Találatok: 1 - 21 (21 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC - Zolder 11.08

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCC 2017 Őszi bajnoksága! Negyedik helyszínünk a Belgiumban található régi Formula 1-es pálya Zolder ami Brüsszeltől 60 km-re északkeletre található Heusden-Zolderben. A klasszikus technikás aszfaltcsík 4,011 km hosszú, 10 kanyar,3 sikán (köztük a Zelfel sikán ) és 2 hosszú egyenes teszi izgalmassá itt a versenyzést. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    4. Futam: 11.08. - Szerda Zolder - rank
    Autók: WTCC 2016-17 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2016 WTCC 2017)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (10 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:10 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:15 (25 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:42 (5 min) napszak: délután
    Race2: 21:47 (22 min) napszak: délután

    Shakedown időpont: 11.06. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B, #C
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCC Bajnokság 2017 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Kettel; 2017. 11. 07. 00:31.

  2. #2
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Sziasztok.Nem tudom hogy nálam van e a baj vagy a Preqval szerverrel de ha felmegyek akkor 1-2perc elteltével kidob.Csináltam Ping tesztett és 19volt.. aztán láttam hogy szerver pingje kb 300és 320 között mozog.Van valami gyógyszer erre a kis hibára? Előre is köszi

  3. #3
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.Nem tudom hogy nálam van e a baj vagy a Preqval szerverrel de ha felmegyek akkor 1-2perc elteltével kidob.Csináltam Ping tesztett és 19volt.. aztán láttam hogy szerver pingje kb 300és 320 között mozog.Van valami gyógyszer erre a kis hibára? Előre is köszi
    Szia, nekem 9ms-t ír a szerverre ( valószinű, hogy nálad lesz gond )

  4. #4
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Akkor megpróbálok egy router restartott hátha segit

  5. #5
    Shakedown szerver megy! GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*

    Jó szórakozást!

  6. #6
    Mennyivel élvezetesebb lenne ez a pálya ha a Zelfi sikánban nem kellene figyelni a fehér vonalat és kimehetnénk teljesen a kerékvetőre.
    Így hogy centizgetni kell teljesen ritmustalan lesz az a rész.
    Bocsi Balázs a kiszorításért,legalább már tudom hogy ott nem lehet előzni

  7. #7
    A Shakedown nekem sajna kimaradt tegnap, így most tudtam finomítani egy setup-ot a pályához a korábbiból. 32 eleje simán benne van még az én képességeimmel is. A kormányt 480-ról 440/20-ra tettem most a szűk forduló miatt a végén. A 8-as szárny persze csökkenthető, csak akkor a Zelfi-sikán előtti féktávon nő az esély a sikán előtti befordulásra valahova, illetve a gyors kanyarokban kevésbé pontos az autó.
    Chevy TC1 2017 setup - Zolder

  8. #8
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Balázs a kiszorításért,legalább már tudom hogy ott nem lehet előzni
    Ugyan már, ezért teszt futam . Az meg a dolog másik része, hogy tegnap mocskos fáradt voltam, azért is léptem ki . Mondjuk meglepődtem, hogy ott beszúrtál

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Mai saját stream itt
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Szerverbeosztás:

    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    16-23. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver


    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  11. #11

  12. #12
    B szerver

    Ez volt a legrosszabb futam számomra amin eddig mentem...

    Nem találtam az autót a pályát kar is részleteznem sajnos.

    Molnár Laci azt szeretném kérdezni, hogy direkt szorítottál le 2 szer vagy csak igy védekeztél?
    Pálya elhagyás után keresztbe vissza jönni és bele vágni a falba...

    Na majd legközelebb jobb lesz.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  13. #13
    Kiss Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    3

    B szerver

    Prequal 16.hely pár tizedet tudtam volna még javítani, de akkor sincs meg az A server.

    Quali: első percben gép kifagyott, mehetett a resi. Negyedik percben sikerült visszacsatlakozni, egy kört tudtam menni. Sikerült megfutni a prequalos időt.
    R1: Első helyről rajtolva (ilyen se volt még sose), picit beragadtam, majd T3ban lecsúsztam az ívről, így Balogh M. megelőzött. 10 perces szoros vonatozás után ő is lecsúszott az ívről, így sikerült visszaszerezni az első helyet, majd azt a maradék 13 percben megtartani. Gumikopás elég komoly volt, végére 4% maradt, viszont az üzemanyagból 16 körre tankolva közel 9L maradt. Végül 10 másodperccel mezőny előtt célba érés, 1. hely.
    R2: Fordított rajtrács, eddig csak azért rajtolhattam utolsó helyen mert rosszul teljesítettem T1-ben majdnem 3-4 autó ment be egyszerre, T3-ra sikeresen 2. helyig sikerült feljönni. 5-6 körön keresztül 3as vonat Molnár L., én, Gólya G.. Gólyát valaki hátulról eltalálta, így Molnár L. ketten vittük tovább. Vége előtt 9 perccel Molnár L. elfékezte a sikánt, kigyorsításon lemaradt. Gumikopás csak 44%-ig kopott érthetetlenül Végül 12 ms-el többiek előtt cél.

    Talán eddigi "legjobb" versenyem volt, sajnálom, hogy nem kerültem be A szerverre.

  14. #14
    Q: Egész jól sikerült, több is lehetett volna benne. P3.
    R1: Rajtnál jól jöttem el és sikerült Nagy Lacit megelőzni. Utána végig Dani mögött autóztam amíg az utolsó körök körül bepróbálkoztam T2-nél. Meg is lett utána viszont sajnos a síkánnál közel ért az első tengelye én meg azt hittem már mögöttem van és elkezdtem befele húzni féktávon. Elrántotta így az utolsó köröket egyedül autóztam végig.
    R2: Itt is belecsúszott egy-két hiba sajnos. Rajtnál még jól eljöttem sőt sikerült kettőt is előzni T2-nél. Aztán mások hibáztak és elkezdtem még feljebb jönni. Gerőcs mögött kicsit beragadtam aztán, mint Daninál itt is megpróbáltam a T2-es rövid féktávot. Sajnos elég nagy kocc lett a vége, valószínűleg meg is óvom magam, mert az nem volt teljesen tiszta. Aztán még 2 emberen átrágva megint Dani mögött találtam magam. Utolsó körbe megint bementem mellé T2-nél aztán megint a síkánig ment a harc. Én féktávnál kicsit később fékeztem, hogy hátha előtte maradok, de mivel láttam mellettem marad így inkább átvágtam a síkánt, hogy elférjünk egymás mellett. Ő elvette, de mivel nem volt fair így végül átadtam neki a helyet.

    Semmi hangulattal sajnos most sok hiba belecsúszott, amivel mások versenyét tettem tönkre. Elnézést mindenkitől! Remélem Macaura már kicsit összeszedem magam, főleg, hogy ott aztán főleg figyelni kell mit csinál az előttem lévő.

  15. #15
    B szerver

    Kvali: 4 tizeddel megjavítottam a PB időmet, P2.

    1. futam: Sikerült Kiss Ádámot az elején megelőznöm, aztán próbáltam elszakadni, egy ideig sikerült, de aztán utolért, majd az első sikán kijáratánál korrigálnom kellett, hogy ne álljak keresztbe, így Ádám elment. Utána azért tartottam nagyjából a lépést vele, hol közelebb hol távolabb voltam tőle, de max. 2 sec volt a különbség. Három körrel a vége előtt épp közelebb értem hozzá, de az első kanyart kicsit szélesen vettem, és türelmetlen voltam, így keresztbe álltam, de szerencsére addigra kiépítettünk ketten egy 18-20 másodperces előnyt, így sikerült megtartani a második helyem, és a maradék időben már csak spóroltam, hogy beérjek hiba nélkül, volt hozzá még 7-8 sec előnyöm. Szóval végül P2.

    2. futam: Az első körökben volt minden, de végül a második/harmadik körben a 4. helyen voltam már, és üldözőbe vettem az előttem lévőket. Először Gólya Gergőt szorongattam, de aztán jött két rosszabb kör, így picit leszakadtam, és tudta támadni Molnár Lacit, akivel aztán összeakadtak a T3-ban, amit éppen sikerült elkerülnöm. Gólya Gergőt is sikerült kb. két kör múlva megelőznöm, de addigra már Kiss Ádám eléggé ellépet, plusz később a T1-ben megpöckölt Gergő, és mindketten kipiruetteztünk a pályáról. Aztán visszatérve Lóczi Jánossal csatáztam még két körig a második helyért, ami meg is lett, szóval itt is az eredmény P2.

    Azért ezen a pályán lehet majd számolgatni bőven a vágásokat a két síkánnál.

  16. #16
    A-szerver vége - Ahogy a prekvalból sejtettem, maximum lepattanókra vadásztam itt. Ez jelen esetben az első futamon Ásványi Ferit és Csőke Dezsőt jelentette, a másodikon Burszky Norbit. Dezső szó szerint lepattant a pályáról, Ferit a rajt után sikerült megelőznöm, aztán, bár felzárkózott, tartani végig magam mögött. A másodikon eleinte ismét Ferivel volt egy kis oda-vissza műsor, majd a valakiről utolsó helyre lepattant Burszky Norbi igyekezett nagyon megelőzni engem. Tudtam, hogy ha valahol, akkor itt ki lehet védekezni, így a második futam egy még intenzívebb védekezési tréningre sikerült. Egyszer összeakadtunk az első sikánban, optimistán próbálkozott be, de rendeztük az eredeti állapotot és mentünk tovább. Szerencsére nagy hibát nem vétettem, így behoztam előtte a célba a mezőny egyetlen Chevy-jét

  17. #17
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70

    Gokart pálya 3.0

    Q: Én mentem a legkevésbé szar kört, ezért lett pole.
    R1: Jó rajt, végig elől, majd elment Ádám. Kavicson át vissza 3-ra. Majd elment Laci. Kavicson át vissza 4-re.
    R2: Közepes rajt, előztem meg bemakkoltam párat, majd Krisztiánnal ütöttük egymást 5-6 körön keresztül. Végén Ádámmal majdnem összementünk de valahogy túléltük és P1.

  18. #18
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Zolder

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

    Futam közvetítés: LINK

  19. #19
    Molnár Laci Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 10. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    19
    R1: P6-ból sikerült P4-be feljönnöm a rajtnál, majd Lóczi János T8-ban hibázott és a 3. helyen találtam magam. János gyorsabb voltam nálam így nagyon küzdöttem, hogy magam mögött tudjam tartani. Végig ment az adok-kapok, néhányszor meg is előzött, de utána mindig hibázott valahol és vissza tudtam jönni. Elmentünk amíg lehet, de szerintem fair küzdelem volt. Remélem te is így látod János. Végül P3-at sikerült megtartani. Eddigi legnehezebb futamom volt.


    R2: Ismét P6. A rajtom remekül sikerült. T1-nél harmadikként fordultam. Itt Benke Norbert eltalálta Pap Gábort, így be tudtam érni Gábor mellé, T3 után már első helyen voltam. Kb. a verseny harmadáig vonatoztunk ezután. Én elől, mögöttem Kiss Ádám és Gólya Gergő. T1-ben lesodródtam az ívről és Ádám elment mellettem. Kicsivel a verseny fele után Gergő is megelőzött én pedig túl optimistán T4-ben bementem mellé és összeértünk. Utólag is bocs. P6. Egy pályaelhagyás után Pap Gábornak nem hagytam elég helyet és mindketten kicsúsztunk, pörögtünk és a 2. visszajövetelemnél is sikerült őt feltartanom. Elnézést kérek, óvni fogom magam. Ezután valaki kicsúszott előttem, Gólya Gergő mellett pedig az utolsó körben T4-nél sikerült elmennem, cserébe a T8-ban kilökött és ketten elmentek mellettünk... Mozgalmas futam volt.

  20. #20
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    "B" szerver

    Q: Átlagos kör, az utolsó pillanatig keresgélt beállításokkal, aztán a végén a stabil, de biztonsgos beállításra visszaállítva.

    R1: Jó rajt, bolyba be, pátsó pöcc, fűre ki. Innentől kezdve a felzárkózás maradt az egyetlen cél. Mikor utolértem az elöttem menőket, addigra a nagy (középső) sikánnál épp kitört a hátulja és emiatt megint kezdhettem a felzárkózást. A végére előttem hibázók miatt a P6 lett.
    R2: Rajtra elfelejtettem sebességbe tenni, így a P3 ugrott és ismét a végén találtam magam. Feljövetel, csaták, kitartó feljövetel, és az utolsó kör utolsó sikánja előtti jobbos derékszögben egymást kitessékelő Volvo-k és ezzel a mögöttük haladót megzavarva ölembe hullott a P4.

    Ismét szerintem nagyon fair versenyzőkkel volt szerencsém egymás ellen kűzdeni. Volt keménykedés, de szerintem szándékos károkozás nem volt. Azért vagyok szomorú, és mérges egyben, mert a szerverhez jó volt a tempóm, csak az a 2-3 hiba amit elkövettem az nagyon megnehezítette a saját dolgom. De legalább nem volt olyan unalmas a versenyem, mint Ádámnak
    Utoljára módosította: ubipapa; 2017. 11. 09. 17:04.

  21. #21
    Hát szerintem ezekkel a kocsikkal nem volt túl élvezetes ez a pálya.Vagyis ha pár sikánnal kevesebb lenne benne még tetszene is.
    Időmérőn majdnem megfutottam a prequalos időmet.Negyedik hely meg is lett.


    Elég jól rajtoltam.Próbáltam vigyázni mindenkire de az első sikánban így is majdnem sikerült belecsúsznom Nagy Laciba.
    Inkább félrerántottam a kormányt de átkellett vágnom a sikánt.A hurkák úgy megdobtak hogy olyat repültem hogy Kitt is megirigyelte volna
    Ezután próbáltam tapadni a Volvokra,utol is értem őket.Először Laci,majd Ádám is hibázott egy kicsit.Mindkettőjük mellett eltudtam menni de Ádám visszaelőzött.A vége felé Molnár Dani is kisodródott,így nagy szerencsével második lettem.


    Második versenyen volt egy két necces helyzet amiket annyira nem élveztem.Ment egy kis dodzsemezés de sikerült pár szépet előznöm is.
    Sajnos elfelejtettem visszább venni a benyát és így utólag talán mehettem volna kicsit kevesebb szárnnyal de legalább nem dobtam el a gépet.
    Gratula mindenkinek.Én örülök hogy legalább dobogóra állhattam.Szerintem ez is csoda ennyi Volvo között.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •