Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (126 összesen)
  1. #101
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok vele, és el is fogadom/fogadtam hogy nincs resi, én is ellenzem, de a tegnapi lehet megért volna egyet, mert tudom hogy sokan rengeteget gyakoroltak, és T1 után kénytelenek voltak ESC-t nyomni a "feladathoz fel nem nőt emberek miatt" Amit biztos hogy nem direkt követett el senki, de igy sikerült. Ami engem bosszant, hogy az ilyen incidenseket a játék nem tud megfelelően kezelni ill. szankcionálni adott versenyen. Bezzeg az agyon akciózott DLC-kell bombáznak. Én szivesen lemondanék több DLC-ről is az online versenyzést elősegitő funkciók javára.
    Én megértem a "csalódottságodat" és részben igazat is adok neked.
    Viszont az tiszta sor, hogy ahhoz hogy elvedd a gázt ha azt látod hogy előtted autók repkednek minden irányba, ahhoz kizárólag egyetlen dolog kell, hogy az ember kinyissa a szemét! Ehhez semmi más nem kell! Ezt pedig tökéletesen tudja az AC.
    Ide nem programozási csodák kellenek, csak versenyzői intelligencia. Amit program nem adhat senkinek, mindenkinek magának kell megdolgozni érte.

    Valamint IMO avval hogy olyasmin "pörögsz", amin nem tudsz változtatni, nem érsz el semmit, csak az idődet pazarlod.
    A VB-miat meg nem kell aggódni, itt mindenki önként vállalta azt amit csinál.

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ami engem bosszant, hogy az ilyen incidenseket a játék nem tud megfelelően kezelni ill. szankcionálni adott versenyen. Bezzeg az agyon akciózott DLC-kell bombáznak. Én szivesen lemondanék több DLC-ről is az online versenyzést elősegitő funkciók javára.
    Ezt jelenleg semmilyen valós vagy virtuális rendszer nem tudja kezelni, amit szeretnél, az egyszerűen nem létezik.

    Másrészt a tartalom gyártásnak semmi köze az alap szoftver programozásához, ezek nem egymástól vesznek el erőforrást. Egyik pálya/autó készitő sem fog neked sárga zászló szabályt és viselkedési értékelési rendszert programozni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 27. 15:29.

  3. #103
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok vele, és el is fogadom/fogadtam hogy nincs resi, én is ellenzem, de a tegnapi lehet megért volna egyet, mert tudom hogy sokan rengeteget gyakoroltak, és T1 után kénytelenek voltak ESC-t nyomni a "feladathoz fel nem nőt emberek miatt" Amit biztos hogy nem direkt követett el senki, de igy sikerült. Ami engem bosszant, hogy az ilyen incidenseket a játék nem tud megfelelően kezelni ill. szankcionálni adott versenyen. Bezzeg az agyon akciózott DLC-kell bombáznak. Én szivesen lemondanék több DLC-ről is az online versenyzést elősegitő funkciók javára.
    Ezt lehetetlen leprogramozni. Csak gondolj bele. Van egy baleset, ilyenkor a pályán versenytempóban közlekedőknek tilos egymás előzése, de a balesetben érintett pálya szélén álló/araszoló járművek mellett el kell menned előbb utóbb, azt megmondani a programnak, hogy ki a balesetező, ki az aki csak nézelődik, ki az aki csak kikerül...
    Ezt nem lehet normálisan leprogramozni. A program jelez, hogy baleset van, ott a sárga zászló, de ez nem egy egzakt mérhető dolog, mint pl. a kiugrás a rajtnál.


    Szerk.: Olyan meg ritkán van, hogy kénytelen ESC-et nyomni, szerintem
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 11. 27. 15:35.

  4. #104
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt lehetetlen leprogramozni. Csak gondolj bele. Van egy baleset, ilyenkor a pályán versenytempóban közlekedőknek tilos egymás előzése, de a balesetben érintett pálya szélén álló/araszoló járművek mellett el kell menned előbb utóbb, azt megmondani a programnak, hogy ki a balesetező, ki az aki csak nézelődik, ki az aki csak kikerül...
    Ezt nem lehet normálisan leprogramozni. A program jelez, hogy baleset van, ott a sárga zászló, de ez nem egy egzakt mérhető dolog, mint pl. a kiugrás a rajtnál.


    Szerk.: Olyan meg ritkán van, hogy kénytelen ESC-et nyomni, szerintem
    Értem hogy nem egyszerű, de iR-ben oválon mért működik?

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Értem hogy nem egyszerű, de iR-ben oválon mért működik?
    IR-ben mindenki elfogadja, hogy rendszer a nagy számok törvénye alapján olykor akkor is megbassza, amikor nem tehet valamiről. De az iR rendszere is minden, csak tévedhetetlen.

  6. #106
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Értem hogy nem egyszerű, de iR-ben oválon mért működik?
    De mi nem IR-el rendezünk bajnokságot, hanem AC-val...
    Mindenki a lábával szavaz. Ha nem tetszik az AC, az IR jobb, akkor avval kell menni. Ez ilyen egyszerű.

  7. #107
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    IR-ben mindenki elfogadja, hogy rendszer a nagy számok törvénye alapján olykor akkor is megbassza, amikor nem tehet valamiről. De az iR rendszere is minden, csak tévedhetetlen.
    Azzal tisztában vagyok, de nem erre értettem a kérdést. Hanem arra, hogy ha baleset van, akkor ütközésben elszenvedettek mellett el lehet menni bünti nélkül, de az épségben előtted levőt viszont már nem előzheted. Bár nem mozgok még otthonosan az iR-ben de a videók alapján ezt láttam.

  8. #108
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    De mi nem IR-el rendezünk bajnokságot, hanem AC-val...
    Mindenki a lábával szavaz. Ha nem tetszik az AC, az IR jobb, akkor avval kell menni. Ez ilyen egyszerű.
    Nem kell megsértődni ezen. Én csak arra reagáltam hogy ezt nem lehet leprogramozni..

  9. #109
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell megsértődni ezen. Én csak arra reagáltam hogy ezt nem lehet leprogramozni..
    Nem sértettél meg senkit. Ha nem tetszik az AC azt úgy tudod a fejlesztők felé kifejezni hogy nem veszed meg és nem használod. Ezzel nem érsz el semmit.

  10. #110
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Néha ilyen esetben, 19 óra után, mikor már ismerjük a nevezett létszámot, nem lenne érdemes visszaváltani az alap pályára, az OSRW helyett?(Most a kalkulátor is ugyanúgy osztotta volna le a helyeket)
    Csak a rajtnál szembesültem vele, hogy milyen közel rak le,Porschéval lett volna esélyem lerajtolni Kristófot, de itt láttam hogy középre húzódni, vagy a fűről előzni sem lesz hely, csak vonatozni tudok.
    Mivel elrontotta a rajtot, elvettem a gázt, fékeztem is, de 2 másodperc után már megpöcköltem, hogy legyen valami, mikor már elment a fél mezőny.
    Szerintem tízből hatan azért telibe verték volna hátulról.

  11. #111
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a rajtnál szembesültem vele, hogy milyen közel rak le
    Erre mondják, hogy tökéletes felkészülés a versenyre, már csak az örökzöld “lambobamennyibenya kell” hiányzik..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #112
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem sértettél meg senkit. Ha nem tetszik az AC azt úgy tudod a fejlesztők felé kifejezni hogy nem veszed meg és nem használod. Ezzel nem érsz el semmit.
    Nem ilyen választ vártam, főleg nem tőled. Természetesen tetszik a játék, különben nem vettem volna meg. Csak az adott dolgokat hiányolom amikről irtam. Remélem 1x sikerül majd megoldaniuk valamilyen formában. Mert ugye mégis csak leprogramozható...

  13. #113

    Wink

    Na hát most először én is hozzászólok valamihez!
    Szóval ez volt a harmadik futamom... (az első ligámban)
    Első Road Americában. Sokat gyakoroltam, bejutottam a legelső futamomon A szerverre. Azt hiszem 16-ról indultam és ott is végeztem. (Én örültem neki )
    Voltam utána Jerezben, de nem gyakoroltam, gyakorlatilag értelme nem volt elindulni, ki is léptem inkább...
    Most B szerverre kerültem és 6-ról indultam. A rajtom nagyon jó volt. Az első kanyarban már másodikként kanyarodtam! A két második sorból induló kocsi közt egy az egyben elmentem. (Valakivel koccoltam, az enyémnek nem lett baja másik félről nem tudok! Elnézést!! -szerintem belefért -) Utána az első hely is meglehetett volna az első körben, ami egyáltalán nem meglepő mivel hát igen rájöttem hogy elfelejtettem tankolni. 5 -vagy mennyi- literrel indultam el... Utána első körben kiálltam teletankoltam és felraktam a Hardot. Rosszul tettem, ez a Hard hát közel sem volt jó döntés. Nagyon lassú. Sajnos még egyszer sem próbáltam eddig ezt a keveréket úgy hogy nem tudtam mire számítsak. Sorra jöttek a bakik meg minden, míg utolsó nem lettem. Lehetett volna egy jó eredményem a B szerveren de hát ez van. Tapasztalatnak jó volt! (Előző kommenteket nem olvastam, lehet írt valaki rólam )

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Mert ugye mégis csak leprogramozható...
    Én szerintem ez "csak a szomszéd kertje zöldebb" szindróma.

    Fogalmazzunk inkább úgy, hogy csináltak valamit, ami működik valahogy és egész biztosan találnál benne bőven bosszantó hibákat, ha kicsit jobban beleásnád magad..

  15. #115
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Néha ilyen esetben, 19 óra után, mikor már ismerjük a nevezett létszámot, nem lenne érdemes visszaváltani az alap pályára, az OSRW helyett?(Most a kalkulátor is ugyanúgy osztotta volna le a helyeket)
    Csak a rajtnál szembesültem vele, hogy milyen közel rak le,Porschéval lett volna esélyem lerajtolni Kristófot, de itt láttam hogy középre húzódni, vagy a fűről előzni sem lesz hely, csak vonatozni tudok.
    Mivel elrontotta a rajtot, elvettem a gázt, fékeztem is, de 2 másodperc után már megpöcköltem, hogy legyen valami, mikor már elment a fél mezőny.
    Szerintem tízből hatan azért telibe verték volna hátulról.
    Futam előtt elég szar szervezői oldalról, hogy rohanni kell mindennel, örülsz ha copypastel túl vagy a szerver és próbaszerver, nevezési lista stb lekreálásával. Ez nem járható út, egy szervezőnek is kell hogy vacsorázzék
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #116
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Erre mondják, hogy tökéletes felkészülés a versenyre, már csak az örökzöld “lambobamennyibenya kell” hiányzik..
    Bocs főnök, azért mentem a szerveren 1 köröst is, de elől vagy leghátul nem volt ilyen sz@r a helyzet!
    Úgyhogy már megnéztem felűről is:

    Hát, elég érdekes, de biztos csak a Porschénak van nagy orra...
    Tényleg, mennyi kell Lambóba egy egész versenyre?
    Csatolt képek Csatolt képek

  17. #117
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Óriási gratula Mihinek!
    Holnap összevágom a meccsünket, ezt mindenkinek látni kell!
    Ezt elrakom az archivumba, eddig legemlékezetesebb Assettos futamom néven




    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Baszki életem versenye. Mondjuk volt ebben is hiba.
    Togával az elején kurva jó kis meccs volt, aztán nem hittem el, hogy tudok távolodni tőle.
    A második etapban a hosszú egyenesben nekimentem a palánknak, mert akartam egyet kortyolni a banánból, ott azt hittem vége. Eleje-hátulja sárga lett, szerencsére csak minimálisan éreztem, nem nagyon lassult.

    Nem nagyon értem mi történt egyébként, alig készültem -magamhoz képest- és jöttek simán az idők. Ezt fel kell még dolgozni....
    Csak ismételni tudom magam újra és gratulálnom kell, csupán idő kérdése volt mikor húzod be az elsőt!
    Csabival azt hiszem a kölcsönös tisztelet megvan, már csak a múltunk miatt is, ez abszolút látszott a pályán, tempósan mentünk, ragaszkodva a pozíciónkhoz, de az egy autónyi hely mindig ott volt.


    Én meg talán túl sokat készültem magamhoz képest kicsit görcsösen a Mekik miatt, és nem pihentem rá, pedig sokat számít.
    Kvalin már tudtam hogy gondok lehetnek a versenyen, életem körét kellett volna produkálni hogy eléd kerüljek, összeszedettebb voltál egyértelműen.

    Első körben egy minimálisan összeérütünk (videóban 57 sec), piros lett a hátsó lökhárítóm, amit nagyon furcsálltam, mert lófasznyi volt a kontakt. Nem tudom Neked jelzett-e valamit. Most hogy ez befolyásolta-e a tempót avagy sem, sosem derül ki, de nem mentem életem köreit (de megjegyzem szerintem nem).

    Boxolás után láttam egy porfelhőt az egyenes végén, és mivel messze voltál (+4,5 mp) nem voltam benne biztos hogy Te voltál aki palánkozott, de a köridőkből összeraktam hogy igen
    Akkor felcsillant a remény hogy utolérlek, egészen a 40. kör végéig, mikor meglátogattam én is a palánkot... ott tudtam hogy vége (a köridőkből szépen kirajzolódik a hiba és következménye).
    És azért fáj a hiba, mert az utolsó körökben még közeledtem, igaz lehet szimplán már csak biztonsági kontroll tempót mentél.


    Innentől fel kell kötni a gatyát, igaz eddig is fel volt
    Any Given Sunday!

  18. #118
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ami szép az szép!

  19. #119
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt elrakom az archivumba, eddig legemlékezetesebb Assettos futamom néven

    Csak ismételni tudom magam újra és gratulálnom kell, csupán idő kérdése volt mikor húzod be az elsőt!
    Csabival azt hiszem a kölcsönös tisztelet megvan, már csak a múltunk miatt is, ez abszolút látszott a pályán, tempósan mentünk, ragaszkodva a pozíciónkhoz, de az egy autónyi hely mindig ott volt.

    Én meg talán túl sokat készültem magamhoz képest kicsit görcsösen a Mekik miatt, és nem pihentem rá, pedig sokat számít.
    Kvalin már tudtam hogy gondok lehetnek a versenyen, életem körét kellett volna produkálni hogy eléd kerüljek, összeszedettebb voltál egyértelműen.

    Első körben egy minimálisan összeérütünk (videóban 57 sec), piros lett a hátsó lökhárítóm, amit nagyon furcsálltam, mert lófasznyi volt a kontakt. Nem tudom Neked jelzett-e valamit. Most hogy ez befolyásolta-e a tempót avagy sem, sosem derül ki, de nem mentem életem köreit (de megjegyzem szerintem nem).

    Boxolás után láttam egy porfelhőt az egyenes végén, és mivel messze voltál (+4,5 mp) nem voltam benne biztos hogy Te voltál aki palánkozott, de a köridőkből összeraktam hogy igen
    Akkor felcsillant a remény hogy utolérlek, egészen a 40. kör végéig, mikor meglátogattam én is a palánkot... ott tudtam hogy vége (a köridőkből szépen kirajzolódik a hiba és következménye).
    És azért fáj a hiba, mert az utolsó körökben még közeledtem, igaz lehet szimplán már csak biztonsági kontroll tempót mentél.

    Innentől fel kell kötni a gatyát, igaz eddig is fel volt
    Köszi, jó volt visszanézni!

    A kvalis körömmel magamat is megleptem, .8 elejét vártam előzetesen minimum, de ott tényleg minden összejött.
    A pici kontaktnál nekem is jelzett, de csak halványan sárgult be. Még azt sem értettem, mert tényleg minimális érintkezés volt.
    Ezek szerint Nálad nagyobb lett a sérülés, ami azért magyarázat arra miért tudtam "könnyen" ellépni. Biztos, hogy számított valamennyit.

    Igyekszem megnehezíteni a dolgod a jövőben is, de nem ígérek semmit! (ja, de azt, hogy ugyanez a tisztelet meglesz a jövőben is, mint ahogy mindenki más felé is)

  20. #120
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    2-3 mp van a két taktika között (med-med féltávnyi benzinnel vs med, kiállás nélkül), ha nem hibázol. A teljes versenytávra vetítve kemény 2-3 mp-ért megéri kockáztatni egy hibát a vége felé a 0-ra kopott gumikkal vagy kockáztatni azt, hogy az elején összetörnek vagy te magad töröd össze magad a falon, és nem tudsz kimenni féltávnál megjavíttatni...

    Okos...
    Nem figyeltél. 2-3 másodperc a nem csere, med taktika, és a soft-soft között van. Zelfi azzal ment. A med-med, nekem vastag 15 sec hátránynak jött ki jó esetben attól függően mennyire kopnak gyorsan a gumik.
    1.47.0 körül tudtam autózni végig a no box taktikával teszten, fix 98%-os tapadás mellett. Míg a cserélőssel volt benne 5 tized !talán! ha megtaláltam azt a pluszt folyamatosan. + 45 sec a box. Szóval a felét tudod kb ledolgozni.
    Egyébként hasonló tempót tudtunk autózni mi ketten kb, talán picit gyorsabb voltam időnként, időnként meg te. Viszont az eredmény jól tükrözi azt amit előtte kiteszteltem szerintem.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  21. #121
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem figyeltél. 2-3 másodperc a nem csere, med taktika, és a soft-soft között van. Zelfi azzal ment. A med-med, nekem vastag 15 sec hátránynak jött ki jó esetben attól függően mennyire kopnak gyorsan a gumik.
    1.47.0 körül tudtam autózni végig a no box taktikával teszten, fix 98%-os tapadás mellett. Míg a cserélőssel volt benne 5 tized !talán! ha megtaláltam azt a pluszt folyamatosan. + 45 sec a box. Szóval a felét tudod kb ledolgozni.
    Egyébként hasonló tempót tudtunk autózni mi ketten kb, talán picit gyorsabb voltam időnként, időnként meg te. Viszont az eredmény jól tükrözi azt amit előtte kiteszteltem szerintem.
    Én soft-soft taktikán voltam. Azért nem tudtalak a végén megelözni mert piros lett a ket hátsó és ugy már örültem ha körbetalálok. Szóval nem volt rossz döntés a med igy utolag.

  22. #122
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ilyen választ vártam, főleg nem tőled. Természetesen tetszik a játék, különben nem vettem volna meg. Csak az adott dolgokat hiányolom amikről irtam. Remélem 1x sikerül majd megoldaniuk valamilyen formában. Mert ugye mégis csak leprogramozható...
    Ne haragudj Laci, csak arra tudok reagálni amit itt leírsz nekünk. Nekem az jön le, hogy csalódtál az AC-ben, számodra nem azt nyújtja amit vársz tőle. Ezt a témát elég gyakran forszírozod nálunk mostanában.
    Nézd el nekem, hogy őszinte leszek. Nekünk ez púp a hátunkra, mi nem vagyunk Kunos Simulazioni support fórum. Mi nem tehetünk ez ügyben semmit. Azzal hogy itt ezen "pörögsz" nem érsz el semmit.

    Az hogy mit vársz el az AC-tól, hogy szerinted mit kéne tudnia, azt csak is te döntöd el. A csalódottságodat meg tudom érteni. Egyet érteni azonban nem tudok.
    Nem tudok egyet érteni abban sem hogy a versenyek újra indítgatása, vagy SC beküldése a pályára bármi pluszt adna, sőt épp ellenkezőleg gondolom. Az én szememben ez egy lépés lenne a public szerverek színvonala felé, ahol a vérpistikék a T1 után 20x nyomnak restartot.
    Aki itt akar versenyezni, az tanuljon meg versenyzőként dönteni és vállalni a felelősséget a döntéseiért. Ez nyilván "fájni fog". De ezt neked tudni kell, mert te is így jutottál el oda ahol most vagy.

    Azért fizettem az AC-ért, mert a nyilvánvaló hibái és hiányosságai ellenére, messze ez nyújtja nekem a legtöbbet. Nem tervezem hogy kidobjam a pénzt az ablakon és fizessek az RFactor 2-ért, vagy az IRacing-ért. És nyaggatni sem fogom őket hogy mikor csinálnak olyan sim-et ami nekem kell. Majd ha csinálnak akkor fogják tudni, abból hogy fizettem érte.
    Én csak azt tudom javasolni, ha úgy érzed csalódtál az AC-ban, neked jobb az IR, akkor avval kell menni. Szerintem ez ilyen egyszerű.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 11. 27. 22:10.

  23. #123
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt elrakom az archivumba, eddig legemlékezetesebb Assettos futamom néven






    Csak ismételni tudom magam újra és gratulálnom kell, csupán idő kérdése volt mikor húzod be az elsőt!
    Csabival azt hiszem a kölcsönös tisztelet megvan, már csak a múltunk miatt is, ez abszolút látszott a pályán, tempósan mentünk, ragaszkodva a pozíciónkhoz, de az egy autónyi hely mindig ott volt.


    Én meg talán túl sokat készültem magamhoz képest kicsit görcsösen a Mekik miatt, és nem pihentem rá, pedig sokat számít.
    Kvalin már tudtam hogy gondok lehetnek a versenyen, életem körét kellett volna produkálni hogy eléd kerüljek, összeszedettebb voltál egyértelműen.

    Első körben egy minimálisan összeérütünk (videóban 57 sec), piros lett a hátsó lökhárítóm, amit nagyon furcsálltam, mert lófasznyi volt a kontakt. Nem tudom Neked jelzett-e valamit. Most hogy ez befolyásolta-e a tempót avagy sem, sosem derül ki, de nem mentem életem köreit (de megjegyzem szerintem nem).

    Boxolás után láttam egy porfelhőt az egyenes végén, és mivel messze voltál (+4,5 mp) nem voltam benne biztos hogy Te voltál aki palánkozott, de a köridőkből összeraktam hogy igen
    Akkor felcsillant a remény hogy utolérlek, egészen a 40. kör végéig, mikor meglátogattam én is a palánkot... ott tudtam hogy vége (a köridőkből szépen kirajzolódik a hiba és következménye).
    És azért fáj a hiba, mert az utolsó körökben még közeledtem, igaz lehet szimplán már csak biztonsági kontroll tempót mentél.


    Innentől fel kell kötni a gatyát, igaz eddig is fel volt
    Szép

  24. #124
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem figyeltél. 2-3 másodperc a nem csere, med taktika, és a soft-soft között van. Zelfi azzal ment. A med-med, nekem vastag 15 sec hátránynak jött ki jó esetben attól függően mennyire kopnak gyorsan a gumik.
    Egyrészt figyeltem, de a hozzászólásodból nagyon nem derül ki, hogy milyen két taktikát hasonlítasz egymáshoz, sőt inkább arra enged következtetni, hogy te a med-edet hasonlítod az én med-med-emhez... Másrészt én meg azt nem értem, hogy hogy nem lehet kikövetkeztetni a "rációt" a másik taktikájában??? Nyilvánvaló, hogy aki med-med-el megy, az nem tud soft-soft-al menni... Speciel az én audim alatt a soft annyira túlhevül, hogy versenytávon képtelen vagyok vele menni. De sokszor prekvalon és időmérőn se tudom használni, ezért is szenvedek mostanában az A szerverre kerüléssel...

  25. #125
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •