Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT3 - Büntetések - Monza

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első pár körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Monza 2017.10.29

    R1: Replay

    1:43 - Oláh Gergely - nem figyel oldalra: szóbeli figyelmeztetés
    1:44 - Morvai Norbert - lökés : 1 figyelmeztetés
    1:49 - Zelfel Tamás - lökés: 1 figyelmeztetés
    1:49 - Pinczés Ádám - lökés: 1 figyelmeztetés
    1:57 - Vízner Gábor - cikázás: 1 figyelmeztetés
    2:00 - Oláh Gergely - leszorítás: 2 figyelmeztetés
    2:13 - Morvai Norbert - lökés: 2 figyelmeztetés (méltányolva, magát óvta)
    3:50 - Oláh Gergely - lökés: 2 figyelmeztetés
    3:51 - Baán Szabolcs - lökés: 3 figyelmeztetés
    4:28 - Tömöl Tamás - lökés: 2 figyelmeztetés
    4:39 - Scheiblinger Péter - veszélyes visszatérés: 2 figyelmeztetés

    9:32 - Tömöl Tamás - lökés: 2 figyelmeztetés
    9:36 - Scheiblinger Péter - lökés: 2 figyelmeztetés
    9:37 - Baán Szabolcs - veszélyes visszatérés: 2 figyelmeztetés
    22:33 - Csorosz László - lökés: 3 figyelmeztetés
    22:40 - Csorosz László - veszélyes visszatérés: 3 figyelmeztetés
    22:55 - Morvai Norbert - veszélyes visszatérés: 1 figyelmeztetés
    28:19 - Molnár Dániel - nem figyel oldalra: szóbeli figyelmeztetés

    R2: Replay

    Nagy Levente - nevezett, de nem jelent meg futamon: 1 figyelmeztetés
    1:36 - Sipkai Béla - leszorítás: 3 figyelmeztetés
    1:42 - Mezei Krisztián vs Tóth Szabolcs: versenybaleset
    6:37 - Lányi Tamás - lökés:
    3 figyelmeztetés
    22:45 - Nagy Norbert - lökés: 3 figyelmeztetés
    1:03:56 - Nagy Norbert - fékezés közbeni veszélyes irányváltás: 1 figyelmeztetés


    A versenybíróság a szúrópróba szerű vágás vizsgálataival még nem végzett, ennek eredményét hamarosan közzé tesszük!


    Összevont büntetések:

    2 Boxutca Áthajtás:
    Csorosz László
    Boxutca Áthajtás: Morvai Norbert, Oláh Gergely, Baán Szabolcs, Tömöl Tamás, Scheiblinger Péter, Sipkai Béla, Lányi Tamás, Nagy Norbert
    2 db Figyelmeztetés: Nagy Laci Big, Tóth Ádám, Csorosz László, Sipkai Béla, Baán Szabolcs
    1 db Figyelmeztetés: Mammel Erik, Kovács Géza, Oláh Gergely, Zelfel Tamás, Pinczés Ádám, Vízner Gábor, Tömöl Tamás, Scheiblinger Péter, Nagy Norbert, Nagy Levente, Morvai Norbert


    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 4. és 8. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 11. 06. 07:05. Indoklás: Morvai Norbert +1 figyelmeztetés hozzáírása
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    22:33 - Csorosz László - lökés: 3 figyelmeztetés

    Ha van rá valamilyen mód, akkor ezt szeretném, ha megvizsgálná a versenybíróság még egyszer. Ezt a balesetet ketten okoztuk. Ahogy visszanéztem én úgy érzem, hogy én is hagyhattam volna több helyet a Lacinak és akkor elkerülhettük volna az egészet. Túl súlyosnak tartom, hogy ő ezért 3 figyelmeztetést kapott én meg semmit. Köszönöm előre is.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van rá valamilyen mód, akkor ezt szeretném, ha megvizsgálná a versenybíróság még egyszer. Ezt a balesetet ketten okoztuk. Ahogy visszanéztem én úgy érzem, hogy én is hagyhattam volna több helyet a Lacinak és akkor elkerülhettük volna az egészet. Túl súlyosnak tartom, hogy ő ezért 3 figyelmeztetést kapott én meg semmit. Köszönöm előre is.
    Szia, ezt a részét már néztük, igen hagyhattál volna több helyet, de nem volt kötelező, mivel Laci nem volt kellő átfedésben melletted ahhoz, hogy meglegyen az előzési pozíció és ezáltal nem formálhatott jogot arra, hogy járjon neki az 1 autónyi hely belül.

    Magyarul neki nem volt joga a helyhez melletted, neked meg nem volt kötelességed megadni, ez ilyenkor részedről csupán opcionális.
    Persze, ha meg akarod magad kímélni az ilyen kiforgatásoktól, akkor a saját érdekedben inkább hagyj minidig helyet, biztos, ami biztos.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 05. 18:34.

  4. #4
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Hello!

    A 2:13-as esetemhez szeretnék hozzászólni. Ha 20x nem néztem vissza ezt az esetet, akkor egyszer sem. Replay alapján úgy érzem(igazából már a versenyen is ugyanígy éreztem), hogy Tomi nagyon korán fékez a sikán előtt. Bár az audit pont nem ismerem, de a BMW-vel pont a felüljáró vonalában, vagy esetleg még kicsit utána kell fékezni. Tomi már jóval a felüljáró előtt felvillantja egyszer a féklámpát, amitől már akkor elbizonytalanodtam kicsit. Utána elengedi, de aztán még pont a felüljáró újra előtt elkezd fékezni. Emiatt a féklámpa villantás miatt gondoltam óvatos leszek, és én is hamarabb kezdek fékezni a megszokottnál (úgy, hogy közben ketten jönnek közvetlenül mögöttem támadó pozícióban).
    Ami ezután történik, az végképp fura. Replayen látszik, hogy fékezés közben közeledek rá, de a féktáv vége felé már viszont stagnál a különbség a két autó között. A kanyarbejárathoz érve még mindig van hely köztünk, én már le is léptem a fékről, hogy beforduljak, de Tomi továbbra is fékez kicsit, és elég lassan fordul be, ezért sajnos nekiütközök, és ő félig kiforog.

    11,5 éve szimálutorversenyzem, megjártam már a ranglétra elég sok részét, de nem igazán tudom, hogy mit tehettem volna még, hogy elkerüljem ezt a balesetet. Ahogy említettem, én is korábban fékeztem a kelleténél, pedig igazából azt se indokolta volna semmi, mert az egyenesben még viszonylag nagy volt a távolság köztünk, Tomi előtt meg még tisztes távolban ment a csata. Arra meg végképp nem tudom, hogy lehetne felkészülni, hogy az előttem levő ennyivel lassabban fog fordulni. Tudom, hogy vannak különbségek az autók között, de ennyi szerintem nincs.

    Mindezek ellenére megóvtam magam, mert tapasztalatból tudom, hogy ilyen esetekben azért mindig a hátulról jövő a hibás, de 2 figyelmeztetést talán kicsit erősnek érzek. Ha van rá lehetőség, kérném az eset újravizsgálását, és büntetésem esetleges enyhítését.

    Köszönöm!

    MÁS: Ha jól számolom, 1 db Figyelmeztetés nem lett feljegyezve nálam.

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    A 2:13-as esetemhez szeretnék hozzászólni. Ha 20x nem néztem vissza ezt az esetet, akkor egyszer sem. Replay alapján úgy érzem(igazából már a versenyen is ugyanígy éreztem), hogy Tomi nagyon korán fékez a sikán előtt. Bár az audit pont nem ismerem, de a BMW-vel pont a felüljáró vonalában, vagy esetleg még kicsit utána kell fékezni. Tomi már jóval a felüljáró előtt felvillantja egyszer a féklámpát, amitől már akkor elbizonytalanodtam kicsit. Utána elengedi, de aztán még pont a felüljáró újra előtt elkezd fékezni. Emiatt a féklámpa villantás miatt gondoltam óvatos leszek, és én is hamarabb kezdek fékezni a megszokottnál (úgy, hogy közben ketten jönnek közvetlenül mögöttem támadó pozícióban).
    Ami ezután történik, az végképp fura. Replayen látszik, hogy fékezés közben közeledek rá, de a féktáv vége felé már viszont stagnál a különbség a két autó között. A kanyarbejárathoz érve még mindig van hely köztünk, én már le is léptem a fékről, hogy beforduljak, de Tomi továbbra is fékez kicsit, és elég lassan fordul be, ezért sajnos nekiütközök, és ő félig kiforog.

    11,5 éve szimálutorversenyzem, megjártam már a ranglétra elég sok részét, de nem igazán tudom, hogy mit tehettem volna még, hogy elkerüljem ezt a balesetet. Ahogy említettem, én is korábban fékeztem a kelleténél, pedig igazából azt se indokolta volna semmi, mert az egyenesben még viszonylag nagy volt a távolság köztünk, Tomi előtt meg még tisztes távolban ment a csata. Arra meg végképp nem tudom, hogy lehetne felkészülni, hogy az előttem levő ennyivel lassabban fog fordulni. Tudom, hogy vannak különbségek az autók között, de ennyi szerintem nincs.

    Mindezek ellenére megóvtam magam, mert tapasztalatból tudom, hogy ilyen esetekben azért mindig a hátulról jövő a hibás, de 2 figyelmeztetést talán kicsit erősnek érzek. Ha van rá lehetőség, kérném az eset újravizsgálását, és büntetésem esetleges enyhítését.

    Köszönöm!

    MÁS: Ha jól számolom, 1 db Figyelmeztetés nem lett feljegyezve nálam.
    Elöször is köszönöm hogy szoltál az elmaradt figyelmeztetés miatt! Korrekt tőled. (javítottam)
    Ezt az esetet a VB kb 20 percig vizsgálta és kb. 10 féle kameraállásból, pedálhasználattal,sebesség ellenőrzéssel együttesen. Így van tiéd a felelőség mert te voltál hátul, a te felelősséged felmérni az előtted haladó tempóját. A lökés típusa: hátulról történő lökés, kiforgatással. Ez 3 figyelmeztetést ér amit meg is kaptál csak méltányolva lett mivel magadat óvtad. Újra vizsgálva az esetet is ez a megállapítás, hogy nem voltál elég türelmes és elég volt az a pici lökés hogy a másik fél kiforogjon. Sajnos az első körök ilyenek és még lasabban, még jobban odafigyelve kell az első kanyarokat, köröket megtenni mert mindenki óvatos és ez lesz a vége. A sebesség ellenőrzésénél tapasztaltuk hogy Tamás autója tényleg lasabban fordult el mint a tiéd vagy mások autója kb.10 km\h sebességgel. Ezt a VB úgy ítélte meg, hogy mivel elsőkörös esemény és nagy volt a torlódás ez még teljesen elfogadható. Hozzá tartozik még, hogy Tamás kiforgása után több poziciót is veszít ez miatt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 06. 10:26.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Sziasztok!

    Szeretném, ha újra megvizsgálnátok a "
    9:36 - Scheiblinger Péter - lökés:
    2 figyelmeztetés
    ", T1-ben volt ugye az eset, ahol 3 autóval előttem kisebb baleset volt, lassítottam amennyire a többiek, de az előttem lévő autónak hirtelen kellett fékeznie az előtte lévők miatt és én már hiába tapostam a fékbe, mégis nagyon kicsit megpöccintettem, ami szerencsétlen módon kipörgést okozott. Ha marad a bünti, természetesen elfogadom a VB döntését. Előre is köszönöm.

  7. #7
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Elnézést mindenkitől, ha valakinek lelkébe taposok.

    De ne kelljen már VB-nek mindent 12x újra megnézni, és leírni ugyanazt. Már az előző futamoknál se értettem ezt a nézzünk vissza mindent még egyszer. Ezek megalapozott döntések. Tiszta félreértésnél ok.

    Zelfi: "...A lökés típusa: hátulról történő lökés, kiforgatással. Ez 3 figyelmeztetést ér..."

    Az előttem hozzászóló kolléga még le is írta, hogy elnézte, és megtörtént ami. 3 helyett 2. Akkor mit kellene még nézni? I don't get the point...
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  8. #8
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést mindenkitől, ha valakinek lelkébe taposok.

    De ne kelljen már VB-nek mindent 12x újra megnézni, és leírni ugyanazt. Már az előző futamoknál se értettem ezt a nézzünk vissza mindent még egyszer. Ezek megalapozott döntések. Tiszta félreértésnél ok.

    Zelfi: "...A lökés típusa: hátulról történő lökés, kiforgatással. Ez 3 figyelmeztetést ér..."

    Az előttem hozzászóló kolléga még le is írta, hogy elnézte, és megtörtént ami. 3 helyett 2. Akkor mit kellene még nézni? I don't get the point...
    Egyetértek. Hacsak nem csúszott be valami hiba, nincs sok értelme ezen rágódni.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretném, ha újra megvizsgálnátok a "
    9:36 - Scheiblinger Péter - lökés:
    2 figyelmeztetés
    ", T1-ben volt ugye az eset, ahol 3 autóval előttem kisebb baleset volt, lassítottam amennyire a többiek, de az előttem lévő autónak hirtelen kellett fékeznie az előtte lévők miatt és én már hiába tapostam a fékbe, mégis nagyon kicsit megpöccintettem, ami szerencsétlen módon kipörgést okozott. Ha marad a bünti, természetesen elfogadom a VB döntését. Előre is köszönöm.
    A VB a kérdéses esetet újravizsgálta, és a büntetést továbbra is jogosnak találta. Ahogyan azt már fent említettük, illetve eddig sem volt titok, hogy a hátulról történő lökésért 3 figyelmeztetés jár alap esetben, amennyiben a kilökött/kiforgatott fél több pozíciót is bukik az esettel. Azonban a szituáció, a körülmények, valamint az előtted zajló eset láthatósága miatt 2 figyelmeztetésre mérsékeltük a büntetést. Valóban hirtelen történt az eset, azonban a replayen a pedál app alapján a sikán közepén még a gázt is adtál, ami miatt már vészféktávon belülre kerültél, így nem sikerült elkerülnöd a balesetet. Az javasoljuk, ha előtted történik valami incidens, akkor fokozott óvatossággal közelítsd meg, pláne ha az előtted haladók miatt a kilátás is korlátozott. Továbbá, bár sokat javult a törésmodell, még mindig túlságosan "elpattannak" az autók egymástól, így törekedni kell a kis kontaktok elkerülésére is.

  10. #10
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    A VB a kérdéses esetet újravizsgálta, és a büntetést továbbra is jogosnak találta. Ahogyan azt már fent említettük, illetve eddig sem volt titok, hogy a hátulról történő lökésért 3 figyelmeztetés jár alap esetben, amennyiben a kilökött/kiforgatott fél több pozíciót is bukik az esettel. Azonban a szituáció, a körülmények, valamint az előtted zajló eset láthatósága miatt 2 figyelmeztetésre mérsékeltük a büntetést. Valóban hirtelen történt az eset, azonban a replayen a pedál app alapján a sikán közepén még a gázt is adtál, ami miatt már vészféktávon belülre kerültél, így nem sikerült elkerülnöd a balesetet. Az javasoljuk, ha előtted történik valami incidens, akkor fokozott óvatossággal közelítsd meg, pláne ha az előtted haladók miatt a kilátás is korlátozott. Továbbá, bár sokat javult a törésmodell, még mindig túlságosan "elpattannak" az autók egymástól, így törekedni kell a kis kontaktok elkerülésére is.
    Rendben, értem, köszönöm, hogy megnéztétek újra.

  11. #11
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A versenybíróság át vizsgálta a vágásokat. Dicséret illeti meg a társaságot mindkét szerveren. Szembetűnő, sorozatos, előnyszerzés céljából történő vágást nem tapasztaltunk! Tehát büntetést sem szabott ki a VB senkire. Gratulálunk a tiszta futamhoz mindenkinek. Csak így tovább!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •