Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 60 (60 összesen)
  1. #51
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Amit mindenképp szeretnék megemlíteni illetve akit! Az Csorosz László! Ezt a futamot nálam ő nyerte meg! Két BUÁ-val nem menekült el
    Nálam is, a futam után egyből azzal kezdtem hogy megdicsértem a fiút, meg Ferit is!

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    egyszer csak megjelent a tükörben egy BMW, nem láttam kék zászlót, de gyors valószínűség számítás alapján csak Toga lehetett, remélem sikerült normálisan elengedni.
    Teljesen rendben volt. Egyébként jó tempót mentél, lassan közeledtem.

    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, jól összeakadtunk Gabival a futam második felében.Meg Togának is!
    Belenéztem, fu apukáim, nem semmi amit összemeccseltetek Mihinek nagy grat a türelméért, Gabinak meg az acél idegeiért. Gabival is eszmecseréltünk tegnap, hogy mekkorát fejlődött egy év alatt. Gombos Geriről is ugyanez elmondható, meg TCS-t is megemlíteném.
    Any Given Sunday!

  2. #52
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, jól összeakadtunk Gabival a futam második felében. Nagyon hasonló volt a tempónk és sehogy nem tudtam elé kerülni, pedig próbálkoztam becsülettel, nagyon jól védekezett.
    Élveztem, kár hogy pár körrel a vége előtt hibáztam, jó lett volna még csatázgatni a finisig. Grat! Meg Togának is!
    Grat Togának!Az elején nem sikerült megelőznöm aztán már eséjem sem volt.
    Mihi hát ez kurva nagy volt.Nagyon korrekt voltál.Brutális 20-23kör volt,de végül sikerült elötted maradni.Szerintem fogytam 1kilót a verseny végére.

  3. #53
    Koszonjuk szepen a kedves szavakat. Igyekszunk mindent beleadni Gabival. Nagyon megtetszett nekunk ez a kategoria, ez a stilus. Azert azt kiemelnem, hogy Gabi nagyon sokat hozzatesz ehhez azzal, hogy mindig a legjobbra sikerul behangolni az autot. Ezt valahogy probalom visszaadni a palyan, mert legtobbszor egymas mogul rajtolunk. Nagyon hasonlo a temponk egy koron, es hosszutavon is. Ha erezzuk, hogy egyikunk gyorsabb, akkor nem kotekedunk egymassal. Probalunk nyomast gyakorolni a korulottunk levokre, hogy a masiknak minimalisan egyszerubb dolga legyen.

    Gratulalok mindkettotoknek a csataert! Nem gondoltam volna, hogy ennyi ideig egymassal fogtok kuzdeni. Egyre kozeledtem feletek es az utolso par korben mar amulva neztem, hogy mit muveltek Aztan lattam, hogy Mihi kiforog. Onnantol mar tudtam, hogy dobogon erunk be mind a ketten, pedig szivesebben csataztam volna meg az utolso par korben egy jot. Mihivel en is osszeakadtam az elejen, de nekunk csak 6-7 korig huzodott a dolog. Valamiert FPS laggom volt es bizonytalanul mozogtam es neha o is elvette mogottem. Egy fektavon beesett mellem es jobbnak lattam, ha inkabb nem erotetem tovabb. Hosszu volt meg a verseny.

    Gratulalok mindenkinek! Ez egy izgalmas fordulo volt!

  4. #54

  5. #55

  6. #56
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274

    Flag

    :heyjoe67_

    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is, a futam után egyből azzal kezdtem hogy megdicsértem a fiút, meg Ferit is!


    Teljesen rendben volt. Egyébként jó tempót mentél, lassan közeledtem.


    Belenéztem, fu apukáim, nem semmi amit összemeccseltetek Mihinek nagy grat a türelméért, Gabinak meg az acél idegeiért. Gabival is eszmecseréltünk tegnap, hogy mekkorát fejlődött egy év alatt. Gombos Geriről is ugyanez elmondható, meg TCS-t is megemlíteném.

  7. #57
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    A szerv. Q13,R8
    A rajtnál jól jöttünk el(Zelfi erről lehet mást gondol), az Asztalos,Széchy,Szabó-Kónyi,Szűcs négyes egyben maradt, érdekes volt hogy a különböző autók, különböző gumikon mire fognak itt menni.
    Ment a remek adok-kapok Bencével 10-15 körön keresztül, aztán mikor sikerült legyűrnöm, meg is kapta Asztalos Andrist a nyakába, így egy kicsit el tudtam nyúlni tőlük.
    Később Széchy Szabi valahol lesodródott, mellé tudtam menni, és megtartani a pozíciót.
    Aztán történt egy kis technikai malőr, valószínű a kormány kábele rácsapott a billentyűzetre és eltűnt a leaderboard, "vakon" nem mertem zongorázni, így nagyon get real lett hirtelen
    Szabi loholt mögöttem, én meg addig mentem amíg tartott az üzemanyag.
    Box rendben lement, itt sikerült is a leader app-ra kattintani, így már kicsit képbe kerültem.
    Csori volt előttem, gondoltam friss med-en nem lesz gond utolérni, hát nem volt egyszerű, Laci kőkemény tempót ment hard-on, legalább 10 körbe került a közelébe érni.
    Mikor megvolt az előzés, ő is megkapta Szabit a nyakába, felcsillant az 5. hely!
    Talán túl szépen is csillogott, Szabi gyorsabb volt valamivel, de a softjai a végére nem biztos hogy bírták volna a tempót.
    Néha rám eset, néha elnyúltam kicsit, izzadtam rendesen.
    Aztán megtörtént a "fatal error", az utolsó kanyarban megcsíptem a fű szélét, el is pattant a vaj puha Porsche, keresztbe álltam a célegyenesben, Szabinak nem sok helye volt elférni mellettem.
    A menetiránynak szemben a fűről kellet néznem, ahogy Csori és Márk elmennek
    Utána már majdnem nyugi volt végig, egyszer csak megjelent a tükörben egy BMW, nem láttam kék zászlót, de gyors valószínűség számítás alapján csak Toga lehetett, remélem sikerült normálisan elengedni.
    U.i. A Vizner-Mihálszki csatát is érdemes visszanézni
    Q: az utolsó 2 percben egy nagyon jó kört sikerült elrontanom, úgy hogy maradt a 10. hely.
    R: egész jó rajt, bár pozíciót nem szereztem, csak maradtam a helyemen. Inkább a biztonságra mentem, szerettem volna végre kimaradni valahogy a buliból az elején, az utóbbi időben valahogy elkerült a szerencse. De szinte biztos is voltam benne, hogy ez a rajt simább lesz, mert Deák Feri úr előttem, Bence és Fehér Norbi mögöttem, ők nem a balhés típusok . Ettől függetlenül védekeznem kellett. A hátsó egyenes végét Zoltán picit elmérte és Ferit előlem kihúzta a játékból. Ezek után viszont egy még keményebb és izgalmasabb csata kezdődött. Előttem Asztalos úr, mögöttem Bence és Szűcs Tomi. Nagyon hasonló tempónk volt. Aztán Asztalos Andris kiszállt sajnos a buliból, mögöttem is történhetett valami, mert el tudtam lépni bő 10 másodpercre és már csak 5-en voltak előttem (persze gyorsabbak voltak). Kb 20 egyedül töltött kör után számomra kicsit érthetetlenül megindult az egyik gyorsabb kanyar bejáratánál az autó hátulja, ami miatt gyorsan elillant a megszerzett előny.
    Tomi meg is érkezett és el is ment. Ezek után már csak a taktikámban bíztam. Egy elnyújtott med használata után felkerült a soft, de túl sokat buktam a friss meden kint lévő Tomihoz képest is, így kb 8 másodperces hátránnyal tértem vissza a pályára és Szabó-K. Bence mögé.
    A soft viszont hozta a kötelezőt, Bence korrekt volt és mehettem Tomiék után.

    Meg kell jegyezzem, Csori a hard gumikkal és 2 BUÁ-val hatalmasat ment (Driver of the Day) és szépen tartotta Szűcs kollégát. Gyors felzárkózás következett, Csori is fair volt, majd Tomi következett, de a legjobbkor dobta el az autót , mert már nem biztos, hogy sokáig tudtam volna gyorsan menni a soft-on, hogy megelőzhessem.
    Innentől már csak a gumikra kellett figyeljek és hogy nyugodtan beérjek.

    Na és végre sikerült befejeznem egy futamot úgy, hogy senki nem lökött ki, semmilyen műszaki probléma nem adódott. P5
    Utoljára módosította: Szemir; 2017. 11. 15. 12:52.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #58
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Fehér Zoli = Fehér Norbi

  9. #59
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Fehér Zoli = Fehér Norbi
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  10. #60
    Jerezi eredmények feltöltve, a bajnokság állása elérhető.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •