Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 69 (69 összesen)

Téma: AC TestRace: GT4 - Jerez - 11.05

  1. #51
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Jó volt!Első futam köszi Szatmári Tamás, nem is tudom 7-8 körön kersztül gyepáltuk egymást fair módon kerék a kerék.
    Dettó, ilyenre jövök legközelebb is! Értékes volt a 10. hely, pont szerencsém volt, hogy az előttünk lévők nagyobbakat hibáztak, mint én.

  2. #52
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Balogh Andris! Többen jelezték, hogy laggoltál. Nálam időmérőn vagy gyakorlásnál látszott hogy a neved sárga lett töbször. Ez a ping érték növekedése okozta, versenyen ez akár nagyobb "crash"-t is okozhatott volna. Reménykedem benne, hogy nem wifin keresztül játszottál. Kérleg ellenőrizd a net kapcsolatod és figyelj arra hogy ilyenkor a háttérbe ne fusson semmi program,letöltés stb.
    Köszike!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #53
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Bocs, hogy laggoltam. Nem wifin játszom, viszont ahol lakom csak mikrohullámú net van és random módon történik mindez.Game Booster is kapcsolva van az pedig tiltja a háttérben futó dolgokat
    Én is utálom, hogy az autók kilinccsel előre fordulnak a kanyarban , ilyenkor én sem tudok támadást indítani.
    Az első futamon az első 3-4 körig tartott, aztán helyreállt a rend, a második futam teljesen rendben volt.

  4. #54
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Csatlakozom az örömujjongókhoz, remek kocsik ezek. Viszont a Ginetta mod-nak adnék egy esélyt legközelebb, illetve megsasolom, melyik Lotus Evora férhet még bele a pakliba. Tudom, a Ginetta kicsit gyorsabb elvileg, de mivel prekvalon Toga és a mezőny hátsó része közt volt vagy 5-6 másodperc különbség, 1 másodperc különbség nem oszt vagy szoroz szinte. Talán így nem Maserati verseny volna 2-3 perverz porséssal. Prekvalba be lehetne tenni őket, aztán a versenyre még mindig el lehet dönteni, hogy játszanak-e vagy sem?
    Az ABS hiánya nem olyan zavaró szerintem, de nyilván szokni kell és pár fékezés alatt szó szerint rázós élménnyé válhat egy ilyen sprintverseny is. Itt talán kis előnyben vannak a loadcell-es pedált használó (magam is), mivel valószínűleg könnyebb megelőzni a kerekek blokkolását, foinomabban adagolni a féket. A fordított rajtrács is remek, bár vicces módon amikor a 3. helyről rajtoltam emiatt, hátrébb végeztem, mint amikor a 12. helyről az első versenyen. A másodikon volt egy megforgásom a nagy küzdések közben, akkor 4-en elmentek nekem, amiből 2-őt sikerült a végéig visszaszereznem (Deák Ferinek köszi a korrekt visszaengedést a megpöccintés után). A rövidebb versenyek miatt mindig szoros csaták voltak, a fordított rajtrács miatt pedig élmény volt a "nagyfiúk" elé csöppenni és megpróbálni tartani őket. Érezhetően nagyon hamar túl akartak jutni rajtam, mint pályakadályon, de ebből lehet bőven tanulni. Volt több festékcsere, de semmi kiforgatás vagy komoly hátrányt okozó atrocitás.
    Várom a következőt!

  5. #55
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, egyszerűen szuper volt ez a tegnapi futam, annak ellenére, hogy kevesen voltunk. A maserati nekem nagyon bejött, az első futam végére egyre jobban ráéreztem hogyan is kellene vezetni, de ezt hallottam mástól is.

    Erik, R2-n mikor beszúrtam kicsit összeértünk, még nem néztem vissza replayt, de úgy éreztem nem eszetlenül vágódtam be, remélem nem volt gond. Ebből legalább azt is leteszteltük, hogy itt belefér egy kis kilincs összeakasztás, nem tört szanaszét a verda sem, és nem repült hatfelé senki.

    Mindenkinek köszi aki részt vett a futamon, jó móka volt.

  6. #56
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Csatlakozom az örömujjongókhoz, remek kocsik ezek. Viszont a Ginetta mod-nak adnék egy esélyt legközelebb.
    Ezt kifejezetten támogatom. Még a Maseratinál is jobb autó, talán kicsit több a beállítási lehetőség de megérne egy ilyen mókát Watkins Glenben.
    Viszont ami nem tetszett, hogy nagyon kevesen voltunk! ezzel egy húsz fő feletti versenyt elindítani nagyon király lenne!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #57
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Erik, R2-n mikor beszúrtam kicsit összeértünk, még nem néztem vissza replayt, de úgy éreztem nem eszetlenül vágódtam be, remélem nem volt gond. Ebből legalább azt is leteszteltük, hogy itt belefér egy kis kilincs összeakasztás, nem tört szanaszét a verda sem, és nem repült hatfelé senki.
    Nem, semmi gáz nem volt. Másokkal is volt ennyi kontakt, az autók eléggé semlegesen viselték, ez teljesen belefér.

  8. #58
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Jó, de akkor meg Ginetta mezőny lesz
    Szerintem nyugodtan BOP-oljuk meg 100kg-val egy teszt erejéig, megjegyzem itt a játékban a Porsche is 1300kg-on van, a valós GT4 mezőnyben 1400kg.
    Ha lehet a skinekkel kezdeni kéne valamit, VR-ban a nevek sincsenek az autók felett, így a mozgásból kell kitalálnom, hogy ki lehet Mammel, ki lehet Vizner.
    Az ABS hiánya nem egy nagy gond, rendben hogy el tudod fékezni és rázhat a kormány, de ez a hard nem melegszik el miatta.

  9. #59
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, de akkor meg Ginetta mezőny lesz
    Szerintem nyugodtan BOP-oljuk meg 100kg-val egy teszt erejéig, megjegyzem itt a játékban a Porsche is 1300kg-on van, a valós GT4 mezőnyben 1400kg.
    Ha lehet a skinekkel kezdeni kéne valamit, VR-ban a nevek sincsenek az autók felett, így a mozgásból kell kitalálnom, hogy ki lehet Mammel, ki lehet Vizner.
    Az ABS hiánya nem egy nagy gond, rendben hogy el tudod fékezni és rázhat a kormány, de ez a hard nem melegszik el miatta.
    Az nem is lenne baj ha csak Ginetta mezőny lenne és ha az emlékezetem nem csal, akkor ott vannak különböző skinek is. De ezt lehet, hogy Erik jobban tudja.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #60
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, de akkor meg Ginetta mezőny lesz
    Szerintem nyugodtan BOP-oljuk meg 100kg-val egy teszt erejéig, megjegyzem itt a játékban a Porsche is 1300kg-on van, a valós GT4 mezőnyben 1400kg.
    Ha lehet a skinekkel kezdeni kéne valamit, VR-ban a nevek sincsenek az autók felett, így a mozgásból kell kitalálnom, hogy ki lehet Mammel, ki lehet Vizner.
    Az ABS hiánya nem egy nagy gond, rendben hogy el tudod fékezni és rázhat a kormány, de ez a hard nem melegszik el miatta.
    Végülis ha találunk egy jópofa verdát, az sem baj, ha márkakupa jellegű a futam, így is majdnem az volt, a verseny része a dolognak így is király volt.
    Legközelebb, igyekszem kicsit változatosabb skineket betenni
    Gumikkal tényleg nem volt gond, bár mindkét futam végére kicsit kockák lettek az elsők.

  11. #61
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #62
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Annak aki esetleg skint keres, ajánlom:
    https://gitracing.jimdo.com/downloads/skins/

  13. #63
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem is lenne baj ha csak Ginetta mezőny lenne és ha az emlékezetem nem csal, akkor ott vannak különböző skinek is. De ezt lehet, hogy Erik jobban tudja.
    Volt vagy 20 féle skin hozzá. Én egy gyönyörű SevenUp-osat választottam a tesztversenyre

    Ha lehet beletenni homokzsákot, akkor tényleg nem hiszem, hogy annyival gyorsabb lenne, de ez prekvalon kiderül. Ugyanígy a Lotus Evora valamelyik. Ha túl gyorsak vagy lassúak, akkor legfeljebb versenyre nem lehet választani őket.

  14. #64
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Viszont Erik bemutatója óta új verzió jött ki, amiről azt írja a fickó, hogy már sokkal kevésbé sínautó és nehezebb vezetni, még az is gyorsabb annyival?

    Amúgy a Maserati nekem is bejött, csak sajnos most a szoros határidők miatt még tegnap este is dolgom volt.

  15. #65
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Volt vagy 20 féle skin hozzá. Én egy gyönyörű SevenUp-osat választottam a tesztversenyre

    Ha lehet beletenni homokzsákot, akkor tényleg nem hiszem, hogy annyival gyorsabb lenne, de ez prekvalon kiderül. Ugyanígy a Lotus Evora valamelyik. Ha túl gyorsak vagy lassúak, akkor legfeljebb versenyre nem lehet választani őket.
    Hihihi! Az a 7UP-os tetszett legjobban nekem is.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #66
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont Erik bemutatója óta új verzió jött ki, amiről azt írja a fickó, hogy már sokkal kevésbé sínautó és nehezebb vezetni, még az is gyorsabb annyival?

    Amúgy a Maserati nekem is bejött, csak sajnos most a szoros határidők miatt még tegnap este is dolgom volt.
    Igen új van kint most! Itt tölthető : http://www.racedepartment.com/downlo...e?update=30937
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #67
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont Erik bemutatója óta új verzió jött ki, amiről azt írja a fickó, hogy már sokkal kevésbé sínautó és nehezebb vezetni, még az is gyorsabb annyival?
    Ezért mondom, hogy prekvalra vele, aztán kiderül... Sokat nem veszíthetünk vele, nézzük meg gyakorlatban!

  18. #68
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Á, kamu ez a Ginetta, ez ragad tapad mindenhol

  19. #69
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    225
    Tényleg szuper jó volt ez a futam.Ez a fordított rajtrács meg rátett mégeggy lapáttal az élményre.Nekem a gumikkal semmi bajom nem volt,igaz nem is fékeztem őket kockásra,de szerintem idővel mindenki megtanulja megóvni őket.Még ilyet!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •