Oldal: 7 / 10 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (228 összesen)
  1. #151
    Pont ezt írtam én is, valami nem kerek, vagy a szemtáv állításs hiánya miatt, vagy a lencse nem az igazi, vagy túl erős a fénye a panelnek, vagy mindhárom, de ebben én se bírtam 20percnél tovább. Aztán lehet hozzá lehetne szokni, de így elsőre nem volt jó a szememnek.

    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Most hogy visszaraktam az odusseyt en hirtelen azt erzem hogy nekem odysseyben most jobban esik a vezetes, ami szerintem annak is betudhato hogy kb 14 heten at volt rajtam hetente 4 futamot es kb 3 ora gyakorlast szoval hozzaszoktam erosen.


    A kepminoseg egyertelmuen jobb a szinek es az elesseg tokeletes de kiderul majd hogy mi lesz holnap. pl ha megfajdul a fejem benne akkor eladom a picsaba az biztos, mert fejfajasom az odysseyben sose volt es most (bar lehet faradt vagyok es bebeszelem) de a tesz tutan kicsit faj a fejem). ugyanilyen ok az eladasra ha a teszt utan visszaveszem az odysseyt es az elso 5 korben gyorsabb kort megyek es jobban fog esni a vezetes mint a reverbbel
    iRacing

  2. #152
    Akinek kényelmetlen a ReverB az vegyen rá ilyen VR covert, én ezt vettem meg rá és teljesen jól ráilleszkedik

  3. #153
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek kényelmetlen a ReverB az vegyen rá ilyen VR covert, én ezt vettem meg rá és teljesen jól ráilleszkedik
    Van lyenem otthon. De nem az a baj hogy nyomna. Hanem mintha a szemnek nem lenne alapbol kenyelmes. Szoval mint molndtam ma tesztelem aztan vagy jo lesz tokeletesen az en szememre vagy eladom vagy megy vissza a hp nak.

  4. #154
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Van lyenem otthon. De nem az a baj hogy nyomna. Hanem mintha a szemnek nem lenne alapbol kenyelmes. Szoval mint molndtam ma tesztelem aztan vagy jo lesz tokeletesen az en szememre vagy eladom vagy megy vissza a hp nak.

    Mondjuk 72-es IPD-vel nem biztos ,hogy megvettem volna, nekem 60-as IPD-m van és ezzel nem érzek semmilyen homályt vagy problémát

  5. #155
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk 72-es IPD-vel nem biztos ,hogy megvettem volna, nekem 60-as IPD-m van és ezzel nem érzek semmilyen homályt vagy problémát
    Kiprobaltam korabban egyet kb 2x 5 percre es ott hirtelen nem zavart meg

  6. #156
    Egy ujabb tesztelesnek koszonhetoen eldontottem hogy ez a reverb sajnos nem nekem valo. Az ipd max 67 tud lenni es bizony zavarja picit a szemem azaz 5 mm hiany.

    Sajnalom mert nem kenyelmetlen maga a szemuveg es a kepminoseg az a legjobb ami letezik. Ha valakinek 67mm nel kisebb a szemtavolsaga akkor ez egy tokeletes szemuveg.

    Szoval akkor sajnos ennek a szemuvegnek mennie kell. Hetfon visszakuldom a hp-nek de ha kell valaki ek akkor beker aron atveheti tolem. Ez 438 fontot (509 eurot) es 26 font postakoltseget jelent amennyiert idejott londonbol.

    Atveheto pesten es kornyeken.

    Erdeklodni a 20 4730263 mas szamon lehet.
    Ha nem kell senkinek akkor hetfon inditom vissza futarral a hp-nek.

    Kozben kiszamoltam: 186500 huf

  7. #157
    A reverb elkelt. 64mm-es szemmel tokeletes volt az uj vevonek....

    Sajnos most varhatom a kovetkezo verziot ami hasonlo kepminoseget hoz es 72mm szemtavolsagot is tamogatja

    Addig odyssey+.


    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ujabb tesztelesnek koszonhetoen eldontottem hogy ez a reverb sajnos nem nekem valo. Az ipd max 67 tud lenni es bizony zavarja picit a szemem azaz 5 mm hiany.

    Sajnalom mert nem kenyelmetlen maga a szemuveg es a kepminoseg az a legjobb ami letezik. Ha valakinek 67mm nel kisebb a szemtavolsaga akkor ez egy tokeletes szemuveg.

    Szoval akkor sajnos ennek a szemuvegnek mennie kell. Hetfon visszakuldom a hp-nek de ha kell valaki ek akkor beker aron atveheti tolem. Ez 438 fontot (509 eurot) es 26 font postakoltseget jelent amennyiert idejott londonbol.

    Atveheto pesten es kornyeken.

    Erdeklodni a 20 4730263 mas szamon lehet.
    Ha nem kell senkinek akkor hetfon inditom vissza futarral a hp-nek.

    Kozben kiszamoltam: 186500 huf

  8. #158
    Es akkor inditsuk meg a kovetkezo projektet a reverb utan.

    Ha valaki lat vagy hall reverb kepminosegu uj szemuvegrol az ne fogja vissza magat, illetve ha valaki lat eloben mar pimax 8kx et akkor szinten szoljon legyszi . Talan a pimax lehetne az uj projekt de most igy hirtelen berendelni 1300 dollarert latatlanba nem szeretnem....

  9. #159
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Mire megjön addigra talán lesz gpu ami kihajtja, mondjuk valami RTX3080ti

  10. #160
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mire megjön addigra talán lesz gpu ami kihajtja, mondjuk valami RTX3080ti
    Hat van benne igazsag hogy 2x 4k az tobb mint 1x 4k (ami a reverb volt es ami tokeletesen ment). A kerdes az higy proci vagy videokartya kell neki jobban majd iracingben. Mert jelenleg a 1080ti birja rendesen a proci megy szazon csak. Ha nem rak nagyobb terhelest a procira akkor jo lehet. Ha ketszer tpbb kell neki procibol akkor baj van. Az elso proba utan ki fog derulni.

  11. #161
    Es akkor hala Zpetinek kiprobalhattam a pimax 5k plust is. Ez meg hianyzott, sose probaltam korabban. A kepminosege az olyasmi mint a odyssey plus szemuvegeme de mig az odysseynel picit kevesbe elesek a vonalak itt nincs ez a pici mosas erzes hanem a hatarok jobbak. Szoval ha valakinek nincs egyik se akkor a pimax a jobb dontes kepelesseg szempontjabol.

    Latoszoge joval nagyobb. Itt szep nagy teret latsz nem csak egy "messzelatoval" nezel elore. 110 vs 150(de lehet 200 fok is), egyertelmuen jobb elmeny.

    Szoval meg egy pont a pimaxnak.

    Egyetlen negativum van talan es az az elek vibralasa. Petinek ki volt kapcsolva minden elsimitas es vibraltak a vekony feher vonalak. Ezt csinalja nekem is meg bekapcsolt elsimitassal is az odyssey de nem ennyire. Bekapcsolgattunk mindent es jobb lett de ekkor meg minimalis akadasokat ereztunk vezetes kozben es az fps meg fixen 90 volt. Atvaltottunk fxaa ra es ott bar volt pici vibralasa a vonalaknak de mar odysseynel is jobb volt es nem akadt. Szoval valszeg itt a beallitasokkal kellene jatszani kicsit vagy sokat es megjobb lenne.

    De az en velemenyem hogy ha valaki ma akar venni szemuveget es nincs semmije akkor pimax 5k plust vegyen.

    Azonban ha nem akar 900 eurot plussz base station stb kifizetni akkor vegyen egy odysseyt ami itthon kifoghato hasznaltam szerintem kicsivel tobb mint szazert vagy ha jar amerikaban akkor ott vannak akciok amiben 240 dollar plussz 10% adoert is meg lehet mar kapni (gyanus nekem hogy ki akarjak szorni ami van mert jon valami uj verzio). Persze usabol meg haza kell hozni tehat vagy valaki hazahozza vagy hazapostazza neked de posta eseten 100% hogy vam es 27% afa is rajon meg az arra.

    En azt hiszem most cserelni nem fogok szemuveget hanem nyomok meg 6 honapot az odysseyben es varom a kovetkezo generaciot amiben tuti lesz mar reverb minosegu kep kompromisszumok nelkul, illetve lesz pimax 8kx is elerheto es lesz teszt is amibol megtudjuk hogy egyaltalan lehet e mozgokepet vetiteni vele iracingben vele vagy meg kell varni amig jon az intel 2000700k turbo xy 10 ev mulva ami 1 szalon mar tudja a kivant teljesitmenyt amit megkivan a pimax. De ki tudja, minden akkor derul ki ha kiprobalja valaki sajat maga

  12. #162
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Én ezt megmondtam 3 oldallal ezelőtt is.

  13. #163
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt megmondtam 3 oldallal ezelőtt is.
    Igen en meg ma ki is probaltam es egyet is ertek veled. Most mar tapasztalatbol is nem csak hitbol mondom ezt

  14. #164
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Kérnék egy kis segítséget, hátha van itt valaki, aki már csinált ilyet!
    Én visszaküldtem a Reverbet az amazon.uk-nek, elvileg a DPD-nek van is egy ilyen "amazon return" szolgáltatása.
    Kinyomtattam a csomagra a címkéket, amit az amazon ad, elküldtem a csomagot, de Angliában nem vették át, és most visszajött nekem.
    Lehet valahogy az amazon ügyfélszolgálattal emailben kommunikálni? Nekem nem sikerült megtalálni az elérhetőséget.
    Elvileg mindennek automatán működnie kéne a visszaküldésnél, de a valóság megint mást mutat.

  15. #165
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Kérnék egy kis segítséget, hátha van itt valaki, aki már csinált ilyet!
    Én visszaküldtem a Reverbet az amazon.uk-nek, elvileg a DPD-nek van is egy ilyen "amazon return" szolgáltatása.
    Kinyomtattam a csomagra a címkéket, amit az amazon ad, elküldtem a csomagot, de Angliában nem vették át, és most visszajött nekem.
    Lehet valahogy az amazon ügyfélszolgálattal emailben kommunikálni? Nekem nem sikerült megtalálni az elérhetőséget.
    Elvileg mindennek automatán működnie kéne a visszaküldésnél, de a valóság megint mást mutat.
    Hu eddig nekem olyan volt hogy bejelentettem a visszakuldest. Ok azt jovahagytak es ok kukdtek nekem fuvarlevelszamot meg kinyontatando cetlit. Ezutan annyi dolgom volt hogy a futarnak atadjam es onnan nem az en dolgom volt.

    Ha csak siman elinditottad akkor valszeg megneztek a fuvarlevelszamot es nem volt regisztralva es nem vettek at.

  16. #166
    Ja es az meg hozzatartozik az igazsaghoz hogy pont az amazon uk -t es a dpd-t meg nem hasznaltam ilyenre. Amazon us meg amazon de az volt meg sima webaruhazak pl hp uk. De pl a hp uk csak angliai cinre kuld ki futart szoval eloszor oda elkuldod egy is.erosnek a csomagot es oda mar ertemegy a hp uk. De itt is elore bejelenteni hogy mit akarsz es jovahagyjak aztan mehet a buli

  17. #167
    Sracok kepzeljetek hiaba toroltem a nemet np nal a rendelesem ok kiszallitottak a hp reverb szemuveget. Ez a consumer verzio ezert ezert a lemondani es es valasztottam a uk verziot ami ugyanennyiert a prot adta.

    Szoval most vagy visszakuldom vagy holnap megyek munchenbe es haza tudom hozni valakinek ha kell valakinek.

    Ara kereke 509 euro holnap delig aki jelzi hogy kell neki akkor elhozom haza es nem kuldom vissza. 168e huf

    20 4730263 a telefonszam ahol lejet csorogni
    Utoljára módosította: lipixbox; 2019. 12. 15. 15:21.

  18. #168
    A consumer ugyanaz mint a pro amugy a szivacsa mas es 1 kabellel kevesebb van benne ennyi

  19. #169
    A szemuveg elkelt.

    Most hogy ket darabot is eladtam (mert a hp egy balfasz es nem sikerult idoben lemondani a rendelest es ketto lett ) megallapitom hogy a hp reverb a nyugati beker aron 509 eur vagy ennek megfelelo fontos aron itthon is eladhato lenne. Nem tobb mint a hirdetest koveto 2 oraban mindkettore volt 3 jelolt.

    Ertem en hogy nem vagyunk nagy piac de nem ertem hogy bizonyos cegek miert zarjak ki teljesen a magyar piacra valo forgalmazast vagy a sima szallitast ide. Szerintem egy ilyen reverb szintu szemuvegbol 50 darabot el lehetne adni eleg hamar ha hozzaferheto lenne. Persze ugy hogy annyi lenne az ara mint a nemeteknel es nem 509 euro plussz afa + 10% + tokomtudjamegmennyi....

    De tovabbmegyek ha lenne itthon 1 azaz 1 db bolt ahol ilyen aron lehetne beszerezni szemuvegeket es ott lenne nondjuk mindog a top 5 szemuvegbol probadarab is akkor biztos vagyok benne hogy joval nagyobb lenne a kereslet is.

    Sajnos igy rendelgetve meg postazgatva eleg nagy a macera es a kockazat. Lasd esetemet hogy sajnos nem kenyelmes az en fejemre a cucc, es gondolom sokakat elriaszt az is hogy bankkartyaval neten rendelgessenek es talaljanak mondjuk egy ismerost aki az adott orszagban el es segit a szallitasi cimben.

    Na jo kipuffogtam magam abbahagyom.

    Nagy orommel varom a kovetkezo szemuvegeket es bizom a technologia fejlodeseben is ...

  20. #170
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    De tovabbmegyek ha lenne itthon 1 azaz 1 db bolt ahol ilyen aron lehetne beszerezni
    Akkor ugyanúgy visszaélnének a helyzettel, ahogy az Alza tette nyáron, mikor csak náluk lehetett itthon Rift S-t venni és óriási volt rá a kereslet, 210k felett adták darabját. Kis piac vagyunk rohadt magas ÁFÁ-val...

  21. #171
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    A szemuveg elkelt.

    Most hogy ket darabot is eladtam (mert a hp egy balfasz es nem sikerult idoben lemondani a rendelest es ketto lett ) megallapitom hogy a hp reverb a nyugati beker aron 509 eur vagy ennek megfelelo fontos aron itthon is eladhato lenne. Nem tobb mint a hirdetest koveto 2 oraban mindkettore volt 3 jelolt.

    Ertem en hogy nem vagyunk nagy piac de nem ertem hogy bizonyos cegek miert zarjak ki teljesen a magyar piacra valo forgalmazast vagy a sima szallitast ide. Szerintem egy ilyen reverb szintu szemuvegbol 50 darabot el lehetne adni eleg hamar ha hozzaferheto lenne. Persze ugy hogy annyi lenne az ara mint a nemeteknel es nem 509 euro plussz afa + 10% + tokomtudjamegmennyi....

    De tovabbmegyek ha lenne itthon 1 azaz 1 db bolt ahol ilyen aron lehetne beszerezni szemuvegeket es ott lenne nondjuk mindog a top 5 szemuvegbol probadarab is akkor biztos vagyok benne hogy joval nagyobb lenne a kereslet is.

    Sajnos igy rendelgetve meg postazgatva eleg nagy a macera es a kockazat. Lasd esetemet hogy sajnos nem kenyelmes az en fejemre a cucc, es gondolom sokakat elriaszt az is hogy bankkartyaval neten rendelgessenek es talaljanak mondjuk egy ismerost aki az adott orszagban el es segit a szallitasi cimben.

    Na jo kipuffogtam magam abbahagyom.

    Nagy orommel varom a kovetkezo szemuvegeket es bizom a technologia fejlodeseben is ...
    Az 509 eurós áron nagyon kevés a haszna a hp-nak, black fridayes ár. A normál ár 680 euró ha jól emlékszem, az azért húzósabb. Mellesleg az alza tényleg árusit minden ilyen dolgot. Igy 2019ben a bankkártyás vásárlás nem kellene hogy gondot jelentsen, a plusz postázás viszont annál inkább. Nem is értem hogy a HP hozzánk miért nem szállit, én is csak azért nem vettem meg Angliából

  22. #172
    Új fícsör az RTX kártyákhoz, reméljük idővel a szimekhez is átszivárog:
    https://uploadvr.com/nvidia-rtx-vrss-ces-2020/
    https://uploadvr.com/how-to-enable-nvidia-vrss/
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 01. 07. 13:46.

  23. #173
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Mivel a Robo Recall unreal engine, idővel biztos megoldható ACC-n.

  24. #174
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel a Robo Recall unreal engine, idővel biztos megoldható ACC-n.
    A cikk szerint különben teljes egészében a driverben van implementálva, viszont az NVIDIA egyelőre csak olyan címek esetén engedélyezi, amiket már házon belül teszteltek (és kell hozzá legalább a 441.87-es idei első driver).

  25. #175
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A cikk szerint különben teljes egészében a driverben van implementálva, viszont az NVIDIA egyelőre csak olyan címek esetén engedélyezi, amiket már házon belül teszteltek (és kell hozzá legalább a 441.87-es idei első driver).
    Lehet feedback-et irni nekik Geforce Experience-ben, én már kérdeztem hogy mikor jön iRacingbe, hátha kap még pár zavaró kérdést ott. Elég sok VR-os cim van, szerintem egyszer majd csak fogják és engedélyezik mindenhol ha elég sok játéknál hibamentesen megy majd

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •