Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 146 (146 összesen)
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    19.991
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt, mindkettőnek a mozgatórugója a háború volt. Haditechnika. Ki öli meg elöbb, ki győzi le a másikat.
    Tulajdonképpen az emberiség szinte eddigi összes vívmányát és fejlődését a küzdelem az életben maradásért, a másik legyőzése, és a versengés váltotta ki. Az egyesülések leggyakoribb mozgató rugója az egy másik nagyobb rossz elenni összefogás volt, mely egyezmények csak akkor bizonyultak hosszútávon tartósnak, ha annak az irányítását egy központosított hatalom vette át. És persze mindez rengett áldozattal és rengeteg vesztessel járt.

Vagy a másik opció az EU, az ENSZ, a NATO mintája, de az élet ott sem arról szól, hogy hú milyen csudi jó így együtt gyerekek és mindegyik működtetése fenntartás külön dedikált apparátust igényel a tagok normál működése mellett! És itt is látjuk, hogy rengeteg a feszültség és az érdekellentét a tagok között, aki pedig kilépnek (UK) ha úgy érzik a dolog több nyűggel jár nekik, mint haszonnal..

Az élet nem habostora...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 12. 17:26.

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.996
    Szabi, én elfogadom, hogy amit írsz, a gyakorlatban így működik. Te tapasztaltad ezt, ti foglalkoztok ezzel. Ettől még a véleményem nem változik, miszerint lehetne ez sokkal jobb is. Én nem tudom, hogy 20 liga/ligácska szervezői mit tartanak jó eredménynek (meghozta-e számukra a várt orgazmust?), de a "piac" túlnyomó hányadát 5-6 liga lefedi. Ha a többieknek megfelel, hogy küszködnek 1-2 évet és után elmondhatják magukról, hogy működtettek egy ligát, de életképtelenül, ám tegyék...
    Én a versenyzők szemszögéből tudom ezt nézni, hogy nekünk mi lenne a jó. Elsősorban rohadtul nem érdekel, hogy ki a liga tulajdonosa és neki milyen nyűgjei vannak más ligákkal. Versenyzési lehetőséget keresek, minél egyszerűbben és minél jobb élményt, mert nekem meg ez a hobbim. Az se érdekel, hogy ezt az adott liga vagy bárki Teréz anyaként kínálja vagy üzleti alapon. Ha jó az ár/érték arány, használom.

Nem ez az egyetlen dolog az életben, ami egyértelműen és szinte mindenki szerint lehetne jobb is, de az "emberi tényező" miatt nem lesz az

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.248
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Senkitől nem kell engedélyt kérnem azért ,hogy bármit beírjak .
    Rajtad kívűl mindenki mosolygott egyet és el is engedte ezt a dolgot ,de te létre hoztál egy topikot ,biztos megérte.

Na mindegy elnézést kérek mindenkitől akit megsértettem vagy megbántottam sry.
    Szerintem te is lépj túl ezen bármennyire is nehezedre esik ,nagyon de nagyon túl van már ez lihegve.
    Kivételes helyzetben voltatok. Az idők végezetéig kirakosgathattad volna a kis videóidat, senki nem szólt hozzád, a kutyát nem érdekelte mit raksz ide ki.
    Neked ez nem volt elég jó, kellet az ingyen cirkusz. Megkaptad a 3 nap flame-t.
    Ezután tiszta sor, hogy semmit nem tehetsz ki aminek reklám értéke van. Ha neked ez magas, akkor nem fogok utánad törölgetni, sem magyarázkodni, automatikusan adom a bant.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 11. 13. 11:26.

Zima Péter Szervertag 2018 ZPeti logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    196
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kivételes helyzetben voltatok. Az idők végezetéig kirakosgathattad volna a kis videóidat, senki nem szólt hozzád, a kutyát nem érdekelte mit raksz ide ki.
    Ezután tiszta sor, hogy semmit nem tehetsz ki aminek reklám értéke van. Ha neked ez magas, akkor nem fogok utánad törölgetni, sem magyarázkodni, automatikusan adom a bant.
    Nem nagyon értem ezt az óriási felháborodást a részetekről, Jónás Ádám acsarkodását meg végképp nem tudom hova tenni.
    Ha megnézitek az iracers itt is van minden szimulátornak saját topikja. Bárkinek megvan a lehetősége, hogy promózzon és hirdessen bármilyen általa szervezett, vagy ezek résztvevőjeként szerinte érdemesnek tartott eseményt megosszon. A RaceRoom topikot Zoli indította, az Assetto Corsat én indítottam és bármilyen furcsa, senki sem szólt meg ezért. Nekem teljesen természetesnek tűnik, ha egy fórumnak az a címe, "egyéb szimulátorok, Assetto Corsa, RaceRoom, Automobilista, iRacing, stb" akkor azt azért hozták létre mert oda a címekkel kapcsolatosan bármit beírhatok, megoszthatok. Ha ezek után, bárki flamelésnek veszi, hogy promótálunk eseményeket, vagy elsütünk olyan fricskát, amit az egyik szimulátor tud a másik pedig nem, az csak saját magát minősíti.
    Több éve folyamatosan visszatérő problémaként olvashatjuk néhány versenyző próbálkozását azzal kapcsolatban, miként lehetne őket az "A" szerverre promótálni úgy, hogy neki ehhez ne kelljen plusz időt és energiát belefektetnie. Én inkább ezeket a próbálkozásokat tartom flamelésnek. Aki a hosszútávú versenyeken tud jobban menni az induljon ott, csak halkan, ha kell szóljatok és kitörlöm ezt a részt, de ilyen is van iRacingben
    Szigorúan magánvéleményem, én mindig azért indulok, hogy első legyek, még ha tudom, hogy ennek nulla az esélye, akkor sem fogok és akarok kivárásra játszani, hogy majd verseny, vagy idény végén 10 vagy 20. legyek. Mindig az adott versenyen akarom a maxot kihozni, még ha ez az eredmény rovására is megy és ez másoknak ajándék helyezéseket jelent. Én nem tudok Ördögh Mixi mentalitással versenyezni, és nem is tartom követendő versenyzői magatartásnak. Ettől függetlenül kedvelem és irigylem őt, több évtizede megy szinte minden versenyen ott van, és roskadásig tele a polca serlegekkel, több dobogós helyezése van mint itt bárkinek, és mégsem mondjuk, hogy igen, Ő a nagybetűs "VERSENYZŐ".
    Ezt csak azért írtam le, mert ebből indult ki az a kis fricska. Úgy gondoltuk ha a résztvevők számával elosztásával kapcsolatban, több éven keresztül, több száz hozzászólás után még van türelmetek, és nem veszitek flamelésnek, akkor ti megértő, türelmes és "intelligens" emberek vagytok ahhoz, hogy a mi szurkálódásunkra is megfelelően reagáljatok.
    Érzésem szerint Zoli egyéni szimpátia, vagyis ennek hiánya miatt lett pellengérre állítva, bár ezt a topik addigi hozzászólásaiból, hirdetéseiből, még most sem tudom megérteni.

2010-óta vagyok többé kevésbé folyamatosan szervertag a Mastersen, ennek ellenére összesen talán 5 versenyen indultam itt, mégse tartom kidobott pénznek a tagdíjat.
    Úgy érzem megér ennyi támogatást ez a színvonalas jól működő szimulátoros közösség.
    Nagyon sajnálom, hogy egyéni sérelmek miatt idáig fajulhatott két szimulátoros közösség között a helyzet.
    Nem tudom, és nem is akarom érteni a hirdetés, megosztás és ezekkel kapcsolatos álláspontotokat. Nem gondolom konkurenciának egyik szim címet se, nálam csak a "szimulátoros" közösség létezik, ( Én, Te, egy szóval Mi ) sőt annak örülök, ha egy helyen tudom olvasni a versenyekkel, megjelenésekkel, javításokkal, kapcsolatos új információkat.
    (már megint) Nagyon sajnálnám ha az itt kialakult irányba menne el a szimulátoros közösségek kapcsolata, én kívül állóként is nagyon élveztem, és most is vártam az éves Masterses gokarttal egybekötött díjkiosztót.
    (és harmadjára is Nagyon örülnék, ha megtartanátok az eddigi irányvonalat, és nem kéne azon gondolkoznom miden hozzászólásnál, hogy vajon ma milyen kedvében van a moderátor úr, elvtárs.

Szívesen mondanám, hogy elnézést a semmiből kirobbantott "ingyen cirkuszért", de nem érzem azt, hogy a mi kezünkben volt a gyufa.

Peace
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 11. 13. 17:03.
    iRacing

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.248
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon értem ezt az óriási felháborodást a részetekről, Jónás Ádám acsarkodását meg végképp nem tudom hova tenni.
    Ha megnézitek az iracers itt is van minden szimulátornak saját topikja. Bárkinek megvan a lehetősége, hogy promózzon és hirdessen bármilyen általa szervezett, vagy ezek résztvevőjeként szerinte érdemesnek tartott eseményt megosszon. A RaceRoom topikot Zoli indította, az Assetto Corsat én indítottam és bármilyen furcsa, senki sem szólt meg ezért. Nekem teljesen természetesnek tűnik, ha egy fórumnak az a címe, "egyéb szimulátorok, Assetto Corsa, RaceRoom, Automobilista, iRacing, stb" akkor azt azért hozták létre mert oda a címekkel kapcsolatosan bármit beírhatok, megoszthatok. Ha ezek után, bárki flamelésnek veszi, hogy promótálunk eseményeket, vagy elsütünk olyan fricskát, amit az egyik szimulátor tud a másik pedig nem, az csak saját magát minősíti.
    Több éve folyamatosan visszatérő problémaként olvashatjuk néhány versenyző próbálkozását azzal kapcsolatban, miként lehetne őket az "A" szerverre promótálni úgy, hogy neki ehhez ne kelljen plusz időt és energiát belefektetnie. Én inkább ezeket a próbálkozásokat tartom flamelésnek. Aki a hosszútávú versenyeken tud jobban menni az induljon ott, csak halkan, ha kell szóljatok és kitörlöm ezt a részt, de ilyen is van iRacingben
    Szigorúan magánvéleményem, én mindig azért indulok, hogy első legyek, még ha tudom, hogy ennek nulla az esélye, akkor sem fogok és akarok kivárásra játszani, hogy majd verseny, vagy idény végén 10 vagy 20. legyek. Mindig az adott versenyen akarom a maxot kihozni, még ha ez az eredmény rovására is megy és ez másoknak ajándék helyezéseket jelent. Én nem tudok Ördögh Mixi mentalitással versenyezni, és nem is tartom követendő versenyzői magatartásnak. Ettől függetlenül kedvelem és irigylem őt, több évtizede megy szinte minden versenyen ott van, és roskadásig tele a polca serlegekkel, több dobogós helyezése van mint itt bárkinek, és mégsem mondjuk, hogy igen, Ő a nagybetűs "VERSENYZŐ".
    Ezt csak azért írtam le, mert ebből indult ki az a kis fricska. Úgy gondoltuk ha a résztvevők számával elosztásával kapcsolatban, több éven keresztül, több száz hozzászólás után még van türelmetek, és nem veszitek flamelésnek, akkor ti megértő, türelmes és "intelligens" emberek vagytok ahhoz, hogy a mi szurkálódásunkra is megfelelően reagáljatok.
    Érzésem szerint Zoli egyéni szimpátia, vagyis ennek hiánya miatt lett pellengérre állítva, bár ezt a topik addigi hozzászólásaiból, hirdetéseiből, még most sem tudom megérteni.

2010-óta vagyok többé kevésbé folyamatosan szervertag a Mastersen, ennek ellenére összesen talán 5 versenyen indultam itt, mégse tartom kidobott pénznek a tagdíjat.
    Úgy érzem megér ennyi támogatást ez a színvonalas jól működő szimulátoros közösség.
    Nagyon sajnálom, hogy egyéni sérelmek miatt idáig fajulhatott két szimulátoros közösség között a helyzet.
    Nem tudom, és nem is akarom érteni a hirdetés, megosztás és ezekkel kapcsolatos álláspontotokat. Nem gondolom konkurenciának egyik szim címet se, nálam csak a "szimulátoros" közösség létezik, ( Én, Te, egy szóval Mi ) sőt annak örülök, ha egy helyen tudom olvasni a versenyekkel, megjelenésekkel, javításokkal, kapcsolatos új információkat.
    (már megint) Nagyon sajnálnám ha az itt kialakult irányba menne el a szimulátoros közösségek kapcsolata, én kívül állóként is nagyon élveztem, és most is vártam az éves Masterses gokarttal egybekötött díjkiosztót.
    (és harmadjára is Nagyon örülnék, ha megtartanátok az eddigi irányvonalat, és nem kéne azon gondolkoznom miden hozzászólásnál, hogy vajon ma milyen kedvében van a moderátor úr, elvtárs.

Szívesen mondanám, hogy elnézést a semmiből kirobbantott "ingyen cirkuszért", de nem érzem azt, hogy a mi kezünkben volt a gyufa.

Peace
    Sándor Tibi éveken át hirdetett nálunk, soha senkinek nem jutott eszébe hogy ezzel bármi probléma van, vagy hogy ezért nekünk bármit kellene kérnünk cserébe.
    Ez a lehetőség most megszűnt. Nem muszáj érteni, elég tiszteletben tartani.
    A linket kivettem.

Város
    Budapest
    Üzenetek
    196
    Sándor Tibi éveken át hirdetett nálunk, soha senkinek nem jutott eszébe hogy ezzel bármi probléma van, vagy hogy ezért nekünk bármit kellene kérnünk cserébe.
    Ez a lehetőség most megszűnt. Nem muszáj érteni, elég tiszteletben tartani.
    A linket kivettem.
    Köszi, így már értem, csak nem akartam tudni, hogy értem, hogy értenem kell)
    iRacing

Ozsváth Zoltán Regisztrált ozoli78 logója
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    360
    Köszi, így már értem, csak nem akartam tudni, hogy értem, hogy értenem kell)
    Csatolt képek Csatolt képek
    iRacing

Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.685
    Most akkor nem a pohárba csöpögött ?
    Ha jól értem akkor Zolinak az A-B szerveres fricskája lett a megbocsájthatatlan bűn (kb mint Zelfi megbocsájthatatlan bűne Jónás Ádámmal szemben )

Idéznék a főoldalról h mit nyújtotok: "Könnyed, vidám és ugratós baráti hangulat "
    szegény Zoli félre lett vezetve

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    19.991
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, én elfogadom, hogy amit írsz, a gyakorlatban így működik. Te tapasztaltad ezt, ti foglalkoztok ezzel. Ettől még a véleményem nem változik.. ...Versenyzési lehetőséget keresek, minél egyszerűbben és minél jobb élményt, mert nekem meg ez a hobbim. Az se érdekel, hogy ezt az adott liga vagy bárki Teréz anyaként kínálja vagy üzleti alapon. Ha jó az ár/érték arány, használom.

Nem ez az egyetlen dolog az életben, ami egyértelműen és szinte mindenki szerint lehetne jobb is, de az "emberi tényező" miatt nem lesz az
    Én is megértem az te álláspontod, de vagy elfogadod ami van, vagy megfizetsz vkit érte, hogy olyat csináljon amit te szeretnél, vagy megcsinálod te magad, ahogy jónak gondolod. Ezek a lehetőségek, mindenki abból főz, ami van.

Illetve a nemes elképzelésed mögött megbújik egy kicsit a "más faszával veri csalánt" attitűd is, hiszen annak megvalósítása jelentős melót, szívást, kockázatvállalást igényelve valaki(k)től és akkor még az összes szervező szégyellje is el magát amiért, nem akar beleállni egy szélmalomharcba és széllel szemben pisálni...

Ha szerinted ez egy életképes ötlet, akkor vágj bele, valósítsd meg... én pedig megígérem neked, hogy amiben tudlak támogatni foglak.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    19.991
    Látod Zoli, ezt a 100%-osan korrekt verzió.
    Vagy magadtól raktad ki a saját oldaladra, mert te jónak láttad... vagy én kértelek meg, hogy tedd ki és így mivel a te neved alatt fut, ezért a közösséged is látja, hogy nem odapofátlankodik egy másik liga, hanem egyeztetést történt és a jóváhagyásoddal van kint a reklám és így a fogadtatása is sokkal pozitívabb.

Én is pontosan ezt ajánlottam fel neked, hogy beszéljük meg és én kirakom.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 14. 10:27.

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    130

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.377
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    [videojó]
    Még jó hogy mindenre lehet idézni a Python filmekből Hate the haters!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    130
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Még jó hogy mindenre lehet idézni a Python filmekből Hate the haters!
    Ugye? Ők sem gondolták volna, hogy milyen aktuális üzenettel bírnak majd a 21. század egyik legnagyobb magyar kistérségi szimes konfliktusához.

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.682
    Amúgy iRacing-nél is van szerver felosztás, szóval ott sincs mindenki egy szerveren

Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 1.jpg (15,0 KB, 138 megtekintés)
    R * 3 + E = 0

Város
    Budapest
    Üzenetek
    196
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye? Ők sem gondolták volna, hogy milyen aktuális üzenettel bírnak majd a 21. század egyik legnagyobb magyar kistérségi szimes konfliktusához.
    Panky!! Te ne jó pofizz itt, inkább intézd el, hogy tudjon a játék kezelni 30-40 főt egy szerveren
    Miattad van ez az egész "Ingyen cirkusz"
    iRacing

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.996
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én is megértem az te álláspontod, de vagy elfogadod ami van, vagy megfizetsz vkit érte, hogy olyat csináljon amit te szeretnél, vagy megcsinálod te magad, ahogy jónak gondolod. Ezek a lehetőségek, mindenki abból főz, ami van.

Illetve a nemes elképzelésed mögött megbújik egy kicsit a "más faszával veri csalánt" attitűd is, hiszen annak megvalósítása jelentős melót, szívást, kockázatvállalást igényelve valaki(k)től és akkor még az összes szervező szégyellje is el magát amiért, nem akar beleállni egy szélmalomharcba és széllel szemben pisálni...

Ha szerinted ez egy életképes ötlet, akkor vágj bele, valósítsd meg... én pedig megígérem neked, hogy amiben tudlak támogatni foglak.
    Nem értek egyet veled. Így is nagyon jelentős melót és szívást végeztek (amiért szerintem nyugodtan kérhetnétek pénzt is), de nem széllel szembe pisáltok, hanem körbe-körbe és néha egy kicsit egymást is. Amúgy meg nem ÉN szeretném, hanem mint kiderült itt, MÁSOK is. Még egy ligát vagy bármit indítani meg saját magam lepisálása lenne, gondolom, az előző oldalak tükrében érted, hogy miért.

Szűcs Tamás Szervertag 2018
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    268
    Panky!! Te ne jó pofizz itt, inkább intézd el, hogy tudjon a játék kezelni 30-40 főt egy szerveren
    Miattad van ez az egész "Ingyen cirkusz"
    De hát tud!
    Csak mi még keressük a szent képletet(Grált) prekval idő x felkészülés x tapasztalat x kedv x p.méret

Ozsváth Zoltán Regisztrált ozoli78 logója
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    360
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Látod Zoli, ezt a 100%-osan korrekt verzió.
    Vagy magadtól raktad ki a saját oldaladra, mert te jónak láttad... vagy én kértelek meg, hogy tedd ki és így mivel a te neved alatt fut, ezért a közösséged is látja, hogy nem odapofátlankodik egy másik liga, hanem egyeztetést történt és a jóváhagyásoddal van kint a reklám és így a fogadtatása is sokkal pozitívabb.

Én is pontosan ezt ajánlottam fel neked, hogy beszéljük meg és én kirakom.
    Amikor ezt beraktam még nem szerveztem liga futamokat.Egy regisztralt felhasználó voltam.
    Nem kértél meg rá, nyitottam egy topikot es beraktam.

Soha nem volt gond mert ugye itt nálatok fent van iracers.
    Viszont azt soha nem fogom megérteni ,hogy minek kellet volna megkérdezzek bárkit is ugyan azért a dologért ami éveken keresztűl megjelent.De természetesen elfogadom , hogy ez megszünt.
    Szabi nem tudom itt ki a csúcsgoré de sajnos ami itt megy ettől az esettől eltekintve is nagyon siralmas, nem tudom hol lett elrontva de ez már jobb nem lesz ha nem változtattok gondolom a szükséges rossz esete áll fenn.

Amit Erik mond sajnos szerintem sem életképes ,talán csak úgy ha valaki külön mindenkitől indít egy ilyen kezdeményezést.

Az iracersről csak annyit ,hogy Tibi semmibe nem szól bele hagyja a dolgokat menni ,ha én vagy Attila kitalal egy bajnokságot Attilával megbeszéljük ,az időpontot megszavazzuk es kész ,mi megprobaljuk ugy alakítani ,hogy a legtöbb embernek jó legyen ,olyat meg végképp nem mondunk hogy a versenyző véleménye másodlagos.
    Azt mondod Te már nem foglalkozol a szervezéssel ok de akkor ne is szolj bele , mert lehet tévedek de olyan mintha azert beleszolnál rendesen bocs ha nem így van.

Barcalaci
    Ez a barati huncutkodás 2013 után biztos nem volt , indultam egy pár versenyen de sajna technikai okok miatt abba is hagytam.
    Voltam fent ts en hmm nekem fura volt.
    iRacers azért teljesen más de ezt pl Csaba is megtapasztalta meg Te is látod ,hogy ott más a hangulat.De biztos az sem tetszhet mindenkinek.

Viszont azért itt mondjuk assetóban top 10 ben lenni az valami.
    Mert itt a versenyzői mezőny assetoban a legerősebb szerintem.
    De pl ami most megy bajnokság irhjgvt na kussoljak.

Ez az én egyéni véleményem.
    iRacing

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    19.991
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értek egyet veled. Így is nagyon jelentős melót és szívást végeztek (amiért szerintem nyugodtan kérhetnétek pénzt is), de nem széllel szembe pisáltok, hanem körbe-körbe és néha egy kicsit egymást is. Amúgy meg nem ÉN szeretném, hanem mint kiderült itt, MÁSOK is. Még egy ligát vagy bármit indítani meg saját magam lepisálása lenne, gondolom, az előző oldalak tükrében érted, hogy miért.
    Találd ki, dolgozd ki részelteiben a rendszert, egyeztess a ligákkal, kezeld a ügyes-bajos dolgaikat, hozd össze a konzíliumot.

Viszont azt soha nem fogom megérteni ,hogy minek kellet volna megkérdezzek bárkit is ugyan azért a dologért ami éveken keresztűl megjelent.De természetesen elfogadom , hogy ez megszünt.
    Ha nem élsz vissza a lehetőséggel se mennyiségben, se minőségben, sőt ha az első jelzésünkre normálisan reagáltál volna, és tiszteletben tartod a kérésünket, akkor továbbra is fennállna a lehetőség.

Azt mondod Te már nem foglalkozol a szervezéssel ok de akkor ne is szolj bele , mert lehet tévedek de olyan mintha azert beleszolnál rendesen bocs ha nem így van.
    Ezen az oldalon talán ne te mond meg nekem, hogy mibe szóljak bele és mibe nem.
    Ha érdekel, a GT3 és a WTCC futamok operatív szervezésében nem veszek részt, vagy legalábbis azon igyekszem, hogy ez így legyen.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 14. 16:17.

Sebestyén Csaba Szervertag 2018
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    497
    Túlságosan nagy a társaság, és ahhoz képest meg túlságosan is nagy itt a demokrácia.

kérés-->ellenszegülés---> okok megvitatása--->régi sérelmek--->újabb okok---->de az nem úgy volt--->és én amúgy is másképp csináltam volna---->Hajadismien--->újabb érvek, ellenérvek--->témába bekeverve a versenyszervezés--->még több ok---->megazanyámtudja meddigakarjátokeztmégfolytatni...

Én a második pontnál zártam volna a topikot. ugyanaz lett volna a vége, mint ami most is, csak 2 nap nem szófosással és vitatkozással telt volna el.
    Olyan sokan megtudják itt mondani, hogy mit hogyan kellene csinálni ahelyett, hogy örömükben földhöz vernék a seggüket, mert van aki megcsinálja helyettük.
    Szóval aki régen volt szervező de most másképp csinálná, az nyugodtan veregesse csak a vállát és ahogy a nagy megmondók szokták, rázzák csak az öklüket a magasba és kiabálják nyugodtan, hogy én megmondtam.
    Tegyünk már pontot ennek a szarnak a végére, ahogy azt már Borza Laci már rég megtette:

Város
    Budapest
    Üzenetek
    196
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Túlságosan nagy a társaság, és ahhoz képest meg túlságosan is nagy itt a demokrácia.

kérés-->ellenszegülés---> okok megvitatása--->régi sérelmek--->újabb okok---->de az nem úgy volt--->és én amúgy is másképp csináltam volna---->Hajadismien--->újabb érvek, ellenérvek--->témába bekeverve a versenyszervezés--->még több ok---->megazanyámtudja meddigakarjátokeztmégfolytatni...

Én a második pontnál zártam volna a topikot. ugyanaz lett volna a vége, mint ami most is, csak 2 nap nem szófosással és vitatkozással telt volna el.
    Olyan sokan megtudják itt mondani, hogy mit hogyan kellene csinálni ahelyett, hogy örömükben földhöz vernék a seggüket, mert van aki megcsinálja helyettük.
    Szóval aki régen volt szervező de most másképp csinálná, az nyugodtan veregesse csak a vállát és ahogy a nagy megmondók szokták, rázzák csak az öklüket a magasba és kiabálják nyugodtan, hogy én megmondtam.
    Tegyünk már pontot ennek a szarnak a végére, ahogy azt már Borza Laci már rég megtette:
    Köszi Csabi, csak még a zárás előtt megvártuk a Te véleményed is
    Ha hivatkozol valakire, legalább a nevét pontosan írd
    iRacing

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •