Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (59 összesen)
  1. #26
    Köszi,most már talán túlélem Zolderre már jövök,bár Zandvoortnak jobban örültem volna
    Legalább most élőben nézhetem a versenyeket,már csak azt kell kitalálnom kinek szurkoljak
    Remélem felfértek egy szerverre,az lenne az igazi.

  2. #27
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi,most már talán túlélem Zolderre már jövök,bár Zandvoortnak jobban örültem volna
    Legalább most élőben nézhetem a versenyeket,már csak azt kell kitalálnom kinek szurkoljak
    Remélem felfértek egy szerverre,az lenne az igazi.
    Szerintem annak szurkolj aki túléli a rajt után a sikánt Vicces lesz, hogy mindenki totál más féktávot vesz
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  3. #28
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem annak szurkolj aki túléli a rajt után a sikánt Vicces lesz, hogy mindenki totál más féktávot vesz
    Én inkább az első két komplett kört mondanám, mert van még legalább kettő nagyon necces pont, ahol valaki simán le tud zúzni akár 4-5 autót, ha elég bátor

  4. #29
    Elsősorban Hajdú Gábor csapattársnak, de bárkinek, ha segít:
    Chevy verseny-setup
    6-os szárnyat állítottam, ami elég nagy, de így érzem stabilnak a gyors jobbosban. Lehet csökkenteni, de fordítottan arányosan nő az esély a kisodródásra, zakózásra.

  5. #30
    Hát igen,van pár érdekes része a pályának de csak nem lesz roncsderbi Menjen mindenki tizes szárnnyal
    Szurkolok azoknak akik még nem nyertek futamot

  6. #31
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Ma este is lesz a versenyről tv-s stream?

  7. #32
    VÁLTOZÁS a ma esti futamon!

    Egy hiba miatt a játékban a második futamon nem változik a napszak, ezért a hiba javításáig az alábbiak szerint módosul a versenyek lebonyolítása.

    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (10 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:10 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:15 (25 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:42 (5 min) napszak: délután VÁLTOZÁS!!! (dél)
    Race2: 21:47 (22 min) napszak: délután
    VÁLTOZÁS!!! (dél)

  8. #33
    A ma esti futamról ÉLŐ KOMMENTÁTOROS közvetítés lesz, melyet Somogyi Péternek köszönhetünk!
    https://www.youtube.com/watch?v=TTWY...ature=youtu.be

    Jó szórakozást!

  9. #34
    Szerverbeosztás:

    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    16-26. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

    20:40-kor LAG TESZT!

  10. #35
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Lehet buta kérdés, de B szeróhoz is lesz stream?

  11. #36
    Szerverek mennek!
    Jó szórakozást!

  12. #37
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet buta kérdés, de B szeróhoz is lesz stream?
    Farkas Dávid szokott adni, az övét nézted Ohio-ban is.

  13. #38
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Farkas Dávidtól elnézést kérek hogy letaszitottam a 15. helyről.Remélem nincs harag
    Utoljára módosította: Norberto169; 2017. 10. 25. 20:11. Indoklás: helyesirási hiba

  14. #39
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Okés, köszi

  15. #40
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Farkas Dávidtól elnézést kérek hogy letaszitottam a 15. helyről.Remélem nincs harag
    Dehogy van harag! Grat az A szerverhez Én nem túl sokat készültem, meg is érdemlem a B szervert

  16. #41
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    B szerver: Utáltam mindegy egyes pillanatát, minden egyes méterét a pályának
    Utoljára módosította: Lóczi János; 2017. 10. 25. 22:32.

  17. #42
    Brutál izgalmas versenyek voltak.Milyeneket drifteltek már páran Szép volt,grat mindenkinek.

  18. #43
    B-szerver
    Nekem kifejezetten pozitív lett ez a két futam. Prekvalon utolsó idő, van ilyen, nem éreztem a pályát, a túlélésre mentem, ami végül sikerült is.
    A kvalin inkább részt se vettem, nem akartam zűrt az első kanyarban, ha bekvalizom magam valahogy a mezőny közepére (prac-on mentem olyan időt amivel kb. odakerültem volna). GRAT mindenkinek mindkét futamnál, hogy a síkánban mindenki tisztán eljött. (amennyire láttam hátulról)
    R1: Az első körben a hosszú jobbosban elszállt pár ember, így a 6. helyen találtam magam, és meglepetésemre elég jól tartottam a tempót egy hármas Honda fogattal (PapG.(?); NagyG; BenkeN) és Benke Norberttel elég jót csatáztunk, de képtelen voltam elmenni mellette, de nem is akartam semmi hülyeséget bevállalni, úgyhogy bekövettem a célba, P6.
    R2: A rajtnál Hajdu Gábor beragadt, és rossz oldalról, félig a füvön próbáltam kikerülni, nem volt jó ötlet, hátraestem. A tempóm se volt a legjobb most, de legalább ebben a futamban se dobtam el. Mammel Erikkel se próbáltam izmozni, próbáltam levédeni az íveket az egyenesben is, de szélárnyékban mellémért a jobbosig, így inkább elvettem, hogy gond ne legyen. Végül kiesések miatt P5, ami ha nem rontom a rajtot, akkor is a max. lehetett volna.

    Végre két olyan futam, ahol egyszer se dobtam el, és R1-en még a többiekhez képest a tempó se volt rossz.

  19. #44
    B szerver

    Második versenyem volt köztetek... nagyon jo kis verseny volt szerintem.
    Race1 5. helyről start nem rossz rajt majd a kiesők és a kavarodás utan 3-4 helyen talaltam magam. A felétől számomra egy nagyon izgalmas verseny volt végig a seggembe jott ha jol emlékszem Nagy G és nagyon korrekt volt végig. Szerintem tudott volna gyorsabban menni nálam de ezzel a 6-os szárnyal minden egyenes végén teljesen utolért. Végül 3. hely.

    Race2
    8. helyröl rajt valaki beragadt előttünk igy a sikán elött 5.helyen fordultam itt nem engedtem el mint az első versenyen egyből FarkasD-ot szerintem korrekten vissza is engedett maga elé. A hosszu jobbos végen előttünk koccanás és a 3 helyen voltam egyből, de a második körben megelőztek Mammel és Farkas.
    A vége fele jött mögöttem sokáig LocziJ egyszer csak azt láttam, hogy megpördül. Itt igazából nem tudom mi történt. Remélem nem én löktem meg az én autom nem kapott ütést.
    Itt a 2. helyen értem célba.

    Köszönöm mindeninek

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  20. #45
    A szerver:
    Ahhoz képest, hogy tegnap lázasan gyakoroltam 16 percet egész jól sikerült ez a hétvége (köszi Nagy Laci a setupot ). Sajnos még ma se voltam a toppon, de szerencsére ez a tempómra nem hatott ki.

    Q: Nem sikerült kiautózni a jó időt sajnos. Pont amikor mehettem volna egy jó körre Ősz Balázs jött ki elém a falból így az kuka volt. P8.
    R1: Nem volt rossz a rajt sikerült nagyjából kimaradni a jóból és pár helyet már meg tudtam csípni az 1. kör végére. Aztán szépen lassan feljöttem a 2. helyre ahol Molnár Danival vívtunk egy életre menő csatát. Végül sikerült az utolsó előtti körbe megelőzni de nagyon kemény csata volt (érdemes visszanézni a közvetítést!).
    R2: Itt már nem volt olyan szerencsém sajnos a síkánnál megállt a forgalom és pont a rossz ívet választva vissza is csúsztam a 11. helyre. Onnan megint kezdődött a menetelés szerencsére 1-2 koccon kívül megúsztam az előzéseket és P4-ig jöttem fel féltáv körül. Onnan próbáltam minél jobban hajtani, hogy legalább Kenéz Sándort érjem utol ami az utolsó előtti körbe sikerült is csak közbe ő meg Magyar Krisztiánt előzte meg. Lett volna lehetőségem előzni de sajnos elszalasztottam utána meg már nem nagyon volt lehetőségem az utolsó kanyarkombinációba olyan kigyorsításra, hogy a célvonal előtt megelőzzem.

    Jó kis csaták voltam remélem nem voltam senkivel túl agresszív, próbáltam figyelni mindenkire. Zolder megint egy érdekes pálya lesz. Reméljük addigra Gerőcs is visszatér és tudunk majd megint egy jó előadást csinálni a közvetítésnek

  21. #46
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Készültem a pályára, mert szeretem ezt a helyszínt. Eddig jó futamaim voltak itt. A felkészülés igen jól sikerült.

    Q: Sikerült elsőre összerakni egy közepesen jó kört, ami a 2. helyre volt elég, de sajnos maradt benne 3 tized. Mivel ezt tudtam, igyekeztem javítani, de nem sikerült. Grat Daninak a pole-hoz.

    R1: Rajt jól sikerült. Dani kicsit túlcsúszott T1-nél, így szerettem volna alávágni a kigyorsításon, de ebben megakadályoztak, és a gumibálának forgattak. 15mp hátránnyal és összetört autóval iramodtam a mezőny után. Szerencsére sikerült jó tempót autózni, mert folyamat közeledtem az előttem haladókra, Sokan hibáztak előttem, sokan hihetetlenül hosszú féktávokat vettek, voltak akik úgy védekeztek, hogy leterelnek a pályáról, de szerencsére ezek ellenére sikerült az 5. helyre felkeverednem.

    R2: 3. sorból rajtoltam, és sikerült is jól eljönni. Sikánban már 3. voltam és csatában voltam a 2. helyért. A hosszú egyenesben megelőztem Istvánt, és próbáltam felzárkózni Krisztiánra. Ez sikerült is mert a majd 1,3 mp-es hátrányt 1,5 kör alatt ledolgoztam. Aztán a 3. körben a sikán után elengedett, gondolom R1 miatt, amit köszönök, és értékelek is, de sajnos ez sokat nem segít. A továbbiakban igyekeztem olyan tempót diktálni, ami kényelmes, és ezt konstansan hozni. Nagyjából ez sikerült is, a gumikat nem etettem meg annyira, mint R1-en, és pár apróbb hibán kívül, konstansan hoztam az időket, amiket szerettem volna. végül P1.

    Gratulálok mindenkinek, aki célba ért, mert ezzel a moddal ez a pálya életveszélyes De legfőképp a csapattagoknak a kiváló szerepléshez, és az izgalmas R1-es csatához, amit a közvetítésben élvezhettünk.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  22. #47
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Salzburgring

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

    Futam közvetítés: LINK

  23. #48
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Eredmények csak R1-et tartalmazza.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  24. #49
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Eredmények csak R1-et tartalmazza.
    Köszi, javítva.

  25. #50
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    R1: Rajt jól sikerült. Dani kicsit túlcsúszott T1-nél, így szerettem volna alávágni a kigyorsításon, de ebben megakadályoztak, és a gumibálának forgattak.

    R2:A hosszú egyenesben megelőztem Istvánt, és próbáltam felzárkózni Krisztiánra. Ez sikerült is mert a majd 1,3 mp-es hátrányt 1,5 kör alatt ledolgoztam. Aztán a 3. körben a sikán után elengedett, gondolom R1 miatt, amit köszönök, és értékelek is, de sajnos ez sokat nem segít.
    Bocsánat a tegnapi lökésért még egyszer.( csak most volt időm visszanézni a történteket) Már a futamon furcsa volt, hogy ott utolértelek és megpöccintettelek. Tudtam hogy Kenéz Sanyi ott van mellettem ezért hagytam Neki helyet. Pont felengedtem a féket és olyan volt mintha Te hirtelen belassultál volna. A replay-t visszanézve látom csak, hogy Sanyi meglökött engem, ami miatt én nem lassultam tovább hanem egy nagyon picit "előre ugrottam" Ráadásul kitérített abból az irányból amerre én menni akartam ( nem tartottam volna olyan szűken így nem is mentem volna Neked szerintem ) Én ezt most így verseny balesetnek látom, de óvd meg kérlek ha másként gondolod. Sajnos az eset az egész versenyemre rányomta a bélyegét és nem tudtam koncentrálni (utána estem keltem)

    Igen valóban elengedtelek a második futamon, de nem csak az első versenyen történtek miatt, hanem mert túl szűkre sikerült a T1 ( vágtam) és ezért elvettem a gázt, valamint jobbnak láttam ha nem a védekezéssel foglalkozom és hibázok valahol hanem a saját tempómban megyek végig. ( tudtam hogy gyorsabb vagy nálam ) Ez be is jött a verseny háromnegyedéig, de utána megint elkezdtem agyalni az első versenyen történt baleseten és szétestem fejben majd hibát hibára halmoztam

    Azért picit örülök is, mert ez az első dobogós helyezésem itt a Mastersen .

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •