Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (60 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT3 - Jerez Moto - 11.12

    Kedves Versenyzők!

    A negyedik fordulót Jerezben rendezzük meg a Masters GT3 Bajnokságban.



    Nyílt bemelegítő futam 1 héttel korábban vasárnap este, ezúttal hagyományos Shakedown helyett: GT4 Tesztfutam - 11.05

    4. Futam: Jerez Moto - rank (LETÖLTÉS)
    Autók: GT3 Class (setup: BMW Z4, BMW Z4 WR, Lamborghini Huracan, Mercedes AMG GT, Nissan GTR, McLaren 650, Ferrari 488, Porsche GT3 R)

    Időpont:
    2017.11.12. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Booking: 19:45-19:50 (5 perc)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 54 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Levegő hőmérséklet: 25 fok
    Pálya hőmérséklet:
    35 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában:Masters GT3 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 11. 04. 00:42.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Pályáról:
    (+)
    felrakható 1-1 hotlap erejéig a Porschera is a soft, mert az add-on pályák gyengébb aszfaltkivitele miatt nem ég el azonnal.
    Egész jó a vonalvezetés...
    (-)
    ...csak szűk, szanaszét fogjuk egymást törni.
    Biztos én vagyok vak, de ezek a sötétkék szőnyegeket alig látom a sötét aszfalttól, sehol egy jelzőoszlop -> marhára nem találom az apexeket, csak #yolo repülök bele és bízom benne hogy jó helyre vetődöm.

    (+)/(-)
    A pálya szélén szerintem nagyon durva a váltás a sóderágyhoz, nem lehet "megcsípni", azonnal megdob. Valahol jó, valahol nem ez a dolog. Talán a kanyargósabb/lassabb vonalvezetés jobb lenne ehhez, mert szerintem piszok balesetveszélyes ez az utolsó harmadban.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #3
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos én vagyok vak, de ezek a sötétkék szőnyegeket alig látom a sötét aszfalttól, sehol egy jelzőoszlop -> marhára nem találom az apexeket, csak #yolo repülök bele és bízom benne hogy jó helyre vetődöm.
    Én is kicsit "sötéten látom a dolgokat", egybefolyik néhol a szegély és az aszfalt, mintha alkonyodna már.

    Nem panaszkodom miatta, mert nem feltétlen kell mindig napsütésben menni. Sőt, igazából ez egy faktor, amit lehetne alkalmazni versenyekre is, hogy nagyon felhős időt beállítani, stb... Ha már get real, akkor miért ne?

  4. #4
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is kicsit "sötéten látom a dolgokat", egybefolyik néhol a szegély és az aszfalt, mintha alkonyodna már.

    Nem panaszkodom miatta, mert nem feltétlen kell mindig napsütésben menni. Sőt, igazából ez egy faktor, amit lehetne alkalmazni versenyekre is, hogy nagyon felhős időt beállítani, stb... Ha már get real, akkor miért ne?

    Szerintem nem találták el a színeket, sajnos ez nem a felhők miatt sötét. És mintha azért lenne nálunk elmeszelve az időjárás, mert FPS igényes.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #5
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Pályáról:
    (+)
    felrakható 1-1 hotlap erejéig a Porschera is a soft, mert az add-on pályák gyengébb aszfaltkivitele miatt nem ég el azonnal.
    Egész jó a vonalvezetés...
    (-)
    ...csak szűk, szanaszét fogjuk egymást törni.
    Biztos én vagyok vak, de ezek a sötétkék szőnyegeket alig látom a sötét aszfalttól, sehol egy jelzőoszlop -> marhára nem találom az apexeket, csak #yolo repülök bele és bízom benne hogy jó helyre vetődöm.

    (+)/(-)
    A pálya szélén szerintem nagyon durva a váltás a sóderágyhoz, nem lehet "megcsípni", azonnal megdob. Valahol jó, valahol nem ez a dolog. Talán a kanyargósabb/lassabb vonalvezetés jobb lenne ehhez, mert szerintem piszok balesetveszélyes ez az utolsó harmadban.
    Hogy mennyire fogjuk összetörni egymást, az csak rajtunk múlik, nem a pályán
    Próbáld meg feljebb venni a kontrasztot, vagy fényerőt, mert nálam világoskék az a sötétkék. Kék szőnyeg csak a kerékvetők környékén van, azt azért észre lehet venni. Az tény, hogy a valóshoz képest jóval sötétebb az aszfalt, de direkt a Masterses futamok miatt aszfaltoztattuk újra nektek
    A sódernek az a funkciója, hogy lelassítson. Néhányszor csíptem már meg én is füvet/sódert, de megdobni nem dobott meg, max kis tempót veszítettem. Ha valahol ez nem így van, akkor kérlek mondd meg pontosan hol, megnézném én is.

  6. #6
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy mennyire fogjuk összetörni egymást, az csak rajtunk múlik, nem a pályán
    Próbáld meg feljebb venni a kontrasztot, vagy fényerőt, mert nálam világoskék az a sötétkék. Kék szőnyeg csak a kerékvetők környékén van, azt azért észre lehet venni. Az tény, hogy a valóshoz képest jóval sötétebb az aszfalt, de direkt a Masterses futamok miatt aszfaltoztattuk újra nektek
    A sódernek az a funkciója, hogy lelassítson. Néhányszor csíptem már meg én is füvet/sódert, de megdobni nem dobott meg, max kis tempót veszítettem. Ha valahol ez nem így van, akkor kérlek mondd meg pontosan hol, megnézném én is.
    Nekem az utolsó előtti és az előtti két jobbos törés teljesen vak, de majd postprocessinggel korrigálom. Lehet VR-ben látnám jobban, most így zavaró. És ugyanitt a külső sóder megdobja a Porschet és könnyen beforgok a vele -> átgázol a mezőny rajtam. De Zelfit néztem pl onboard, a Nissan tank látszólag érintetlenül gázolt át, szóval nem biztos hogy nem az amúgyis pattogósabb autó a ludas.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az utolsó előtti és az előtti két jobbos törés teljesen vak, de majd postprocessinggel korrigálom. Lehet VR-ben látnám jobban, most így zavaró. És ugyanitt a külső sóder megdobja a Porschet és könnyen beforgok a vele -> átgázol a mezőny rajtam. De Zelfit néztem pl onboard, a Nissan tank látszólag érintetlenül gázolt át, szóval nem biztos hogy nem az amúgyis pattogósabb autó a ludas.
    Pedig a Nissan nagyon érzékeny ezekre sajnos, találtam valamit a setupban úgy érzem. Ha érdekel szívesen megosztom veled hátha segít. De még mindig szenvedés ez a pálya az autónak.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az utolsó előtti és az előtti két jobbos törés teljesen vak, de majd postprocessinggel korrigálom. Lehet VR-ben látnám jobban, most így zavaró. És ugyanitt a külső sóder megdobja a Porschet és könnyen beforgok a vele -> átgázol a mezőny rajtam. De Zelfit néztem pl onboard, a Nissan tank látszólag érintetlenül gázolt át, szóval nem biztos hogy nem az amúgyis pattogósabb autó a ludas.
    Próbáld meg, hogy emelsz a hasmagasságon. Tavaly hasonló helyzetekben nekem ez sokszor megoldotta az ilyen jellegű problémát a porival.

  9. #9
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg, hogy emelsz a hasmagasságon. Tavaly hasonló helyzetekben nekem ez sokszor megoldotta az ilyen jellegű problémát a porival.
    65/68ra lett emelve, így legalább nem akadok fenn a rázóköveken már
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #10
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    65/68ra lett emelve, így legalább nem akadok fenn a rázóköveken már
    Olyan alacsonnyal nem is nagyon mentem , Én volt, hogy 70 fölé emeltem, hogy jó legyen, az is működik még simán.

  11. #11
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    Szerintem nem találták el a színeket, sajnos ez nem a felhők miatt sötét. És mintha azért lenne nálunk elmeszelve az időjárás, mert FPS igényes.
    Ahogy nézem, ez egy 2013-as felvétel.

    Alábbi most október elején készült, ezen már a valóságban is sötétebb az pálya. Valószínüleg azóta újra aszfaltozták.

    Ebből is látszik, hogy mi a legjobb tartalmakat hozzuk nektek

  12. #12
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy nézem, ez egy 2013-as felvétel.
    Alábbi most október elején készült, ezen már a valóságban is sötétebb az pálya. Valószínüleg azóta újra aszfaltozták.
    Ebből is látszik, hogy mi a legjobb tartalmakat hozzuk nektek
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Szerintem itt valami egyéni beállítási probléma lesz a szineket nézve. Nálam nem olyan sötét az aszfalt mint ahogy írják itt páran. A műfű is szép kék színű nem olyan sötét az. ezzel kéne legelőször játszani sztem: Ctrl Shift +/- : Change saturation
    PageUp/Down : adjust exposure. Remélem valakinek használ.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt valami egyéni beállítási probléma lesz a szineket nézve. Nálam nem olyan sötét az aszfalt mint ahogy írják itt páran. A műfű is szép kék színű nem olyan sötét az. ezzel kéne legelőször játszani sztem: Ctrl Shift +/- : Change saturation
    PageUp/Down : adjust exposure. Remélem valakinek használ.
    De ezek nem működnek, csak akkor be van kapcsolva a postprocessing nem? Mert nekem nincs , full alap beállításon találom sötétnek.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt valami egyéni beállítási probléma lesz a szineket nézve. Nálam nem olyan sötét az aszfalt mint ahogy írják itt páran. A műfű is szép kék színű nem olyan sötét az. ezzel kéne legelőször játszani sztem: Ctrl Shift +/- : Change saturation
    PageUp/Down : adjust exposure. Remélem valakinek használ.
    Kipróbáltam, de semmi nem változik, egyikre sem. Az Exposure-t felnyomtam vagy 1200%-ig, de akkor sem.
    Nálam nem vészesen sötét egyébként, de egy kicsit világosabb nem ártana.

  16. #16
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A futamtáv: 54 kör lesz
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #17
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    GT4 szerveren nekem is feltűnt hogy sötét az aszfalt.
    Postprocess/default_bright-ot használtam eddig, naturalba átrakva használhatóbb lett.
    Egyébként a pálya jó kivitelezésű.
    Utoljára módosította: toga; 2017. 11. 04. 10:49.
    Any Given Sunday!

  18. #18
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A futamtáv: 54 kör lesz
    Köszönjük az infót
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  19. #19
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    A pitből kifele jövet tök jó a fényviszony, aztán utána sötétebb kicsit. Ha esetleg változtattok azon, hogy hány órakor menjen az edzés, vagy a nap beesési szögén, akkor az nem javítana ezen? Asszem vannak ilyen dolgok AC dediben.

  20. #20
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    A pitből kifele jövet tök jó a fényviszony, aztán utána sötétebb kicsit. Ha esetleg változtattok azon, hogy hány órakor menjen az edzés, vagy a nap beesési szögén, akkor az nem javítana ezen? Asszem vannak ilyen dolgok AC dediben.
    A pitbox nálam is teljesen jó, ahogy írod, a pálya későbbi részein zavaró néha a pálya vonal sötétsége, de ott meg már nagyon világos kavicságy van mellette. Emiatt a szemünk is bezavarhat, mert a sok világoshoz képest kompenzálni próbál, hogy "átlagban" jó legyen. Kicsit úgy, mint a fényképezőgépeknél, amikor nem egy pontra méri a fényt a gép, hanem a teljes látható területre.

  21. #21

    utaltam

    Hali!
    Ide is írom, hogy már hétfőn utaltam a teljes éves díjat, lsz ellenőrizzétek! Vasárnap szeretnék indulni Jerezben!
    Köszi, Levente (Tóth Levente11)

  22. #22
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Ide is írom, hogy már hétfőn utaltam a teljes éves díjat, lsz ellenőrizzétek! Vasárnap szeretnék indulni Jerezben!
    Köszi, Levente (Tóth Levente11)
    Ide nem kell beírnod, ahol jelezted az bőven elég.

    Más:
    a versenyre is elképzelhető a 30fős mezőny, ha úgy alakul, vagy meghúzzuk alatta a határt?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #23
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Más:
    a versenyre is elképzelhető a 30fős mezőny, ha úgy alakul, vagy meghúzzuk alatta a határt?
    Szabályzat szerint 30 fő a max, a pálya több, mint 30 pites, elosztás a nevezők függvényében az elosztás kalkulátor szerint lesz.
    Ha legalább 46 fő nevez, akkor 30 fős lesz az A szerver.

  24. #24
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szabályzat szerint 30 fő a max, a pálya több, mint 30 pites, elosztás a nevezők függvényében az elosztás kalkulátor szerint lesz.
    Ha legalább 46 fő nevez, akkor 30 fős lesz az A szerver.
    Úgy rémlett a pálya is 30 pites, de köszi a pontosítást.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #25
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Holnapi futam infok!

    Tisztelt Versenyzők!

    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem, jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!


    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam ~90 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!


    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik a futamkiírásban!

    Felhívnánk a figyelmet a boxutca kijárat helyes használatára! CSAK a Sötétszürke aszfaltcsíkon lehet a pályára visszatérni fokozott figyelemmel, ugyanis rögtön a T1-be kell visszajönni. Akit a VB vágáson "kap" az BUÁ-t fog kapni a következő futamra és fellebbezésnek helye nincs!

    Pár kép a helytelen használatról:



    Pár kép a helyes használatról:

    Mivel elég sok lesz a BUÁ-s versenyzők száma, kérjük hogy nagyon óvatosan a bal oldalra húzódva jöjjenek vissza a pályára a BUÁ letöltése után! Köszönjük!

    Jó versenyzést kíván a szervezőség!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 11. 12. 11:59.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •