Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)

Téma: AC TestRace: GT4 - Oschersleben - 12.03

  1. #26
    Szabó Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 06. 03.
    Üzenetek
    125
    Két éve a mastersben versenyeztem utoljára, és jó volt látni a sok új nevet, persze a régieket is . Élveztem mind2 versenyt, nem akarom részletezni, viszont ami nagyon tetszett, hogy mindenki vigyázott egymásra. Nem volt dodgemezés a pályán. Ami nem tetszett az az addon pálya, assetto 0.1-et csinál a játékból.

  2. #27
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Ami nem tetszett az az addon pálya, assetto 0.1-et csinál a játékból.
    Végre valaki....én már jerez után nem mertem szólni
    Mondjuk BUÁ-t letölteni pontjó lesz..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #28
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Életkor
    42
    Üzenetek
    274
    Nem mondtam olyat h 2X kibasztál, kétszer nekemjöttél (hallgasd vissza Zelfinél )a jobbosba látszik h nem tartod szűken csökkentesz a kormányszögedből megpöckölsz én meg elpattanok a fasza ütközésmodell miatt.. de ez csak tesztfutam nem para.

    https://www.youtube.com/watch?v=tJYm...ature=youtu.be


    Porsche élmény hiába lassabb, gt4es futamok izgalmasak voltak, fordított rajtrács fasza. GT3 nekem vezetés szemponból élvezetesebb nagyobb kihívás.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Csabi bocs, alszik a család TS-en nem tudok már beszélni. Én is visszanéztem. Ott kezdődött, hogy olyan helyre próbáltál bebújni, ami nem volt, ezért a füvön próbáltál megelőzni. A féktáv végén valóban picit rádhúztam, bocs, de igazából abból bajod nem lett. Aztán együtt fordultunk el, és nem toltalak ki, szerintem túl szűken akartál fordulni, csak hát ott voltam, mivel egymás mellett mentünk. Mindkettőnken van mit tanulni ebből, de azért az erős, hogy 2szer kib@sztalak

  4. #29
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Nekem kvalifikáció közben jelzett be, hogy a CPU-t terheli 99%-on a cucc. Ezt általában add-on kocsik és pályák esetében láttam néha. Így nagyon komoly akadások voltak, mintha diafilmet néztem volna néha, ezért ki is léptem. Másnál nem jelentkezett hasonló jelenség?
    Mivel a két autó gyári tartalom, valószínűleg a pálya okozhatta.

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Nekem is doccent neha, pedig 200 felett van az fps alltalaban.

  6. #31
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Nálam még szabadedzés alatt akadt egyet a játék, aztán leállítottam a többi AC szervert, utána nem csinálta.

  7. #32
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Van esetleg valakinek replay az 1. versenyről?

  8. #33
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mondtam olyat h 2X kibasztál, kétszer nekemjöttél (hallgasd vissza Zelfinél )a jobbosba látszik h nem tartod szűken csökkentesz a kormányszögedből megpöckölsz én meg elpattanok a fasza ütközésmodell miatt.. de ez csak tesztfutam nem para.

    https://www.youtube.com/watch?v=tJYm...ature=youtu.be


    Porsche élmény hiába lassabb, gt4es futamok izgalmasak voltak, fordított rajtrács fasza. GT3 nekem vezetés szemponból élvezetesebb nagyobb kihívás.
    Bocs, nem így fogalmaztál, de futam közben voltunk, és így maradt meg bennem a mondandód.
    Azért ebből a videóból nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy kitoltalak
    A kezdet látszik, hogy a füvön próbálsz bebújni mellém oda, ahol alapvetően nincs hely. Arrébb mentem, hogy ne kelljen füvet nyírnod, de ha maradok nem lett volna helyed elmenni mellettem, tehát a T1-nél nem is lehettél volna mellettem. Ott valóban kicsit hozzád értem, de utána egymás mellett fordultunk már a hosszú jobbosban. Belső nézetből látszik, hogy valóban nyitok a kormányszögön, kb.4-5% fokot, mert követtem a kanyar ívét. Egymás mellett mentünk, nem volt kötelességem a jobb oldali fehér vonal mellett fordulni, volt helyed a pálya széléig még bőven. Szarul jöttél ki belőle, ezt sajnálom, de szerintem nem egyértelmű, hogy neked mentem. Kíváncsi lennék egy VB ítéletre, csak az okulás kedvéért, mert látszik, hogy nem egyértelmű a szitu. Aztán arra emlékszem, hogy láttalak még a tükörben tovább jönni, úgy emlékszem nem volt végzetes az összeérésünk, de az már nem derül ki a videóban, én meg nem néztem vissza.
    Nem érzem magam hibásnak, és remélem nincs harag.
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 12. 04. 10:49.

  9. #34
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Épp a rajt előtt lőttem be a streamed és ez volt alatta a javasolt videó:


    És hát ahogy a rajtnál beszúrtál, az ilyen 1/100 hogy senki nem húzta rád , de tutira a boxból kell rajtolni itt, mert az éles versenyen rombolás lesz.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #35
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Életkor
    42
    Üzenetek
    274
    Dehogy van harag, én húztam a rövidebbet, versenyeztünk.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, nem így fogalmaztál, de futam közben voltunk, és így maradt meg bennem a mondandód.
    Azért ebből a videóból nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy kitoltalak
    A kezdet látszik, hogy a füvön próbálsz bebújni mellém oda, ahol alapvetően nincs hely. Arrébb mentem, hogy ne kelljen füvet nyírnod, de ha maradok nem lett volna helyed elmenni mellettem, tehát a T1-nél nem is lehettél volna mellettem. Ott valóban kicsit hozzád értem, de utána egymás mellett fordultunk már a hosszú jobbosban. Belső nézetből látszik, hogy valóban nyitok a kormányszögön, kb.4-5% fokot, mert követtem a kanyar ívét. Egymás mellett mentünk, nem volt kötelességem a jobb oldali fehér vonal mellett fordulni, volt helyed a pálya széléig még bőven. Szarul jöttél ki belőle, ezt sajnálom, de szerintem nem egyértelmű, hogy neked mentem. Kíváncsi lennék egy VB ítéletre, csak az okulás kedvéért, mert látszik, hogy nem egyértelmű a szitu. Aztán arra emlékszem, hogy láttalak még a tükörben tovább jönni, úgy emlékszem nem volt végzetes az összeérésünk, de az már nem derül ki a videóban, én meg nem néztem vissza.
    Nem érzem magam hibásnak, és remélem nincs harag.

  11. #36
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #37
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Épp a rajt előtt lőttem be a streamed és ez volt alatta a javasolt videó:


    És hát ahogy a rajtnál beszúrtál, az ilyen 1/100 hogy senki nem húzta rád , de tutira a boxból kell rajtolni itt, mert az éles versenyen rombolás lesz.
    Keményet rajtoltam nagyon! Mondtam is magamba a féktávtól a kanyarbejáratig, hogy ba...meg, ba...meg! Szerencsém volt és kellett egy ilyen frankó társaság aki tud versenyezni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #38
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Van esetleg valakinek replay az 1. versenyről?
    Oscher R1

    Oscher R2

  14. #39
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •