Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (89 összesen)

Téma: AC TestRace: GT4 - Watkins Glen - 11.19

  1. #26
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A ginetta-k szarul vannak csomagolva.
    Ha csak rutinból kibontod, ahová szoktad, akkor rossz helyre kerül...


    Egyébként ha már ginetta:

    mod autónak nem rossz, de a gyári autókhoz képest durva csít. Olyan kormányszöggel lehet velük gyorsulni, ahol a gyári kocsik már rég kipördülnek.
    Szóval ha csak ez van a pályán, akkor elfogadható, másokkal együtt annyira nem.

    Porsche, Maserati pariban van - azonban az utóbbi ABS nélküli, így azt azét könnyebb eldobni/elfékezni, elhasználni a gumikat.

    a Lotus-ok ~ street kategóriások, GT4-hez nem is hasonlítanak.


    Szerintem.
    +1
    Szerintem most, hogy a szerveren minden alapon van az ABS a Porsche fun jelegéből is elvesz kicsit.
    Nekem az az álmom, hogy egyszer ezt a kategóriát Panky bővíti majd nekünk

  2. #27
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    +1
    Szerintem most, hogy a szerveren minden alapon van az ABS a Porsche fun jelegéből is elvesz kicsit.
    Nekem az az álmom, hogy egyszer ezt a kategóriát Panky bővíti majd nekünk
    A Ginetták elméletileg nem rosszak fizika szempontjából, a srác nagyon jó kapcsolatot ápol a versenycsapattal és sokat segítenek neki.

  3. #28
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    A Ginetták elméletileg nem rosszak fizika szempontjából, a srác nagyon jó kapcsolatot ápol a versenycsapattal és sokat segítenek neki.
    hát, ha ez igaz, akkor Ti csináltatok valamit nagyon szarul a többi GT4-el
    (persze ha nekem lenne versenyautóm/csapatom amit be akarnak tenni egy szimbe, akkor én is szorosan együttműködnék, hogy az aztán kib...ul jó legyen és mindenki azzal akarjon menni)

    Rászántam kis időt, mentem a 2 Ginettaval (most először) meg a Porscheval is (ezzel kicsit többet, mondjuk 10-15 körrel), alapsetuppal, "ahogy jött". Terveztem még a Maseratit is..de most elment a kedvem...nagy részt a Ginetta mod miatt. Porsche élvezetes, jó vele menni. De ezek a mod izék, csak azért hogy több kocsi legyen, kár volt...persze ez egy 10 perces előzetes teszt alapján kiderült volna, ha érdekel bárkit is, de mindegy. Ilyen kiegyenlítetlen mezőnybe tök felesleges betenni még egy sokkal jobb kocsit, mert a nép úgyis azt választja, főleg ha az ilyen könnyen vezethető, "maglev" autó mint ez, ráadásul a gumit sem koptatja (nyilván mert irreálisan - ha a gyári tapadását veszem alapul - van odaragasztva az úthoz, vagy ki tudja én nem értek ezekhez....)

    A gumibeállítás se sikerült (supercup meden fut) de ezzel együtt is furi az eltérés. A Porschenál meg egyenesen meglepő..nem számítottam rá hogy a hátsók ennyire bírják (az elsők nem, nézőpont kérdése). A gt44-el vagy mi franc nem figyeltem és nem volt időm 13 körre - cserébe az utolsó másfélben durván túlkormányozgattam a kanyarokat - keményákosoztam, ha valaki még emlékszik - de semmi kopás, se melegedés...

    Összeségében: Kár betenni ezeket a modokat, csak hogy több legyen, kérdezzétek Szabit a GTL-es kreditrendszerről, ha nem hiszitek...
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #29
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hát, ha ez igaz, akkor Ti csináltatok valamit nagyon szarul a többi GT4-el
    (persze ha nekem lenne versenyautóm/csapatom amit be akarnak tenni egy szimbe, akkor én is szorosan együttműködnék, hogy az aztán kib...ul jó legyen és mindenki azzal akarjon menni)

    Rászántam kis időt, mentem a 2 Ginettaval (most először) meg a Porscheval is (ezzel kicsit többet, mondjuk 10-15 körrel), alapsetuppal, "ahogy jött". Terveztem még a Maseratit is..de most elment a kedvem...nagy részt a Ginetta mod miatt. Porsche élvezetes, jó vele menni. De ezek a mod izék, csak azért hogy több kocsi legyen, kár volt...persze ez egy 10 perces előzetes teszt alapján kiderült volna, ha érdekel bárkit is, de mindegy. Ilyen kiegyenlítetlen mezőnybe tök felesleges betenni még egy sokkal jobb kocsit, mert a nép úgyis azt választja, főleg ha az ilyen könnyen vezethető, "maglev" autó mint ez, ráadásul a gumit sem koptatja (nyilván mert irreálisan - ha a gyári tapadását veszem alapul - van odaragasztva az úthoz, vagy ki tudja én nem értek ezekhez....)

    A gumibeállítás se sikerült (supercup meden fut) de ezzel együtt is furi az eltérés. A Porschenál meg egyenesen meglepő..nem számítottam rá hogy a hátsók ennyire bírják (az elsők nem, nézőpont kérdése). A gt44-el vagy mi franc nem figyeltem és nem volt időm 13 körre - cserébe az utolsó másfélben durván túlkormányozgattam a kanyarokat - keményákosoztam, ha valaki még emlékszik - de semmi kopás, se melegedés...

    Összeségében: Kár betenni ezeket a modokat, csak hogy több legyen, kérdezzétek Szabit a GTL-es kreditrendszerről, ha nem hiszitek...
    Szerintem tök mindegy egy ilyen fun test race, hogy mivel megy az ember.Felölem Lada 1500 is mehetnének, ha jó a mezőny akkor teljes mindegy az autó és a pálya is..A versengés a lényeg.

  5. #30
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Az alap ötlet a váltott hétvégés azonos pályán rendezett de nem gt3-as futamokról vitathatatlanul tőled származik, nekem tetszik is. Köszi, hogy részletesen leírtad a véleményed (nem csak úgy Sziszkásan rövid tőmondtadban szaroztad le a ginettákat ). Szerintem is túlzásba estek a fejlesztők a tapadást illetően, olyan mintha forma 1-es aerodinamikája és kanyarstabilitása lenne a verdának...
    Tudom neked az lenne az álom, ha betennénk 2-3 ford gt40 szintű autót, de akkor a jelenlegi 13-14 főnél is kevesebb induló lenne, úgy meg oda a verseny. Ezért szükséges lenne találni néhány (nem, nem kell sok, elég akár egy) olyan autót, ami kicsit azért elementálisabb a gt3-nál, esetleg tempóra is kicsit lassabb, hogy jobban előtérbe kerüljön a test test elleni csata. Persze lehet csak az én fejemben tűnik ez jó iránynak. Lehet találni assettoban olyan verdákat, amiket élvezet vezetni, de nem kell hozzá 3 hét felkészülés futamonként. Most ezt csináljuk, keresünk.
    Igen egy 10 perces előzetes teszt alapján mi is tudtuk, hogy a ginetta a gyári gt4-esekhez képest ég és föld. De kíváncsiak vagyunk több ember véleményére és tapasztalatára. Az is világos, hogy nem illik a képbe az audi, bmw és a lotusok sem, de ha már tesztelünk akkor tesztelünk, gondoltuk menjen minden egybe, mjnthogy hetekig húzzuk szétosztva a kocskat. Aztán lehet megtetszik valamelyik, és lehet vele márkakupa jellegű valami. Ez most nem bajnokság, ez egy egy futam, ahol mókázunk egyet néhány autóval, a preki alatt meg akár az érdekesség kedvéért kiderül néhány autó egymáshoz viszonyított ereje.

    Amúgy sajnálom, hogy kihagytad jerezt, és most is pont a maseratit nem próbáltad, mert szerintem az egyik legélvezetesebb kocsi. A múltkori futam is jól sikerült.

    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem tök mindegy egy ilyen fun test race, hogy mivel megy az ember.Felölem Lada 1500 is mehetnének, ha jó a mezőny akkor teljes mindegy az autó és a pálya is..A versengés a lényeg.
    Amellett, hogy megtaláljuk a megfelelő autó(ka)t, ha egyáltalán lesz érdeklődés és szervezői kapacitás második bajnokságra, ez a nagyon nagy igazság!

  6. #31
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Sziszka Ginetta-s véleménye kíváncsivá tett, és nekem sem lenne a kedvencem. Elsőre kanyarhoz érve a sínautós jelző ugrott be, eléggé semleges érzéseket kiváltó verda.
    Kicsit elcsavargattam a beállításokat, akkor valami volt de kevés.
    A Maserati meg ez tényleg ég és föld
    A Maseratival eltudnék képzelni egy minibajnokságot.
    Any Given Sunday!

  7. #32
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    rászántam a Maseratira is a 13 kört - vagyis csak 12,5-et mert elfogyott a benzin - mondjuk annyi csalás van a köridőben hogy Toga setjét használtam a többi alap volt. Továbbra is azt mondom hogy csak azért hogy jobb időt lehessen menni kár ehhez az autóhoz hozzátenni a Ginettát, ABS nélkül is élveztes, kicsit vigyázni kell visszaváltásnál, de élvezetes kis kocsi...

    jah, és valami nem stimmel a sidekick kopásjelzőjével...meg kell néznem van-e frissítés
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Sziszka; 2017. 11. 18. 11:52.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #33
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    A múltkori futamból okulva, most lesz megoldás a skinekre?

  9. #34
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    A múltkori futamból okulva, most lesz megoldás a skinekre?
    Igen, igyekszem ezúttal változatosabb festéseket berakni. Most piros lesz mindenki (csak viccelek)

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    rászántam a Maseratira is a 13 kört - vagyis csak 12,5-et mert elfogyott a benzin - mondjuk annyi csalás van a köridőben hogy Toga setjét használtam a többi alap volt. Továbbra is azt mondom hogy csak azért hogy jobb időt lehessen menni kár ehhez az autóhoz hozzátenni a Ginettát, ABS nélkül is élveztes, kicsit vigyázni kell visszaváltásnál, de élvezetes kis kocsi...
    Ugye mondtam, hogy a maserati jó cucc. Én szívesen mennék most vasárnap is azzal, de ha mindenki ginettázik, akkor nem lesz kivel gurulni. Amúgy sem vagyunk sokan sajnos.

  10. #35
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Én Audizom majd

  11. #36
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Offline mentem már többször a Maseratival, sztem az jó volt. Most próbáltam még szerverre lépés előtt a Ginettákat. Azon csodálkozom mit keresnek a szerveren. Ez valami GT3.5 lenne inkább nem GT4 sztem.
    Mindenesetre nálam a Cayman a befutó még mindig. Ha holnap úgy jön ki a lépés akkor hozom.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  12. #37
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Flag

    Poschehoz beállítása van valakinek? Alapból elég instabil nekem, de van benne erő. 1:59-et tudtam menni az alap beállítással.

    Masetatit is kipróbálnám, régebben mentem vele de a porscheval mindig legyőztem. Ha valaki tud segíteni az szívesen venném.

  13. #38
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Poschehoz beállítása van valakinek? Alapból elég instabil nekem, de van benne erő. 1:59-et tudtam menni az alap beállítással.

    Masetatit is kipróbálnám, régebben mentem vele de a porscheval mindig legyőztem. Ha valaki tud segíteni az szívesen venném.
    https://drive.google.com/open?id=1EM...cf_p0dFkOJ4PPK

    Kb 5 perc állítgatás után
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  14. #39
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése

    Köszi! Ki fogom próbálni. Remélem este jó kis csaták lesznek.

  15. #40
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Figyelem!

    Ne felejtsétek, hogy az esti futamra nevezni kell. Ez azért fontos, hogy tudjuk melyik autóból hány darabra van szükség. A szabad helyekre bárki csatlakozhat, de már csak a maradék autókból válogathat.
    Azon se lepődjön meg senki, ha az aszfalt hőmérséklete nem 35 fok lesz! A részvétel részletes feltételei, valamint a futamkiírás megtalálható az első hozzászólásban.

    Várunk mindenkit szeretettel!

  16. #41
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Magánvéleményként, nem szervezőként írom az alábbit:
    Az elsődleges célja, hogy beraktuk a ginettákat és a többi verdát a szerverre, hogy megtudjuk mennyivel gyorsabbak a gyári GT4-nél, van-e olyan autó amivel bővíteni lehet a palettát. Természetesen mindenki szabadon választhat, hogy mivel indul a futamon, de remélem kevesen választják estére a ginettákat. A maserati és a porsche ezerszer élvezetesebb vezetési élményt nyújtó autó, legutóbb is szuper versenyt toltunk velük.
    De a lényeg, hogy legyünk minél többen!

  17. #42
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Mindenképp kell egy -két ginetta, hogy megtudjuk versenyben is olyan jó-e...(gyanítom hogy igen), de hátha jobban eszi a gumit megtankolva.

  18. #43
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Megnéztem az adatlapokat a játékban, igazából a Gin.GT4 verzióé sehogy sem stimmel,
    kéne rá még +130-150kg hogy ez is 3,3kg/Le körül legyen ha a 388Le-t elfogadjuk valós adatnak(mert ha P/W Ratio valóban 2,97 akkor a súlya 1150kg körül van, és nem 1320kg mint az adatlapon!)

  19. #44
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem az adatlapokat a játékban, igazából a Gin.GT4 verzióé sehogy sem stimmel,
    kéne rá még +130-150kg hogy ez is 3,3kg/Le körül legyen ha a 388Le-t elfogadjuk valós adatnak(mert ha P/W Ratio valóban 2,97 akkor a súlya 1150kg körül van, és nem 1320kg mint az adatlapon!)
    Ez csak egy része a dolognak, igazábol nem ezzel van a baj, mert egyenesben a maserati lenyomja erőből, a nagyobb gond, hogy túlságosan tapad kanyarban.

  20. #45
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Ez így van, de csak ez a része az amibe gyorsan bele tudnánk nyúlni a hasonló köridők érdekében.
    Nagyából néztem az idei szezont, az kiderült hogy a BOP-ot a valóságban sem sikerült teljesen megoldani, a Ginetták, de főleg a KTM-ek sokszor kilógtak előre, ezeken kívülről is látszott hogy inkább "csővázra felhajigált idomos", könnyű építésű autók, míg a Maser általában a mezőny hátuljában volt.
    https://north.gt4series.com/ginetta-g55-gt4
    E szerint meg a 355 lovas, 1085 kg-os modell megy itt

  21. #46
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    Ne felejtsétek, hogy az esti futamra nevezni kell. Ez azért fontos, hogy tudjuk melyik autóból hány darabra van szükség. A szabad helyekre bárki csatlakozhat, de már csak a maradék autókból válogathat.
    Azon se lepődjön meg senki, ha az aszfalt hőmérséklete nem 35 fok lesz! A részvétel részletes feltételei, valamint a futamkiírás megtalálható az első hozzászólásban.

    Várunk mindenkit szeretettel!
    Szerintem én nem neveztem, gépközelben sem voltam, de ha betuszkoltok egy TT-t, akkor azzal mennék. Ha lecsúsztam róla, akkor meg inkább Maserati vagy Ginetta.

  22. #47
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem én nem neveztem, gépközelben sem voltam, de ha betuszkoltok egy TT-t, akkor azzal mennék. Ha lecsúsztam róla, akkor meg inkább Maserati vagy Ginetta.
    Versenyszerver elindítva, lehet csatlakozni. Vannak még szabad helyek, aki akar jöhet nevezés nélkül is. Gondoltam rád, raktam be audit is.

  23. #48
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    oké, végül is az én hibám, mi mást vártam????
    És még teszteltem meg minden....faszért ölöm bele az időmet...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #49
    Tóth Levente11 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 20.
    Üzenetek
    98
    Kösz urak, eszméletlen kultúrált és élvezetes volt mindkét futam! Remélem, lesz belőle bajnokság!

  25. #50
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •