Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (87 összesen)
  1. #51
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a versenyt, most ez nekem jó volt!
    Ellenben elnézést szeretnék kérni Zrubecz Lacitól még az elején a knock-kcok-tól. Nem gondoltam, h ennyire ki fogok tudni gyorsítani.
    Elnézve

  2. #52
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Short story: B szerver 1. hely => A szerver 10 hely lenne

    Szabó Zoltán, kár a parabolikáért, jó kis meccs lehetett volna még Szinte már olyan volt mint egy F1-es futam, hogy namost megnyomtam, de elfáradtak a gumik, hibáztál, namost elém akarsz-e vágni, akkor mennyivel a normál elött mennél ki...

    'A' szerveren úgylátom nagy gratula Bencének Végre vki elkente Togát

    Valami ilyesmi volt
    Amúgy nem tudom mi volt a kerékcsere után, de az Ascariban a bal hátsó folyamatosan felforrt, és utána a Parabolica nem ment egyszerűen.
    Néztem a nyomásokat, azok rendben voltak. Nem nagyon értem mi történt. Utána 3. hely lett végül.

    Mindenesetre nagyon hasonló volt a tempónk, jó kis csata volt. Ha kevésbé vagyok fáradt az Eger Rally tesztje miatt, lehet még lett volna pár ezred ide
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  3. #53
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne mit, de szerintem lagolt Sipkai, igy azt hogy 300meter utan a falba tett... csak én bszok rá a sztorira
    Azért csak nyugodtan óvj, legyen mit vizsgálnunk, nem szabad, hogy nyomja a -et
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #54
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    B szerver - ahol végre nem csak 10-en voltunk

    Bár a kevesebb néha több
    Volt itt aztán minden kéremszépen!

    Start után valaki búgócsigaként pörgött be a falnak csapódása után az út közepére
    Igyekeztem elkerülni, de csak kaptam belőle egyet oldalról, meg egyet hátúlról is, csak hogy jó legyen.
    Pár kör után kicsit lazult a tömeg, többen mentek mindenfelé nézelődni a pálya körül, így újra Erik - kissé megtört - hátsó lökhárítóit nézegettem vagy 20 körön át! Elég jó volt, voltak benne ugyan érdekesebb próbálkozások, de jó csata volt! Remélem beégett a visszapillantódba a Nissan eleje
    Főleg az a ~fél kör fej-fej mellett! Aztán egy körrel előbb mentem kereket cserélni, és gondolom a javításod miatt, Te csak utánam érkeztél... De valahogy túl jó lett a kocsid, mert simán gyorsabb lettél utána, már nem is bírtam tartani az ütemet...

    Aztán egyszer csak azt látom hogy Lázár Attila a T1 féktávon ezerrel elhúz belső íven mellettem... csak épp az ív hiányzott, ugyanis simán kihagyta a T1-et, és egyenesen átrongyolt a régi nyomvonalon Szép hogy vissza engedtél, de kár volt, mert így az Ascariban jól össze is törtük egymást
    Nem tudom, hogy ott mégis hogyan tervezted az "előzést", mer ugyan el lehetne ott férni ketten is egymás mellett, csak nem a szokott tempóval, és nem az ideális íven. Szóval nem így na. Ezzel a manőverrel buktam is 2 pozíciót - meg szét is tört is az autóm eleje (
    Innentől már csak a túlélésre játszottam, hogy legalább vigyem be az autót egyben...

  5. #55
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver - ahol végre nem csak 10-en voltunk

    Start után valaki búgócsigaként pörgött be a falnak csapódása után az út közepére
    Igyekeztem elkerülni, de csak kaptam belőle egyet oldalról, meg egyet hátúlról is, csak hogy jó legyen.
    Azt a rajtbalesetet visszanézném, csakhogy az én replay-m a 3. körnél kezdődik. Már nem tudtam kikerülni a balesetes gépeket, rögtön piros első és sárga hátsó lökös, repedezett szélvédő, és +1,5 másodperces köridők ahhoz képest, amennyit én ezzel a beállítással tudok. Kurva jó volt így végigmenni. Nagy Norbert meg kitolt T1 előtt a 13. körben, aztán meg a 33-ban sem akart elférni, bár azt szerencsésen megúsztam.
    Utoljára módosította: Chrys; 2017. 10. 30. 00:38.

  6. #56
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Azt a rajtbalesetet visszanézném, csakhogy az én replay-m a 3. körnél kezdődik.
    https://www.dropbox.com/s/yye1pgbkw0...t3_monza_?dl=0

  7. #57
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Milyen beállítással vetted fel?

    Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

  8. #58
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Nagy gratula Bencenek, pokoli tempot ment es egyszer sem hibazott!
    Any Given Sunday!

  9. #59
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy gratula Bencenek, pokoli tempot ment es egyszer sem hibazott!
    Köszi! Grat neked is!

  10. #60
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Start után valaki búgócsigaként pörgött be a falnak csapódása után az út közepére
    Igyekeztem elkerülni, de csak kaptam belőle egyet oldalról, meg egyet hátúlról is, csak hogy jó legyen.
    Pár kör után kicsit lazult a tömeg, többen mentek mindenfelé nézelődni a pálya körül, így újra Erik - kissé megtört - hátsó lökhárítóit nézegettem vagy 20 körön át! Elég jó volt, voltak benne ugyan érdekesebb próbálkozások, de jó csata volt! Remélem beégett a visszapillantódba a Nissan eleje
    Főleg az a ~fél kör fej-fej mellett! Aztán egy körrel előbb mentem kereket cserélni, és gondolom a javításod miatt, Te csak utánam érkeztél... De valahogy túl jó lett a kocsid, mert simán gyorsabb lettél utána, már nem is bírtam tartani az ütemet...
    A rajtnál nekem olyan Mózes-feeling tört fel, szerencsére karcolás nélkül jöttem el a pörgés miatt eltorlaszolódott célegyenesben. Utána türelmesen kivártam, míg Kanyuk Ferivel küzdötök és én el tudok surranni mellettetek. Ez 2-3 körön belül meg is történt, aztán tényleg a tükörbe nézés ment a kerékcseréig. Egy-két kis összeérésünk volt a T1-es próbálkozásoknál, de az tökre belefért szerintem. Volt, amikor engedtelek beesni mellém féktávon, mert tudtam, így kigyorsításon tutira én leszek a jobb helyzetben, be is jött.
    Kerékcserén agyaltam, hogy mikor menjek ki, végül a 25. végére tettem, így elém vágással jobb helyzetbe kerültél, meg is előztél a cserék alatt. Nem állítottam be javítást, így egyszerűen csak gyorsabb lehettél vagy nekem lassabb volt a csere. Miután sikerült megelőznöm téged a T1-nél, a Roggia-ig kicsit lassabban mentem, hogy bevárjalak, mert a kigyorsátáskor kicsit neked koccant a kocsim hátulja, emiatt némi előnyt szereztem. Aztán láttam, hogy a nyakadra esett a csatánk miatt Tóth Szabi, Kanyuk Feri és Lázár Attila, így a Roggia után inkább iszkoltam tovább, nehogy az egész bólyt magamra húzzam. Szerencsére elég hosszan sikerült őket kivédekezned, így szereztem némi egérutat.
    Az utolsó 10 kör aztán azzal telt, hogy Kanyuk Feri közelített rám folyamatosan, akit szerencsére lassított Szabi és Attila, így nem az én megtámadásomra tudott csak koncentrálni. Nem hittem, hogy kitart az előnyöm, de végül sikerült tartanom a helyet. Utolsó előtti körben pedig ajándékba kaptam egy helyet Lányi Tomitól, aki az Ascari-ban állt meg piknikezni egy kicsit, így kényelmes előnnyel besasszéztam az 5. helyen. Ez igen jó a prekvalos és a kvalifikációs eredményemhez képest. Végre egy futam, ahol nem magányosan körözgettem, hanem mindig volt kire figyelnem, ki elől menekülnöm

  11. #61
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Loczi Janinak kösz a versenyt. Nem tudom mit csináltak a szerelők az Audival a boxban, de megtáltosodott a végére,nem is bírtam veled
    Szabó Zoli nagyon profin kiszelesítetted a Ferkát a végére. Nagyon jól védekeztél!! Kösz neked is a szoros versenyt. Egerben majd hajrá!!!! Én kint leszek szurkolni!!!

  12. #62
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál nekem olyan Mózes-feeling tört fel, szerencsére karcolás nélkül jöttem el a pörgés miatt eltorlaszolódott célegyenesben. Utána türelmesen kivártam, míg Kanyuk Ferivel küzdötök és én el tudok surranni mellettetek. Ez 2-3 körön belül meg is történt, aztán tényleg a tükörbe nézés ment a kerékcseréig. Egy-két kis összeérésünk volt a T1-es próbálkozásoknál, de az tökre belefért szerintem. Volt, amikor engedtelek beesni mellém féktávon, mert tudtam, így kigyorsításon tutira én leszek a jobb helyzetben, be is jött.
    Kerékcserén agyaltam, hogy mikor menjek ki, végül a 25. végére tettem, így elém vágással jobb helyzetbe kerültél, meg is előztél a cserék alatt. Nem állítottam be javítást, így egyszerűen csak gyorsabb lehettél vagy nekem lassabb volt a csere. Miután sikerült megelőznöm téged a T1-nél, a Roggia-ig kicsit lassabban mentem, hogy bevárjalak, mert a kigyorsátáskor kicsit neked koccant a kocsim hátulja, emiatt némi előnyt szereztem. Aztán láttam, hogy a nyakadra esett a csatánk miatt Tóth Szabi, Kanyuk Feri és Lázár Attila, így a Roggia után inkább iszkoltam tovább, nehogy az egész bólyt magamra húzzam. Szerencsére elég hosszan sikerült őket kivédekezned, így szereztem némi egérutat.
    Az utolsó 10 kör aztán azzal telt, hogy Kanyuk Feri közelített rám folyamatosan, akit szerencsére lassított Szabi és Attila, így nem az én megtámadásomra tudott csak koncentrálni. Nem hittem, hogy kitart az előnyöm, de végül sikerült tartanom a helyet. Utolsó előtti körben pedig ajándékba kaptam egy helyet Lányi Tomitól, aki az Ascari-ban állt meg piknikezni egy kicsit, így kényelmes előnnyel besasszéztam az 5. helyen. Ez igen jó a prekvalos és a kvalifikációs eredményemhez képest. Végre egy futam, ahol nem magányosan körözgettem, hanem mindig volt kire figyelnem, ki elől menekülnöm [IMG]file:///C:/Users/stoth26/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
    Hát én meg elrontottam 3 körrel a vége előtt, így nem tudtuk bezárni az ollót, így mérgemben csak Kristófra vártam mint a megváltó, hogy egy körrel kevesebbett kelljen mennem, de sajnos Zrubi nem így gondolta, ő körön belül akart maradni így kénytelen voltam plusz egy kört menni – aztán láttam csak a porfelhőket és vertem az ágyat mellettem, hogy ha nem lassítok be, akkor én is az Ascariban előszeretettel ütköző Lázárt, meg még Kanyuk Ferit is megelőzhettem volna.
    Oh well, ez a futam 300 méter után kuka lett, így már mindegy is volt. Már kvalin se jött össze a kör, nem tudtam összerakni a szektorokat, az első sor biztos let volna, ehhez képest csak P5. Onnan meg hiába a jó Pori rajt, Sipkai is jól indult így középső sávból gyorsan kiterelt balra, ahol 2 lagos ütközést követően lehetett nyomkodni a kameraváltás gombot, mert rommá törött a kocsi eleje, de cserébe a segge csak egy kicsit. Így másfélóra várt rám alulkormányzottan és jó pár km/hval lassabban a kelleténél, pedig a top4el nagyon jót meccselhettünk volna
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #63
    Először is bocsánatot kérek Lázár Attilától, nagyon más volt a féktávunk ott. Előbb fel szoktam mérni a terepet, de ezúttal nem voltam elég óvatos, nagyon sajnálom

    Ezután aki előttem volt az gyorsabb volt, aki mögöttem, az pedig lassabb volt, mint én, így 85 perc egyedül autózás jött, ami borzasztó unalmas és fárasztó volt. Sokszor el is kalandoztak a gondolataim és a figyelmem, így több apró hibám, kicsúszásom volt, aminek köszönhetően a tetemes előnyöm a végére elfogyott, és Erik meg is előzött az utolsó előtti körben. Utólag gondolkozva jobban jártam volna, ha bevárom a mögöttem érkezőket már az elején, mert amikor Erik elment mellettem, egyből visszatért a koncentráció, csak akkor már késő volt.

  14. #64
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Q: Volt még benne,de nem tudtam megautózni. Kb 2 helyet jöhettem volna előre.
    R: Hát vegyes érzés. Feljöttem 10 helyet kb az első két körben, aztán estem vissza. Úgy került ki a Nissannal Zelfel Tamás, hogy öröm volt nézni. Nem igazán értettem, hogy a fenébe megy így a rizsrakéta. A villogás az sry akart lenni az első síkánért? Vagy csináltam valamit? Szűcs Tamás bocsi a második síkános megtolásért, szerencsére nem lett belőle baj. Büntetést letöltöttem, de tök lassú voltam utána. Amikor a gumi elmelegedett akkor a pályán se tudtam tartani a kocsit aminek a fal lett vége. Talán majd Herez.

  15. #65
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Q: Volt még benne,de nem tudtam megautózni. Kb 2 helyet jöhettem volna előre.
    R: Hát vegyes érzés. Feljöttem 10 helyet kb az első két körben, aztán estem vissza. Úgy került ki a Nissannal Zelfel Tamás, hogy öröm volt nézni. Nem igazán értettem, hogy a fenébe megy így a rizsrakéta. A villogás az sry akart lenni az első síkánért? Vagy csináltam valamit? Szűcs Tamás bocsi a második síkános megtolásért, szerencsére nem lett belőle baj. Büntetést letöltöttem, de tök lassú voltam utána. Amikor a gumi elmelegedett akkor a pályán se tudtam tartani a kocsit aminek a fal lett vége. Talán majd Herez.
    Igen igen! Nem akart a "rízsrakéta" megállni! Azért volt a villogás, hogy bocsánat és engedtelek is el. Remélem nem okoztam kárt neked!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #66
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Igen igen! Nem akart a "rízsrakéta" megállni! Azért volt a villogás, hogy bocsánat és engedtelek is el. Remélem nem okoztam kárt neked!
    Neked ki van kapcsolva a törésjelző, vagy ekkora tank a Nissan? Néztem replayed és sehol egy felvillanás a konzervdoboz hangokkor, pl a 2. kör T1ben.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #67
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Neked ki van kapcsolva a törésjelző, vagy ekkora tank a Nissan? Néztem replayed és sehol egy felvillanás a konzervdoboz hangokkor, pl a 2. kör T1ben.
    Én 3 monitorral játszom és csak a középső képét látjátok a közvetítésben. Ez azért van mert különben csak egy széles csíkot látnátok. Van törésjelző a bal monitoron és sajnos nem kicsit törik ez a sz@r!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #68
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Igen igen! Nem akart a "rízsrakéta" megállni! Azért volt a villogás, hogy bocsánat és engedtelek is el. Remélem nem okoztam kárt neked!
    Dehoogy. Össze se értünk. Szerintem kb időt se vesztettem, jót csatáztunk teljesen. Még ha csak 2 körig tartott is. Mindenesetre ezt a hombár nagy dögöt megnézem, mert brutális. Néztem a stream-et és a BMW hiába gyorsít jobban ki a lesmo 2-ből, amint padlózod szevasz van. Az ilyesmi autókat jobban szeretem.

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Én 3 monitorral játszom és csak a középső képét látjátok a közvetítésben.
    OBS, vagy mivel csinálod?

  20. #70
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    OBS, vagy mivel csinálod?
    Igen OBS.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #71
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Dehoogy. Össze se értünk. Szerintem kb időt se vesztettem, jót csatáztunk teljesen. Még ha csak 2 körig tartott is. Mindenesetre ezt a hombár nagy dögöt megnézem, mert brutális. Néztem a stream-et és a BMW hiába gyorsít jobban ki a lesmo 2-ből, amint padlózod szevasz van. Az ilyesmi autókat jobban szeretem.
    Küldök majd setupot ha kell! Jerezben szerintem szenvedni fogunk vele. Nem olyan egyszerű ezt a tankot vezetni sajnos!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #72
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Loczi Janinak kösz a versenyt. Nem tudom mit csináltak a szerelők az Audival a boxban, de megtáltosodott a végére,nem is bírtam veled
    Szabó Zoli nagyon profin kiszelesítetted a Ferkát a végére. Nagyon jól védekeztél!! Kösz neked is a szoros versenyt. Egerben majd hajrá!!!! Én kint leszek szurkolni!!!
    Igyekeztem Nem volt könnyű a nagyobb végsebességű autóitok ellen.

    55-ös rajtszámmal megyünk majd Illetve még egy ilyen autó úgy sem lesz mint a mienk szóval könnyen megismersz majd minket.
    Ítélkezni nem ér eddig 1 órát mentem max a kocsival, azt is utcán bejáratni. Közöm nincs még hozzá nagyon, szóval el kell majd hinnem azt amit tud, és nagyon-nagyon naaagyon sokat tud.
    70-80-al körforgalomban még nem csúszik meg számottevően. Fejben még nem értem oda, hogy ezt összerakjam.

    Itt tudsz majd követni minket amúgy, ha érdekelnek hírek :P
    https://www.facebook.com/taylorracingt/
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  23. #73
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Igyekeztem Nem volt könnyű a nagyobb végsebességű autóitok ellen.

    55-ös rajtszámmal megyünk majd Illetve még egy ilyen autó úgy sem lesz mint a mienk szóval könnyen megismersz majd minket.
    Ítélkezni nem ér eddig 1 órát mentem max a kocsival, azt is utcán bejáratni. Közöm nincs még hozzá nagyon, szóval el kell majd hinnem azt amit tud, és nagyon-nagyon naaagyon sokat tud.
    70-80-al körforgalomban még nem csúszik meg számottevően. Fejben még nem értem oda, hogy ezt összerakjam.

    Itt tudsz majd követni minket amúgy, ha érdekelnek hírek :P
    https://www.facebook.com/taylorracingt/
    Az az érdekes hogy szelárnyékban sem tudtam közelebb kerülni. A parabolica meg nekem is taccsra tette a gumikat. Mindegy is. Jó volt és ennyi. 😀

    A rallyba meg majd belejössz. No para!! Ha kell esetleg segitség Egerben jelelj. Ha tudok valamiben segiteni irj vagy hivj.
    De ha tudok kimegyek a szervizparkba is csak nem biztos visszaerünk a pályazárások miatt.

  24. #74
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    R1 - 28:19 - L15- T1 - Molnár Dániel - Terhes Csaba

    https://drive.google.com/file/d/0B9h...UtV1JsRDQ/view
    Idén ez már a második alkalom, hogy úgy esel be mellém, hogy kb semmi hely,mert nem tudsz megállni normálisan. Barcelonában átmentem a T1-ben mindenen, mert odáig ki lettem tolva, buktam 1-2 helyet, az akkor teljesen okés volt. Most, hogy nem erősködöm a fél autó helyemen (hiába járna több) és nem dobom rá a hurkára 0 szögből a kocsit, máris szabálytalanság van és ez elfogadhatatlan. Főleg, úgy, hogy sokkal gyorsabb voltál és a köv féktávon megelőzöl. Grat!

  25. #75
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85

    B szerver

    Egyéni legjobb időt autóztam ami a 6rajtheylre volt elég. Rajtnál rendesen dolgozott az adrenalin ismervén az első kanyarkombinációkat. Sérülés nélkül sikerült eljönnöm a rajtnál, majd a 4.helyre sikerült feljönni. Utána hosszas üldözés, körözgetés Madarász Krisztián mögött. Egyszerre álltunk ki, de kicsit a kiálláskor nőtt a távolság, de valahogy sikerült nekem jobb tempót kicsikarni az autóból. Pár próbálkozás után Krisztián hibázott a parabilocában (Én is hibáztam csak kisebbet) és meg tudtam előzni. Majd Szabó Zolit utolértem, de nem volt vele nagy harc mert, mint egy Úriember félrehúzosott amit igazából sajnálok, mert jobban izgultam utána mikor Ő kergetett. Majd pár körrel késöbb kicsit meg tudtam lépni a mögöttem viaskodó kettőstől. Innentől fogva szerintem stabil köröket autózva haladtam a cél felé. Végül 2. ként értem célba, amikor még a dobogót sem tartottam reálisnak.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •