Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 48 (48 összesen)
  1. #26
    Időmérőn az első gyors körömet elrontottam,épphogy betudtam fejezni a másodikat amivel meglett az ötödik hely.
    A rajtnál jól beragadtam,páran el is mentek.Aztán az első kör végén Zelfit meglökték és nem tudott már mit csinálni,sajnos pont telibe talált.
    Kb a 16-dik helyre estem vissza.Innen jöttem lassan előre amíg utolértem Ősz Balázst.Na vele kegyetlen jót küzdöttünk.
    Többször oda vissza előzgettük egymást.Nagyon szép versenyzés volt.Talán jobban bírták a gumijaim a vége felé,ezért tudtam Balázs előtt maradni.
    P7.


    Második versenyen a rajtnál jól eljöttem de az Eau Rouge-ban majdnem eldobtam így Nagy Laci is elém került.
    Először Ősz Balázs hibázott,aztán Magyar Krisztiánt is egyszerre előztük meg.
    Ezek után a verseny végéig próbáltam megelőzni Lacit de szinte esélytelen volt.Csak a kanyargós részen voltam kicsit gyorsabb nála is,de ott meg nem nagyon lehet előzni ha a másik nem hibázik.Szinte minimális szárnnyal mentem de az egyenesekben így se mentem sokra.Végül maradtam második.
    Nem baj legalább izgalmas volt végig
    Grat mindenkinek,végre jó sokan voltunk. A közvetítés megint csak szuper volt,sőt szerintem egyre jobb


    UI:Hirtelen felindulásból megnéztem az első verseny visszajátszását.Nem nagyon értem miért kellett egyeseknek szinte minden körben levágni az Eau Rouge tetejét de mindegy.

  2. #27
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Q: Egy mért kört tudtam menni, de abba is belehibáztam sajnos, így P3.

    R1: Rajt jól sikerült, így T1 kigyorsításon Sanyi mellett-előtt voltam, viszont annyira holt térben volt Sanyi, hogy inkább picit szélesítettem, viszont így már második voltam. Ádám nagyon jó tempót autózott, de éreztem, hogy lehet lehetőségem megelőzni. A három legnehezebb kanyarban mindig óvatosabb voltam mögötte, nehogy kitörjön az autó hátulja, mivel 1-es szárnnyal mentem. Az Eau Rouge-ban sokszor picivel hamarabb kellett a jobbosból egyenesbe , balra fordítani az autót, mert néha éreztem, hogy már akarna megindulni az autó a jobbos fal felé. Szélárnyékban nagyon nehéz volt ez a kanyar kombó ezzel a beállítással. Egy kis hibát elkövetett Ádám a Kemmel egyenes féktávnál, ezért sikerült mellé kerülnöm a Bruxelles-ben és megelőzni. Ezt addig tudtam tartani, míg Szarka András ki nem fagyott, mert akkor volt egy laggom, pont a Pouhon-ban, amit természetesen rádiózás követett. Ezzel kiestem a koncentrációból így sajnos Ádámnak volt esélye visszatámadni. Tudom, hogy nincs "HA" a sportban és az életben sem, de tippre, Ádám ellen is le tudtam volna védekezni végig. Szerencsére tudtam hol lehet előzni, vagy előzést előkészíteni, így tudtam, hol mit kell tenni az előzés ellen. Grat Ádámnak a győzelemhez, és kiemelném Kenéz Sanyit is és Gerőcs Tomit is. Ők is jó tempót autóztak végig.

    R2: 9. helyről rajtoltam. Nagyon kipörögtek a kerekek, de így is sikerült előzni, majd a T1 koccanást kikerülve, már 5. voltam. Eau Rougeban az előttem haladó 3 pilóta hibázott, így a jobb tempó miatt 2-t előztem a Kemmel egyenes végére. Ősz Balázst kezdtük el támadni Tomival. Kicsit erőszakosabb volt hátulról Tomi, mert 3 kanyarban 2x is lökdösött, majd utána még párszor, de ez még belefér részemről. 2. kör Eau Rouge-ban Ősz Balázs nagyot hibázott, én a kanyar közben őt figyeltem, így én is picit elrontottam, de szerencsére nem volt akkora idő- és sebesség vesztésem, hogy Tamás támadni tudjon. Ezt követően csak az volt a cél, hogy Krisztián 2,5 mp-es előnyét ledolgozzam és Tamást ne hagyjam előzni. A 3. kör hosszú egyenesére utol is értük Krisztiánt, de annyival rosszabb volt a kigyorsítása, hogy már a buszmegálló előtti balosban bőven előtte is voltam, viszont picit felengedtem a gázt, hogy ne legyen gond, de sajnos Krisztián picit rám fordult, ezzel be is lassult és még Tomi is megelőzte. Ettől kezdve csak védekeztem, de próbáltam pici előnyt kiautózni, mert tudtam, hogy a Kemmelben minimum 7 tized előny kell, hogy a hátsó ne kapjon szélárnyékot. Ezt a futam felénél el is értem, mert már 1 mp volt az előnyöm a hosszú egyenesben, erre elfékezem a buszmegállót és a T1-et is. Így Tomi visszaért és maradt a 2-5 tized különbség minden körben. Köszönöm a 22 perces izgalmat Grat mindenkinek aki teljesítette a futamokat.

    A közvetítés nagyon jó volt, köszönjük. Viszont szeretnék kicsit ellent mondani az ott hangzottaknak.
    Először is a Volvo az egyenesekben gyengébb volt, mint a Honda. Tudom, mert Sanyival leteszteltük. Ugyanez volt Macauban. A Volvo szélárnyék nélkül 254-et ment, a Honda 258. Szélárnyékkal ugyanekkora volt a különbség. A középső szektor pedig a Hondáé volt mindenképp, mert a sikános részeken sokkal jobban kanyarodott. (Egyébként itt a Citröen is hihetetlen jó volt. Középső szektorban azzal mentem a legjobbat )
    Ebből kiindulva Shanghai is Honda pálya lehet.
    Másod sorban eddig nem én hibáztam az R1 első körökben, hanem segítettek benne
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  3. #28
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Szeretnék kérni a Bírói testülettől egy hivatalos döntést arról, hogy Spa-ban a vágások hogy lesznek vizsgálva. Megnézitek az egész mezőnyt, vagy eltekintetek tőle és senkit nem néztek meg? Vagy a legrosszabb, hogy megint a "kalapból" húztok? Köszönöm.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék kérni a Bírói testülettől egy hivatalos döntést arról, hogy Spa-ban a vágások hogy lesznek vizsgálva. Megnézitek az egész mezőnyt, vagy eltekintetek tőle és senkit nem néztek meg? Vagy a legrosszabb, hogy megint a "kalapból" húztok? Köszönöm.
    Én nem tartozom hivatalosan a bíró testülethez, így csak annyit mondhatok, hogy amennyiben tudsz olyan versenyzőről, aki visszaélt a pálya lehetőségeivel és attól tartasz, hogy a "kalapból húzás" módszerrel nem fog horogra akadni, akkor jelentsd a VB felé az esetet az óvás topikban.

    Másfelől én nem gondolom, hogy a VB szemet fog hunyni a tudomására jutott vágások felett, de az sem, hogy lesz kapacitása a teljes mezőny összes körét átnézni. Pont ez a lényege a szúrópróba szerű ellenőrzésnek, hogy mindenkinek ugyan annyi esélye van horogra akadni, de a szerencsén múlik, hogy ki fut bele és ki nem. Akinek konkrét gondja van, az meg óvjon és segítse ezzel is a VB munkáját.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 09. 14:55.

  5. #30
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem tartozom hivatalosan a bíró testülethez, így csak annyit mondhatok, hogy amennyiben tudsz olyan versenyzőről, aki visszaélt a pálya lehetőségeivel és attól tartasz, hogy a "kalapból húzás" módszerrel nem fog horogra akadni, akkor jelentsd a VB felé az esetet az óvás topikban.

    Másfelől én nem gondolom, hogy a VB szemet fog hunyni a tudomására jutott vágások felett, de az sem, hogy lesz kapacitása a teljes mezőny összes körét átnézni. Pont ez a lényege a szúrópróba szerű ellenőrzésnek, hogy mindenkinek ugyan annyi esélye van horogra akadni, de a szerencsén múlik, hogy ki fut bele és ki nem. Akinek konkrét gondja van, az meg óvjon és segítse ezzel is a VB munkáját.
    Köszi, de azért szeretnék egy BT választ.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  6. #31
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék kérni a Bírói testülettől egy hivatalos döntést arról, hogy Spa-ban a vágások hogy lesznek vizsgálva. Megnézitek az egész mezőnyt, vagy eltekintetek tőle és senkit nem néztek meg? Vagy a legrosszabb, hogy megint a "kalapból" húztok? Köszönöm.
    A szokásos "húzunk egyet a kalapból" szúrópróba ellenőrzés lesz.

  7. #32
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Köszönöm a választ.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  8. #33
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A szokásos "húzunk egyet a kalapból" szúrópróba ellenőrzés lesz.
    Tökéletes a megfogalmazás az idézőjellel. Ez tényleg egy "szúrópróba" "szerű", amibe "bárki" bekerülhet*.

    *bizonyos feltételek mellett

  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Tökéletes a megfogalmazás az idézőjellel. Ez tényleg egy "szúrópróba" "szerű", amibe "bárki" bekerülhet*.

    *bizonyos feltételek mellett
    Az idézőjel annak szól, hogy nem gyűlünk össze két hetente, hogy egy kalapból húzzunk. Helyette random.org-ot használunk. De egyébként mit akartok ezzel mondani?

  10. #35
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Tökéletes a megfogalmazás az idézőjellel. Ez tényleg egy "szúrópróba" "szerű", amibe "bárki" bekerülhet*.

    *bizonyos feltételek mellett
    Eltekinthetünk attól, hogy sorsolunk és megnézhetjük mindig az első hat helyezettet is ha ezt szeretnétek. Ezt szeretnétek???
    Vagy azokat akik a prequalon kiemelkedően gyors köröket futnak!
    A sorsolásos módszernek az a lényege, hogy bárki terítékre kerülhet, és nincs az, hogy akit egyszer vizsgáltunk már az hátradőlhet és sz@rrá vághatja a pályát.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 12. 10. 12:10.

  11. #36
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Minek a célozgatás???

    Sziasztok!

    Szerintem tök fölösleges a célozgatás! Nekem annyira furcsa, hogy azok akik a pályán ilyen intelligensen lenyomnak egy 25 fős futamot, a pályán kívül ilyen marhaságokon vitatkoznak.

    Az evidens számomra, hogy azokat akik ilyen miatt már kaptak büntetést (mint én is), alapban vizsgálják (én is ezt tenném 1-2 versenyig). Ezen felül pedig véletlenszerűen vesznek mintát. Akinek gondja volt valakivel, az jelentse (bár nem pénzre és életre megy, így nem értem ezt a kukacoskodást) hisz nem gondolom, hogy bárki direkt vágott volna minden kanyart, és amilyen fair versenyek vannak, ha véletlen azzal előnyt szerzett volna, azt visszaadja.

    Szóval, legyünk már legalább olyan felnőttek a pályán kívül, mint amilyenek a pályán vagyunk.

    Szerintem.

  12. #37
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Eltekinthetünk attól, hogy sorsolunk és megnézhetjük mindig az első hat helyezettet is ha ezt szeretnétek. Ezt szeretnétek???
    Vagy azokat akik a prequalon kiemelkedően gyors köröket futnak!
    A sorsolásos módszernek az a lényege, hogy bárki terítékre kerülhet, és nincs az, hogy akit egyszer vizsgáltunk már az hátradőlhet és sz@rrá vághatja a pályát.
    Ha ezt úgy gondolod, hogy mind R1 és R2 top 6 pilóta, azaz itt Spaban 9 főt kellene megnéznetek, akkor én pl támogatom. Egy hátránya van talán, ami nektek az, hogy ha úgy alakul, akkor akár 12 pilótát is meg kell néznetek. Viszont ezt akkor már most kellene alkalmazni.


    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A sorsolásos módszernek az a lényege, hogy bárki terítékre kerülhet, és nincs az, hogy akit egyszer vizsgáltunk már az hátradőlhet és sz@rrá vághatja a pályát.
    Az ilyen típusú pályákon, ahol ennyi lehetősége van a mezőnynek vágni, szélesíteni, ott elveszti előnyét a sorsolás. Ilyen volt Zolder is. Második szezonom nálatok, és sajnos ebben a rendszerben találkozom rendre azzal, hogy adott pilóta szinte minden pályán nézve van, mást meg még egyszer sem néztetek meg. Szándékosságot nem feltételezek, de a számok mégis alátámasztják a mondandómat. Vagyis lényege, hogy azokon a pályákon, ahol sok lehetőség van az előnyszerzésre a szabálytalan pályahasználatnak, ott érdemes vagy ezt a megoldást használni, amit most felvetettél, vagy meg kell nézni az egész mezőnyt, vagy senkit és óvjon, aki szeretne.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  13. #38
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az idézőjel annak szól, hogy nem gyűlünk össze két hetente, hogy egy kalapból húzzunk. Helyette random.org-ot használunk. De egyébként mit akartok ezzel mondani?
    Elég lenne egy felvétel mondjuk a sorsolásról, mert számomra elég érdekes az eredmény. Nem tudomm melyikre kisebb az esély. Arra, hogy a tavaszival ha nézem, 10/0 legyen amikor kidobja a neved, vagy arra, hogy 3/3. Vagy ha félhivatalosan az megy, hogy a botrányos zolderi futamon vagy mindenki nézünk, vagy senkit, mert nem lenne fair, akkor miért van szemezgetés és kapásból az, aki már kétszer megvolt nézve. Nem kaptam semmit, akkor fel lennék paprikázva, így csak inkább röhögök és kérdezem, hogy ez mégis mire jó?

    Vagy ha kérdés van, hogy hol történt a vágás, akkor nem azt a választ adni, hogy megnézhetitek újra, de garantáltan rosszabbul járok. Egyik futamon csatáztam a futam 80%-ban, pont nem azt a retkes vonalat néztem, amikor egymás meleltt fordultunk a betonoszlopok között. Sőt, akkor sem, amikor fossá volt törve az autóm és örültem, hogy fordul, de be akartam fejezni a futamot és nem kilépni a 12 fős szerveren. Nem, erre az a válasz, hogy kussoljak. Fenyegetni mindenki tud, azzal nem leszek előrébb, hogy fogadd el, maradj csöndben, mert különben 15 BUÁT adok neked. Köszi. Így aztán baromira könnyű alkalmazkodni ehhez a szabályhoz, ami megtiltja kb a versenyzést a pályán. Valakinek belefér a fehér vonal, valakinek nem. Akkor legyen tiszta, hogy kinek miért fér bele, vagy hol fér bele.

    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Eltekinthetünk attól, hogy sorsolunk és megnézhetjük mindig az első hat helyezettet is ha ezt szeretnétek. Ezt szeretnétek??? Vagy azokat akik a prequalon kiemelkedően gyors köröket futnak! A sorsolásos módszernek az a lényege, hogy bárki terítékre kerülhet, és nincs az, hogy akit egyszer vizsgáltunk már az hátradőlhet és sz@rrá vághatja a pályát.
    Ha ez kell ahhoz, hogy egységesen mindenki meg legyen nézve az év folyamán és a pályán dőljön el a bajnoki cím, nem nálatok a BT topicban úgy, hogy 1-2 embert folyamatosan húztok vissza, akkor igen, legyen minden futamon a top6 megnézve. Ha csak 1 ember van kiemelve, akire rászáll a random.org oldal és szerintetek ez rendben van és fair a címért folytatott csatában, akkor igen, minden futamon a top6 legyen megnézve.

    Kiemelkedően jó idő mit jelent? Mész egy 3. időt, de a futamon csak 6-7 vagy, akkor az kiemelkedő volt,nem? Vagy ha nem szentelsz rá elég időt, és nincs meg a jó setup, akkor sázmodra a másik ideje kiemelkedően jó. Pedig az is elmarad több, mint 1 mp-re az ewtcc legjobb idejétől, szóval akkro nem is kiemlkedően jó? Ez a kiemelkedően jó = "random nézés". Úgy nézem, ahogy nekem tetszik.

    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szerintem tök fölösleges a célozgatás! Nekem annyira furcsa, hogy azok akik a pályán ilyen intelligensen lenyomnak egy 25 fős futamot, a pályán kívül ilyen marhaságokon vitatkoznak.

    Az evidens számomra, hogy azokat akik ilyen miatt már kaptak büntetést (mint én is), alapban vizsgálják (én is ezt tenném 1-2 versenyig). Ezen felül pedig véletlenszerűen vesznek mintát. Akinek gondja volt valakivel, az jelentse (bár nem pénzre és életre megy, így nem értem ezt a kukacoskodást) hisz nem gondolom, hogy bárki direkt vágott volna minden kanyart, és amilyen fair versenyek vannak, ha véletlen azzal előnyt szerzett volna, azt visszaadja.

    Szóval, legyünk már legalább olyan felnőttek a pályán kívül, mint amilyenek a pályán vagyunk.

    Szerintem.
    Szerinted az fair küzdelem a bajnoki címért, de igazából lehet a 10. helyet vagy 15. helyet is mondani, hogy téged mindig megnéznek a riválisaidat pedig egyszer sem? Szerintem ez nem marhaság, amiről vitatkozunk. Amikor valakit végig "random" kihúznak, a másik pedig simán végig menetel és vagdos, akkor az nem marhaság. Lehet nem direkt teszi, úgy ahogy te sem direkt tetted, amikor kaptál egy csomó figyelmeztetést, de az egyik mindig megússza, a másik sose. Nem felváltva, hogy egyszer te, egyszer ő. Vagy a BT, aki átmegy padlóval a síkánon és az ő neve SOSE merül fel a randomozásban. Helyette 1-2 alibi név jön az A szerver végéről, vagy a B szerverről.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted az fair küzdelem a bajnoki címért, de igazából lehet a 10. helyet vagy 15. helyet is mondani, hogy téged mindig megnéznek a riválisaidat pedig egyszer sem? Szerintem ez nem marhaság, amiről vitatkozunk. Amikor valakit végig "random" kihúznak, a másik pedig simán végig menetel és vagdos, akkor az nem marhaság. Lehet nem direkt teszi, úgy ahogy te sem direkt tetted, amikor kaptál egy csomó figyelmeztetést, de az egyik mindig megússza, a másik sose. Nem felváltva, hogy egyszer te, egyszer ő. Vagy a BT, aki átmegy padlóval a síkánon és az ő neve SOSE merül fel a randomozásban. Helyette 1-2 alibi név jön az A szerver végéről, vagy a B szerverről.
    Dani, egyrészt nálunk nincs BT, nálunk VB van, azaz Versenybíróság.
    Másrészt a random lényege pont az hogy random, az nem ugyan az mint az egyenlő eloszlás, mert az már nem random, hanem szabályozott minta, ami pedig sokkal kiszámíthatóbb.
    Harmadrészt, a szabályok betartás alól az nem mentség, hogy csatában vagy, vagy sérült az autód. Ha nem tudsz a vonalon belül maradni, akkor menj lassabban, ez ilyen egyszerű. A verseny a pályán zajlik meghatározott keretek között, azon kívül az már nem verseny. És az sem mentség, hogy "bezzeg a másik.."
    Negyedrészt, ha vmi, vagy vki böki a csőrőd, vagy konkrétan tudsz vkiről, akkor óvd meg! Ha úgy úszik el a bajnoki helyezésed, hogy tudod az előtted végzőről, hogy vág, akkor csak magadra vess, ha ezt szó nélkül hagyod!


    Nincs apparátusunk hozzá, hogy futamonként ennél lényegesen több versenyző legyen vizsgálva a vágások miatt, ezért mondogalódás helyett javaslom mindenki vegye a kezébe a saját sorsát és tegyen érte, hogy mások hozzáállása miatt Ő ne kerüljön hátrányba. Vagy akár szerintem jelentkezni is lehet besegíteni a VB-nek a futamok átnézésében és így nagyobb mintát lehetne vizsgálni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 10. 16:02.

  15. #40
    Most komolyan ezt gondoljátok ? Szerintetek befolyásolni akarjuk azt hogy ki nyerje a bajnokságot? ( azért ezt kikérem magunknak és egy bocsánatkérés simán járna érte) Nézzetek már rá, hogy-hogy áll a tabella ! Nekünk teljesen mindegy, hogy ki nyeri a bajnokságot Laci, Sanyi, Ádám,Tomi, Dani ( ezt majd Ti eldöntitek a pályán ) az a fontos, hogy minél többen legyünk és egy jót versenyezzünk!

  16. #41
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Szerintem meg egyszerű az egész.Minden verseny előtt ahogy csinálódik a futam topik.. ott rögtön le kellene irni a VBnek hogy hol lehet jobban szélesiteni és hol nem lehet és hogy a pálya melyik részét nézik nagyon szigorúan.HA ott valaki hibázik (pl.2x egymás után) vagy vág vagy akármi.. akkor automatikusan jár a bünti. Ezeket mondjuk képformában lehetni is mutatni az adott versenyzőnek hogy még véletlenül sem nyávogjon (mert a bizonyiték ott lenne).

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése


    Elég lenne egy felvétel mondjuk a sorsolásról, mert számomra elég érdekes az eredmény. Nem tudomm melyikre kisebb az esély. Arra, hogy a tavaszival ha nézem, 10/0 legyen amikor kidobja a neved, vagy arra, hogy 3/3. Vagy ha félhivatalosan az megy, hogy a botrányos zolderi futamon vagy mindenki nézünk, vagy senkit, mert nem lenne fair, akkor miért van szemezgetés és kapásból az, aki már kétszer megvolt nézve. Nem kaptam semmit, akkor fel lennék paprikázva, így csak inkább röhögök és kérdezem, hogy ez mégis mire jó?


    Tehetünk fel róla videót, de ügye akkor nem az jön, hogy meddig csináltuk a videót? Mert ha tényleg arra utaznánk, hogy bárki bekerüljön, akkor addig nyomom a randomot, amíg az illető be nem kerül aztán azt töltöm fel. Most visszanéztem, mert baromira nem rémlett, de tény, hogy eddig 3x bekerültél a vizsgálatok során, amiből 1x kaptál 1 db figyelmeztetést. Lehet, hogy fura, de nem utazunk rád, ez hozta a véletlen. Mi okunk lenne bárkire is utazni? Mitől volt botrányos a Zolder-i futam? Vágásra óvás nem jött, a véletlenül megnézett 4 pilótából 1 kapott büntetést.
    Egyébként a sorsolás során a két futamot befejezett pilótákból sorsolunk, ha ez mondjuk 12 és 4-es sorsolunk, akkor 33% esélyed van, hogy kisorsoljunk.

    Vagy ha kérdés van, hogy hol történt a vágás, akkor nem azt a választ adni, hogy megnézhetitek újra, de garantáltan rosszabbul járok. Egyik futamon csatáztam a futam 80%-ban, pont nem azt a retkes vonalat néztem, amikor egymás meleltt fordultunk a betonoszlopok között. Sőt, akkor sem, amikor fossá volt törve az autóm és örültem, hogy fordul, de be akartam fejezni a futamot és nem kilépni a 12 fős szerveren. Nem, erre az a válasz, hogy kussoljak. Fenyegetni mindenki tud, azzal nem leszek előrébb, hogy fogadd el, maradj csöndben, mert különben 15 BUÁT adok neked. Köszi. Így aztán baromira könnyű alkalmazkodni ehhez a szabályhoz, ami megtiltja kb a versenyzést a pályán. Valakinek belefér a fehér vonal, valakinek nem. Akkor legyen tiszta, hogy kinek miért fér bele, vagy hol fér bele.
    Hol és mikor fenyegettünk bárkit is???
    Amit itt írsz, hogy mi csalunk és szemet hunyunk felette az meg mélységesen felháborít. De ha van erről tudomásod kérlek legközelebb óvd meg, egyikünk se fog részt venni az óvás kivizsgálásán!

  18. #43
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg egyszerű az egész.Minden verseny előtt ahogy csinálódik a futam topik.. ott rögtön le kellene irni a VBnek hogy hol lehet jobban szélesiteni és hol nem lehet és hogy a pálya melyik részét nézik nagyon szigorúan.HA ott valaki hibázik (pl.2x egymás után) vagy vág vagy akármi.. akkor automatikusan jár a bünti. Ezeket mondjuk képformában lehetni is mutatni az adott versenyzőnek hogy még véletlenül sem nyávogjon (mert a bizonyiték ott lenne).
    Van ilyen, Versenyszabályzatnak hívják, az mindig minden futamra érvényes: Mindig a fehér vonalas szabály van érvényben, minden pálya, minden kanyarjának, minden ívén.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 10. 19:04.

  19. #44
    Hmm, én valamit nem értek. Ha mindenki szabályosan megy, akkor mire fel ez a nagy aggódás a szúrópróba szerű ellenőrzés miatt? Ha meg nem, akkor miért nem megy szabályosan? Ez az egész most úgy néz ki, mintha az élmezőnyről mindenki tudná, hogy itt-ott rendszeresen vág a másik, de elvárt volna, hogy a VB részrehajlás nélkül hunyjon szemet felette és mindenki ugyanannyiszor legyen büntetve emiatt

    Amúgy osztom Nagy Gábor véleményét erről.

  20. #45
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    R3E MWTCC - Spa Francorchamps 12.06

    Srácok, Srácok!

    Szerintem most hagyjuk ezt abba. Egyértelműen én voltam a legtöbbször bűntette, de nem nagyon érdekel, mert én kikapcsolódni járok a versenyre. Én nem tudok minden nap, vagy minden másnap gyakorolni, így sajnos benne van a hiba azon a pályán ahol azt a töménytelen büntetést kaptam (nagyjából jogosan), első versenyem volt azon a pályán. Így sajnos benne volt. Spa-t jól ismertem, így sokkal kevesebb volt a hiba (visszanéztem saját versenyem). Nem úgy Sanghaj, ott lesz hiba lehetőség

    Én nagyon örültem az 1 szerveres futamnak és remélem, hogy marad is. Örüljünk a jó meccseknék, és élvezzük a játékot. A VB-nem pedig köszönjük meg a melót amit bele tesz, hogy nekünk csak játszani kelljen.


    Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  21. #46
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Van ilyen, Versenyszabályzatnak hívják, az mindig minden futamra érvényes: Mindig a fehér vonalas szabály van érvényben, minden pálya, minden kanyarjának, minden ívén.

    Én tudom és értem.Csak arra akarok kilyukadni,hogy mint pl Macaunál is volt.. szépen el volt magyarázva hogy a visszaforditónál tilos a bevágásos előzés.
    Igy kellene minden pályán csinálni.Most is kilehetett volna irni hogy pl az órúzs után nyugodtan kilehet szélesiteni de a pálya többi részénél már nem és igy kevesebb lenne az ujjal mutogatás is.De én részemről már lezárom a témát

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Igy kellene minden pályán csinálni.Most is kilehetett volna irni hogy pl az órúzs után nyugodtan kilehet szélesiteni de a pálya többi részénél már nem
    Nem igazán értem, miért kéne? Mert úgy kényelmes, mert úgy adja ki? És akkor ezentúl minden pályán arról menne a csevej, hogy kinek hogy jó venni ezt meg azt a kanyart, meddig lehessen kiengedni?
    Vonal, az vonal, ennyi, pont.

    A makói pálya szóban forgó része meg egyszerűen alkalmatlan az autóversenyzésre, szimplán biztonsági okokból lett betiltva ott az előzés, nem a kényelmesség miatt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 12. 11. 01:43.

  23. #48
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A makaói pálya szóban forgó része meg egyszerűen alkalmatlan az autóversenyzésre, szimplán biztonsági okokból lett betiltva ott az előzés, nem a kényelmesség miatt.
    A Macau-i pálya utolsó jobbos kanyaroktól T2-ig tartó szakasza alkalmas autóversenyzésre, a többi nemigen

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •