Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így tényleg sokkal jobb

  2. #52
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Húú, de jók lettek!

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így tényleg sokkal jobb
    És mobilnet barátibb, köszi Zelfi.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #54
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    És mobilnet barátibb, köszi Zelfi.
    A SEO és egyéb szakmai dolgokat nem is akartam említeni. Aki mobilról nyomja, nem mindegy neki, hány MB ugrik le a havi adagjából

  5. #55
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A SEO és egyéb szakmai dolgokat nem is akartam említeni. Aki mobilról nyomja, nem mindegy neki, hány MB ugrik le a havi adagjából
    Akinek ilyen gyenge futama volt, az ne is akarjék szakmázni!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #56
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    És mobilnet barátibb, köszi Zelfi.
    Örülök hogy hozzá jarulhattam a megtakarításotokhoz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #57
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Pákolicz Robinak:

    Láttam óvtál, az az igazság, hogy futam közben ezt észre sem vettem, annyira megzavarodtam attól a hirtelen lelassulástól a kanyarban, csak most visszanézve láttam replayen, hogy mekkora p..cs voltam.
    Bocsánat érte, sajnálom hogy tönkretettem vele a versenyedet, egyáltalán nem volt szándékosság benne...

  8. #58
    Miletics Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8

    Flag

    Audi R8 LMS-sel kicsit jobban megtámadtam a sikán rázókövét a kelleténél az első körben, ki is csúsztam utána. Nissanos versenytárstól, ha jól informált vagyok akkor Eriknek hívják az uriembert, szeretnék elnézést kérni, mikor kicsit megtámasztottam az utolsó kanyarból kijövet, én jöttem ki belőle rosszul, de attól még én éreztem rosszul magam, köszi a szabályos versenyzést és az utolsó körökben köszi a normális elengedést.

  9. #59
    Idézet Eredetileg KisSchumi96 írta Hozzászólás megtekintése
    Audi R8 LMS-sel kicsit jobban megtámadtam a sikán rázókövét a kelleténél az első körben, ki is csúsztam utána. Nissanos versenytárstól, ha jól informált vagyok akkor Eriknek hívják az uriembert, szeretnék elnézést kérni, mikor kicsit megtámasztottam az utolsó kanyarból kijövet, én jöttem ki belőle rosszul, de attól még én éreztem rosszul magam, köszi a szabályos versenyzést és az utolsó körökben köszi a normális elengedést.
    Nem is tűnt fel az a koccanás, legalábbis nem rémlik. Részemről a szerencse

  10. #60
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Rossz emlékű hétvége:
    Kvalin többet vártam magamtól.
    Futam első kanyarjában túl optimista voltam és hibáztam, Gabival már megbeszéltük.
    Aztán pár körrel később ac.exe leállt, asztalra ledobós grafikus illesztő túlterheléssel együtt. Mostanában többször előfordult, meg pont most, nem tudom mit lehetne vele kezdeni, régen nem volt ezzel gondom.
    Következő futamra csak elméletben tudok jönni, ezért jó lett volna befejezni a futamot, úgy hogy megpróbálok beesni Okoyamára pontokat menteni, mert Csabi nagyon jön
    Márké lett volna a hétvége, ha nincs az áthajtásosa.
    Any Given Sunday!

  11. #61
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Rossz emlékű hétvége:
    Kvalin többet vártam magamtól.
    Futam első kanyarjában túl optimista voltam és hibáztam, Gabival már megbeszéltük.
    Aztán pár körrel később ac.exe leállt, asztalra ledobós grafikus illesztő túlterheléssel együtt. Mostanában többször előfordult, meg pont most, nem tudom mit lehetne vele kezdeni, régen nem volt ezzel gondom.
    Következő futamra csak elméletben tudok jönni, ezért jó lett volna befejezni a futamot, úgy hogy megpróbálok beesni Okoyamára pontokat menteni, mert Csabi nagyon jön
    Márké lett volna a hétvége, ha nincs az áthajtásosa.
    Futam közben(vagyis másnap reggelig, amíg meg nem néztem a replayt) végig azt hittem, hogy nekem is közöm volt Gabi kiforgásához. Bár nem éreztem, h érintkeztünk volna, de nagyon közel voltam hozzá és kinéztem az AC-ból, hogy ezt nem jól kezeli.
    Emiatt a bizonytalanság miatt szarul is éreztem magam végig és már a következő kanyarban majdnem eldobtam, de utána is sokat hibáztam. Aztán Márk büntetésének "köszönhetően" sima volt a verseny, anélkül elég szoros lehetett volna, de talán nem reménytelen.

    A bajnokág mindenesetre elég szoros lett, Toga, remélem több technikai gondod nem lesz.

  12. #62
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Rossz emlékű hétvége:
    Kvalin többet vártam magamtól.
    Futam első kanyarjában túl optimista voltam és hibáztam, Gabival már megbeszéltük.
    Aztán pár körrel később ac.exe leállt, asztalra ledobós grafikus illesztő túlterheléssel együtt. Mostanában többször előfordult, meg pont most, nem tudom mit lehetne vele kezdeni, régen nem volt ezzel gondom.
    Következő futamra csak elméletben tudok jönni, ezért jó lett volna befejezni a futamot, úgy hogy megpróbálok beesni Okoyamára pontokat menteni, mert Csabi nagyon jön
    Márké lett volna a hétvége, ha nincs az áthajtásosa.
    Driver clean install ha nV. És grafika állítgatás. Meg driverben húzd be teljesítménybe. Nekem ez megszokta oldani mindig.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  13. #63
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Márké lett volna a hétvége, ha nincs az áthajtásosa.
    Nem sajnos. A köridőket elnézve még bünti nélkül se lett volna meg. A soft gumik teljesen elfogytak az etapok végére hátul, botrányos időket mentem már.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •