Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (62 összesen)
  1. #26
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Nagyon köszi!
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  2. #27
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudok csatizni.
    Request booking / Cancel booking szürke. :/
    Zoli, ugyan az entry listben nem leszel benne, de a bookingalatt be tudsz lépni

    ami most indul

  3. #28
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli, ugyan az entry listben nem leszel benne, de a bookingalatt be tudsz lépni

    ami most indul

    Működik is, köszi!

    Remélem végig bírom a futamot. Hátulról lézeres hőmérővel csekkolják a tarkómon a lázam, szal lehet, hogy még emiatt kapni fogok DQ-t a végén...
    De remélem végig engednek a stewardok
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  4. #29
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Lehetett volna jobb is. Egy kérdés Madarász Krisztiánhoz, h milyen féktávokon próbálsz beugrani? Azért ne vetődj már be olyan messziről, ha meg laggolsz tarts távolságot inkább, mert így tönkreteheted más versenyét nem csak a sajátodat. Oláh Gergely baszki téged is elengedtelek, mert annyi kék zászló volt, hogy fogalmam se volt melyik mclaren vagy Te. McLarenre visszatérve egy fekete meki megpörgött mögöttem, pont akkor mikor a hosszú egyenesre fordultunk rá jobbra, remélem nem miattam csúsztál le. Összességében a 17. hely sem rossz, de sérült autóval menni nem a legjobb. Ebben a versenyben több is volt ...
    Utoljára módosította: Lóczi János; 2017. 12. 18. 01:00.

  5. #30
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Tóth Szabi grat! Bejött a Kristóf taktika

  6. #31
    Miletics Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8
    Pfenning Kristóftól szeretnék bocsánatot kérni amiért megpöcköltem az utolsó körökben a harc hevében a Nissan fenekét. Scheiblinger Pétertől meg megkérdezném, hogy mégis milyen stílus ez amit bemutatott a versenypályán? Határozottan a semmiből estél be mellém, majd akkorát kellett korrigálnom, hogy ebből előnyt szereztél a hosszú egyenesre. Közel sem volt sportszerű. Elsőre még elkerültök az ütközést, következő körben ugyan úgy talán még távolabbról akartál beesni mellém. Madarász Krisztián hasonló képpen akart beesni a hosszú egyenes végén a semmiből, ő is eltalálta a hátsó felem. (Nem Kuczi Balázs volt, elnézést)
    Utoljára módosította: KisSchumi96; 2017. 12. 17. 23:33.

  7. #32
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Engem már a kvalin is ledobott a szerver, utána meg a versenyen is kb a 2/3-ánál. Senki másnak nem volt problémája?

  8. #33
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tóth Szabi grat! Bejött a Kristóf taktika
    Hamár én nemtudtam alkalmazni, legalább másnak összejött.
    Grat Szabi

    Idézet Eredetileg KisSchumi96 írta Hozzászólás megtekintése
    Pfenning Kristóftól szeretnék bocsánatot kérni amiért megpöcköltem az utolsó körökben a harc hevében a Nissan fenekét. Kuczi Balázstól meg megkérdezném, hogy mégis milyen stílus ez amit bemutatott a versenypályán? Határozottan a semmiből estél be mellém, majd akkorát kellett korrigálnom, hogy ebből előnyt szereztél a hosszú egyenesre. Közel sem volt sportszerű. Elsőre még elkerültök az ütközést, következő körben ugyan úgy talán még távolabbról akartál beesni mellém. Madarász Krisztián hasonló képpen akart beesni a hosszú egyenes végén a semmiből.
    Áh semmi.

  9. #34
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetett volna jobb is. Egy kérdés Madarász Krisztiánhoz, h milyen féktávokon próbálsz beugrani? Az tisztelem, h nekem jöttél, de visszaengedsz magad elé, de azért ne vetődj már be olyan messziről. Oláh Gergely baszki téged is elengedtelek, mert annyi kék zászló volt, hogy fogalmam se volt melyik mclaren vagy Te. McLarenre visszatérve egy fekete meki megpörgött mögöttem, pont akkor mikor a hosszú egyenesre fordulunk rá jobbra, remélem nem miattam csúsztál le. Összességében a 17. hely sem rossz, de sérült autóval menni nem a legjobb. Ebben a versenyben több is volt ...
    Majd visszanézem. Bocs érte tényleg de azt benéztem nagyon. De azt gondolom egész verseny alatt elég jó csatát vívtunk. Csak a verseny vége felé mindig jött Márk és el kellett engednem... !!!!! CPU gondot írt a ki kb 20 körben és utánna néha képregényszerű volt az egész, sőt egyszer meg is áll minden vagy 3 mpre és falban landoltam.

  10. #35
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  11. #36
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tóth Szabi grat! Bejött a Kristóf taktika
    Köszönöm. Te hova tűntél?

    Amúgy még mindig remeg a kezem (és a gyomrom a 45fpstől) akkora futam volt. Gyakorlatilag a kvalim rá ment arra, hogy 70% terhelés alá hozzam a gépet, ennek ellenére 2 mért kör sikerült, PB.
    Rajnál féltem végig, azt a nyamvadt Helicorsát nem tudom működésre bírni, a spotter meg külső app, nem szeretném semmivel sem terhelni a rendszert. Gyakorlatilag 2 kis hibával hoztam le a futamot, így se a gumik nem égtek el, én meg csak tettem a kereket az előttem levőkre amíg tudtam. Egy incidens volt valahol a 22. kör környékén, de már vártam hogy a két softos mikor tesz ki, de végül csak jött az elkerülhetetlen. Neveket nem tudok VR-ban, ez a szerencsétek

    Kristóf: remélem nincs harag, egyszerűen fingom sincs ki merre jár, de szerintem két festékcsere achi belefér.
    Zelfi: köszönöm hogy felébresztettél a végére, gyakorlatilag PBket futottam az 50+os gumikon

    És még Asztalos kollegát kérdezném, hogy miért állt ki utolsó körben? Mi történt?

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hamár én nemtudtam alkalmazni, legalább másnak összejött.
    Grat Szabi

    Most végre nekem is begyütt a dolog, csak egy üzembiztos júzer kell hozzá, ami általában az első 5 körben elúszik, de most valahogy nem talált meg senki.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 12. 17. 23:27.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #37
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Engem már a kvalin is ledobott a szerver, utána meg a versenyen is kb a 2/3-ánál. Senki másnak nem volt problémája?

    Engem is levágott 42. kör környékén.

  13. #38
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm. Te hova tűntél?
    Kimentem cserélni. Kristóf mögött gondolkodtam, hogy ki kéne jönni hamarabb mert nem férek el mellette, de nem tettem
    Heli megy nálam, de én is 45 FPS-en voltam...

  14. #39
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    ...azt a nyamvadt Helicorsát nem tudom működésre bírni...
    Ez a bajom nekem is most.

    A versenyről:
    Pataki Szabolcs bocs a knonk-knock-ért a célegyenesben. Sajna megforogtam az első körökben, ezért totál utolsóként kellett visszakapaszkodnom, ami sikerült is nagyjából. Az utolsó körökben nagyot vívtam Hunter-rel. Az utolsó körben az utolsóelőttielőtti kanyarban már rosszul jöttem ki, ezért tudtam, h már nem tudlak megfogni. Ott elvettem a gázt mert jött utánunk egy leköröző mekis ( ne hari nem emlékszem a nevedre) és elengedtem. 1x összeértünk, remélem nem volt gondod belőle, így 19. lettem.
    Remélem sikerült minden lekörözőt normálisan elengednem.

    Gratula mindenkinek!

  15. #40

  16. #41
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    ... Egy incidens volt valahol a 22. kör környékén, de már vártam hogy a két softos mikor tesz ki, de végül csak jött az elkerülhetetlen. Neveket nem tudok VR-ban, ez a szerencsétek
    Azért nem úgy indultunk neki, hogy ki akarunk tenni...
    Ha csak ketten lettünk volna, szerintem belül békésen elmentem volna es ennyi, de Balázs is megérkezett. Visszaneztem, megmondom őszintén nem tudom ki volt a fő vétkes. Én húzódtam be, hogy belül megelőzzelek, Balázs meg nagyon jó féktávot vett. Nem tudom meg tudott volna-e állni, ha nem vagyok ott, vagy hogy elfértünk volna hárman, ha picit én is szélesebben fordulok. Akkor én nem is számítottam rá, hogy mögülünk megpróbál még ő is beszúrni, mert mi sem fékeztünk korán. Azért is óvtam meg, hogy a VB elemezze ki és kiderüljön ki hibázott, aztán tanuljunk belőle.

    Mindenesetre hatalmas gratulációm, mert nagyot mentél. A porikat nagyon nehéz volt itt előzni, aztán mikor a kerékcserém után visszajöttem, és 15-20 körrel a vége előtt láttam, hogy előttem vagy és Zelfi nem tud megelőzni a friss softokon, már akkor gondoltam hogy ez szép futam neked.

  17. #42
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem úgy indultunk neki, hogy ki akarunk tenni...
    Ha csak ketten lettünk volna, szerintem belül békésen elmentem volna es ennyi, de Balázs is megérkezett. Visszaneztem, megmondom őszintén nem tudom ki volt a fő vétkes. Én húzódtam be, hogy belül megelőzzelek, Balázs meg nagyon jó féktávot vett. Nem tudom meg tudott volna-e állni, ha nem vagyok ott, vagy hogy elfértünk volna hárman, ha picit én is szélesebben fordulok. Akkor én nem is számítottam rá, hogy mögülünk megpróbál még ő is beszúrni, mert mi sem fékeztünk korán. Azért is óvtam meg, hogy a VB elemezze ki és kiderüljön ki hibázott, aztán tanuljunk belőle.

    Mindenesetre hatalmas gratulációm, mert nagyot mentél. A porikat nagyon nehéz volt itt előzni, aztán mikor a kerékcserém után visszajöttem, és 15-20 körrel a vége előtt láttam, hogy előttem vagy és Zelfi nem tud megelőzni a friss softokon, már akkor gondoltam hogy ez szép futam neked.
    Én is visszanéztem, nem tudom eldönteni hogy ki volt a hibás/vagy hibázott-e valaki egyáltalán, de ha az én saram volt akkor elnézést mindenkitől. :-) Abban biztos vagyok hogy be tudtam volna kanyarodni egészen szűken, még ennél későbbi féktávokra is képes volt abban a kanyarban az autó (ilyen szempontból eszméletlen a BMW, főleg a Nissan után) Mondjuk lehet legközelebb várok pár kanyart, mert azért elég szűk volt 3 embernek.

    A vége izgalmas volt Lányi Tomival, kár hogy elrontottam, még szerettem volna támadni kicsit :-D Mindketten rendesen szenvedtünk az abroncsokkal ha jól láttam :-)
    Utoljára módosította: emberallat; 2017. 12. 18. 00:29.

  18. #43
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Én is visszanéztem, nem tudom eldönteni hogy ki volt a hibás/vagy hibázott-e valaki egyáltalán, de ha az én saram volt akkor elnézést mindenkitől. :-) Abban biztos vagyok hogy be tudtam volna kanyarodni egészen szűken, még ennél későbbi féktávokra is képes volt abban a kanyarban az autó (ilyen szempontból eszméletlen a BMW, főleg a Nissan után) Mondjuk lehet legközelebb várok pár kanyart, mert azért elég szűk volt 3 embernek.

    A vége izgalmas volt Lányi Tomival, kár hogy elrontottam, még szerettem volna támadni kicsit :-D Mindketten rendesen szenvedtünk az abroncsokkal ha jól láttam :-)
    Igen feltehetően be tudtál volna fordulni te is, a bmw tényleg jo ebben. Nem azert ovtam meg, hogy valakit seggbe rugjanak, hanem hogy a szakmai zsűri megmondja mi is történt sajnálom hogy igy alakult, de szerencsere senki nem veszitett sokat vele.

    A vége igencsak izgi volt, de én annyira nem sajnálom hogy rontottál :P viccet félretéve, jo volt, féltem mikor veszel egy szupi bmw-s rovid fektavot, de szerencsere tudtalak tartani. A gumik annak ellenére hogy kopottak voltak, jol birtak, a kocsi egyensulya jo maradt vegig csak kicsit lassult.

  19. #44
    Hát azt sejtettem, hogy ez a pálya sem a Nissan-é Utolsó pillanatban úgy döntöttem a kvali eredményeit látva, hogy nem állok ki és feltettem a medium gumikat, meg raktam bele 95 liter naftát. Nem is igyekeztem az elején, kerülni akartam minden sérülést, meg óvni a gumikat. Pataki Szabolccsal mégis egy több körön át tartó csatába merültünk, amihez csatlakozott néha Kanyuk Feri és jr. Hunter is, bár nem nagyon kekeckedtem velük, mert csak magamat lassítottam volna. Szabolccsal így féltávig elbíbelődtünk egymással, én meg vártam, hogy kimenjen cserélni, tankolni. Legalábbis reméltem, hogy így lesz és nem ő is kiállás nélküli taktikán van.
    A verseny harmada után kezdődtek a lekörözések, erre számítottam. Egy necces eset volt a sok közül, amiért elnézést. Miletics Roland ugyanolyan színű Audival jött, mint Pataki Szabi, aki ráadásul mögöttem igyekezett, így amikor ő elengedte Rolandot, nem vettem egyből észre, hogy ez már nem az a piros-sárga elejű Audi. Így a pálya végi csikicsukiban biztosan anyázott, mert csak a célegyenesben ugrottam el előle, amikor megláttam, hogy már nem Szabolcs van mögöttem. Még egyszer bocs érte.

    A taktika be is jött volna egyébként, ha nem forgok meg egyszer az egyenes utáni jobbosból kigyorsítva, hogy aztán fél percet várjak, mire mindenki elmegy mellettem és indulhatok. Az egy 2:03-as kör lett... Meglep, hogy még így is 98,45%-os konzisztenciám lett, pedig a lekörözések miatti lassítások sem javítottak ezen a mutatón. Ami végül vicces, hogy így a 21.-nek befutva elvileg a legtöbb pontot szerezhettem eddig. Viszont az eredménynél DNF-et látok, pedig befejeztem a versenyt. Tudtommal a leintés után véget ér a verseny, nem? Szóval nem kell még körözgetni, ha le vagyok körözve, hogy ugyanannyit megfussak.

  20. #45
    Miletics Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azt sejtettem, hogy ez a pálya sem a Nissan-é Utolsó pillanatban úgy döntöttem a kvali eredményeit látva, hogy nem állok ki és feltettem a medium gumikat, meg raktam bele 95 liter naftát. Nem is igyekeztem az elején, kerülni akartam minden sérülést, meg óvni a gumikat. Pataki Szabolccsal mégis egy több körön át tartó csatába merültünk, amihez csatlakozott néha Kanyuk Feri és jr. Hunter is, bár nem nagyon kekeckedtem velük, mert csak magamat lassítottam volna. Szabolccsal így féltávig elbíbelődtünk egymással, én meg vártam, hogy kimenjen cserélni, tankolni. Legalábbis reméltem, hogy így lesz és nem ő is kiállás nélküli taktikán van.
    A verseny harmada után kezdődtek a lekörözések, erre számítottam. Egy necces eset volt a sok közül, amiért elnézést. Miletics Roland ugyanolyan színű Audival jött, mint Pataki Szabi, aki ráadásul mögöttem igyekezett, így amikor ő elengedte Rolandot, nem vettem egyből észre, hogy ez már nem az a piros-sárga elejű Audi. Így a pálya végi csikicsukiban biztosan anyázott, mert csak a célegyenesben ugrottam el előle, amikor megláttam, hogy már nem Szabolcs van mögöttem. Még egyszer bocs érte.
    Semmi gond azthittem pozicióért megy, nem tudtam akkor éppen ki van elöttem, úgyhogy nem anyáztam

  21. #46
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Rövid hét, új autó, nagyon kevés gyakorlás, 400 km után úgy estem be a futamra, négy nap alatt aludtam vagy 8 órát....
    Kvali: alig bírtam összerakni egy 30-as kört, talán 10. hely
    Futam: a rajtnál sikerült fognom 2 helyet ami szinte a végéig ki is tartott. 5-6 mp-re voltak előttem és utánam is. Nagyjából csak arra kellett figyelnem hogy ne hibázzak. Boxkiállás után két ember volt előttem akik kiállás nélküli taktikán voltak: Kristóf és Tóth Szabi. Kristófot aránylag hamar meg tudtam előzni. Tóth Szabi és a Porsche olyat produkáltak viszont amihez csak gratulálni tudok! Szép volt! Körönként gyorsabb voltam minimum fél mp-el de amikor lőtávolságba kerültem Szabi nyitotta szerintem a nitro csapot! Két körrel a vége előtt feladtam a harcot, nehogy baleset legyen belőle. A lekörözések nálam nagyon rendben voltak, dicséret nekik is.
    Gratulálok a győztesnek és az elejének is!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #47
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Tóth Gábor 2:15-ös körrel az Toga? Nem tűnik valós nevezésnek, persze lehet másik Tóth Gábor is, csak valószínűtlen, hogy ez egy értelmes kör.
    Miattam tényleg mehet az egy szerver, ha ezen múlna bármi is. Ha FPS miatt nem akarjátok egyben elengedni a mezőnyt, az persze más.
    A bűntetésemet jöttem letölteni, és tutira B-re akartam kerülni, hogy A-ról ne vegyek el helyet.
    A HP Team részéről tervezett elhajlás volt hétvégén, többedmagunkkal, úgy hogy hételején már tudtam hogy valszeg ennyire marad energiám.
    Csabinak ismét grat, szorul a hurok a nyakam körül
    Any Given Sunday!

  23. #48
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Engem quali vegen, de szerintem nekem netproblémám volt.

    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is levágott 42. kör környékén.

  24. #49
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem úgy indultunk neki, hogy ki akarunk tenni...
    Hát remélem is
    De statisztikailag a "gumi és tempóelőny nem kihasználása üres pályán" című fejezetben, inkább balesetkről szoktak írni, mert általában elfogy a türelem. Én a kiállások után a 3. helyen találtam magamat, mögöttem a softos gyorsvonatokkal...igyekeztem nem kilöketni magamat velük sem.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #50
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    A rajt után a második körben a 2.helyen voltam és igyekeztem tartani a lépést Mihivel ami nagyjából sikerült,de volt egy hibám és kissé leszakadtam.Aztán a 25.kör környékén beütött a krakk.A 3.helyezett Gombos Geritől biztos távolságban voltam,amikor Lekörözöttek mellet mentem el.Szabó Zoli J elengedett a hátsó egyenesben,majd kb. fékezés nélkül telibevágott hátulró.Szerintem laggolhatott,mert ő ment tovább gond nélkül én meg elszálltam a sóderágyba.Rommá tört a hátulja az autónak.Visszacsúsztam a negyedikre mire visszahültek a gumiaim.Végül ebben a pozícióban is fejeztem be,de a kiállás után nagyokat csatáztam Asztalos Andrissal és Sz. Szabival, végül Szabit nem tudtam megelőzni ,ügyesen védekezett.Ezúton is gratulálok a frissen nősültnek!Kitartás haver !!Gratulálok Gerinek és Mihinek !Geri nagyot mentél.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •