Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 65 (65 összesen)

Téma: AC TestRace: GT4 - Watkins Glen - 11.19

Szabó Zoltán Jr Szervertag 2018 HunterTaylor logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    26
    Üzenetek
    160
    Sajnos csak a második futam van meg:
    https://drive.google.com/open?id=17W...3HsG__6aXDEJyJ

Pedig elsőben 16.-ról jöttem fel 5.-nek

Zelfi nagy volt, lehet csinálok belőle vidit holnap este.

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Életkor
    37
    Üzenetek
    885
    Replay, mindkét futam benne van.

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    1.996
    Én eleve arra számítottam, hogy az Audi-val a mezőny végével fogok közdeni, de a T2-ben elszenvedett falban kikötés ezt is keersztülhúzta. Trött szélvédővel és sérült futóművel iány a box, javítás, aztán vissza a mezőny elé. De legalább a konzisztencia mutatóm élmezőnybeli volt
    A második verseny jobban alakult az elején, feljöttem a 13. helyig, jó volt tesztelni, hogyan tudom tartani a gyorsabb GT4-eseket egy idig, főként a "Push to pass" segítségével az egyenesben, aztán csináltam egy hülye megpördülést és visszaestem utolsónak. Igyekvés a mezőny után, aztán Florián Lacit utolértem egy hibája miatt, majd Győrik Bence autójába durrantam bele az utolsó kanyarban, mert ott állt keresztben. Sajnos optimista módon nem számoltam alegrosszabb lehetőséggel, így esélyem nem volt kikerülni. Nem viccből mutatják be a "sárga zászlót"
    Én eleve a TT-vel gyakorlásnak fogtam fel ezt, a második futamon már sikerült bemennem vele 1:57 alá, ami annyira nem is rossz tőle. Igaz, ehhez kell a P2P is.
    Utoljára módosította: Erikkonen; Tegnap 12:40.

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.377
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    oké, végül is az én hibám, mi mást vártam????
    És még teszteltem meg minden....faszért ölöm bele az időmet...
    Azért neked ez a nullcontactos mizériád borzasztó. Gyakorlatilag ha divíziós verseny lenne, te 70%-ban csak egy helyet vennél el a B csoportból, hisz úgyis kilépsz 3 kanyaron belül, ha nem a mezőny végéről indulsz önként.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Város
    Budapest
    Életkor
    26
    Üzenetek
    160
    Gondolkodtam sokat ma reggel az autók közötti képesség különbségen.
    Nem tudom mi a max plusz súly, amit adni lehet az autóknak. Viszont a mostani lista még maradhatna is akár sztem, ha jó BOP rendszert találunk.

Sztem jó lenne a TT-ket, BMW-ket is kb szintre hozni. A Porka, meg a Mase érzésre nagyon közel vannak egymáshoz.

Jó lesz ez. Még a végén jövőre leváltom a GT3-kat.

Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    423
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolkodtam sokat ma reggel az autók közötti képesség különbségen.
    Nem tudom mi a max plusz súly, amit adni lehet az autóknak. Viszont a mostani lista még maradhatna is akár sztem, ha jó BOP rendszert találunk.

Sztem jó lenne a TT-ket, BMW-ket is kb szintre hozni. A Porka, meg a Mase érzésre nagyon közel vannak egymáshoz.

Jó lesz ez. Még a végén jövőre leváltom a GT3-kat.
    A BMW-t hogyan lehet szintre hozni? Inkább a többit "legyengíteni", de annak meg sok értelme nincs, mert pont értelmüket vesztik. Ha emlékeztek rá, szerintem a Classic DTM-et is az nyírta ki részben, hogy túl lett bonyolítva súlyozással. Gondolom ez az újabb BOP rendszer jobb, de a macera ugyanaz. Egyszerűbb egy márkakupa.
    Akár egy Porsche, akár egy Maserati. Mindkettő nagyon jó kis autó, a Maserati szerintem játékosabb, élvezetesebb, tényleg vezetni kell.

Szűcs Tamás Szervertag 2018
    Város
    Ecser
    Életkor
    42
    Üzenetek
    268
    Első körben ha lehet 1100kg-ra kéne tenni a BMW-t, 1025-re az Audi-t,hogy kb. a 3,3 kg/Le meglegyen, és úgy megnézni a kőridőket, utána lehetne finomítani...
    de szerintem is elég a két gyári GT4 egy jó versenyhez

Életkor
    37
    Üzenetek
    885
    Ha megnézitek a jelenlegi versenynaptárat, az látszik, hogy az őszi szezonban az ünnepek miatt már csak két szabad hétvége van a GT3 váltó vasárnapjain, ezért az a terv, hogy csinálunk még két teszt/fun futamot a GT4-el. Szerencsére ahogy látjuk tetszik nektek és van rá igény. Bonyolításba nem akarunk belemenni, ezért nem tervezünk súlyozni vagy bármi más variálást. A pori és a maserati eléggé pariban van, bármi mást tennénk melléjük azzal trükközni kellene, azt meg nem szeretnénk.

Remélem sikerül összehozni tavaszra egy bajnokságot vele, egyelőre a VB-nek kellene egy kis erősítés, hogy bírják a plusz bajnokság okozta terheket, ezért ha valakinek van ideje, hajlandósága besegíteni ebben, ne fogja vissza magát és jelentkezzen, az sokat lendítene a GT4 bajnokság tavaszi szezonra történő beindításán.

Jákói Kristóf Regisztrált
    Üzenetek
    64

Flag

következő teszt futam mikorra vérható?

Szabó Szilárd Szervertag 2018 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    40
    Üzenetek
    5.193
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Azért neked ez a nullcontactos mizériád borzasztó. Gyakorlatilag ha divíziós verseny lenne, te 70%-ban csak egy helyet vennél el a B csoportból, hisz úgyis kilépsz 3 kanyaron belül, ha nem a mezőny végéről indulsz önként.
    nos ezt is megértük...van lejjebb????

hát ezért vagyok paraszt néha..mert ide minek értelem...
    Utoljára módosította: Sziszka; Tegnap 18:37.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Életkor
    37
    Üzenetek
    885
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem volt időm replayt nézni, nem láttam mi történt. Azért elég frusztráló tud lenni, ha készülsz egy futamra, és csak az első kanyarig jutsz, mert kilöknek. Ezt a frusztrációt mindenki másként kezeli. Én egy kezemen meg tudom számolni, hányszor nyomtam esc-et futamon, de sokan megteszik, nem csak Sziszka, és ez az ő döntésük, nem ítélek el senkit ezért. Nyilván ha nem löknék ki, nem lépne ki, és nem is így indul neki senki egy versenynek, de ezt előre nem lehet tudni, így nem kijelenthető, hogy csak feleslegesen foglal egy helyet a szerveren.
    Sziszka hozzászólásainak az üzenete, csak sajátos stílusban megfogalmazva szerintem az, hogy mindenki figyelhetne jobban a másikra, inkább bukjon egy pozíciót, amit később visszavehet, de mindenki maradjon épségben a pályan. Ezt mindenki alaposan átgondolhatná!

Kanyuk Ferenc Szervertag 2018 rfex1 logója
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka hozzászólásainak az üzenete, csak sajátos stílusban megfogalmazva szerintem az, hogy mindenki figyelhetne jobban a másikra, inkább bukjon egy pozíciót, amit később visszavehet, de mindenki maradjon épségben a pályan. Ezt mindenki alaposan átgondolhatná!
    A tavalyi szezonban(első szezon) rajt után nyomtam neki, h minél előrébb végezzek. Nem volt jó taktika. Koccanások voltak, bonyodalom...stb.
    A mostani szezonban teljesen higgadtan kezelem a rajtot. Jó rajtot veszek, de átgondolom az előttem és utánam lévő történéseket. Vesztettem már több pozíciót amiatt, ellenben eddig mindig előrébb végeztem, mint, a kvali időm. Így sokkal jobban érzem magam a pályán.

Életkor
    37
    Üzenetek
    885
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    A tavalyi szezonban(első szezon) rajt után nyomtam neki, h minél előrébb végezzek. Nem volt jó taktika. Koccanások voltak, bonyodalom...stb.
    A mostani szezonban teljesen higgadtan kezelem a rajtot. Jó rajtot veszek, de átgondolom az előttem és utánam lévő történéseket. Vesztettem már több pozíciót amiatt, ellenben eddig mindig előrébb végeztem, mint, a kvali időm. Így sokkal jobban érzem magam a pályán.

Erről van szó kérem szépen

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    1.996
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ismerős taktika

Város
    Budapest
    Életkor
    26
    Üzenetek
    160

Videók

Nem nagyon volt kedvem vágni, szal ha már úgy is visszanéztem a futamot felvettem simán:
    Race 1:

Race 2:

Amúgy tudom, hogy a szabály engedi a Verstappen-védekezést, de csak engem zavar? (és veszélyes is sztem)
    Utoljára módosította: HunterTaylor; Ma 01:29.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 3 felhasználó böngészi ezt a témát. (1 tag és 2 vendég)

1. izitom

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •