Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

R3E FunRace: BMW E90 320 TC - Zandvoort 11.15

Kedves Versenyzők!

Ha szerda és épp nincs WTCC Bajnokság, akkor nyílt RaceRoom FUN futam!
    Ezúttal leporoljuk a WTCC 2013-as packot és csak a BMW E90 320 TC autókat hajtjuk meg a Zandvoort (Club verzió) pályán!

Szimulátor: RaceRoom(INGYENES)
    Pálya: Zandvoort (Club verzió)
    Autók: BMW E90 320 TC ( WTCC 2013)
    Időpont: 2017.11.15. - szerda
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Futamtáv:
    10 perc (utána meg indul a következő menet!)

Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

Szerver: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

• A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: BMW E90 320 TC
    • Pálya: Zandvoort (Club verzió)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!

Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

www.facebook.com/GTRMasters

Köridőket ITT nézhetitek meg.

Cool

Ez nagyon jó lesz!!! Végre

Valamiért nem írja fel az időmet. Pedig végig megyem az 1 perces versenyt és utána is megvárom amíg újra betölt a pálya. 1:06.098-nál tartok. Még van hova fejlődni.

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.328
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem írja fel az időmet. Pedig végig megyem az 1 perces versenyt és utána is megvárom amíg újra betölt a pálya. 1:06.098-nál tartok. Még van hova fejlődni.
    Mert a játékban Kristóf Jákói vagy, a fórumban meg Kristof Jakoi. Utóbbit kellene a játékban is beállítani.

Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mert a játékban Kristóf Jákói vagy, a fórumban meg Kristof Jakoi. Utóbbit kellene a játékban is beállítani.
    Köszönöm a segítséget!

Fut a szerver: GTR-MASTERS.HU - FUN
    jelszó:masters
    Jó szórakozást!

Jó kis csaták voltak ma este
    Köszönjük az első futam közvetítését Gál Miklósnak melyet itt nézhettek meg:
    https://www.youtube.com/watch?v=E2CfXC_5IqI

Flag

Jó volt, csak kevés volt én azt mondom. Remélem még lesz máskor is evvel a kocsival, kicsit jobb pályán ennek a kocsinak. Használhatnánk a RaceRoom pályát is szerintem, én szeretem. Úgy látom két futamra van belőve a legtöbb ember, szóval ha csak 2-3 futamot megyünk akkor lehetne picit hosszabb futam. Mondjuk 15 perc. Gumikopást kár volt kivenni, sőt inkább erősebbre kéne állítani. Ennyi észrevételem van. Köszi a lehetőségért, hogy volt ez a futam.

Flag

A 3 futam eredményei
    Csatolt képek Csatolt képek

Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt, csak kevés volt én azt mondom. Remélem még lesz máskor is evvel a kocsival, kicsit jobb pályán ennek a kocsinak. Használhatnánk a RaceRoom pályát is szerintem, én szeretem. Úgy látom két futamra van belőve a legtöbb ember, szóval ha csak 2-3 futamot megyünk akkor lehetne picit hosszabb futam. Mondjuk 15 perc. Gumikopást kár volt kivenni, sőt inkább erősebbre kéne állítani. Ennyi észrevételem van. Köszi a lehetőségért, hogy volt ez a futam.
    Szinte mindig 2-3 futamot megyünk. Azért nem megyünk hosszabbat, hogy minél közelebb maradjon a mezőny egymáshoz és izgalmasabb legyen a verseny. Valamint ha valakik később csatlakoznának akkor ne kelljen sokat várniuk.

A gumikopás véletlenül lett kikapcsolva ( ezer bocsánat az én saram )

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szinte mindig 2-3 futamot megyünk. Azért nem megyünk hosszabbat, hogy minél közelebb maradjon a mezőny egymáshoz és izgalmasabb legyen a verseny. Valamint ha valakik később csatlakoznának akkor ne kelljen sokat várniuk.

A gumikopás véletlenül lett kikapcsolva ( ezer bocsánat az én saram )
    Ez mondjuk, jó, hogy ne kelljen sokat várni, ez jó ötlet. Engem érdekelt volna, egy kis lekörözés, jó rövid volt a pálya össze is jöhetett volna hosszabb távon. Az még egy kicsit megbonyolítja a dolgokat.

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.996
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis csaták voltak ma este
    Köszönjük az első futam közvetítését Gál Miklósnak melyet itt nézhettek meg:
    https://www.youtube.com/watch?v=E2CfXC_5IqI
    Köszönjük a közvetítést! Jó volt így visszanézni, kár, hogy eldobtam a harmadik helyet az első futamon az ízlésemhez mérten roszsul belőtt fékerőelosztás miatt. A másodikon meg pofázás közben nem figyeltem a visszafordítóban, de a harmadikon végül hiba nélkül mentem végig és sikerült azt megnyerni, bár Balázs addigra kiszállt, Tibi és Krisztián meg mögöttem rajtolt.
    Szólhattam volna TS-en az első futam közben, hogy nem támadom Hajdú Gábort, mégiscsak csapattársak vagyunk WTCC-ben. Inkább segítettem gyakorolni neki a nyomás alatt autózást

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •