Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (63 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Tisztelt Versenyzők!

    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem, jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam ~90 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!




    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik a futamkiírásban!

    Külön szeretnénk felhívni a figyelmet az első két kanyarra!
    Vigyázzunk egymásra!
    Köszönettel a szervezőség!
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 12. 10. 20:07.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Annyit hozzátennék, hogy a legkisebb hiba, baleset esetén is a pálya más pontján, keresztbe, bele a mezőnybe eshetünk vissza!

    Én azt mondanám, hogy az első 1-2 kört kb tekintse itt mindenki SC-os körnek, mert 4-5 hely is van ahol akkora tömegbaleseteket lehet okozni minimális hibával, hogy csak lesni fogunk, hogy mi van.
    És ha már egyszer pörgünk, akkor álljunk már rá a fékre könyörgöm, ne még a gázt nyomkodjuk, és pörgessük össze-vissza az autót, ahogy erre Watkinsban is volt több példa.

    Illetve a box elválasztó bója az utolsó kanyarban valami földönkívüli anyagból van. Hozzáérsz, és instant motor off, autó off, megálltál a helyzet. Messzire kerülni ajánlom.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  3. #28
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    És ha már egyszer pörgünk, akkor álljunk már rá a fékre könyörgöm, ne még a gázt nyomkodjuk, és pörgessük össze-vissza az autót, ahogy erre Watkinsban is volt több példa.
    Különösen, hogy az ilyet büntetjük is!

    Bárki bármilyen okból kifolyólag keresztbe fordul a pályán (ha tehet róla, ha nem), az köteles a lehető legrövidebb úton megállítani az autóját és mindenféle bűvészkedés helyett kiszámítható módon (lehetőleg állva) megvárni, amíg az éppen érkező autók biztonságosan el tudnak haladni mellette! Csak akkor indulhat el, ha az érkező forgalmat nem zavarja.

    Ha vki a keresztbe pörgő autóját a fék taposása helyett más módszerekkel próbálja pozícióba állítani és ebből további balesetek keletkeznek, akkor az az Ő felelőssége.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 10. 19:33.

  5. #30

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-21.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Horváth M. -> Oláh G.
    22-35. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Sipkai B. -> Miletics R.


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Próba szerverek mennek.

  8. #33

  9. #34
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  10. #35
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Oláh Gergő nem értem az első pár körben hova figyeltél. Pályára visszatérénél ha nem engedem el egyenesen az autót, beleugratsz az oldalába
    Utána meg mikor már elkezdelek kifékezni belső íven, hirtelen észbe kapsz és ugyanabban a pillanatban elém akarod rántani a kocsit. Álltam satun a féken, és próbáltam elhúzni az autót, de ennyi idő alatt nem tudok mit csinálni, ekkora oldalra mozgás esetén.

    Tömöl Tomi bocs a második kontaktért, kicsit lassabban fordultál, én rövidet akartam fékezni nagyon, de még benn voltál a kanyarban mikor odaértem.
    Az első kontaktot még visszanézve sem értem viszont. Mintha nem láttad volna hogy ott vagyok. Reagálni sem volt időm arra amilyen szögben elkezdted behúzni az autót.

    Azon kívül egész jó verseny lett volna, ha Zelfivel és Lányi Tomival nincs a kontakt. Tomi óvd meg.
    Ha semmi nincs a tempóm alapján Balázs előtt / Terhes Csabi környékén végezhettem volna sztem. Kb 30 másodperc maradt a fűben.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  11. #36
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Tömöl Tomi hálát adok a jó istennek(meg neked) hogy figyeltél a 30. kör környékén a célegyenesben, ott egy kicsit elmértem a féktávot, na meg azért is hogy 61 körös volt a futam.

  12. #37
    B-szerver - Azt tudtam, hogy ez nem Nissan pálya, de fingom nincs mitől sikerült ennyivel lassabbnak lennem. A kiállás nélküli medium-os taktikát megpróbáltam, mert nem éreztem magam azon sem lassabbnak, mint a soft-on, de az sem segített. Passz, de legalább végigmentem nagyobb hibák nélkül. Mintha egy gyengébb kocsival körözgettem volna.... Az elején még pár körön át tartottam Nagy Attilát, Mezei Krisztiánt és Balogh Mátét, aztán nem erőltettem, mert inkább tartalékoltam a gumikat a futam végére. Felesleges volt, mert csak lekörözésnél találkoztunk.

    A lekörözésekről egy-két gondolat - Sipkai Bélával a T7-ben volt egy ütközés, bár én szerintem teljesen kihúzódtam a bal szélre a kanyarban, hogy belül el tudjon menni. Ott nagyon rám esett, nem akartam az egyenesig feltartani, pedig a Halleröder után még nem lihegett szorosan a nyakamba. Ha én voltam a hibás, akkor sorry, de szerintem minden lekörözésnél figyeltem és kellően előzékeny voltam. Amikor Kanyuk Feri ért utol a célegyenesben tudtam elengedni, de kicsit necces volt majdnem. Egyértelműen balra húzódtam a ráfordító után, hogy jelezzem, "tied a pálya ideális vonala". Aztán látom, hogy a Merci csak jön mögöttem szélárnyékot venni, de olyan nagyon nem gyorsul rám. Féltem, hogy el kell vennem a gázt kicsit, hogy simán megelőzzön, amivel semmi baj nincs, elveszem. Azzal viszont igen, ha ezt úgy teszem, hogy ő mögöttem jön szorosan a szélárnyék miatt. Nem volt semmi gond, de ha az ideális vonalról lehúzódva jelzem, hogy "látlak, mehetsz!", akkor felesleges a szélárnyékozás és a lekörözés féktávra hagyása, ahol könnyebben adódhat baleset, mint mondjuk a célegyenes közepe felé. Nem volt belőle galiba, csak jobb kerülni a kockázatot

  13. #38
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    B-szerver - Amikor Kanyuk Feri ért utol a célegyenesben tudtam elengedni, de kicsit necces volt majdnem. Egyértelműen balra húzódtam a ráfordító után, hogy jelezzem, "tied a pálya ideális vonala". Aztán látom, hogy a Merci csak jön mögöttem szélárnyékot venni, de olyan nagyon nem gyorsul rám. Féltem, hogy el kell vennem a gázt kicsit, hogy simán megelőzzön, amivel semmi baj nincs, elveszem. Azzal viszont igen, ha ezt úgy teszem, hogy ő mögöttem jön szorosan a szélárnyék miatt. Nem volt semmi gond, de ha az ideális vonalról lehúzódva jelzem, hogy "látlak, mehetsz!", akkor felesleges a szélárnyékozás és a lekörözés féktávra hagyása, ahol könnyebben adódhat baleset, mint mondjuk a célegyenes közepe felé. Nem volt belőle galiba, csak jobb kerülni a kockázatot
    Igen, akkor ott szembesültem vele, h a Nissan mennyivel jobban gyorsul ki a kanyarból. Ne haragudj, kicsit hülyeség volt visszamenni. Köszi a fair elengedéseket.

    Aztán végre... az időmérőn a 3. helyre tudtam kvalizni magam. Jó rajt után nem volt gond az 1. kanyar az elején. Nagyobb hibák nélkül sikerült célba érnem, ráadásul a 3. helyen. Ez számomra nagy öröm.
    Gratula mindenkinek!

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Kérnék szépen a B szerverről replayt! Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Eredmények:
    B szerver
    Mivel VR-ban nagyon világtalan voltam a ki/hol/mi/merre vonalon, ez most teljesen meglep, hogy gyakorlatilag az pecsételte meg Kristóf unatkozását, hogy az első 6 kör mindegyikében hibáztam - hol a magyarok által épített vízelvezetőben, hol a G Mercikre tervezett rázóköveknek becézett ugratókkal gyűlt meg a bajom, aztán végképp elengedtem a határok közelében való autózást. Gyűlöltem eddig is ezt a pályát és ezután sem lett jobb, minden egyes körben hálát adtam az égnek ha át tudtam menni a kerékvetőkön. Az viszont meglep, hogy Kristóffal ennyire egy tempóban közlekedtünk. Mennyire toltad neki?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #41
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Az első kontaktot még visszanézve sem értem viszont. Mintha nem láttad volna hogy ott vagyok. Reagálni sem volt időm arra amilyen szögben elkezdted behúzni az autót.
    Láttam, hogy ott vagy, de egyrészt úgy éreztem, hogy még nem vagy előzési pozícióban, másrészt meg álmomban sem gondoltam volna, hogy a pálya, illetve az egész évad legnehezebb sikánjában akarsz beszúrni. Ebbe a sikánba még egyedül is életveszély belemenni, nemhogy egymás mellett, nem is értem, hogy gondoltad... Azt hittem belátod, hogy ez túl kockázatos lenne és elveszed a gázt...

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 12. 11. 23:04.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 12. 11. 23:04.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #44
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Ezeket az extra méretű képeket igazán kihagyhatnátok a posztokból, vagy rakjátok csak linkbe.

    Ez a pálya egyébként elég szar volt előzés szempontjából. Az utolsó 26 körre slick-kel mentem ki, és megfutottam vele a B-szerver legygyorsabb körét is. Eléggé hátul voltam (voltam az elején 11. is, a 4. helyről estem vissza ), de lett volna idő alapján esélyem 2 pozíciót javítani. Na ez itt nem jött össze. Nagy Attilát gyorsan utolértem, de nem tudtam elmenni mellette, mert a kanyarokban zárta az ívet, kigyorsításon meg nem sok volt a különbség, bele is hibáztam. Kb. 10 másodperc hátrányba kerültem, de az utolsó előtti körre megint utolértem. Itt más esély nem volt, beengedtem a gépet valamelyik kanyarban, lesz ami lesz alapon, leszarom. Szerencsére nem lett ütközés.

  20. #45
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, akkor ott szembesültem vele, h a Nissan mennyivel jobban gyorsul ki a kanyarból. Ne haragudj, kicsit hülyeség volt visszamenni. Köszi a fair elengedéseket.
    Pedig pont a kigyorsításokon éreztem a vége felé rossznak, de az valószínűleg a kopott medium-ok miatt volt. Azt a verseny első felében láttam, hogy a kanyarokban veszítek időt, az egyenesekben a sok szárny ellenére inkább elszakadok az üldözőktől. A lekörözésnél is ezt láttam, hogy igyekszel, de így nem fog menni az előzés, ha nem veszem el a gázt. Akkor viszont belém durransz
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 12. 11. 13:43.

  21. #46
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel VR-ban nagyon világtalan voltam a ki/hol/mi/merre vonalon, ez most teljesen meglep, hogy gyakorlatilag az pecsételte meg Kristóf unatkozását, hogy az első 6 kör mindegyikében hibáztam - hol a magyarok által épített vízelvezetőben, hol a G Mercikre tervezett rázóköveknek becézett ugratókkal gyűlt meg a bajom, aztán végképp elengedtem a határok közelében való autózást. Gyűlöltem eddig is ezt a pályát és ezután sem lett jobb, minden egyes körben hálát adtam az égnek ha át tudtam menni a kerékvetőkön. Az viszont meglep, hogy Kristóffal ennyire egy tempóban közlekedtünk. Mennyire toltad neki?
    Nem nyomtam 100%-osan, nemvolt minek, biztosra mentem, és már fejben is kalandoztam.

  22. #47
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nyomtam 100%-osan, nemvolt minek, biztosra mentem, és már fejben is kalandoztam.
    Hát sorryka az unalomért - 5 kör után volt 18mp hátrányom, végére lett 21mp, úgyhogy még akár meccs is lehetett volna
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #48
    Ez a pálya nagyon feküdt a mekinek, de kemény a mezőny, mindenki nagyon jól ment.
    Nekem tetszett ez a vonatozós verseny is. Ennek is megvan a varázsa (készüljetek estorilra, hasonló ).
    Zoli, nagyon sajnálom, hogy kipöccintettelek, szebb lett volna tisztán befejezni. Tudtam, hogy abban a kanyarban lassabb vagy, de akkor ott nem számítottam ekkora sebességkülönbségre. Persze visszanézve már tiszta, hogy nem az ívről, hanem bentebbről kezdtél fordulni, ezért voltál lassabb, sajnos csak utólag ismertem fel, de ebből is tanul az ember. Amúgy megóvhattad volna, így most kereshettem ki én is

  24. #49
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a pálya nagyon feküdt a mekinek, de kemény a mezőny, mindenki nagyon jól ment.
    Nekem tetszett ez a vonatozós verseny is. Ennek is megvan a varázsa (készüljetek estorilra, hasonló ).
    Zoli, nagyon sajnálom, hogy kipöccintettelek, szebb lett volna tisztán befejezni. Tudtam, hogy abban a kanyarban lassabb vagy, de akkor ott nem számítottam ekkora sebességkülönbségre. Persze visszanézve már tiszta, hogy nem az ívről, hanem bentebbről kezdtél fordulni, ezért voltál lassabb, sajnos csak utólag ismertem fel, de ebből is tanul az ember. Amúgy megóvhattad volna, így most kereshettem ki én is
    Remélem approvelják a fiúk, és nem akasztanak a nyakadba így 2-t BUÁ-t, meg 3 teherautót
    Hanem megúszod 1-2 figyuval max.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  25. #50

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •