Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1

    R3E FunRace: BMW E90 320 TC - Zandvoort 11.15

    Kedves Versenyzők!

    Ha szerda és épp nincs WTCC Bajnokság, akkor nyílt RaceRoom FUN futam!
    Ezúttal leporoljuk a WTCC 2013-as packot és csak a BMW E90 320 TC autókat hajtjuk meg a Zandvoort (Club verzió) pályán!



    Szimulátor: RaceRoom(INGYENES)
    Pálya: Zandvoort (Club verzió)
    Autók: BMW E90 320 TC ( WTCC 2013)
    Időpont: 2017.11.15. - szerda
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Futamtáv:
    10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    Szerver: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: BMW E90 320 TC
    • Pálya: Zandvoort (Club verzió)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Köridőket ITT nézhetitek meg.

  3. #3
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Cool

    Ez nagyon jó lesz!!! Végre

  4. #4
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Valamiért nem írja fel az időmet. Pedig végig megyem az 1 perces versenyt és utána is megvárom amíg újra betölt a pálya. 1:06.098-nál tartok. Még van hova fejlődni.

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem írja fel az időmet. Pedig végig megyem az 1 perces versenyt és utána is megvárom amíg újra betölt a pálya. 1:06.098-nál tartok. Még van hova fejlődni.
    Mert a játékban Kristóf Jákói vagy, a fórumban meg Kristof Jakoi. Utóbbit kellene a játékban is beállítani.

  6. #6
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mert a játékban Kristóf Jákói vagy, a fórumban meg Kristof Jakoi. Utóbbit kellene a játékban is beállítani.
    Köszönöm a segítséget!

  7. #7
    Fut a szerver: GTR-MASTERS.HU - FUN
    jelszó:masters
    Jó szórakozást!

  8. #8
    Jó kis csaták voltak ma este
    Köszönjük az első futam közvetítését Gál Miklósnak melyet itt nézhettek meg:
    https://www.youtube.com/watch?v=E2CfXC_5IqI

  9. #9
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    Jó volt, csak kevés volt én azt mondom. Remélem még lesz máskor is evvel a kocsival, kicsit jobb pályán ennek a kocsinak. Használhatnánk a RaceRoom pályát is szerintem, én szeretem. Úgy látom két futamra van belőve a legtöbb ember, szóval ha csak 2-3 futamot megyünk akkor lehetne picit hosszabb futam. Mondjuk 15 perc. Gumikopást kár volt kivenni, sőt inkább erősebbre kéne állítani. Ennyi észrevételem van. Köszi a lehetőségért, hogy volt ez a futam.

  10. #10
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag



    A 3 futam eredményei
    Csatolt képek Csatolt képek

  11. #11
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt, csak kevés volt én azt mondom. Remélem még lesz máskor is evvel a kocsival, kicsit jobb pályán ennek a kocsinak. Használhatnánk a RaceRoom pályát is szerintem, én szeretem. Úgy látom két futamra van belőve a legtöbb ember, szóval ha csak 2-3 futamot megyünk akkor lehetne picit hosszabb futam. Mondjuk 15 perc. Gumikopást kár volt kivenni, sőt inkább erősebbre kéne állítani. Ennyi észrevételem van. Köszi a lehetőségért, hogy volt ez a futam.
    Szinte mindig 2-3 futamot megyünk. Azért nem megyünk hosszabbat, hogy minél közelebb maradjon a mezőny egymáshoz és izgalmasabb legyen a verseny. Valamint ha valakik később csatlakoznának akkor ne kelljen sokat várniuk.

    A gumikopás véletlenül lett kikapcsolva ( ezer bocsánat az én saram )

  12. #12
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szinte mindig 2-3 futamot megyünk. Azért nem megyünk hosszabbat, hogy minél közelebb maradjon a mezőny egymáshoz és izgalmasabb legyen a verseny. Valamint ha valakik később csatlakoznának akkor ne kelljen sokat várniuk.

    A gumikopás véletlenül lett kikapcsolva ( ezer bocsánat az én saram )
    Ez mondjuk, jó, hogy ne kelljen sokat várni, ez jó ötlet. Engem érdekelt volna, egy kis lekörözés, jó rövid volt a pálya össze is jöhetett volna hosszabb távon. Az még egy kicsit megbonyolítja a dolgokat.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis csaták voltak ma este
    Köszönjük az első futam közvetítését Gál Miklósnak melyet itt nézhettek meg:
    https://www.youtube.com/watch?v=E2CfXC_5IqI
    Köszönjük a közvetítést! Jó volt így visszanézni, kár, hogy eldobtam a harmadik helyet az első futamon az ízlésemhez mérten roszsul belőtt fékerőelosztás miatt. A másodikon meg pofázás közben nem figyeltem a visszafordítóban, de a harmadikon végül hiba nélkül mentem végig és sikerült azt megnyerni, bár Balázs addigra kiszállt, Tibi és Krisztián meg mögöttem rajtolt.
    Szólhattam volna TS-en az első futam közben, hogy nem támadom Hajdú Gábort, mégiscsak csapattársak vagyunk WTCC-ben. Inkább segítettem gyakorolni neki a nyomás alatt autózást

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •