Oldal: 8 / 10 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (228 összesen)
  1. #176
    Úgy néz ki Nvidia Inspectorral a nem listázott játékoknál is aktiválni lehet - Reddit (a címben amúgy rossz technológia van, de ettől még erről van szó)

  2. #177
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy néz ki Nvidia Inspectorral a nem listázott játékoknál is aktiválni lehet - Reddit (a címben amúgy rossz technológia van, de ettől még erről van szó)
    Ez a VRS, ami egy teljesen más dolog. Tegnap óta megértettem pontosan hogyan is müködik, szóval azóta kiderült hogy ez nagyon is hasznos és megéri.

    Gyors teszt alacsony pixel density-vel hogy jobban lássam a különbséget. Robo Recall, minden maxon, képminőség szerint sorrendbe állitva szubjektiven:
    1. Pixel Density: 1.0, MSAA 4x, VRSS adaptive -> 60% gpu
    2. Pixel Density: 1.4, MSAA 2x, VRSS off -> 60% gpu
    3. Pixel Density: 0.7, MSAA 4x, VRSS adaptive -> 40% gpu
    4. Pixel Density: 0.7, MSAA 2x, VRSS adaptive -> 35% gpu
    5. Pixel Density: 0.7, MSAA 4x, VRSS off -> 40% gpu

    A lényege ennek az egésznek szerintem az alábbi configoknál jön majd ki:
    1. Pixel Density: 1.0, MSAA 4x, VRSS adaptive -> 60% gpu
    2. Pixel Density: 1.5, MSAA 4x, VRSS off-> 75% gpu

    Jobbnak éreztem 1.0 PD-vel mint 1.5-el, miközben kevesebb gpu-t használt. Szélen recés tud lenni, de azt meg nem nézi úgy se az ember. iRacing esetén is irták hogy a Two Pass Trees-t ki kell kapcsolni, de meg lehet hackelni hogy használható legyen már most.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2020. 01. 08. 22:25.

  3. #178
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

  4. #179
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Akkor acc-vel meg is lesz a 30 fps 1080Ti-vel.

  5. #180
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor acc-vel meg is lesz a 30 fps 1080Ti-vel.
    En is igy vagyok. 1080ti iracingben es sima assettoban most jo nekem a samsung szemuveggel de a tobbi jatek mar van hogy bekohog.
    El kell fogadni hogy itt az ev masodik feleben 3080ti upgrade lesz szukseges ha az ember akar szebb kepminoseget es uj szemuveget.
    En kb 10kg tulsullyal vagyok most azt 6 honap alatt leadom es a kajan megsporolt penzbol jon a 3080ti


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  6. #181

    Erkeznek az uj vr szemuvegek

    Kezdodik kezdodik...

    Az mrtv youtuber megkapta a pimax 8kx-et amit rendelt, szoval a szallitas elindult.

    A samsung elkezdte akciozni a regi o+ szemuveget de nagyon durvan. Van valami kiszovargott kep is az ujrol de meg hivatalos nincs rola. Meglepodnek ha marciusig nem jonne ki az uj.

    Szoval jonnek szepen lassan az un dolgok.

    Tovabbi hirek hogy a 3080ti ugye 15-30% novekedest hoz majd azt mondta az nvidia. Erre az amd mondta hogy jon neki is iden kartyaja ami szinten 30% -al gyorsabb lesz mint a 2080ti.

    Prociban is erosit az amd szoval hatha vegre az arat le a teljesitmeny meg felfele fog menni

    Mit gondoltok ez lesz vegre a VR eve? Amikor elerjuk a megfizetheto es stabilan futon 1080p monitor minoseget es szep nagy fov-ot?

  7. #182
    Folytassuk itt a diskurzust, hogy ne tördelődjenek szét az információk. Meglátjuk, egyelőre úgy néz ki, hogy nagy húzás volt a Valve-től a VR-exkluzív HL játék, karácsony óta mindenhol kisöpörték az Index készleteket és azóta is nagyobb rá a kereslet a gyártási kapacitásnál. A fejlesztői oldaluk alapján ráadásul nem is csak a saját hardverre koncentrálnak, próbálják minden lehetséges headset - kontroller kombóra optimalizálni. Ha a fogadtatása pozitív lesz az adhat egy löketet újra a fejlődésnek, de azért ahogy láttam a játékosok nagy része most is inkább fanyalog a VR-exkluzitivás miatt semmint hogy tervezné a belépőt.

  8. #183
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdodik kezdodik...

    Az mrtv youtuber megkapta a pimax 8kx-et amit rendelt, szoval a szallitas elindult.
    ?
    Akkor hiszem el, hogy elkezdődött a kiszállítás, amikor Szűcs Tomi is megkapta a sajátját
    Addig ez csak marketing.
    iRacing

  9. #184
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor hiszem el, hogy elkezdődött a kiszállítás, amikor Szűcs Tomi is megkapta a sajátját
    Addig ez csak marketing.
    Igen Szucs Tomi a mi emberunk.

    Nem tudod milyen sort szeret? Szivesen vinnek neki amikor megvan a szemuvege es beleneznek 10 percre.

    Aztan szerintem ha elfut jol es tenyleg szep a kepe akkor johet a beszerzes nalam is

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  10. #185
    Nagy a csend mindenhol. Keresem a hireket folyamatosan az uj samsungrol, 8kx kiszallitasrol, egyeb gyartok cuccairol, valamint nvidia, amd es intel oldalarol is de mindenhol mindenki csendben uldogel.
    Valaki lat barmit dobjon majd linkeket ide.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  11. #186
    HP-Valve-Microsoft új headseten dolgozik
    https://hu.ign.com/vr/57066/news/oss...-megalkotasara

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  12. #187
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    HP-Valve-Microsoft új headseten dolgozik
    https://hu.ign.com/vr/57066/news/oss...-megalkotasara

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről
    Ja ezt lattam de sajna semmi konkretat nem irtak de a specifikaciorol se az idozitesrol. Jobb lett volna nem is irnak

    Amugy jol latom hogy meg mindig abpimax 8kx meg 8kplus a ket vezeto szemuveg? (Fov es kepminoseg)

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  13. #188
    Akinek van valve index elado csorogjon
    (20 4730263)

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  14. #189
    Azt nem tudja valaki, önállóan az Index Base Station már nem lesz rendelhető? Majd egy esetleges controller vásárláskor szükségem lenne rá, de év eleje óta nem elérhető. Valahol azt olvastam, hogy a HTC Base Station hardvere ugyanaz, csak a branding más, ez igaz?

  15. #190
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudja valaki, önállóan az Index Base Station már nem lesz rendelhető? Majd egy esetleges controller vásárláskor szükségem lenne rá, de év eleje óta nem elérhető. Valahol azt olvastam, hogy a HTC Base Station hardvere ugyanaz, csak a branding más, ez igaz?
    HTC cuccok jók hozzá, kontroller is, base station is.

  16. #191
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Sziasztok,

    valaki ebben most nagyon benne van mit érdemes most venni belépő szinten tehát nem 200-300 ezerért.

    HP reverb?

    Kizárólag szimulátorozáshoz használnám.

    Jelenleg egy 34" 21:9-es monitoron játszom ahhoz képest ad annyival nagyobb élményt hogy megérje váltani?

    1080Ti kártyám van hozzá
    2600X
    32Gb RAM

  17. #192
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    valaki ebben most nagyon benne van mit érdemes most venni belépő szinten tehát nem 200-300 ezerért.

    HP reverb?

    Kizárólag szimulátorozáshoz használnám.

    Jelenleg egy 34" 21:9-es monitoron játszom ahhoz képest ad annyival nagyobb élményt hogy megérje váltani?

    1080Ti kártyám van hozzá
    2600X
    32Gb RAM
    szerintem simán ...Rift S vagy ha jobb kép kell akkor Hp reverb
    1,5 hónapja váltottam S-ről Reverbre és nem bántam meg...sőt

    monitoron én pl már alig találok körbe
    számomra a vr kb annayira must have , mint h kormány kell szimulátorhoz , nem kontroller...

  18. #193
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    monitoron én pl már alig találok körbe
    amúgy ez nálam is kialakult. érdekes, hogy normális esetben semmi gondom a képernyőkkel, játékokban sem, de vezetésnél az agyam már egyből 3D képre számít és a sík látvánnyal nem tud mit kezdeni, teljesen leromlott nálam a sebesség és a távolságok érzékelése, elég frusztráló. pedig én komolyan azt hittem ez csak ilyen szükségtelen elitizmus

  19. #194
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    valaki ebben most nagyon benne van mit érdemes most venni belépő szinten tehát nem 200-300 ezerért.

    HP reverb?

    Kizárólag szimulátorozáshoz használnám.

    Jelenleg egy 34" 21:9-es monitoron játszom ahhoz képest ad annyival nagyobb élményt hogy megérje váltani?

    1080Ti kártyám van hozzá
    2600X
    32Gb RAM
    Zpeti pimax 5k-jat vedd meg szerintem. En ha ma.kellene vennem pimaxot vagy indexet vennek

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  20. #195
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Zpeti pimax 5k-jat vedd meg szerintem. En ha ma.kellene vennem pimaxot vagy indexet vennek

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ha lenne annyi felesleges pénzem....😓😢🙂

  21. #196
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lenne annyi felesleges pénzem....
    Ez befektetes
    Amugy nekem is lesz elobb utobb egy elado odyssey+ ami hibatlanul mukodik de szeretnek vagy egy pimax 8kx et vagy valami hasonlot majd.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  22. #197
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sajnos nálam is kialakult az, hogy nem találok körbe Vr nélkül. A Hype-R-brn mentem találkozón és csak forogtam, mondta is valaki, hogy Bajnoki futamon is így kellenne😉

    Rift S beleposzintnek a legjobb. Hp reverb egy szűkebb rétegnek jó, fejmeret, szemtavolsag, fülhallgató szempontjából sem passzol mindenkinek. Szeptemberben jön a második generáció belőle, ami gyakorlatilag egy Index lesz, én kivarnam azt.

  23. #198
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Köszi a válaszokat

  24. #199
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Pimax 4K-ról mi a vélemény?

  25. #200
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Pimax 4K-ról mi a vélemény?
    csak 3dof , így elég furcsa tud lenni és nem is túl jó a tracking , mert ha mozgatod a fejed akkor jó kis ghosting , utánhúzás van..a kép az egész jó , de a felbontáshoz képest inkább csalódás
    én semmikép se ajánlanám, pláne nem 2020-ban...
    ha budget megoldás kell akkor egy olcsóbb wmr headset jobb választás szerintem , vagy egy használt cv1 olcsóért

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •