Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (228 összesen)
  1. #101
    Jelentem megvolt a teszt. Osszehasonlitottam Iracing alatt az indexet a samsung odyssey plusszal.

    Mondanam az eredmenyt:
    Kepminosegrol annyit hogy az o+ jo de az index kepe nyugodtabb volt. Ez a jo szo ra. Nincs benne az a kis finom enyhe rezgeszeru ize pl a vonalak menten meg a betuk kornyeken. Simabb picit olyan semlegesebb az index.

    A korites: az egesz index kivitelezese es designja jobb. Megfogni is jobb. Nem rossz az o+ de ha megfogod mindkettot akkor megmondod melyik a dragabb.

    Tracking: mukodik jol az indexnel de ehhez base stationt kell felrakni. Nekem a masik koncepcio jobban bejott. Nem volt soha gondom vele egyedul a vak sotetet es a szikrazo egyik iranybol jovo napfenyt nem szereti, szobaban jol megy siman.

    Sebesseg: nem volt lehetoseg azert kitesztelni sok kocsivaleg masik jatekban de 120 fps egyedul bohockodva kb mindog kijott belole.

    Mit probaltunk meg ki: alapbol 83% ra allitotta a supersamplinget a steamvr. A kepere mar igy is igaz volt amiy fent irtam. De feltekertuk 150 re meg 200 ra es a kep meg simabb es jobb lett. Es ismetlem konkretan hibatlan a kepe mar alapbol is. Majdnem monitor minosegu a kep de azert meg nem

    Most egy reverbet szeretnek 10 percben megnezni iracinggel.... Allilag annak a kepe jobb mint eze es a korites nekem meg nem kell csak iracingezek ugyis.

  2. #102
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Van már egy ilyen topic, nem lehetne ezt folytatni?


    HP reverb most tényleg az amit a Simezéshez ajánlanak a felbontás miatt, arról majd irhatnál pár sort.
    Én még mindig Rift CV1-el nyomom, tökéletes ez is mert nem próbáltam jobbat, bár GTX1060 mellé nem is nagyon lehet jobbat tenni.

    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Az a mestersegesen magasan tartott ar hogy 400-500e a csucs az azert mar vicc kategoria. Korabban a full ar a csucskartyaert 200 korul volt es 100 korul volt a siman jo kategoria. De mirol is beszelek amikor a tetu intel is ezt csinalja, visszafogja a fejlodest es feltolja az arakat. 1 proci 150e??? Na hogyne. Ezert jo hogy jon az amd es lesz valami verseny. (Bar megjegyzem regen utaltam az amd procikat es kartyakat mert mind olcso es fos is volt,pl driver szinten. Illetve tesztekben jol szerepelt aztan a jatekban meg nem).
    Apple Iphone 11 Pro több mint fél millió, de az emberek megveszik. Ha nincs piaci verseny, akkor annyit kérhetsz amennyit akarsz. Így hogy az RX5700 XT a legjobb AMD-s kártya ami egy RTX 2070-nek felel meg, annyit kérhet felette az Nvidia amennyit akar. Lásd, RTX2070 még viszonylag normálisan van árazva, utána már nem annyira.

    Iracing nem tudom mennyire fut jól az RX5700 XT-vel, de most talán az az optimális választás annak aki nem akar félmilliót kifizetni. Én is gondolkodok, hogy meglepem magam vele.
    - https://www.guru3d.com/articles_page...review,19.html
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2019. 11. 01. 11:35.

  3. #103
    Nagyon gondolkozom, hogy lecserélem az 5k+ 8kx-re, csak ha az eddigi kiszállítási határidőket nézem akkor ebből max jövő ilyenkorra lesz kézbesítés
    Ezek a lencsén keresztüli összehasonlítások nekem nagyon sántítanak, mindig az aktuálisan favorizált, (bemutatott) a legjobb, az összes többi gagyi hatást kelt. Nekem nem tűnik ennyire gagyinak az 5k+, jó persze itt nagyon bele nagyít a lencse képébe, összhatásra azért nem ennyire gáz.
    Jó lesz ez a 8kx
    iRacing

  4. #104
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon gondolkozom, hogy lecserélem az 5k+ 8kx-re, csak ha az eddigi kiszállítási határidőket nézem akkor ebből max jövő ilyenkorra lesz kézbesítés
    Ezek a lencsén keresztüli összehasonlítások nekem nagyon sántítanak, mindig az aktuálisan favorizált, (bemutatott) a legjobb, az összes többi gagyi hatást kelt. Nekem nem tűnik ennyire gagyinak az 5k+, jó persze itt nagyon bele nagyít a lencse képébe, összhatásra azért nem ennyire gáz.
    Jó lesz ez a 8kx
    Miben jobb ez az új 8kx a 8k+-nál? Ha jól emlékszem annó az jött ki a tesztekből hogy az 5k+ szebb volt mint a 8k meg talán a 8k+, akkor mi értelme ennek az újnak? Azt kivéve persze, hogy megint befizessen nekik valakik egy csomó pénzt.

    Ha jól emlékszem neked Odyssey+ is volt talán meg még Oculus is. Mennyivel jobb ez az 5k+ simezésre és egyéb használatra?

    Egyéb is fontos nekem, mert az asszony néha beat saber-ezik és csak neki nem tartanám meg a CV1-et. Pont ez miatt egy Rift S-et könnyebben meg tudok indokolni adott esetben, ha cyber monday keretében bemegy 400 euró alá

  5. #105
    A 8kx annyival jobb, hogy natívban tolja a 2x4k-s felbontást, a plusz az csak felskálázza 2x4k-ra.
    Nem tudok érdemben nyilatkozni más játékkal kapcsolatban, csak iR-t használom. A kezdeti anomáliák szinte teljesen megszüntek, volt amikor legszívesebben darabokra törtem volna, ezért nem is írtam eddig, de mostanra ezek szinte mind javítva lettek szoftveresen. És ez nem mind a Pimax hibája, Steam is benne volt rendesen.
    A legidegesítőbb, amikor alvó módból nem ébredt fel csak gép újra indítással. (Sehogy nem tudtam kikapcsolni az alvó módot, ráadásul random számolta az időt, néha egy perc után kikapcsolt, máskor tíz perc után se.) Verseny előtt gyors pi, ha nem volt szerencsém akkor lekéstem a rajtot, vagy mivel úgy érzékelte, hogy kikapcsolt a hmd, kilépett a játékból is, téptem a hajam párszor.
    A 120hz-es frissítést várom, ha azt adja amit várok, akkor nem cserélek a jobb felbontás miatt 75hz-re. Bár a kissebb fov miatt még kérdéses a 120hz is. Ez a 90hz is elég darabos, és nem csak a Pimaxnál, cv1, odyssey-nél is zavart. Ami nagyon brutál szimezésnél az a fov, ha oldalra nézek a b-c oszlop közé, akkor is látom az előttem levőt. 90-es fovnál nem mindig mertem oldalra nézni. Ez a 200-as fov nagyobb mint amit a három monitoros rendszeremnél beállítottam. Jó gép kell hozzá, de az 5k+ Pitoolban 2x-es, Steam szerint most 3816x2352-es felskálázással megy, elvileg bírná a 8kx-et is.
    Okosabbak szerint a kissebb felbontású paneleken segít a felskálázás, a nagyobb felbontásúakon a kissebb felbontás felskálázása ront. Többet ne kérdezz, nekem se tiszta mitől lesz élesebb a kép egy adott felbontású panelen, ha felskálázod a felbontást aztán vissza ugyan arra a felbontásra)
    iRacing

  6. #106
    És mivel hajtasz meg 2x4K-t? 2080 Ti SLI? Most az oké, hogy évtizedes technika elröcög rajta...

  7. #107
    9900k + 2080ti 2x supersampling, azért írtam, "most 3816x2352-es felskálázással megy" ami az oda vissza skálázás miatt még több gpu-t kér, ha natívban megy ugyan ez akkor elvileg még rá lehetne dobni grafikai extrákat is pluszban.
    Ha az évtizedes technika kárára a DX12, és Unreál engine-re gondolsz, akkor az még 1 monitoros fullhd felbontáson, minden graf beáll alapon se futt értékelhetően)
    iRacing

  8. #108
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Tudja valaki, hogy milyen videókártyák vannak a Hyp-R-nél?
    Tudnék vinni egy Reverbet, ha akarjátok tesztelni, de az 1000-es sorozatú NVidiákat megeszi reggelire

  9. #109
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tudja valaki, hogy milyen videókártyák vannak a Hyp-R-nél?
    Tudnék vinni egy Reverbet, ha akarjátok tesztelni, de az 1000-es sorozatú NVidiákat megeszi reggelire
    Hello

    Fogalmam sincs a videokartyakrol ott, de egy 1080ti-t tudok vinni ha az segit. Reverb-et szivesne megneznem 1 kor erejeig, az egekbe dicserik a kepminoseget

  10. #110
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tudja valaki, hogy milyen videókártyák vannak a Hyp-R-nél?
    Tudnék vinni egy Reverbet, ha akarjátok tesztelni, de az 1000-es sorozatú NVidiákat megeszi reggelire
    1070-es kártyák vannak az ottani gépekben de Ákos nem engedi hogy bárki belenyúljon tehát ez off.
    Viszont amivel lehet VR-ozni teremben, ott van egy notebook amibe ha jól emlékszik akkor 1080-as kártya van. Azon ki lehetne próbálni.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #111
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    1070-es kártyák vannak az ottani gépekben de Ákos nem engedi hogy bárki belenyúljon tehát ez off.
    Viszont amivel lehet VR-ozni teremben, ott van egy notebook amibe ha jól emlékszik akkor 1080-as kártya van. Azon ki lehetne próbálni.
    Jo lenne ha lenne egy reverb amibe 1 percre bele lehetne nezni iracinggel. Meg vezetni se kellene a kocsit eleg ha valaki gurul billentyuzettel es 1 percig lehet nezni a grafikat a szemuveggel. Ha jobb annyival a szemuveg akkor azonnal latszik ugyis mi a kulonbseg.
    Szerintem.amugy aki eljon erre a talalkozora azok egyike se most akarja halalra szimulatorozni magat. Otthon valoszinu mindenkinek van cucca ehhez es itt inkabb talalkozni akar emberekkel

  12. #112
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tudnék vinni egy Reverbet, ha akarjátok tesztelni, de az 1000-es sorozatú NVidiákat megeszi reggelire
    Indulás elött etesd meg a dögöt, ne éhesen hozd el!

    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem.amugy aki eljon erre a talalkozora azok egyike se most akarja halalra szimulatorozni magat. Otthon valoszinu mindenkinek van cucca ehhez es itt inkabb talalkozni akar emberekkel
    S mi lenne ha csak VR-ban találkoznánk? Két légy - egy csapás

  13. #113
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Indulás elött etesd meg a dögöt, ne éhesen hozd el!


    S mi lenne ha csak VR-ban találkoznánk? Két légy - egy csapás
    Ok de kuldjon valaki egy reverbet akkor mert samsung odyssey plus az van de kivancsi lennek a reverbre

  14. #114
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg Oculus Rift CV1 az ami ajánlott, az a best buy, 160 ezerért megéri. A HTC Vive ugyan azt tudja csak drágábban, a legjobb WMR-es Samsung Odyssey felbontása jobb de kényelmetlen és drága, a Pimax 8K meg még fél év mire kijön.

    Lehet oldalra nézni, de az közel sem ugyan az mintha perifériás látásoddal észreveszed ha valaki közeledik feléd
    Szerintem ha csaknszimulatorozik valaki akkor a kepminoseg az nagyon fontos. A masodik generacios szemuvegek kozott oriasi a kulonbseg. A cv1 et megveri a samsung odyssey plus, annal jobb egy picot az index es bar azt meg nem probaltam de a legjobb a reverb.

    Az volt a bajom a cv1 el meg a viveal meg a tobbivel(szinte mindegyiket probaltam) hogy beat saber meg egyeb ugri bugri jatekra jo a felbontasuk mert ott egy egy nagyobb targyat kell latni es kesz. Nincs apro felirat nincs igeny a tavolba latni. aoznban szimulatorban engem idegesit ha nem latok messze. Es mi az amit a vive meg cv1 tud nyujtani? Allsz monzaban az egyenes vegen a 300m tablanal es mar a 200 meteres tablat nem hogy elolvasni nem tudod de meg van olyan szemuveg amiben nem is latpd hogy van ott tabla. A samsungban vagy az indexben meg latom tisztan a tablakat, latom a palyat es nem csak megszokasbol vezetek ugy hogy 50 meteres burokban vezetek.

    Szoval az en tanacsom az ha nincs most szemuvege valakinek meg es venni akar akkor nezze meg elotte iracingben assettoban azokat amiket emlitettem meg nezze meg a cv1 et es csak utana dontson. Szeribtem jobb dobtes egybol a jobbikat venni foleg hogy nem is dragabb igazan. Pl samsung plus szemuveget ami szerintem veri a cv1 et boven mar 120-140 korul nevetve meg lehet venni es egy 1080ti kartyaval neken sose ment 90fps ala iracingben. Reklam helye: az enyem is elado lesz amint tudok reverbet venni (ugyanis a samsung es reverb kozott a kepminosegben annyi az ugras mint a cv1 es samsung kozott)

  15. #115
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha nagyon akarsz Reverbet, csak hozz magaddal negyedmilliót, és boldogan térsz haza.

  16. #116
    Bemelegítésnek néhány összehasonlító kép 1:42"-től

    Miért van mindig az az érzésem, hogy amelyik szemcsit promózza az a jobb minőség?
    iRacing

  17. #117
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Bemelegítésnek néhány összehasonlító kép 1:42"-től

    Miért van mindig az az érzésem, hogy amelyik szemcsit promózza az a jobb minőség?
    Mondjuk az, hogy a Pimax-nak dolgozik, biztos nem befolyasolja a velemenyet

  18. #118
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg Oculus Rift CV1 az ami ajánlott, az a best buy, 160 ezerért megéri. A HTC Vive ugyan azt tudja csak drágábban, a legjobb WMR-es Samsung Odyssey felbontása jobb de kényelmetlen és drága, a Pimax 8K meg még fél év mire kijön.

    Lehet oldalra nézni, de az közel sem ugyan az mintha perifériás látásoddal észreveszed ha valaki közeledik feléd
    Szerintem ha csaknszimulatorozik valaki akkor a kepminoseg az nagyon fontos. A masodik generacios szemuvegek kozott oriasi a kulonbseg. A cv1 et megveri a samsung odyssey plus, annal jobb egy picot az index es bar azt meg nem probaltam de a legjobb a reverb.

    Az volt a bajom a cv1 el meg a viveal meg a tobbivel(szinte mindegyiket probaltam) hogy beat saber meg egyeb ugri bugri jatekra jo a felbontasuk mert ott egy egy nagyobb targyat kell latni es kesz. Nincs apro felirat nincs igeny a tavolba latni. aoznban szimulatorban engem idegesit ha nem latok messze. Es mi az amit a vive meg cv1 tud nyujtani? Allsz monzaban az egyenes vegen a 300m tablanal es mar a 200 meteres tablat nem hogy elolvasni nem tudod de meg van olyan szemuveg amiben nem is latpd hogy van ott tabla. A samsungban vagy az indexben meg latom tisztan a tablakat, latom a palyat es nem csak megszokasbol vezetek ugy hogy 50 meteres burokban vezetek.

    Szoval az en tanacsom az ha nincs most szemuvege valakinek meg es venni akar akkor nezze meg elotte iracingben assettoban azokat amiket emlitettem meg nezze meg a cv1 et es csak utana dontson. Szeribtem jobb dobtes egybol a jobbikat venni foleg hogy nem is dragabb igazan. Pl samsung plus szemuveget ami szerintem veri a cv1 et boven mar 120-140 korul nevetve meg lehet venni es egy 1080ti kartyaval neken sose ment 90fps ala iracingben. Reklam helye: az enyem is elado lesz amint tudok reverbet venni (ugyanis a samsung es reverb kozott a kepminosegben annyi az ugras mint a cv1 es samsung kozott)
    Hát, ezt még 2018 februárban irtam, akkor igaz is volt

    Most már van vagy 10 szemüveg amit érdemes lehet kipróbálni. Prohardveres VR topic összefoglalóban ott van a legtöbb. A Rift, most már az S verzió, szerintem még mindig egy jó alternativa. Ár értékben a legjobb és ennek a legjobb a támogatottsága. Te persze a felbontásra esküszöl, de van aki a kényelemre, van aki a látótérre, más a képfrissitésre, nem vagyunk egyformák.

    Vannak olyan szemüvegek, amiket már biztosan nem ajánlanék (CV1, Vive, Vive Pro), de azon kivül csak az a kérdés hogy kinek mi a fontos. Én még mindig CV1-el tolom, próbálom elkerülni hogy egy nagyobb felbontású eszköz közelébe kerüljek, mert nem akarok kifizetni 300 ezret (gpu+headset-oldgpu-oldheadset) a váltásért
    Csatolt képek Csatolt képek

  19. #119
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    összehasonlító kép nagyobban: https://i.imgur.com/FMDvaXV.png

  20. #120
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nem tudom mit jelent a brkapcsolási garancia, de most találtam a hardveraprón:
    https://hardverapro.hu/apro/hp_rever.../hsz_1-50.html
    HP Reverb-150e?!

  21. #121
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mit jelent a brkapcsolási garancia, de most találtam a hardveraprón:
    https://hardverapro.hu/apro/hp_rever.../hsz_1-50.html
    HP Reverb-150e?!
    Kár volt linkelned, kipróbáltam a bekapcsolási garanciát, minden oknak tűnt, gyönyörű a képe.
    Nagyon korrekt volt a srác, mondta, hogy másnap délig szóljak ha nem tetszik, vagy valami nem jó, vissza adja a pénzt
    Egy óra múlva már írtam is neki, viszem vissza Sajna mint utólag kiderült, ezek az első szériás szemcsik, gondolom olcsón hozzájutott pár darabhoz, de mindegyiknek a jobb oldali panelje vibrál néha. Tesztelés alatt kb 4órát nyúztam, háromszor jött elő a vibrálás.
    Végül is hasznos volt a tesztelés, nekem nagyon fárasztotta a szemem, valahogy túl erős a háttér világítás, pár percen belül fájt a szemem. A panel felbontás nagyon jó "szinte" fullhd monitor felbontással egyenlő, viszont az éles rész, és a fov nagyon kicsi. követéssel nem volt gond. A szemtávolság állítás hiánya nagyon zavaró, nekem 66mm, mégis kifelé kellett volna húzni mindkét oldalt, hogy tökéletesen éles legyen. Ez után biztos vagyok abban, hogy legalább 8k felbontás kell szemenként a fullhd feletti felbontáshoz, ennél a felbontásnál még mindig nem tökéletes a féklámpa és a táblák élessége. A műszerfal és közeli dolgok viszont tű élesek.
    Az volt a tervem a te reverbed próbája után, hogy megtartom ezt és eladom a pimaxot, aztán ha kijön a 8kx pimax akkor eladom a reverbet, de kijózanított ez a próba, nem minden a felbontás, jobb a pimax
    iRacing

  22. #122
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Iracing nem tudom mennyire fut jól az RX5700 XT-vel, de most talán az az optimális választás annak aki nem akar félmilliót kifizetni. Én is gondolkodok, hogy meglepem magam vele.
    - https://www.guru3d.com/articles_page...review,19.html
    Azóta kiderült, hogy pl a Pimax nem megy az 5700-as szériával, szóval jobb meggondolni a dolgot (még ha ez a pimax hibája is)

  23. #123
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Azóta kiderült, hogy pl a Pimax nem megy az 5700-as szériával, szóval jobb meggondolni a dolgot (még ha ez a pimax hibája is)
    Meg úgy egyébként egy jól szellőző ház és helyiség sem árt, mert brutális üzemi hőmérsékletekről írnak.

  24. #124
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Kár volt linkelned, kipróbáltam a bekapcsolási garanciát, minden oknak tűnt, gyönyörű a képe.
    Nagyon korrekt volt a srác, mondta, hogy másnap délig szóljak ha nem tetszik, vagy valami nem jó, vissza adja a pénzt
    Egy óra múlva már írtam is neki, viszem vissza Sajna mint utólag kiderült, ezek az első szériás szemcsik, gondolom olcsón hozzájutott pár darabhoz, de mindegyiknek a jobb oldali panelje vibrál néha. Tesztelés alatt kb 4órát nyúztam, háromszor jött elő a vibrálás.
    Végül is hasznos volt a tesztelés, nekem nagyon fárasztotta a szemem, valahogy túl erős a háttér világítás, pár percen belül fájt a szemem. A panel felbontás nagyon jó "szinte" fullhd monitor felbontással egyenlő, viszont az éles rész, és a fov nagyon kicsi. követéssel nem volt gond. A szemtávolság állítás hiánya nagyon zavaró, nekem 66mm, mégis kifelé kellett volna húzni mindkét oldalt, hogy tökéletesen éles legyen. Ez után biztos vagyok abban, hogy legalább 8k felbontás kell szemenként a fullhd feletti felbontáshoz, ennél a felbontásnál még mindig nem tökéletes a féklámpa és a táblák élessége. A műszerfal és közeli dolgok viszont tű élesek.
    Az volt a tervem a te reverbed próbája után, hogy megtartom ezt és eladom a pimaxot, aztán ha kijön a 8kx pimax akkor eladom a reverbet, de kijózanított ez a próba, nem minden a felbontás, jobb a pimax
    Én már a V2-es ReverB-t vettem meg, kb 1,5 hónapja van meg, nincs sem vibrálás sem követési problémák, tökéletes éles a kép ( 60 IPD ) nem bántam meg ,hogy megvettem, próbáltam egy Pimax 5K+-t de szerintem a ReverB-nek egyértelműen szebb a képe, élesebb is és screen door is sokkal jobb, szinte alig van.

  25. #125
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Reverb-nél van szoftveres IPD,WindowsMR-beállítások-headsetkijelző alatt lehet egy csúszkán állítani.
    A felbontás biztos itt a legjobb jelenleg, színek jók, FOV nem egy nagy szám manapság,sweetspot elmegy, de szerintem jobb ebben a RiftS, Index, Pimax is, kényelmesnek kényelmes.
    Mindjárt ki is teszem a hardverapróra.https://hardverapro.hu/apro/hp_reverb/hsz_1-50.html
    Az AMD vonalat nem erőltetném jelenleg, Pimax ráadásul használja is az NVidia feature-öket, pld. a fixed fovated rendering tök jól működik.

Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •