Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 62 (62 összesen)

Téma: AC GT3 - Okayama - 12.17

Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Üzenetek
    165
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Csabinak ismét grat, szorul a hurok a nyakam körül
    Sajnálom, hogy kvázi nem jöttél a futamra, de így legalább izgalmas lesz a bajnokság vége.
    Ismerve a hátralévő két pályát, hiába vezetek - ha jól számolom 10 ponttal -, még mindig Te vagy az esélyes. Különösen a Nord nem "tetszik" a naptárban, ahol gyakorlatilag verhetetlen vagy.
    Meglátjuk mi lesz januárban, mindenesetre a két nullázásnak köszönhetően már nem nagyon hibázhatsz. Remélem izgulsz!

A futamról:
    A kvalin egész gyorsan javult a pálya, így bár nem éreztem topon magam sikerült PB-t menni és megszerezni a polet. Igaz, Márk és Vizner Gabi nagyon közel volt. Grat az időkhöz, nagyon szorosak az időmérők mostanában!

A rajtnál Márk mögé kerültem(nem lepett meg, hogy ismét gyengébb lett a rajtom) - volt egy kis pöci is az első kanyarban, remélem nem sérült az autód - Vizner Gabi meg jött szorosan a mögöttem. Aztán előbb Márk majd Gabi is hibázott az első néhány körben, így már volt annyi előnyöm, hogy csak a saját tempómra és a gumikra kellett figyelni.
    Elég unalmas verseny lett így, a lekörözéseknél is minden simán ment. Egyébként szerintem simán belefér, hogy a lekörözött nem ugrik félre azonnal ahogy meglátja a közeledő gyorsabbat, hanem akár egy-két kanyarig is megy előtte és biztonságos helyen engedi el. Így működik ez mindenhol, kivéve talán, ha a leköröző éppen harcban van a mögötte lévővel, akkor nem ildomos nagyon bezavarni.

Találkozunk jövőre, Kellemes Karácsonyt és Tapadásban Gazdag Új Évet Mindenkinek!

Szabó Zoltán Jr Szervertag 2019 HunterTaylor logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    27
    Üzenetek
    229
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    A rajt után a második körben a 2.helyen voltam és igyekeztem tartani a lépést Mihivel ami nagyjából sikerült,de volt egy hibám és kissé leszakadtam.Aztán a 25.kör környékén beütött a krakk.A 3.helyezett Gombos Geritől biztos távolságban voltam,amikor Lekörözöttek mellet mentem el.Szabó Zoli J elengedett a hátsó egyenesben,majd kb. fékezés nélkül telibevágott hátulró.Szerintem laggolhatott,mert ő ment tovább gond nélkül én meg elszálltam a sóderágyba.Rommá tört a hátulja az autónak.Visszacsúsztam a negyedikre mire visszahültek a gumiaim.Végül ebben a pozícióban is fejeztem be,de a kiállás után nagyokat csatáztam Asztalos Andrissal és Sz. Szabival, végül Szabit nem tudtam megelőzni ,ügyesen védekezett.Ezúton is gratulálok a frissen nősültnek!Kitartás haver !!Gratulálok Gerinek és Mihinek !Geri nagyot mentél.

Mögötted jöttem vagy 50 méterre, Tömöl Tomi? a fenekemben, és nálam te tűntél el egyedül egy pillanatra. Nem is értettem mi történt. Majd keresztbe repültél le az útról.

Tomi végig látszott nálam rendesen. Szóval nem tudom mi volt.
    De az egyenes közepén mikor túl közel voltam hozzád, még bele is ballábfékeztem hogy meglógj.

Replayem fenn van nézzétek meg, nekem még nem volt időm

Vizner Gábor Versenyző
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    213
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Mögötted jöttem vagy 50 méterre, Tömöl Tomi? a fenekemben, és nálam te tűntél el egyedül egy pillanatra. Nem is értettem mi történt. Majd keresztbe repültél le az útról.

De az egyenes közepén mikor túl közel voltam hozzád, még bele is ballábfékeztem hogy meglógj.

Megnéztük.Márk is a sajátjába,én meg az enyémbe.Nálunk az látszik,hogy nekem jössz aztán leszuguldassz a pályárol a következő pillanatban meg már a pályán mész tovább.

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.437
    Megnéztük.Márk is a sajátjába,én meg az enyémbe.Nálunk az látszik,hogy nekem jössz aztán leszuguldassz a pályárol a következő pillanatban meg már a pályán mész tovább.
    jr. Hunter mögött menve a célegyenes előtti kanyarhoz érve egyszer azt láttam, hogy elszáll a Ferrari a semmibe, aztán a célegyenesben már ismét láttam magam előtt pár száz méterrel. Nem foglalkoztam vele, de ha már parajelenségek kerülnek szóba, megemlítem.

Szűcs Tamás Szervertag 2019
    Város
    Ecser
    Életkor
    43
    Üzenetek
    459
    Ebben az az érdekes a mi replayeinkből az látszik hogy, Jr. neked megy és elszáll egyenesen, viszont nem értettem ha nála volt kihagyás utána hogy lehet elforgatott kormánnyal a kanyarban, és beveszi gond nélkül.
    Az ő replay-e szerint meg te előtte x méterrel ütközöl a semmivel, és ő be fordul gond nélkül. Most akkor kinél volt lag, ill. Jr. kocsija sérült-e, vagy az sem?

Város
    Budapest
    Életkor
    27
    Üzenetek
    229
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben az az érdekes a mi replayeinkből az látszik hogy, Jr. neked megy és elszáll egyenesen, viszont nem értettem ha nála volt kihagyás utána hogy lehet elforgatott kormánnyal a kanyarban, és beveszi gond nélkül.
    Az ő replay-e szerint meg te előtte x méterrel ütközöl a semmivel, és ő be fordul gond nélkül. Most akkor kinél volt lag, ill. Jr. kocsija sérült-e, vagy az sem?

Most értem haza melóból.
    Nálam semmi sérülés nem volt. Amúgy hogy többen írjátok a teleportálást ezt nem értem. Ping kinn van a sarokban, végig 4-5 volt amikor néztem. FPS lag hírből sem. 50 alatt nem láttam a számlálót. Semmit nem érzékeltem a Gáboros eseten kívül egész futam alatt.

Város
    Budapest
    Életkor
    27
    Üzenetek
    229
    Többször megnézve és átgondolva nem nagyon tudom megmagyarázni magamnak ezt, úgy, hogy van azért hálózati ismeret, meg írtam már pár neten/lanon stb. hálózaton működő programot is.
    Nálam végig minden teljesen normálisnak hatott. Senki nem repkedett, mozgott előre/hátra, stb, ahogy normál netes lag esetén szokott.

Visszanéztem a lelogolt adatokat, hőfokok, terhelések kb végig atomstabilak, sehol egy kihagyás, pillanatnyi megugrás, hasonló. Hálókártyámon kb végig ugyanakkora adatforgalom van. Pici ingadozás van csak.
    Szolgáltató csomagvesztés, vagy torlódás okozhatna ilyet?
    De akkor azt nekem is látnom kellene nem?

Láttatok már korábban ilyesmit? Más programban bármi lag, magas ping esetén én magam is láttam hogy valami nincs rendben.

Gombos Gergő Szervertag 2019
    Életkor
    24
    Üzenetek
    266
    Hat ez szamomra egy hatalmas meglepetes volt. Szombat este osszesen 5-6 kort mentem a palyan, majd leleptem, mert 11 ora melo utan nagyon faradt voltam. Amikor vasarnap hazajottem, akkor lattam, hogy B szerver.. Na mondom fasza, azert nyarrol ennel meg tobb maradt az idoben. Aztan kiderult, hogy 1 szerveren lesz mindenki. Akkor kezdtem orulni, hogy majd tudok csatazni az elso 10ben. Erre osszejott egy 6. hely a kvalin es erzetem, hogy meg maradt is benne boven. Ez mar mindjart meghozta a kedvemet. A rajt jol sikerult. A hatso visszaforditoban kulso iven sikerult is elore ugrani egy helyet. Majd probaltam tartani a tempot a Gabival, de nem nagyon ment. Sikerult hiba nelkul vegig menni, elolem pedig kiesett tobb ember is, igy nagy meglepetesre behoztam az autot a 2. helyen. Eles GT3 bajnoksagban eddig ez a legjobb eredmenyem. Hianyoltam a csatakat. Mark nagyon jott. Utol is ert, erre nem leesett az fps-em 20-ra. Ezert inkabb fajo szivvel, de elengedtem, nehogy megszivassuk egymast. Gabi megint nagyot mentel! Ugy erzem kezdunk felnoni a feladathoz! Sajnalom, hogy balszerencses volt ez a futam szamodra. Nordschleife-t pedig iszonyatosan varom. Kedvenc palyam es mindent meg fogok tenni azert, hogy a dobogos helyert csatazzak. Eleg sokat mentem mar rajta szorakozas celjabol a Mekivel. Az erdekes benne, hogy van egy olyan sebesseg, ami mar tenyleg nem elvezet rajta, hanem kuzdelem, de talan ez a legjobb az egeszben. Sose tudja az ember, hogy el fog-e szallni vagy nem. Volt szerencsem par hete vizes palya vegigtotyogni teligumin a sajat autommal es ezt produkalta a palya a valo eletben is!

Tömöl Tomi Szervertag 2019 TT Echo logója
    Üzenetek
    1.466
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése

Igen, én voltam ott és nem láttam senkit se lag-olni. Viszont engem már az időmérőn ledobott egyszer, utána meg a 33. kör környékén. Eddig ilyen nem történt velem...
    Nem gondolom, hogy jó ötlet volt 30 főt engedni egy szerverre egy éles bajnokin... Főleg annak fényében, hogy a Szabályzat szerint nem is mehetett volna mindenki A-ra...

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Életkor
    38
    Üzenetek
    2.016
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, én voltam ott és nem láttam senkit se lag-olni. Viszont engem már az időmérőn ledobott egyszer, utána meg a 33. kör környékén. Eddig ilyen nem történt velem...
    Nem gondolom, hogy jó ötlet volt 30 főt engedni egy szerverre egy éles bajnokin... Főleg annak fényében, hogy a Szabályzat szerint nem is mehetett volna mindenki A-ra...
    Hálózati problémák eddig is voltak, és sajnos továbbra is várhatóak. Természetesen figyelni fogjuk az előfordulásukat, de nem gondolom, hogy a 30 fő miatt lett volna gond. A nagyobb létszám elsősorban fps miatt lehet kérdéses, de ezzel nem volt gond. Korábbi futamokon is estek le versenyzők kevesebb létszám esetén is (lásd oscherslebeni futamon Toga, pedig csak 21-en voltunk, és találhatunk még példákat)

A 107%-os kitételre köszi, hogy felhívtad a figyelmet, felül fogjuk vizsgálni.

Város
    Budapest
    Életkor
    27
    Üzenetek
    229
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Most az hogy van egyébként, hogy valakinél laggolok valakinél nem? Ez nem gondolom hogy hálózat probléma mivel egy Dedikált szerver van középen, nem pedig p2p-ben működik az AC.

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    1.575
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •