Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)
  1. #26
    Újabban úgy szokták időzíteni a patcheket, hogy "csúcsidőben" (16-17 órától) elérhető legyen, már megy is. A Porschék pedig csak holnap jönnek majd, úgyhogy szerintem különösebb gond nem lesz.

  2. #27
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerver újra elérhető!

  3. #28
    Gólya Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    35
    No response from the server. Más szerverekre be tudok lépni.

  4. #29
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Sziasztok!A szerver csak nekem nem megy? Vagy megint bénázik a Raceroom

  5. #30
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg treki írta Hozzászólás megtekintése
    No response from the server. Más szerverekre be tudok lépni.
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!A szerver csak nekem nem megy? Vagy megint bénázik a Raceroom
    Újraindítottam, most már jó. Nem tudom mi baja volt, semmit nem változtattam.

  6. #31
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Köszi

  7. #32
    Fontos Információk!

    Megpróbáljuk megint egy szerveren elengedni a mezőny. Ezért 20:30-kor LAG tesztet tartunk, kérünk mindenkit, hogy időben lépjetek be a szerverre.

    LAG esetén szerver restart lesz ! Az új szerverbeosztásról itt a fórumon tájékoztatunk Titeket.

    Vágás/pályaelhagyás ellenőrzést megváltoztattuk! A mostani futamtól kezdődően mindig a TOP3 pilótát valamint 3 véletlenszerűen kiválasztott versenyző futamát nézzük meg. ( fenntartjuk a jogot, hogy indokolt esetben a teljes mezőnyt megnézzük )

    A futam ideje alatt erre a TS szerverre csatlakozzatok: mastersts.dtdns.net (linkre kattintva csatlakozik)
    Jelszó: masters

    Szerverjelszó ITT található!

  8. #33
    Szerver fut!

  9. #34
    Szerverbeosztás:


    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    16-25. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver


    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.


    Szerverjelszó ITT található!

  10. #35
    Végül nem bántam meg, hogy utolsó pillanatban neveztem, mert szórakoztató versenyeim voltak! Mikor végül kettéosztották a mezőnyt, aggódtam, hogy ennyi gyakorlással leszakadva fogok kullogni, de a szabadedzésen kipróbáltam Erik setupját teli tankkal, ami elég jó döntésnek bizonyult, mert baromi megbízhatóan ment vele a Citrony, úgyhogy ezúton is köszönöm szépen a megosztást!

    Elfelejtettem, hogy rövidült az időmérő, ezért túl későn értem vissza az elintézni valók után és az egyetlen lehetőségembe belehibáztam, ezért a mezőny végéről indultam az első versenyen, de a tempóm egészen vállalható volt, a gumikezelés pedig Erik setupjával valami isteni, szóval a futam nagy részében jókat csatáztam Leéb Istvánnal, Schubert Dáviddal és Hódi Balázzsal, aztán a verseny közepe felé a mindenféle BUÁ-k letöltése után kialakult egy brutál Volvo raj előttem, akik repkedtek mindenfelé csata közben, emiatt a verseny végére Magyar Krisztián mögött találtam magam a 7. helyen és tudtam is volna támadni, ha az utolsó körben nem kalandozik el a figyelmem és nem nézem el, hogy hol járunk a pályán. De mindegy, így is jó volt, még a legjobban elkopott bal elsőm is épphogy narancssárgába csúszott.

    A második futam elején a más ligában versenyzők elég könnyedén átugrottak, de valahogy utána se találtam a tempót, úgyhogy valaki ellen folyton védekezni kellett, aztán egy ponton Zelfi megforgatott, visszaestem a végére, ahol egész izgalmas fináléban volt részem Hódi Balázs és Ősz Balázs ellen.

    Hódi Balázstól elnézést kérek, azt hiszem mind a két futamon komolyabban meglöktem őt csata közben, igyekeztem ilyenkor visszasorolni mögé.

    Amit viszont továbbra sem értek, hogy miért lehet az, hogy ha olyan szervereken, ahol braziloktól kezdve észak-amerikaiakon át a görögökig mindenféle nemzet megfordul, simán megyünk akár 30-an komolyabb lag problémák nélkül, akkor így, hogy a szerver és mi is sokkal kedvezőbb közelségben vagyunk egymáshoz, nem tud ugyanez összejönni?
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 12. 21. 00:26.

  11. #36
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Shanghai

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

  12. #37
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Amit viszont továbbra sem értek, hogy miért lehet az, hogy ha olyan szervereken, ahol braziloktól kezdve észak-amerikaiakon át a görögökig mindenféle nemzet megfordul, simán megyünk akár 30-an komolyabb lag problémák nélkül, akkor így, hogy a szerver és mi is sokkal kedvezőbb közelségben vagyunk egymáshoz, miért nem tud ugyanez összejönni?
    Össze lehet hozni, legutóbb ment is. De akkor nem "itthon" voltunk. Most hazai pályán minden "zavaró" tényezőt kiiktattunk, de nem ment zökkenő mentesen. A hátralévő futamokon vendégeskedünk, remélhetőleg ott már újra egy szerveren leszünk. Ettől függetlenül nevetségesen érzékeny a RR dedi szervere. Sajnos nem a legszebb megoldás volt a tesztelésre, de ember hiányában nem volt más választásunk.

  13. #38
    Nagyon sajnáltam, hogy ketté lett osztva a mezőny, mert tudtam, hogy ezen a pályán nem vagyok rossz, szeretem is, ráadásul a nagy gumikopás miatt nekem kedvez, lévén általában nekem kevésbé kopnak, mint a többségnek. Kicsit "deja vu" érzetem volt, mintha AC-s csapattársam, Pfenning Kristóf ottani helyzetét én itt élném meg

    1. verseny - Rajt a második helyről, jól beregadtam, aztán a sikán utáni jobbosban keresztben megállva megvártam, hogy elmenjen az egész mezőny melelttem. Ennyit a tervezett csatánkról Lázár Gáborral... A mezőny után redeve aztán szépen vadászgattam le az előttem lévőket, hamarosan a 4. helyen követtem ex-csapattársamat, Gólya Gergőt, akivel aztán volt is pár oda-vissza előzésünk. Végül Molnár Laci 2. helyét céloztam be, teljesen fel is értem rá, de az előzési kísérletek nem annyira jöttek be. Végül az utolsó körben még Gergő is elment nekem, így maradtam a 4. helyen. A gumikat sikerült jól beosztani, a végére is maradt, de 1 körön belül meghaltak volna.

    2. verseny - Rajt most jól sikerült, a csigázás után már az első helyen voltam. Láttam, hogy Lázár Gábor hamar felzárkózott szintén a végéről, aztán jött egy 15 perces üldözés. Akkor nem fogadtam volna rá, hogy behozom a vasat első helyen. Gábor nagyon stabilan ment az első futamon, akkor végig figyeltem a köztünk lévő időkülönbséget. Egyszer el is ment a Volvo-val az egyenes végi féktávon, de utána a T1-ben sikerült visszaelőznöm. Aztán az utolsó 7-8 percre kicsit elkezdett nőni az előny, már nem kellett védekeznem, csak vigyáznom a különbségre.

    Remélem, működni fog az egy szerver a jövőben, mert így kicsit korlátozva vannak a lehetőségek. Tudom, hogy nehéz összenézni a két szerver eredményeit, de azért lehet. Egyik futamon sem végeztünk volna utolsó helyeken, akik a B-elején értünk célba, a tempónk ott volt az A-szerver 10-13. helye tájékán és egy verseny ugye egészen más játék, mint a prekvalozás. Van, aki egyikben, más a másikban erősebb.

    Örülök, hogy jó volt a setup, ezek szerint kezdek tűrhető versenymérnökké válni

  14. #39
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Ahhoz képest, hogy kb. 3 napja kezdtem el újra WTCC-zni teljesen korrekt futamokat tudtam futni. Nagyon régen mentem már itt, mert valahogy nem tudtam ráfanyalodni ezekre az autókra, ráadásul az elmúlt időszakban csak hátsó kerekes (DTM 16, DTM 92) autókkal versenyeztem, szóval még a hajtás helye is fura volt.

    Q.: Szokásos én.. bőven lehetett volna jobb de nem sikerült össszrakjam.

    R1: Rajtot viszonylag jól elkaptam, egész jó tempóm is volt, csak sajnos a szárnyat 4-esen hagytam, így a fő előzési helyen esélytelen voltam még a másik Citroenessel szemben is, így egyéb alternatívákat kellett keressek, amik be is jöttek így a vége egy P8 lett.

    R2: 3.helyről rajtolhattam, aztán az első körben tudtam is egyet előzni. Sajnos kicsit elfogytam fejben, így a második futamon már jóval rosszabb tempót tudtam az átállított hátsó szárny ellenére is és így az "ufók" ellen esélytelen voltam.

    Az autó okozta "újdonság" miatt próbáltam inkább korrekten mint keményen versenyezni ( néha túl korrekten is talán ), de nekem ezt még szoknom kell, amit az is mutat, hogy Qualis setuppal is csak narancs lett a végére a gumi.. szóval van még ebben az autóban több is mint amit kihoztam.

    Gratulálok mindenkinek és köszönöm a korrekt - és élvezetes - csatákat!

  15. #40
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70

    F1 futam

    Kvali: Vicces,hogy szabadedzésen 6 tizeddel jobb kört mentem és sokkal jobbnak éreztem az autót ott, mint a jobban tapadó kvalin. P3.
    R1: Csak a rajtra kellett figyelnem és várni, hogy kiálljanak előlem. Végig a gumira kellett csak figyelni, semmi verseny nem volt csak a spórolás és a spórolás. Végén maradt még 20+ %. P1.
    R2: P3 volt a reális cél, csak szép lassan meg kellett előzgetnem akiket akartam. Lepattanókra rámentem és végül P2.

  16. #41
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Felkészülés jól sikerült. Végig csak tele autóval gyakoroltam. Meg is lett az eredménye.

    Q: P1. Behúztuk az első 5 helyet
    R1: Ádámmal a BUÁ miatt "siettünk", de mégis vigyáznunk kellett a gumikra. Ádám a 6. körben ment ki letölteni a büntetést, és jelezte, hogy a 10. helyre tért vissza. Ekkor picit rákapcsoltam, mert a gumik "jól" álltak. Ez kifizetődő volt, mert 4. helyre jöttem vissza a Volvo vonat elé. A verseny hátralévő részében nyomtam neki, mert elérhetőnek tűnt a dobogó. Ez szintén jó ötlet volt, mert végül P3 lett. Igaz jó fej akartam lenni a Honda csapattal és Dezsővel, hogy átengedem a 3. helyet, de Dez ezt nem akarta és akkorát lassult a cél előtt, hogy 3 századdal mégis előtte maradtam.

    R2: 8. helyről rajtolva. Ismét hasonlót tapasztaltam, mint Macauban, de nem okozott akkora hátrányt. Sikerült pozíciókat fognom a T1-ben, majd Cziffra Gábor mögött mentem. 2. kör T1-et szinte 4-en teljesítettük egymás mellett, vagy a másik lökhárítóján, sajnos nagyon kiszorítottak, így Dani beért mellém, de a balos nekem kedvezett, viszont a sikán féktávon Danira is figyeltem, Gábor talán picivel előbb fékezett, én pedig meglöktem őt. Nagyon sajnálom, hogy hátrányt okoztam Gábornak és magamnak. Visszaestem a 14. helyre. Hosszú egyenes végén Ásványi Ferenccel nem tudom mi történt, de mint egy torpedó elvitte a kocsimat. Szerencsére csak időveszteség lett belőle, ami sajnos a végén hiányzott, mert azzal ismét a 3. helyem lett volna meg kb.

    Összességében elégedett vagyok, meg nem is. Nem ezt a hétvégét akartam eldobni, de sajnos így alakult. Grat mindenkinek.

    Kellemes ünnepeket mindenkinek!
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •