Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (87 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Vélemény?
    Nekem bejön az ABS off, de jó lett volna megnézni, hogy 10-15 ember mire megy "versenyszituációkban". Nehezebb vezetni az autókat, úgyhogy én támogatnám, de a többség ABS-el menne, meg a való életben is használják.

  2. #27
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Vélemény?
    Privát véleményem:
    Sajnos kevesen voltunk, pedig jo lett volna. Minimális setup modositással és némi gyakorlással simán kezelhető az abs hiánya. Rövid tapasztalat alapján köridőben kb. plusz 1 másodperc.
    Nyilván picit nehezebb így vezetni, és jobban benne van a pakliban a hibázás, de ez pont felkavarja egy kicsit a dolgokat. Nekem tetszik.

  3. #28
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Én csak a fékerőt vettem 95%-ra, onnantól teljesen kezelhető lett az ABS hiánya

  4. #29
    Sziasztok,

    Tegnap befizettünk tagdíjat, valaki rá tud nézni?
    Szabi nem írt vissza, gondolom net nélkül van valahol!
    Asztalos András tagdíját rendeztük!

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Tegnap befizettünk tagdíjat, valaki rá tud nézni?
    Szabi nem írt vissza, gondolom net nélkül van valahol!
    Asztalos András tagdíját rendeztük!
    Kérlek a leírt módon jelezzétek a kapcsolat fülön és a akkor a többiekkel együtt le lesz adminisztrálva még a bajnoki futam előtt...

  6. #31
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kérlek a leírt módon jelezzétek a kapcsolat fülön és a akkor a többiekkel együtt le lesz adminisztrálva még a bajnoki futam előtt...
    köszi, intézzük, bocsi!

  7. #32
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Egyfajta versenyzői eligazítás szimulálására kérdezem:

    A) Lesz-e meghatározva valamilyen komolyabb szankció a vágásért (mondjuk 3 alkalom után DQ vagy ilyesmi)?
    B) Amennyiben valaki az Ascariban vágás következtében kerül előzési pozícióba a Parabolicánál, azt tekinthetem úgy hogy nincs ott, és "kibennanizhatom"? Vagy le kell nyelnem a pofátlan vágést és ha lesz kedvem kikereshetem, megóvhatom, és kaphat érte szóbeli ejnyebejnyét?
    C) Feladjuk a betarthatatlan szabályunkat és amit a pálya enged?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #33
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Egyfajta versenyzői eligazítás szimulálására kérdezem:

    A) Lesz-e meghatározva valamilyen komolyabb szankció a vágásért (mondjuk 3 alkalom után DQ vagy ilyesmi)?
    B) Amennyiben valaki az Ascariban vágás következtében kerül előzési pozícióba a Parabolicánál, azt tekinthetem úgy hogy nincs ott, és "kibennanizhatom"? Vagy le kell nyelnem a pofátlan vágést és ha lesz kedvem kikereshetem, megóvhatom, és kaphat érte szóbeli ejnyebejnyét?
    C) Feladjuk a betarthatatlan szabályunkat és amit a pálya enged?
    A: "Pálya levágás: minden esetben kötelező 2 kerék teljes terjedelmével a pálya szélét jelző fehér vonalon belül haladni. Szabadon óvható, ha valaki szabálytalanságot észlel a verseny, vagy a kvalifikáció során. Vágással szerzett jogtalan előnyt kötelező a lehető legrövidebb időn és úton belül visszaadni. Ha valaki nem így jár el, illetve ha valaki egy futamon 3x is levágja a pályát és ez bármilyen módon a VB tudomására jut, akkor büntetést von maga után!"
    B: Sajnos észre vettük mi is hogy itt nem tökéletes a vágáskezelése a pályának, de ugye ez nem lesz bekapcsolva a futam alatt. Természetesen nem "Bennanizhatod" ki, de ha sorozatosan valaki vág és ezt te jelzed a VB felé akkor kivizsgáljuk az ügyet. Ha valakit sorozatos vágáson kapunk nem szóbelit fog kapni ezt garantálom.
    C: ezt nem is láttam amit írtál! Természetesen a szabályok szerint tessék közlekedni a pályán!

    Felhívnánk a figyelmét minden indulónak, hogy a vágásokat szúrópróba szerűen ellenőrzi a VB. Ezt a pályát kiemelten fogjuk nézni pont az Ascari sikán vágáskezelése miatt!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #34
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Új, téli idő szerint megyünk?
    És mi lesz az F1-el?

  10. #35
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Új, téli idő szerint megyünk?
    És mi lesz az F1-el?
    Korábban már én is morogtam ezen, de aztán rájöttem, hogy felesleges. HAM behúzza a negyedik VB címét, úgyhogy ezt kibírom ha nem látom élőben

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Persze. Csak belöktem, inkább mint más Nem romlik meg. Letőtöm. Mondjuk a rajtrács miatt lehet hogy nemlesz döguni.

  12. #37
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!
    Valaki nem tudja felvenni f1et es belinkelni ide mert sanszos h ncoreon csak ejhel v hnap reggel lesz...
    Koszi

  13. #38
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Tisztelt Versenyzők!

    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem, jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!


    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam ~90 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!


    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik a futamkiírásban!

    Jó versenyzést kíván a szervezőség!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Saját onboard stream itt lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Valaki nem tudja felvenni f1et es belinkelni ide mert sanszos h ncoreon csak ejhel v hnap reggel lesz...
    Koszi
    Na ezt én is rohattul díjaznám!

  16. #41
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Versenyzők!

    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem, jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!


    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam ~90 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!


    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik a futamkiírásban!

    Jó versenyzést kíván a szervezőség!
    A szerverbeosztás mikorra várható?

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-26.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Szabó - Kónyi-->Barna M.
    27-46. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Szabó Sz. -> István K.


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-26.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Szabó - Kónyi-->Barna M.
    27-46. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Szabó Sz. -> István K.


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Köszi (Y)

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  19. #44
    Érdekes egy futam volt, Mármint az a kb 20 kör amit megéltem Végre megoldottam a netproblemet, átvezettem az egész házon a kábelt okosba, erre most más szivat meg, név szerint ez a beakadós jelenség. Olvastam, hgoy másnak is volt ilyen win 10 alatt, tudta valahogy orvosolni? Hiába van fix magas fps-em (lockolva van 72-re), néha gondol egyet és pár mp-re nem látok semmit csak egy képet, így végeztem ma is a falba, 200-al.. Egyébként egész jól megúsztuk az elejét, aztán Oláh Gergellyel voltak furcsa érintkezéseink, ha tartasz rá igényt megnézethetjük.

  20. #45
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Sajnos, én már saját hibámból kiestem,
    úgyhogy csak az első pár kör madártávlatból:

    Szabi, remélem hozzátok a pontokat a csapatnak,
    ez itt az elején inkább a Domino Masters volt

  21. #46

  22. #47
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  23. #48
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Óvások IDE jöhetnek!
    Lenne mit, de szerintem lagolt Sipkai, igy azt hogy 300meter utan a falba tett... csak én bszok rá a sztorira
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #49
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Köszi a versenyt, most ez nekem jó volt!
    Ellenben elnézést szeretnék kérni Zrubecz Lacitól még az elején a knock-kcok-tól. Nem gondoltam, h ennyire ki fogok tudni gyorsítani.
    Nagy Róberttől szintén az elején. Még 1 kis szélárnyékot szerettem volna venni, de hirtelen meglassult a géped és már nem tudtam elkerülni...sorry!
    Illetve Lázár Attilától. Nem fogtak már a gumik a végére és csak csúsztam feléd.

    Szóval SORRY, SORRY, SORRY!!!

  25. #50
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Short story: B szerver 1. hely => A szerver 10 hely lenne

    Szabó Zoltán, kár a parabolikáért, jó kis meccs lehetett volna még Szinte már olyan volt mint egy F1-es futam, hogy namost megnyomtam, de elfáradtak a gumik, hibáztál, namost elém akarsz-e vágni, akkor mennyivel a normál elött mennél ki...

    'A' szerveren úgylátom nagy gratula Bencének Végre vki elkente Togát

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •