Nem tudom pontosan mi a KS, de ez érdekelne. Sejtésem a content/tracks illetve cars mappa jelölések alapján, hogy egy, az AC-nak dolgozó csapat lehet, akik tartalmakat készítenek.
    Hogyan tévedtél hozzájuk? Mit csináltok az AC-nek?
    Mazsoláznak a "gyáriak" az add-on tartalmak készítői közül és az ígéreteseket alkalmazzák immár hivatalosan?
    Van rá példa, hogy add-on tartalom adott inspirációt a gyári tartalom kiegészítéséhez, növeléséhez?
    Egy-egy pálya tesztelése milyen metódussal történik? Szigorúan "házon belül" folyik a tesztelés?

  20. #20
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom pontosan mi a KS, de ez érdekelne.
    Kunos Simulazioni ...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Errikk. KunosSimulazioni.


    • Milyen a hangulat a KS-nél (eleve ott dolgozni, és hogy az AC idáig jutott. ilyen fázisban van)?
    • Milyen gyakran találkozol velük személyesen (olaszban,vallelungában?)
    • Milyen a viszony a csapattagok között? (mókamester, ki kit ismert a való világból is, hogyan találtak meg)
    • Szokott-e fejlesztési, elvi vita, ellentét lenni (vki ebbe az irányba menne, vki meg inkább amabba mondjuk, "de jó azaz ablaktörlő")?
    • Hogyan bírod az angolos olaszt?
    • Mi a kedvenc autód?
    • Készül-e, fog-e készülni új (lézeres) pálya AC-hoz?

  22. #22
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Okés, köszi

    Csak nem minden mappa van ks jelöléssel ellátva a content-ek közt (nyilván a mod-ok nem kapnak ilyet), ezért érdekelt volna, hogy amelyek igen, azokon miért e megkülönböztető jelzés? Pályából csak 13 van így jelölve, például Mugello nem, pedig az is gyári tartalom. Emiatt kérdeztem, hogy van-e valami jelentősége, ha ott a ks a mappa nevében?

  23. #23
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Okés, köszi

    Csak nem minden mappa van ks jelöléssel ellátva a content-ek közt (nyilván a mod-ok nem kapnak ilyet), ezért érdekelt volna, hogy amelyek igen, azokon miért e megkülönböztető jelzés? Pályából csak 13 van így jelölve, például Mugello nem, pedig az is gyári tartalom. Emiatt kérdeztem, hogy van-e valami jelentősége, ha ott a ks a mappa nevében?
    Eredetieleg a DLC-k kapták a ks jelölést.

  24. #24
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Nekem általánosságban lenne egy-két kérdésem​, szinte mindegyik "szimulátornak" nevezett autós programban találkozom ezzel a kérdéssel.
    Miért tud egy külsős ismeretlen valaki hipp-hopp összedobni egy appot a játékhoz, pl: vágásellenörzés, telemetria adatok megjelenítése, üzemanyag számítás, beállítás, JRT, Z1, stb.
    A játék készítőjének nem érné meg külön dlc-ként árulni?
    AC-nál mi az alap koncepció, vagyis kinek készül ez a "játék" Ha csak egyéni szórakozásra épít akkor ok, minden tökéletes, de ha szimulátoros közösségek, pl: Masters bajnokságok lebonyolítására is, akkor nekem kicsit hiányosnak tűnik.
    Úgy emlékszem a Simhouse is egyeztetett Kunossal, (több mint két éve) és több javaslatot is tettek mit lehetne javítani, fejleszteni az online versenyek könnyebb lebonyolítása érdekében, min, és hol hasalnak el ezek a kérések?
    PL: vágás ellenőrzés, szerver létszám, gördülő rajt, autók kiválasztásánál csak adott db, qual rendszer, stb, stb...


    AC 2-ben várhatóak ezek beépítése, vagy csak kontroller optimalizálást és csicsásabb motion blur-t kapunk)
    iRacing

  25. #25
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Nekem is lenne egy kérdésem ill. kérésem. Bár nem tudom van e beleszólásod ezekbe a dolgokba a cégnél, de hátha.

    A játékon belül a Beállítás menüben a "Pitstop strategy" résznél nagyon jó lenne ha már verseny előtt ki lehetne választani a kül. javítási opciókat (motor, kasztni, felfüggesztés javítás), hogy ne csak a box bejárattól lehessen ezt beállítani, ugyanis valahol nagyon trükkös a boxbejárat, és ráadásul aki az első pitet használja, annak semmi ideje ezeket belőni. Visszanézve pár esetet sokan elveszik a gázt, és volt hogy meg kell állni a boxod előtt amig ezt beállítod.

    Csak ennyi lenne. Remélem nem kértem lehetetlent. Köszi

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •