Oldal: 6 / 10 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (228 összesen)
  1. #126
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Reverb-nél van szoftveres IPD,WindowsMR-beállítások-headsetkijelző alatt lehet egy csúszkán állítani.
    A felbontás biztos itt a legjobb jelenleg, színek jók, FOV nem egy nagy szám manapság,sweetspot elmegy, de szerintem jobb ebben a RiftS, Index, Pimax is, kényelmesnek kényelmes.
    Mindjárt ki is teszem a hardverapróra.https://hardverapro.hu/apro/hp_reverb/hsz_1-50.html
    Az AMD vonalat nem erőltetném jelenleg, Pimax ráadásul használja is az NVidia feature-öket, pld. a fixed fovated rendering tök jól működik.
    Próbáltam a szoftveres ipd állítást, de ezt már a talin is megbeszéltük, hogy nem sok értelme van, a lencsét kell jól pozicionálni, ha a képet húzod ide-oda, akkor vagy kancsal leszel, vagy szét kéne nézz a szemeiddel. A kancsalítás még menne, de széttartás nem megy)
    iRacing

  2. #127
    Na ez a felbontás és fov már jó lesz, úgy látom továbra se marad pénzem az autóm javítására
    iRacing

  3. #128
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam a szoftveres ipd állítást, de ezt már a talin is megbeszéltük, hogy nem sok értelme van, a lencsét kell jól pozicionálni, ha a képet húzod ide-oda, akkor vagy kancsal leszel, vagy szét kéne nézz a szemeiddel. A kancsalítás még menne, de széttartás nem megy)
    ZPeti,
    Azt hiszem nezegetve itt a hireket a neten uj kuldetesunk lesz. A Pimax 8kx-et kell kiprobalnunk nagyon hirtelen amint megjelenik. A kepminosege kb reverb szintu ahogy latom (es a reverb kepe az kifogastalan) de szep nagy fov is van neki extrakent.

    Mivel egyelore sehol nem akcioztak meg le a reverbet ezert lehet meg fogom varni a cserevel a januart es kiprobalok egy pimax 8kx-et valahol mert ha tenyleg jo a kepminoset es iracing alatt az fps is jo lesz akkor lehet az a jo megoldas...

    Udv
    Lipi

  4. #129
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ahogy várni lehetett, akciózott az amazon.de:

    Oculus Rift S - 399,00 €
    https://www.amazon.de/Oculus-Rift-PC.../dp/B07PTMKYS7

    HP reverb sajnos érdemben nem lett akciós, -10 euró.

  5. #130
    Jon majd arra is a akcio 1 heten belul. Volt mar 1-1 pillanatra 500

  6. #131
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Oculus Rift S szállitással 352.99€ (Revoluttal ~118.500 Ft)
    https://www.caseking.de/en/oculus-ri...-gavr-070.html

    Erőteljesen elgondolkodtatott ez az ár. Alzán ugye 160, berendeltem volna, erre megszünt még tegnap az akció

    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Jon majd arra is a akcio 1 heten belul. Volt mar 1-1 pillanatra 500
    Én nem láttam, hogy bárhol is lett volna 500 a HP Reverb. Indulásként volt még 600, de ennyi.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2019. 11. 27. 11:25.

  7. #132
    Ma sikeresen megrendeltem 509 euroert a reverbet. Dec 16-an vehetem kezembe csak sajna mert nem szallitanak kozvetlenul Magyarorszagra.

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Oculus Rift S szállitással 352.99€ (Revoluttal ~118.500 Ft)
    https://www.caseking.de/en/oculus-ri...-gavr-070.html

    Erőteljesen elgondolkodtatott ez az ár. Alzán ugye 160, berendeltem volna, erre megszünt még tegnap az akció



    Én nem láttam, hogy bárhol is lett volna 500 a HP Reverb. Indulásként volt még 600, de ennyi.

  8. #133
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Ma sikeresen megrendeltem 509 euroert a reverbet. Dec 16-an vehetem kezembe csak sajna mert nem szallitanak kozvetlenul Magyarorszagra.
    Link is jöhetne ilyenkor, hátha mást is érdekel
    https://store.hp.com/GermanyStore/Me...pt=ABB&sel=DTP
    Mit Gutscheincode 19BLACK15 jetzt nur 509,14 € zahlen

    December 16 hogy jött ki? Fogalmam sincs hogy lehet hozzánk szállittatni kintről, biztos lehet de kicsit necces számomra, nem szivesen iktatnék mindig közbe egy céget ha valami gond van
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2019. 12. 01. 12:18.

  9. #134
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ez nagyon jo ar, en szivesen megrendelem nektek is, ha szeretnetek.

    Ausztriaba szallitanak, Pestre meg el tudom vinni.

    PS: Sztorno, nem szallitanak Ausztriaba sem...

  10. #135
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nagyon jo ar, en szivesen megrendelem nektek is, ha szeretnetek.

    Ausztriaba szallitanak, Pestre meg el tudom vinni.

    PS: Sztorno, nem szallitanak Ausztriaba sem...
    Csak nemetekhez szallitanak. Es ez a consumer verzio. Tegnap este azonban uk ho shop kirakta ugyanilyrn aron a pro verziot. Szoval a nemetet lemondtam es rendeltem pro t a uk shopbol. Ez is csak uk cimre szallit szoval kell valaki aki atpostazza vagy hazahozza de most ez legalabb a pro verzio

  11. #136
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Link is jöhetne ilyenkor, hátha mást is érdekel
    https://store.hp.com/GermanyStore/Me...pt=ABB&sel=DTP
    Mit Gutscheincode 19BLACK15 jetzt nur 509,14 € zahlen

    December 16 hogy jött ki? Fogalmam sincs hogy lehet hozzánk szállittatni kintről, biztos lehet de kicsit necces számomra, nem szivesen iktatnék mindig közbe egy céget ha valami gond van
    Ugy jott ki a dec 16 hogy megyek munchenbe aznap es akkor vettem volna at ismerosomtol akinek a cimere rendeltem. De kozben lemondtam es uk cimre rendeltem pro verziot.

    Az pedig mar a jovo het elejere idejon ha szerencsem van

  12. #137
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nekem ma jött meg az RTX2070. Iracing esetében nem akkora a javulás, mint amekkorát vártam. Sok mindent feljebb tudtam vinni (1xAA2xAF -> 4xAA16xAF), de érzésre már a szemüveg kevés a gpu-hoz. Hiába állitottam fel 150ről 200ra a ppd-t is, észrevehetően nem lett szebb a játék.

    Szóval pl Iracing esetében a GTX1060 bőven elég a CV1-hez, RTX2070 az már inkább Rift S vagy HP Reberb mellé való (utóbbin gondolkozok is, még ma akciós)

  13. #138
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ma jött meg az RTX2070. Iracing esetében nem akkora a javulás, mint amekkorát vártam. Sok mindent feljebb tudtam vinni (1xAA2xAF -> 4xAA16xAF), de érzésre már a szemüveg kevés a gpu-hoz. Hiába állitottam fel 150ről 200ra a ppd-t is, észrevehetően nem lett szebb a játék.

    Szóval pl Iracing esetében a GTX1060 bőven elég a CV1-hez, RTX2070 az már inkább Rift S vagy HP Reberb mellé való (utóbbin gondolkozok is, még ma akciós)
    Nekem az odyssey plusnal a proci a limit a 8700k nal nem a 1080ti.

    A reverb ma indul dpd vel londonbol. Ha szerencsem van pentekre beesik. Kivancsi vagyok milyen lesz a teljesitmeny. Az odyssey az kb maxon megy iracinggel, assettoval is de project cars 2 ben bekohog a gpu

  14. #139
    Nekem 2070 Super van, a dedikált VR címeket simán viszi az Indexen 120 Hz-en, viszont specifikusan szimulátorokban ugyanehhez szerintem elengedhetetlen egy tuningolt 9900K és egy 2080 Ti. Persze egyedül körözgetve nincs gond, de mezőnnyel inkább a 90 Hz a járható út, ha supersamplingot is szeretne használni az ember. Én ezért is fogadom kicsit kétkedve ezeket az új Pimaxokat, két natív 4K kijelző megbízható meghajtásához szerintem nincs még a piacon elég erős mezei végfelhasználóknak szánt hardver.

  15. #140
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 2070 Super van, a dedikált VR címeket simán viszi az Indexen 120 Hz-en, viszont specifikusan szimulátorokban ugyanehhez szerintem elengedhetetlen egy tuningolt 9900K és egy 2080 Ti. Persze egyedül körözgetve nincs gond, de mezőnnyel inkább a 90 Hz a járható út, ha supersamplingot is szeretne használni az ember. Én ezért is fogadom kicsit kétkedve ezeket az új Pimaxokat, két natív 4K kijelző megbízható meghajtásához szerintem nincs még a piacon elég erős mezei végfelhasználóknak szánt hardver.
    Erre mondták azt iracing fórumon jogosan, hogy 100 alatti pixel density-t is lehet használni ott ahol kell. Például virtual desktopot simán birja majd egy top gpu, szóval lesz olyan használati mód ahol segit a 4K per szem

  16. #141
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 2070 Super van, a dedikált VR címeket simán viszi az Indexen 120 Hz-en, viszont specifikusan szimulátorokban ugyanehhez szerintem elengedhetetlen egy tuningolt 9900K és egy 2080 Ti. Persze egyedül körözgetve nincs gond, de mezőnnyel inkább a 90 Hz a járható út, ha supersamplingot is szeretne használni az ember. Én ezért is fogadom kicsit kétkedve ezeket az új Pimaxokat, két natív 4K kijelző megbízható meghajtásához szerintem nincs még a piacon elég erős mezei végfelhasználóknak szánt hardver.
    Szerintem fel ev es itt a 3080ti meg uj amb aztan valahogy csak eldocog majd a pimax 8kx. Amugy ujra csuszik a pimax lehet hamarabb lesz uj proci minthogy megjelenne a szemuveg

  17. #142
    Orommel jelentem hogy az uj hp reverb szemuvegem legkesobb hetfon a kezemben lesz.

    Ezzel egyidoben eladova valik hibatlanul mukodo samsung odyssey plus szemuvegem. Van hozza maga a szemuveg, 1 bontatlan jobb kezes kontroller, 1 15 percet hasznalt balkezes kontroller. 2 db vr coverrol rendelt kenyelmes uj fejszivacs (egyik nem volt egyaltalan hasznalva meg). A gyari szivacs ami 1 orat volt hasznalva.

    Marc 15 en amerikaban vettem. Elektronikus szamlaja megvan. Ami nincs meg az a doboza mivel azt azonnal kidobtam mert hazahozni repulon ekkora dobozt lehetetlen.

    Akit erdekel 120e ft ert megveheti es atveheti keddtol.

    Ha ki akarja probalni akkor csobankan megteheti es meghivom egy pohar kolara is.

    En csak es kizarolag iracingben meg neha assettoban hasznaltam. Osszesen igy visszanezve az iracing statisztikamat osszesen kevesebb mint 150 orat ment. Nincs ismert hibaja, nem volt vele semmi gondom. A kepe tokeletes de a reverb meg egy fokkal megjobb ezert valtok.

    Erdekel hivj: 20 4730263

  18. #143
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sziasztok!

    Vettem egy HP reverbet, de nekem nem jott be. Ha valaki szeretne, 600 EUR-ert megveheti tolem es elviszem Budapestre vagy eljohet erte akinek kell.

    Szamlas, garancias, 20 percet volt uzemben, meg az kijelzovedo foliat sem vettem le rola.

    Ha nem kell senkinek vasarnapig, hetfon visszaviszem a boltba.

  19. #144
    Meselj mi volt a baj vele?

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Vettem egy HP reverbet, de nekem nem jott be. Ha valaki szeretne, 600 EUR-ert megveheti tolem es elviszem Budapestre vagy eljohet erte akinek kell.

    Szamlas, garancias, 20 percet volt uzemben, meg az kijelzovedo foliat sem vettem le rola.

    Ha nem kell senkinek vasarnapig, hetfon visszaviszem a boltba.

  20. #145
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Meselj mi volt a baj vele?
    Az, hogy nem vette le a kijelző védő fóliát

  21. #146
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy nem vette le a kijelző védő fóliát
    Kamuzol

  22. #147
    Aldassek a dpd. Ma megkaptam a reverbet. Este beuzemelem es irok hirtelen hatha erdekel valakit hogy milyen

  23. #148
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy nem vette le a kijelző védő fóliát
    Tenyleg nem vettem le, kek folia van rajta, ami a szineket befolyasolta, de mast nem. Arra voltam kivancsi, hogy mekkora a kulonbseg a Rift S-hez kepest. Hamar kiderult, hogy marginalis.

    Ami rovid ido alatt feltunt, hogy az elessege addig tart, amig egyenesen es kicsit felfele nezek. Amint elneztem oldalra, homalyos volt a kep. Ezen kivul kenyelmetlen is volt.

  24. #149
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tenyleg nem vettem le, kek folia van rajta, ami a szineket befolyasolta, de mast nem. Arra voltam kivancsi, hogy mekkora a kulonbseg a Rift S-hez kepest. Hamar kiderult, hogy marginalis.

    Ami rovid ido alatt feltunt, hogy az elessege addig tart, amig egyenesen es kicsit felfele nezek. Amint elneztem oldalra, homalyos volt a kep. Ezen kivul kenyelmetlen is volt.
    Ezt most tényleg komolyan írtad???

    Én próbáltam a talin, aztán majdnem vettem is egyet, (ha nem a hibás első szériás lett volna,) de szerintem ég és föld, felbontás, élesség, összehasonlíthatatlanul jobb. Ha azt mondod kényelmetlen és kicsi a fov és az éles rész a szemtávolság állítás hiánya miatt az ok, de rift s-hez mérten szerintem nem sokkal rosszabb az élesen látható terület.
    Én szemtáv állítás és a pimaxhoz mérten fele fov miatt nem cserélek, felbontás élességben ver minden most kapható vr szemüveget, vedd le a kék fóliát és marginális lesz a különbség...
    iRacing

  25. #150
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt most tényleg komolyan írtad???

    Én próbáltam a talin, aztán majdnem vettem is egyet, (ha nem a hibás első szériás lett volna,) de szerintem ég és föld, felbontás, élesség, összehasonlíthatatlanul jobb. Ha azt mondod kényelmetlen és kicsi a fov és az éles rész a szemtávolság állítás hiánya miatt az ok, de rift s-hez mérten szerintem nem sokkal rosszabb az élesen látható terület.
    Én szemtáv állítás és a pimaxhoz mérten fele fov miatt nem cserélek, felbontás élességben ver minden most kapható vr szemüveget, vedd le a kék fóliát és marginális lesz a különbség...

    jelentem bedugtam megteszteltem 1 oraban. Szemtavolsagom 72 itt meg ugy 67-et enged max. Van azonban egy registry atirasos trukk azzal megy a 72. De hogy jobb e ettol azt nemtom mert magan a feluleten nem irta at 72 re a maxot csak mintha ereznem hogy jobb (placebo is lehet).

    A kepminosege bajnok ez teny. A szinei gyonyoruek. Kenyelme nem rossz ennek egyaltalan de most keresztprobakent visszadugtam a samsung odysseyt es az nekem most kenyelmesebb (de lehet azt szokta meg a fejem meg azon rajta van a 20 euros utangyartott vrcover, ami nelkul konkretan torte a fejem).

    Most hogy visszaraktam az odusseyt en hirtelen azt erzem hogy nekem odysseyben most jobban esik a vezetes, ami szerintem annak is betudhato hogy kb 14 heten at volt rajtam hetente 4 futamot es kb 3 ora gyakorlast szoval hozzaszoktam erosen.

    Holnap lesz itt az igazsag pillanata, mert akkor kipihenten kenyelmesen nekimegyek egy hosszabb tesztnek. Es megyek minimum 3-4 szer fel orat. Ezutan pedig visszaulok az odysseybe es nyomok abban fel orat hogy mit erzek.

    Amugy nekem ez a reverb 509euro + 26 font postakoltsegbe volt ami azert az odyssey arahoz kepest amit most amerikabol behozva kb 130-140e hufba meg lehet uszni (csak kell hozza valaki aki behozza) azert mondjuk ugy hogy erezhetoen magasabb. A kepminoseg egyertelmuen jobb a szinek es az elesseg tokeletes de kiderul majd hogy mi lesz holnap. pl ha megfajdul a fejem benne akkor eladom a picsaba az biztos, mert fejfajasom az odysseyben sose volt es most (bar lehet faradt vagyok es bebeszelem) de a tesz tutan kicsit faj a fejem). ugyanilyen ok az eladasra ha a teszt utan visszaveszem az odysseyt es az elso 5 korben gyorsabb kort megyek es jobban fog esni a vezetes mint a reverbbel

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •