Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)
  1. #26
    Szerverbeosztás:

    01-14. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    15-22. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver


    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  2. #27
    Szerverek futnak!

    B szerver újraindítva. Bocsánat!
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 11. 22. 21:15.

  3. #28
    Ahogy visszajöttem RaceRoomozni el is ment a kedvem. Első futam végén kiejt a szerver és így ugrott a második futam mert nem lehet visszalépni...
    Utoljára módosította: Szarka András; 2017. 11. 22. 23:47.

  4. #29
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Q: Jó kört mentem, nem vártam többet a tesztek alapján, de volt a második szektorban még 7 tized most, amit ott hagytam. P4.
    R1: Ennyi volt benne. P4.
    R2: Kikerültem minden balesetet. Párszor majdnem én is odavágtam. Bocsi Tomi a pár lökésért, annyira pattogtál a falakon, hogy ezt nem mindig tudtam lereagálni. Volt amikor 1-esben csak gurultam mögötted és úgy is megtoltalak. Végül P3.

  5. #30
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Q: Elrontottam mindegyik körben a középső szektorban, ott maradt 8 tized. Utolsó szektorom meg alapból lassú volt
    R1: Köszönöm R3E, hogy engem minimálissal később engedsz el, mint a mezőnyt. Ezért rámesett Kenéz Sanyi és Ősz Balázs, de 3-an nem tudtuk megoldani T1-et, így kiforogtam, rommá tört a kocsi, és 6mp hátránnyal az utolsó hely. Nem volt tempó az autóban, plusz a balos kanyarokat nehezen kezelte, még szerencse, hogy sokkal több a jobbos Végül P7. Elviekben 2. sor.
    R2: R3E ledobta Szarka Andrást, ezért Sanyié lett a pole. Így Sajnos csak a 3. sorból indulhattam, ami megint megnehezítette a dolgot. Plusz valamiért rettentően furán viselkedett az autó, már az első körtől kezdve, ezért hibáztam egyet a T2-ben Sanyiék mögött, amivel nagy hátrányra tettem szert velük szemben. Zelfit könnyedén utolértem, de sajnos egy teljes kört kellett mögötte mennem, amivel leszakadtam 5 mp-re Sanyitól. Tamást megelőzve elkezdtem közeledni az első hely felé, de a végén P2 maradt. Gratulálok Sanyinak R2 győzelemhez. Szépen, stabilan, hiba nélkül mentél.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Rémálom Macauban!

    Kvali: utolsó hely éljen! Ennél már úgy se csúszhatok hátrébb!
    R1: ahogy vártam is, T1-2-ben pitty putty és jöttem fel egy - két helyet. Végül 10. hely. Meg is dicsértem magam! Fordított rajtracs pole! Na mondom most nem lesznek ufó körök senkinel.
    R2: Szarka Andris sajnos eldobta a szerver, így második helyről rajtoltam, szépen el jöttünk Sanyival és sikerült el fordulni elsőnek. Nem is értettem hogyan.. Jaa, gondoltam hogy elrontotta Sanyi a rajtot. Talán 10 percig sikerült jól feltartani a mezőnyt. Nagyon élveztem, de szerintem csak én!
    Aztán szépen sorba elkezdett jönni a "különleges képességekkel megáldott csoport"
    Először Sanyi, Laci, Dani, Ádám, és végül Gerőcs Tomi. Nem kakaskodtam senkivel remélem mert tudtam hogy a celegyenes után eltudnak menni. Élvezetes futam volt de soha nem fogom ezt a 16-17 wtcc módot megérteni.
    Nagy gratula a nyerteseknek!
    Dani! Semmi nem volt,tudtam hogy lassú vagyok és még balfaszkodtam is! Én kérek elnézést hogy feltartottalak titeket. De én élveztem!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    B-szerver: Sajnos kevesen voltunk, nagyon ideje lenne valahogy megoldani ezt a létszám nyűgöt a Raceroom-al. Ahogy javasoltam, a gyakorlás elején célszerű lenen össznépi LAG-tesztet tartani. Ha nem működik, még mindig lehet csinálni B-szervert. Ehhez már csak az kellene, hogy lehetőleg mindenki legyen ott a Practice elejére.

    1. verseny - Futottam egy PB-t, amivel simán megvolt a pole, majd matattam a kormányon és valamit megnyomva kiléptem a szerverről másfél perccel a kvali vége előtt, így maradt futott idő nélkül az utolsó hely Sebaj, két kör alatt feljöttem harmadiknak, aztán a T2-ben Kiss Ádám mögött kicsit idiótán szűken indítottam az ívet, így a kocsi jobb eleje rommá tört, váltó rotty. Próbáltam tovább menni, de esélytelen volt, pár kanyarral később ezt be kellett látnom.

    2. verseny - Indulás most már tényleg a pole-ból, amit persze elrontottam, így Molnár Laci elém került, akit aztán üldöztem fenn a hegyen két körön át. A visszafordító fel közeledve az éles jobbosnál aztán picit nekikoccantam, Ádám pedig beesett mellém és el is ment nekem ott. Számítottam rá, hogy egymásnak esnek, így kivártam, míg a T1-ben ez valóban megtörtént. Ekkor sikerült Lacit megelőzni, amjd egy körrel később ugyanott Ádámot is. Innentől inkább a biztos célbaérés volt a lényeg. Ádám az utolsó körben hozott két másodpercet rajtam a visszafordító előtti nyújtott balosban, kipróbálta a falon autózást. Nem hittem volna, hogy az ennyit hozhat, de egyszer csak eltűnt a 2 másodperc előnyöm és szorosan mögöttem futott be. Aztán megbeszéltük, hogy ez mi volt, csak az utolsó körben csekkolta, hogy lehet-e ezzel gyorsabban menni ott? Hát lehet

    Egy videó a szemszögemből, összefoglaló a két versenyből:

    A végén jól látszik a tükörben Ádám "felzárkózása", amit utána kommentál is
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 11. 23. 11:27.

  8. #33
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    B-szerver: Sajnos kevesen voltunk, nagyon ideje lenne valahogy megoldani ezt a létszám nyűgöt a Raceroom-al. Ahogy javasoltam, a gyakorlás elején célszerű lenen össznépi LAG-tesztet tartani. Ha nem működik, még mindig lehet csinálni B-szervert. Ehhez már csak az kellene, hogy lehetőleg mindenki legyen ott a Practice elejére.
    Ebben a szezonban volt egy ilyen próba már, a vége az lett, hogy volt aki B helyett végül A-ra lépett fel. Nem hiszem, hogy a futam előtti kapkodásban kellene ilyet tesztelnünk. Ötleteink lennének, de úgy 30 ember kellene 2 óráig. Ez meg ügye nincs, a legutóbbi szerver teszt is elhasalt.

  9. #34
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a szezonban volt egy ilyen próba már, a vége az lett, hogy volt aki B helyett végül A-ra lépett fel. Nem hiszem, hogy a futam előtti kapkodásban kellene ilyet tesztelnünk. Ötleteink lennének, de úgy 30 ember kellene 2 óráig. Ez meg ügye nincs, a legutóbbi szerver teszt is elhasalt.
    Pedig, csak csatlakozni tudok Erikhez. Elég kiábrándító 6-8 emberes futamokban menni. Tudom, hogy úgy nagy a tudáskülönbség, de...

  10. #35
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig, csak csatlakozni tudok Erikhez. Elég kiábrándító 6-8 emberes futamokban menni. Tudom, hogy úgy nagy a tudáskülönbség, de...
    ...de mit csináljunk? Engedjük össze aztán lesz valami? Hidd el nekünk is egyszerűbb lenne ha mindenki egy szerveren menne. Jó lenne tesztelni, de nincs kivel. Szóval én tényleg várom a javaslatokat, hogy ebben a helyzetben mit tegyünk.

  11. #36
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Macau

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

    Futam közvetítés: LINK

  12. #37
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...de mit csináljunk? Engedjük össze aztán lesz valami? Hidd el nekünk is egyszerűbb lenne ha mindenki egy szerveren menne. Jó lenne tesztelni, de nincs kivel. Szóval én tényleg várom a javaslatokat, hogy ebben a helyzetben mit tegyünk.
    Ha máskor nem jön össze az elég ember rá, akkor nem lehet másképp tesztelni, mint Practice elején. Nem igényel több munkát, csak nem a végén, hanem az elején áll össze a mezőny egy LAG tesztre. Ha nem válik be, akkor még mindig lehet kapkodás nélkül indítani egy B-szervert, van rá fél óra és nemigen akad, aki akkor gyakorolná be a pályát, tehát nem igazán ér vele kár senkit.

    Pláne a talán decemberben megérkező novemberi patch után legalább egy esélyt kaphatna az egy szerver. Máshol gond nélkül megy a 20-30 fős mezőny. Ha ez itt gond, akkor ez most már tényleg nem egyértelműen a Raceroom baja.

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha máskor nem jön össze az elég ember rá, akkor nem lehet másképp tesztelni, mint Practice elején. Nem igényel több munkát, csak nem a végén, hanem az elején áll össze a mezőny egy LAG tesztre. Ha nem válik be, akkor még mindig lehet kapkodás nélkül indítani egy B-szervert, van rá fél óra és nemigen akad, aki akkor gyakorolná be a pályát, tehát nem igazán ér vele kár senkit.

    Pláne a talán decemberben megérkező novemberi patch után legalább egy esélyt kaphatna az egy szerver. Máshol gond nélkül megy a 20-30 fős mezőny. Ha ez itt gond, akkor ez most már tényleg nem egyértelműen a Raceroom baja.
    Válaszként a múltkori eszmefuttatásom tudom idézni, lám akkor is volt olyan aki torrentezik közben és/vagy wifivel csatlakozik: LINK
    A lag teszt negyed órával a futam előtt van, így is hiányzik mindig pár ember, esélytelen, hogy egy ilyen menjünk/ne menjünköt lezongorázzunk. Saját tapasztalat, hogy szervezni is és versenyezni is, úgyhogy az utolsó utáni pillanatban is döntéseket kell hozni nem olyan egyszerű
    Egyébként szerintem ennek a témának pont nem ez a pálya a megfelelő. Sokkal több grafikai elem és sokkal inkább szétszakadt a mezőny. A 15. hely több mint 4 mp-re volt a prequalon. Mindkét futamon lettek volna lekörözések, ami itt nem a legegyszerűbb. Úgyhogy szerintem ezt a témát itt és most jegeljük, mint előbb írtam ötleteink vannak és a következő frissítéstől mi is sokat várunk (max megint csalódunk).

  14. #39
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha máskor nem jön össze az elég ember rá, akkor nem lehet másképp tesztelni, mint Practice elején.

    Pláne a talán decemberben megérkező novemberi patch után legalább egy esélyt kaphatna az egy szerver. Máshol gond nélkül megy a 20-30 fős mezőny. Ha ez itt gond, akkor ez most már tényleg nem egyértelműen a Raceroom baja.
    Practice elején soha nincs ott mindenki, még akkor se ha kérjük ( Többen a qual vége előtt 5 perccel esnek be )

    Biztosan kap majd esélyt az egy szerver a kitutjamikorjönapatch után, ez nem is kérdés! Máshol... külföldön, gondolom nem ilyen gyatra a szolgáltatás mint Magyarországon. ( nem hiszem, hogy a szerver oldalon van gond )

    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig, csak csatlakozni tudok Erikhez. Elég kiábrándító 6-8 emberes futamokban menni. Tudom, hogy úgy nagy a tudáskülönbség, de...
    Itt nem a tudáskülönbségről van szó, de szerintem most Macau-ban pont jó helyen volt elválasztva a mezőny. Prequal alapján is onnantól volt több másodperces hátrány. Mellesleg nem biztos hogy örült volna az élmezőny ha most lekörözések lettek volna (és lettek volna...)

  15. #40
    Értelek én titeket, meg tudjátok, hogy nagyra értékelem a munkátokat vele, csak ez így... Az igaz, hogy Macau nem a legjobb ennek a tesztelésére, bár szerintem úgy alkalmatlan versenyzésre, ahogy van. Persze rá lehet fogni, hogy ez is verseny, csak kicsit másképp

    Várom az ötleteket patch után.

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Egy kör Zsoltival Macau-ban:
    https://www.facebook.com/szabozsoltd...0130586805940/


    Zsolti R3E-vel is készült, majd kikérdezem mennyire jött be neki..
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 23. 12:54.

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egész jó a grafikája

  18. #43
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Practice elején soha nincs ott mindenki, még akkor se ha kérjük ( Többen a qual vége előtt 5 perccel esnek be )

    Biztosan kap majd esélyt az egy szerver a kitutjamikorjönapatch után, ez nem is kérdés! Máshol... külföldön, gondolom nem ilyen gyatra a szolgáltatás mint Magyarországon. ( nem hiszem, hogy a szerver oldalon van gond )



    Itt nem a tudáskülönbségről van szó, de szerintem most Macau-ban pont jó helyen volt elválasztva a mezőny. Prequal alapján is onnantól volt több másodperces hátrány. Mellesleg nem biztos hogy örült volna az élmezőny ha most lekörözések lettek volna (és lettek volna...)
    De, igen is fontos a tudáskülönbség és azzal tökéletesen egyetértek, hogy itt akkora volt a különbség, hogy indokolt volt a 2 szerver. Hozzáteszem az élőben sem nyígott Huffy, hogy Ma másik futamon induljon (bocs, ezt nem hagyhattam ki VICCCC!!!!). De bízok a szervezők jóságában, és az r3e frissítésében és egyszer mehetek a nagyokkal

  19. #44
    Nem semmi ez a pálya.Először nem is akartam itt indulni mert nagyon nem tetszett,de aztán lassacskán ahogy sikerült beállítani a kocsit rá elkezdtem élvezni.
    Időmérőn szinte az utolsó pillanatban lett meg a pole ami itt elég fontos Én is meglepődtem mert a kör eleje nem sikerült túl jól,majdnem nyomtam is egy esc-et
    Úgylátszik nem volt senkinek sem tiszta köre.
    Sikerült jól rajtolnom.Aztán már csak arra figyeltem hogy ne hibázzak.A utolsó szektorban szerencsére mindig eltudtam lépni annyira hogy nem tudott senki szélárnyékba kerülni.P1


    Második verseny elég eseménydús volt A rajt után megtudtam előzni Ádámot,de az első körben összementek előttünk és olyan szerencsétlenül koccanttunk össze hogy én is keresztbe álltam.Adtam egy teligázt,csináltam egy piruettet de legalább tovább tudtam menni nagyobb időveszteség nélkül.
    Nem sokkal ez után újra Ádám előtt voltam miután nem tudott elfordulni a T3-ban valaki miatt.
    Lassan utolértük az élbolyt.Burszky Norbert volt előttem aki nagyon elegánsan elengedett a hosszú egyenesben csak annyira néztem a tükröt hogy késve kezdtem el kanyarodni,így beleálltam a falba Újra mögéjük kerültem de aztán Ádámmal karöltve sikerült megelőzni Norbit is meg Zelfel Tomit is így végül ötödik lettem.
    Örülök hogy legalább egy versenyt sikerült nyernem és hogy nem volt nagyobb roncsderbi,eléggé vigyázott mindenki a másikra.
    Grat mindenkinek.
    Utoljára módosította: Gerőcs Tamás; 2017. 11. 23. 20:23.

  20. #45
    időmérő: első próbálkozásomnál belerontottam, szerencsére egy biztonsági kör elég volt a 3. helyhez.

    R1: sikerült jó rajtot fogni, T3-ban megelőzni Pinczés Ádámot. Innen jött egy kemény 20 perc a Gerőcs/Pinczés szendvicsben. Ádám gyorsabb volt az egyenesekben de sikerült a sikánban mindig annyi előnyt szerezni hogy kitartson T3-ig. Végére azonban beért, együtt fordultunk T3-T4-ben, kemény csatában elment. P3.

    R2: első futam után mire visszaültem a gép elé már a szerverlistában voltam. Így maradt a livestream, amihez külön grat. Jó volt nézni.

    Ettől függetlenül szórakoztató volt itt menni, meg egyáltalában valahogy számomra a Raceroom jobban fekszik mint az AC. Csak tennék már stabilabbá ezt az egész kócerájt.

  21. #46
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Q: Hát engem szépen megszívatott a játék, mert valahogy mindig elvette a köröm. A fura az volt, hogy csak éppen értem falhoz nem is írta ki a kör elvételt és ezt kb. 2x el is játszotta velem. Így az uccsó kört már nagyon óvatosan vittem végig. Bár már gyakorláson is hiányzott kb. 8 tized a középső szektorból úgy, hogy délután még tudtam jót futni. P8.

    R1: Az első kanyarban próbáltam minél szűkebbre venni, volt egy kis kocc és Laci kiforgott sajnos. Mindezek után Csőke Dezsőt üldöztem, az első szektorba egyszerűen mindig gyorsabb volt, valószínűleg alacsonyabb szárnnyal ment, középsőben legtöbbször tudtam hozni rajta aztán hibáztam, fogtam pár falat és ellépett tőlem a végére vissza értem 1 sec környékére mert valahol Ő is hibázott. Nem volt rossz verseny P6.

    R2: egész jó volt egészen addig a kanyarig ahol (Norbi is falat fogott) összementek én még megálltam valahogy, de hátulról kaptam egy puszit (nem tudom ki volt, nincs harag ) és elő is idéztem egy kiesebb dugót, mire egyenesbe raktam az autót a mezőny után eredtem elég nagy volt a hátrányom, ráadásul a nagy igyekezetemben a mandarin kanyarban még kapott egyet a bal eleje így meg nehezítettem a saját dolgom. Kb. az utolsó két körre sikerült felérnem és megelőztem
    Ásványi Ferit majd Krisztiánon is áthámoztam magam (mondjuk itt az is benne volt hogy az utolsó kanyarban rontott) Ifj. Leéb Istvánt már csak meg közelíteni tudtam. P10.

    Összességében nem volt rossz, de jó lenne már jobb versenyeket futni mint kb. az első két fordulón
    Ásványi Ferit
    Gratula mindenkinek


    Az A-B szerveres felosztási gonddal tényleg várjuk meg a következő frissítést nagyon úgy néz ki hogy kedden megkapjuk (a hétvégén már 2 videót is kaptunk az új tartalmakról) és akkor a bemelegítő futamon már lehetne tesztelni, de ehhez az kell amit Tomi is írt, hogy sokan legyünk. Remélem a 64bit sokat fog dobni a játékon.


    Privát vélemény, de szerintem nem csak a szerver felosztás miatt vagyunk kevesen, hanem amiatt is hogy nem olyan egyszerű ezekkel az autókkal menni (de ezt mindenki tudja). Azt biztos hogy az össz létszámon is repítene ha egy szerveren tudnánk menni, de ehhez az kell hogy amikor ezt teszteljük ne 8-9-en legyünk.


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Zsolti R3E-vel is készült, majd kikérdezem mennyire jött be neki..
    Huuu el nem tudom mondani mennyire kíváncsi vagyok, hogy mennyire van közel a valós autóhoz a játék, még sehol nem láttam ezzel kapcsolatos infót
    Utoljára módosította: yeti95; 2017. 11. 26. 17:57.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •