Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 82 (82 összesen)
    Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.282

Valve Index

Értem én hogy csúcsszuper minden, de ez szerintem nagyon durva árcetli lett.

A Valve már felveszi az előrendeléseket a fejlesztésre, amelyeket a nyáron kezdenek el teljesíteni, és ekkor az üzletekben is megjelenik a headset. Utóbbi 539 euróba kerül, de ebben a csomagban nincs is más, vagyis külön lehet majd beszerezni a két kontrollert 299 euróért, illetve egy bázisállomást 159 euróért. Az arcpárna és a VirtualLink kiegészítők egyenként 43 euróért igényelhetők.
    A csomagajánlatok tekintetében a headset és a két kontroller együtt 799 euróba kerül, míg a komplett szett, amely az előbbihez két bázisállomást is hozzácsap 1079 euróért érhető el.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Nagy Laci Szervertag 2019 barcalaci84 logója
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.945

...

Azért szimulátorozashoz elgondolkodtató ajánlat szerintem...
    700 euróból kijon ami szimezeshez kell...
    A rift s 450 euró plusz áfa különbözet...
    Viszont a rift s nem tűnik igazán elorelepesnek, pár dologban meg hatralepes is..egy facelift
    Az index jobb felbontas, magasabb kepfrissites, van füles és nagyobb fov, ami elég vonzon hangzik...
    Szóval manapság nem egyszerű dönteni

És ott a HP reverb is... Csak azt mi hajtja ki egy szimmel?

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy, át lehet-e tenni esetleg kormányra vagy más gombra a Space-Ctrl combót ( Pimax 5K ) a nézet központosításhoz?

Elég szar verseny közben headsettel a fejen, vakon , körönként a bill. nyomkodni.

Másnak ez nem gond?

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.231
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy, át lehet-e tenni esetleg kormányra vagy más gombra a Space-Ctrl combót ( Pimax 5K ) a nézet központosításhoz?

Elég szar verseny közben headsettel a fejen, vakon , körönként a bill. nyomkodni.

Másnak ez nem gond?
    Ezzel bármit megtehetsz.
    https://www.autohotkey.com/

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.282
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Másnak ez nem gond?
    Ha egyszer benne vagy nem szabadna körönként ezt nyomkodnod...kap elég fényt, tracking rendben?

Amúgy én is vakon intézkedem ha fejemre igazítottam, de ez szokott lenni a legkisebb bajom ezzel a sok szar kütyüvel.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

nincs tracking , csak fejszett, de rF2, PC2, R3E nincs gond.

Szűcs Tamás Szervező izitom logója
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    666
    Fel lehet esetleg tenni kormányra a jobbra-balra nézést, és ha egyszerre nyomod az is alaphelyzetbe állítja,
    esetleg joytokey, de a legegyszerűbb a content managert használni, ott is szabadon állítható gomb(Reset camera in VR)
    Én most mentem 10 kört, és egyszer sem állítódott el a beépített követés.
    Hányas PiTool és firmware van fent?

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •