Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC 2017 Ősz - Büntetések Zolder

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!


    Zolder - 2017.11.08. - A szerver
    Replay: LINK

    Race2:
    L3 T10, Ősz Balázs: (lökés, kiforgatás) 2 figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    L5 T2, Gerőcs Tamás - Pinczés Ádám: versenybaleset
    L13 T8, Kenéz Sándor: (lökés, lökéssel történő előnyszerzés) 2 figyelmeztetés

    Zolder - 2017.11.08. - B szerver

    Replay: LINK

    Race2:
    L10 T7-T9, Molnár Laci: (leszorítás, pályára való visszatérés) 2 figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    L14 T8, Gólya Gergő:
    (lökés) 2 figyelmeztetés

    Vágások:

    Név Szerver Büntetések
    Burszky Norbert A 1
    Nagy László46 A 0
    Mammel Erik A 0
    Molnár Dániel A 0
    Nagy Gábor B 5
    Benke Norbert B 1
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 11. 21. 13:40.

  2. #2
    Összevont büntetések:

    Boxutca áthajtás: Kenéz Sándor, Nagy Gábor
    2 Figyelmeztetés: Nagy Gábor, Gólya Gergő, Molnár Laci, Ősz Balázs, Cziffra Gábor, Kiss Ádám, Balogh Máté, Csőke Dezső, Burszky Norbert
    1 Figyelmeztetés: Kenéz Sándor, Nagy László, Molnár Dániel, Magyar Krisztián, Gerőcs Tamás,
    Kenéz Sándor, Nagy Gábor esetében összegyűlt a 3 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny 3. és 7. köre között kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 11. 21. 13:41.

  3. #3
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Sziasztok!

    Én nem fogom visszanézni a 2 futamot, elfogadom az 5 vágást, és a 2 büntetést, de nem tudom mikor volt még1 ami miatt boxutca áthajtás lett a legszarabb pályán.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

  4. #4
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én nem fogom visszanézni a 2 futamot, elfogadom az 5 vágást, és a 2 büntetést, de nem tudom mikor volt még1 ami miatt boxutca áthajtás lett a legszarabb pályán.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

    Rosszul értelmezted a büntetésed.
    Nem 5 vágásod volt, hanem 5 figyelmeztetést kaptál, mert a két futamon annyi szabálytalan kanyarvételt teljesítettél.
    Így pedig 3 figyelmeztetés miatt kaptál egy BUÁ-t és maradt még kettő figyed.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  5. #5
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Hú, akkor lehet, hogy megnézem, mert bevallom, ha nem vágás, akkor viszont nem értem, hogy milyen a szabálytalan kanyarvétel. No, de mint mondtam nem akarok vitatkozni. Amennyiben az elején lennék és helyezéseket számítana a "szabálytalan kanyarvételem", akkor érteném, de így. Na mindegy. Remélem, ha így kielemeztétek a stílusom, akkor azt is láttátok, hogy nem én vagyok az agresszív a bajnokságban.

    Na mindegy. Majd Macau megbünteti a szabálytalan kanyarvételemet.



    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

  6. #6
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Tényleg sokszor fordultam rosszul, de metségemre legyen mondva, ez a gyakorlatlanságom és nem a direkt előnyszerzés miatt volt.

    De természetesen a szabály, az szabály.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

  7. #7
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Hú, akkor lehet, hogy megnézem, mert bevallom, ha nem vágás, akkor viszont nem értem, hogy milyen a szabálytalan kanyarvétel. No, de mint mondtam nem akarok vitatkozni. Amennyiben az elején lennék és helyezéseket számítana a "szabálytalan kanyarvételem", akkor érteném, de így. Na mindegy. Remélem, ha így kielemeztétek a stílusom, akkor azt is láttátok, hogy nem én vagyok az agresszív a bajnokságban.

    Na mindegy. Majd Macau megbünteti a szabálytalan kanyarvételemet.
    Mindenkire vonatkozik a vágás szabály, a bajnokság pillanatnyi állásától függetlenül! Bárkit átvizsgálhatunk szúrópróba szerűen, legyen az első vagy utolsó helyezett. Sajnos extrém sokat vágtál, próbálj kérlek a jövőben sokkal jobban figyelni a szabályos kanyarvételre.

    A szabályzat vágásokra/pályaelhagyásokra vonatkozó részét és ennek fontosságát már több alkalommal, szóban és írásban is említettük. A képekkel illusztrált leírást ITT találod .

  8. #8
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Ok, a leírás nélkül is tudom mit csináltam rosszul, majd ha 4-5 szezonban megyek ezen a pályán és nem először, biztos jobban fog sikerülni.

    Ezzel lezártam a büntetés témát.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről

  9. #9
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Miért kaptam arra az egy incidensre 3 db figyelmeztetést?

  10. #10
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Miért kaptam arra az egy incidensre 3 db figyelmeztetést?
    Túlságosan rövid féktávot veszel ( rosszul kivitelezett beszúrásos előzés) amivel a 8-as kanyarban meglököd Zelfel Tamást aki emiatt kisodródik a kanyarban. Majd keresztben átmész előtte és ismét összeér az autótok ami miatt megcsúszik és a pálya melletti füves területre sodródik és ezért 4 pozíciót veszít. Az érdemi ütközéssel, pozíció vagy idővesztéssel járó baleseteket általában 2 figyelmeztetéssel büntetjük de a jelentős pozícióvesztés és az újabb ütközés miatt súlyosbítottuk a büntetés mértékét.

  11. #11
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Túlságosan rövid féktávot veszel ( rosszul kivitelezett beszúrásos előzés) amivel a 8-as kanyarban meglököd Zelfel Tamást aki emiatt kisodródik a kanyarban.
    Valóban így történt, jár a 2 db figyelmeztetés, ezt tudomásul veszem.


    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Majd keresztben átmész előtte és ismét összeér az autótok ami miatt megcsúszik és a pálya melletti füves területre sodródik és ezért 4 pozíciót veszít.
    Kérlek ezt a részt vizsgáljátok újra, mert nem így történt! Zelfel Tamás volt az, aki a pálya széléről hirtelen befelé húzott, pedig én végig biztosítottam számára 1 autónyi helyet, ahol tovább haladhatott volna. Többször újranézve az esetet, sajnos úgy látom, hogy a hirtelen felém irányuló kormányzásának az volt a célja, hogy szándékosan kiforgasson. Ebben a helyzetben, ha figyelmeztetést érdemel valaki, az nem én vagyok.

  12. #12
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban így történt, jár a 2 db figyelmeztetés, ezt tudomásul veszem.




    Kérlek ezt a részt vizsgáljátok újra, mert nem így történt! Zelfel Tamás volt az, aki a pálya széléről hirtelen befelé húzott, pedig én végig biztosítottam számára 1 autónyi helyet, ahol tovább haladhatott volna. Többször újranézve az esetet, sajnos úgy látom, hogy a hirtelen felém irányuló kormányzásának az volt a célja, hogy szándékosan kiforgasson. Ebben a helyzetben, ha figyelmeztetést érdemel valaki, az nem én vagyok.
    Én pedig nagyon szomorúan olvasom, hogy ilyent feltételezel rólam! Soha senkit nem löktem ki szándékosan! Ha ki akartalak volna forgatni akkor az utolsó sikanba egyenesen kiloktelek volna. Én ott abban a pillanatban félre akartam állni és ki szállni a versenyből mert azt hittem ha már majdnem kiloktel akkor vissza adod a pozíciót. Bennem nincs harag de ez hogy szándékosan ki akartalak forgatni, ezt ki kérem magamnak!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #13
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Én pedig nagyon szomorúan olvasom, hogy ilyent feltételezel rólam! Soha senkit nem löktem ki szándékosan! Ha ki akartalak volna forgatni akkor az utolsó sikanba egyenesen kiloktelek volna. Én ott abban a pillanatban félre akartam állni és ki szállni a versenyből mert azt hittem ha már majdnem kiloktel akkor vissza adod a pozíciót. Bennem nincs harag de ez hogy szándékosan ki akartalak forgatni, ezt ki kérem magamnak!
    Lelkem rajta vissza adtam volna a pozíciót, ahogy visszaadtam azt ifj. Leéb Istvánnak is az R1 ben, amikor csak a sikán átvágásával tudtam őt megelőzni. De nem kigyorsításon akartam azt megtenni, mivel nagyon sűrűn voltak ott mögötted és nem akartam emiatt több pozíciót is veszíteni. A következő féktávnál, pedig már nem Te voltál mögöttem. Miután meglöktelek a pálya bal szélén voltál, ott meg is hagytam neked a helyet végig, aztán csak annyit láttam már a tükörben, hogy lemész a pályáról és eltűnsz mögülem. Tudtam, hogy így fogok kapni ezért 2 figyelmeztetést, na de nem 3-at. Visszanéztem az esetet legalább 10x, de akkor sem tudtam megfejteni, hogy miért húztál ott hirtelen jobbra, és ezért miért engem büntetnek. Így hogy leírtad ennek az okát, bocsánatot kérek Tőled a vádaskodásért, félre értettük egymást. Talán jobb lett volna először Neked írni és megkérdezni az álláspontodat. Remélem a BT is figyelembe veszi majd.

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Lelkem rajta vissza adtam volna a pozíciót, ahogy visszaadtam azt ifj. Leéb Istvánnak is az R1 ben, amikor csak a sikán átvágásával tudtam őt megelőzni. De nem kigyorsításon akartam azt megtenni, mivel nagyon sűrűn voltak ott mögötted és nem akartam emiatt több pozíciót is veszíteni. A következő féktávnál, pedig már nem Te voltál mögöttem. Miután meglöktelek a pálya bal szélén voltál, ott meg is hagytam neked a helyet végig, aztán csak annyit láttam már a tükörben, hogy lemész a pályáról és eltűnsz mögülem. Tudtam, hogy így fogok kapni ezért 2 figyelmeztetést, na de nem 3-at. Visszanéztem az esetet legalább 10x, de akkor sem tudtam megfejteni, hogy miért húztál ott hirtelen jobbra, és ezért miért engem büntetnek. Így hogy leírtad ennek az okát, bocsánatot kérek Tőled a vádaskodásért, félre értettük egymást. Talán jobb lett volna először Neked írni és megkérdezni az álláspontodat. Remélem a BT is figyelembe veszi majd.
    Részemről oké a dolog. Így van előbb beszéljük meg privátba és akkor nem lesz több ilyen. Rettentő türelmes és békés pilótának tartom magam. Nem szoktam én erőszakoskodni a pályán ezért is ért kellemetlenül ez az egész. Tény és való hogy ott abban a pillanatban elszakadt a cérna és legszivesebben kialltam volna csak rögtön eszembe jutott hogy nem állok annyira hátul így inkább végig vittem.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérlek ezt a részt vizsgáljátok újra, mert nem így történt! Zelfel Tamás volt az, aki a pálya széléről hirtelen befelé húzott, pedig én végig biztosítottam számára 1 autónyi helyet, ahol tovább haladhatott volna. Többször újranézve az esetet, sajnos úgy látom, hogy a hirtelen felém irányuló kormányzásának az volt a célja, hogy szándékosan kiforgasson. Ebben a helyzetben, ha figyelmeztetést érdemel valaki, az nem én vagyok.
    Kis türelmet kérünk és átvizsgáljuk az incidenst az új információkat is beleszámolva.

    A következőket nem mint VB tag írom, hanem mint versenyzőtárs. Ez csak egy észrevétel amit tapasztaltam Veled kapcsolatban. Szerintem egy picit túlságosan erőszakosan viselkedsz ami ha a szabályok keretein belül marad nem probléma, de Tőled túl sok kontaktot látok. Próbálj meg picit türelmesebb lenni, mert így a sok lökdösődés miatt jó pár büntetésre számíthatsz és rengeteg pontot veszítesz majd.

    Abban a bizonyos 13. körben már az 5-ös sikánban egy dupla vágással nagy előnyhöz jutsz és éred utol Tomit, a 6-os kanyarban már megpöccinted és a 7-es sikánban majdnem kiforgatod ( Ősz Balázs meg is előz ezért Titeket ) (már ez az incidens is megért volna egy óvást) majd kigyorsításnál is meglököd még egyszer. Végül a 8-as kanyarban megadod a "kegyelemdöfést" Ez ilyen rövid szakaszon nagyon sok és gondolom ezért is ment el Tomi kedve akkor hirtelen az egész versenyzéstől.

  16. #16
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Kis türelmet kérünk és átvizsgáljuk az incidenst az új információkat is beleszámolva.

    A következőket nem mint VB tag írom, hanem mint versenyzőtárs. Ez csak egy észrevétel amit tapasztaltam Veled kapcsolatban. Szerintem egy picit túlságosan erőszakosan viselkedsz ami ha a szabályok keretein belül marad nem probléma, de Tőled túl sok kontaktot látok. Próbálj meg picit türelmesebb lenni, mert így a sok lökdösődés miatt jó pár büntetésre számíthatsz és rengeteg pontot veszítesz majd.

    Abban a bizonyos 13. körben már az 5-ös sikánban egy dupla vágással nagy előnyhöz jutsz és éred utol Tomit, a 6-os kanyarban már megpöccinted és a 7-es sikánban majdnem kiforgatod ( Ősz Balázs meg is előz ezért Titeket ) (már ez az incidens is megért volna egy óvást) majd kigyorsításnál is meglököd még egyszer. Végül a 8-as kanyarban megadod a "kegyelemdöfést" Ez ilyen rövid szakaszon nagyon sok és gondolom ezért is ment el Tomi kedve akkor hirtelen az egész versenyzéstől.
    Hálás vagyok, amiért időt szántok az eset újravizsgálására.

    Igazad van abban, amit leírtál, azon leszek, hogy belül maradjak azon a bizonyos határon. Zolderre visszatekintve, nagyon nehéz pálya volt előzés szempontjából, főleg úgy, hogy Zelfel Tamás hosszú körökön keresztül tökéletesen védekezett és egyáltalán nem hagyott támadási felületet. Mindent megpróbáltam, abban a 13. körben pedig talán többet is, mint ami belefér.

  17. #17
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérlek ezt a részt vizsgáljátok újra
    A Versenybíróság megvizsgálta az esetet és 2 figyelmeztetésre módosította a büntetést.

  18. #18
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A Versenybíróság megvizsgálta az esetet és 2 figyelmeztetésre módosította a büntetést.
    Rendben, köszönöm!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •